Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieaugšana

 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Uh, šodien aiz gara laika darbā sāku skatīties kāzu fotogrāfu portfolio, kā nekā ir vasara un lielais precību bums. Tāds skaistums. (l) Un kārtējo reizi sapratu, ka nav ko siekaloties- man tā visa nebūs vai būs, kad būšu veca pūpēde. (t) Ar draugu esam kopā jau teju 5 gadus. Šobrīd tieši viņa dēļ nevaram pat sākt dzīvot kopā, jo viņam nav stabila darba kopš novembra, nepabeigta 1.līmeņa izglītība, kā dēļ viņš darba tirgū ir 0. Arī iepriekš nav strādājis normāli, it kā mācījās, bet nemācījās, strādāja vien pa vasarām. Taču viņu viss apmierina! (e) Man ir 24 gadi, 2 augstākās izglītības, stabils darbiņš, un arī gribas kāzas, bet ne jau pašu svinību dēļ, bet kaut kā noapaļoties dzīvē. Liekas, ka tā kā būtu laiks. Iet uz priekšu nevis stagnēt vidusskolas līmenī kā to dara viņš. Negribas arī būt tai trakajai, kura par naudu, darbu, kāzām un ģimeni vien runā. Attiecībās viss ir labi, kā cilvēks super, bet nu tas, ka negrib pieaugt...
Viedokļi?
19.06.2015 13:22 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Kas tur ko daudz ieteikt.
Cik svarīgas Tev ir kāzas un ģimene? Cik svarīgs bez tā visa ir esošais cilvēks? Izvērtē, ko gribi vairāk. Tā ir Tava dzīve. Dzīvo, kā vēlies.
19.06.2015 13:25 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vispirms īstenojat kopdzīves plānu, jo kopā dzīvojot reāli tikai tu redzi kas tas cilvēks ir par zvēru un vai saskan.. Es uzskatu,ka bez kopā padzīvošanas, precēties nevajag. Otrs ir jāiztausta pēc iespējas vairāk situācijās, arī mierīgā, ikdienas dzīvē kopā dzīvojot, lai zinātu - ir vai nav.
19.06.2015 13:27 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Cilvēks, protams. Esmu bijusi diezgan pacietīga šos 5 gadus un pieņēmusi viņa bezdarību. :-)
Taču, kā teicu, gribu augt uz augšu nevis krist atpakaļ. Manuprāt, jebkurām attiecībām tāpat kā jebkurai personībai vajag attīstīties laika gaitā.
19.06.2015 13:28 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Katram ir tiesiibas dziivot savu dziivi taa, kaa vinjsh veelas. Ne visi grib nez kaadus izgliitiibas graadus. Vinjsh ar savu dziivi ir apmierinaats. Ja negrib pieaugt, tad negrib, taa ir vinja dariishana un tev nav tiesiibu vinju ne uz ko piespiest.

Ja tev tas ir nepienjemami, shkjiries un atrodi taadu viirieti, kas tev shkjiet atbilstoshaaks tavam liimenim.
19.06.2015 13:29 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
čupakabra, es pilnīgi piekrītu! Kopā dzīvošana būtu vismaz kaut kāds stūmiens uz priekšu. Pagaidām ir strupceļš. Tiklīdz sāku par to runāt, viņš noskaišas un noslēdzas sevī. Un man paliek viņa žēl. :-D
19.06.2015 13:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
cik ilgi draugs domā "randiņot", neuzsākot kopdzīvi?
19.06.2015 13:31 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Mana doma ir tāda pat, kā Sylph. Pati esmu bijusi attiecībās, kur ar cilvēku sapasēja labi, bet es gribēju izaugsmi, un viņš- neko nedarīt.
Izvēlējos sevi un savus mērķus. Neko nenožēloju.
19.06.2015 13:31 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Kā es tevi saprotu - mēs gan esam jaunāki un kopā mazāku laiku, bet arī mani māc bažas par to, vai pēc dažiem gadiem nebūs tāda pati situācija...lai gan, tagad viss virzās uz priekšu, cerams, ka neapstāsimies.
Ko ieteiktu - izrunāties, nospraust mērķus, plānus un rīkoties, galvenais, lai arī draugs saprot, ka to vajag!
19.06.2015 13:34 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kopš kura laika bakalaurs un maģistrs ir 2 augstākās? Drīzāk jau viena pabeigta, bet tas tā..

Neapskaužu es to čali - izrādās, ka draudzene viņu uzskata par nulli darba tirgū, par stagnējošu vidusskolnieku, nepieaugušu un nenopietnu. Mans ieteikums - neprecies. Nespīdzini cilvēku, laid vaļā un ļauj dzīvot tā, kā viņš pats vēlas. Citādi būs kārtējais sievas zāģētājas variants, kurai nekad nav gana labi.
24 gadi nav nekas, nevajag steigties. Vispār neieteiktu par kāzām domāt līdz 30, tāda īsta pieaugšana 20+ gados nemaz nenotiek, lai kā daži par to būtu pārliecināti.
19.06.2015 13:34 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Viņš ir no tiem cilvēkiem, kuri dzīvo šodienai (kas, principā, pat ir burvīgi savā ziņā), nedomā par nākotni vispār, ir mūžīgais optimists un tic, ka visas lietas nokārtojas pašas no sevis. Pats neiedomāsies paskatīties darba sludinājumus, uzrakstīt CV, nopirkt uzvalku uz brāļa kāzām un kurpes, samaksāt interneta rēķinu, līdz to atslēdz... Kaut kā tā. Viņam ir labi, kā ir šodien. Protams, esam runājuši par nākotni, runātājs viņš ir liels. Sapņo, ka būs foršs tētis, ja būs iespējams, pat gribētu adoptēt kādu bērniņu, runā, ko aicinātu uz kāzām utt. Taču tālāk par runāšanu un sapņošanu netiek!
19.06.2015 13:35 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Kopš kura laika bakalaurs un maģistrs ir 2 augstākās? Drīzāk jau viena pabeigta, bet tas tā..


Kā Tu vari būt tik informēta par manu izglītību? :-D
19.06.2015 13:37 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu nevajag jau uzreiz divas augstākās, lai spētu atrast darbu. Pietam, vīriešiem tas ir daudz vieglāk - celtniecības, fizisks darbs. Protams, protams, rociņas neviens negrib smērēt, bet dažreiz tas ir tas, ar ko var būvēt sākumu un tad kāpties uz augšu. Ko pats draugs saka par to? Kāpēc nemeklē nopietnāku darbu, vai meklē, bet nelaimējas? Kad viņš domā uzsākt kopdzīvi?
19.06.2015 13:37 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es arī negribu pieaugt :D , mums kāzas bija pēc 8 gadu kopā būšanas.
19.06.2015 13:40 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Bordo, atvaino, vienkārši prātoju :) Protams, ja Tev ir divreiz pa bakalauram + maģistram, tad neko.
Uzmanība jau vairāk bija jāpievērš tālākajam komentāram.
19.06.2015 13:42 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Taču tālāk par runāšanu un sapņošanu netiek!


Un arī netiks. Man bija identiska situācija, Ari esam vairāk nekā 5 gadus, bet kopā nedzīvojam. Bija viens moments, kad par to ļoti cepos. Manējais vismaz man nedeva nekādus baigos solījumus un runāšanas. Plus visam pa vidu, viņam vēl ir diezgan nopietnas veselības problēmas, kas kā es uzskatu ļoti ietekmēja mūsu domas par kopā dzīvošanu.
Bet tagad esmu ar to apradusi, ka kopā nedzīvojam un diez vai kaut kad dzīvosim. Paralēli viņam satiekos arī ar citiem, viens ir iekritis sirsniņā pat mazliet vairāk nekā draugs, baudu dzīvi, priecājos u.t.t. Ar savējo arī kontaktējos, bet nu vairs nepārdzīvoju un nestresoju. Dzīve iet uz priekšu, un es esmu laimīga arī bez viņa pie sāniem...
19.06.2015 13:43 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Man nevajag kāzas uz sitienu šovasar! :-D Es runāju par to, ka šobrīd, izejot no esošās situācijas, kopā dzīvošana un laulības būtu iespējamas pēc vairākiem gadiem. Vai pat vairāk, ja turpinās būt bezdarbnieks.
Vajag vismaz kādu kustību uz priekšu attiecībās nevis turpināt tāpat kā 5 gadus.
19.06.2015 13:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ak, jā, tas ir baigais mīts, ka bez augstākās nevar atrast darbu :) Viss atkarīgs no prasmēm un sevis pasniegšanas. Tajā pašā IT jomā strādā daudzi bez augstākās, jo viņi vienkārši prot programmēt.
Tā ka nevajag visus bez papīriņa uzskatīt par nullēm, šāds uzskats neko labu neliecina par izaugsmi un pieaugšanu;-)
19.06.2015 13:45 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
delusion, piekrītu, ne jau izglītības neesamība viņam traucē, bet gan pasivitāte! Kā teicu, pats nevar saņemties atvērt darba sludinājumu lapu, cv uzrakstīt... Atradu viņam vienu sludinājumu, CV uzrakstīju, tagad mēnesi gaida atbildi un neko citu nemeklē.(t) Viņš nav no tiem, kas, tā teikt, māk meklēt dažādas iespējas.
19.06.2015 13:47 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Neapskaužu es to čali - izrādās, ka draudzene viņu uzskata par nulli darba tirgū, par stagnējošu vidusskolnieku, nepieaugušu un nenopietnu. Mans ieteikums - neprecies. Nespīdzini cilvēku, laid vaļā un ļauj dzīvot tā, kā viņš pats vēlas. Citādi būs kārtējais sievas zāģētājas variants, kurai nekad nav gana labi.


Kāda mums te vēl dzīvo ar PSRS domāšanu, kur vecim ir jāskrien pakaļ un d*rsa jāslauka. :-) Nu, prieks par Tevi! Lai Tev izdodas īstenot savus mērķus ar veci paspārnē!


Autore- Tikai Tu vari izvērtēt, kas pašlaik ir svarīgāks. 5 gadi un nekādu kopdzīves mērķu arī man nebūtu gana labi. Nesaprotu, kur ir problēma, ja spējīga sieviete grib sev blakus spējīgu vīrieti.
Varbūt viss, ko vajag, ir kārtīgi izrunāties. Iespējams viņam vajadzīgs tikai grūdiens.
19.06.2015 13:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Neesi aizdomājusies, ka varbūt vienkārši nesaderat kopā?(t) Ja gribas blakus puisi, kas visu var izdarīt pats un ar kuru sakrīt nākotnes mērķi, tad diez vai ko stabilu var izveidot ar pretēju variantu.
No vienas puses, ir gluži normāli, ka viņš vēl nav pieaudzis un uztver visu vieglprātīgi, 20 ar astīti tiešām nav nekas, var vēl mierīgi augstāko paspēt iegūt un karjeru izveidot. No otras puses, ja viņš nesteidzas un pati nevēlies uztvert dzīvi vienkāršāk, izabaudīt jaunību, tad situācija neizskatās Taviem plāniem par labu..
19.06.2015 13:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits