Vajag skatu no malas par vīrieti

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Īsumā pastāstīšu situāciju, jo vajag vērtējumu no malas...

Internetā iepazinos ar puisi, kas strādā ārzemēs. Vairākas nedēļas sarakstījāmies, līdz beidzot viņš ieplānoja uz pāris dienām atlidot uz Latviju, lai iepazītos ar mani. Ielidoja sestdien vakarā, tātad svētdien tiksimies, tas, ir šodien. Taču neko konkrēti nesarunājām, cikos, kur un kā. Es no savas puses biju iedomājusies, ka tiksimies jau no rīta vai pa dienu, tā kā visu dienu biju rezervējusi šim gadījumam. Taču viņš vakar uzreiz pēc ielidošanas bija saticis draugus un aizgājuši patusēt uz vecrītu, un aiztusējušies. Līdz ar ko viņš ziņu padeva tikai šodien pēcpusdienā. Kad es jau biju paspējusi izbesīties. Ja būtu zinājusi, būtu no rīta uz jūru braukusi. A tā es sēdēju mājās un gaidu ziņas no viņas. Viņš laikam bija iedomājies, ka tikai vakarā tiksimies. Īsāk sakot, es apvainojos un uzbraucu viņam. Savukārt viņš nesaprot manu sašutumu un apvainojās, ka es pārmetu. Un tā nu kašķis un vispār šodien nesatikāmies.

Ko darīt? Kurš vainīgs? Kā labot situāciju? Un vai vispār vajag?
14.06.2015 21:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 14.02.2015
Jā, mums meitenēm tā komunikācija dažreiz nesanāk tā lai vīrietis visu saprastu. Manējais ik palaikam man pārprasa lietas, par ko man likās ka viss jau sen skaidrs.
15.06.2015 09:28 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu, ja nekas nav sarunāts konkrēti, tad uzskatu, ka man diena ir brīva. Tādās dienās daru kaut ko tādu, lai easy varētu pāris stundās atbrīvoties.
Es pilnīgi mierīgi būtu braukusi uz jūru no rīta. Ja būtu zvanījis, tad pateiktu, ka pēc X laika būsu mājās, X laiku vajag sataisīties, tātad plkst. YY esmu brīva. Viss.
Sveša cilvēka dēļ nudien netaisos iztērēt savu dienu kūkojot un brīnumu gaidot
15.06.2015 09:59 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Vakar vakarā viņam uzrakstīju, kā paliek ar tikšanos. Atbildes nav vēl joprojām... Ņemot vērā, ka viņš brauc prom vakarā, neizskatās, ka viņa atbraukšanas mērķis bija mani satikt.
15.06.2015 10:41 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Reiz man viens pieredzējis vīrietis tā arī pateica - ja vīrietis gribēs sievieti satikt, nekas viņu neatturēs, viņš visu sarunās, izplānos, atbrauks pakaļ un parūpēsies. Viss pārējais ir tikai atrunas un patiesas vēlmes trūkums.
Būtībā piekrītu šim,bet iespējams šoreiz tas nav tik viennozīmīgi.
15.06.2015 11:10 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Šakti, to jau varēja uzreiz saprast man šķiet. Cerams juties atvieglota dēļ tā, ka pamēģināji, nevis skumsti ar domi "nevajadzēja rakstīt". Esmu lasījusi ar citad tavas tēmas, un novēlu, nevajag domāt, ka gaidi princi. Ja tu gribi sev vīrieti, kurš tevi aplidos, būs audzināts un uzmanīgs, tev tāds būs. Galvenais novērtē pati sevi (nepārspilēti), nepazemojies lieku reizi. Veiksmi!(l)
15.06.2015 11:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šakti, nevajag paļauties uz nekad nesatiktiem vīriešiem! Tu viņam pagaidām tāpat neesi nekas. Virtuāls tēls, nekas vairāk.
15.06.2015 11:17 |
 
Reitings 28742
Reģ: 11.02.2015
Nostājos tā viedokļa frontē: "ja būtu gribējis, būtu saticies un ziņu padevis". Tātad negribēja. Moving on...
15.06.2015 15:53 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Bet vīrietis taču arī padeva ziņu, tiklīdz atbrīvojās. Nemanīju, ka būtu minēts, ka būtu bijusi kāda runa visam pa priekšu mesties satikt meiteni.

Protams, meitenes iespaids uz vīrieti nav diez ko iespaidīgs, ja padod ziņu tikai nākošās dienas vakarpusē.
15.06.2015 15:57 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
nesi nekas īpašs viņa skatījuma.
( ja būtu īpašs, tad būtu konkrēti sarunāta tikšanās, plus, noteikti ne padota ziņa nākamā dienā)

Bet, kopumā. neredzu pamatu zākāt vīrieti. viss godīgi.
Jautājums tikai vai tev to vajag.........
15.06.2015 16:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
laikam jau tomēr ir atšķirība vai viņš atbrauca uz Latviju lai iepazītos ar tevi, vai atbrauca mājās un šajā laikā ieplānoja arī iepazīties ar tevi.
katrā ziņā, tas ir tikai pārpratums, ja šādās mazās situācijās sāksi meklēt kurš vainīgs, kurš kuram tiesīgs pārmest utml. tad kāda jēga no šīm (un vispār) attiecībām. satiekaties tajā vakarā un pabaudat kā patīk vienam otra kompānija "dzīvajā", nav jēgas drāmai, kur nu vēl pirms esat tikušies.
15.06.2015 16:46 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Komentārus nelasīju, bet te skaidri redzamas prioritātes. Es ar tādu vīrieti nesatiktos. Nekad nerakstītu pirmā, neprasītu, kad un kur tiekamies un pēc šāda atgadījuma man viss būtu skaidrs, ka neinteresēju viņam tik ļoti, kā vajadzētu. Tavā vietā pārtrauktu komunicēt ar viņu pašlaik.
15.06.2015 16:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekrītu kampanellai un čupakabrai uz visiem 100%

Tas laikam tāpēc, ka nekad neesmu skraidījusi īrietim pakal un lūgusies satikties. Jā, es uzskatu ka ir interese tad atradis da jebkadus eidus, lai satikties. Ja nav, tad vismaz zināšu, ka laiks nav jātērē. Tveru to viegli un noteikti nesatiktā džeka dēļ nesalaistu grīstē savu brīvdienu
15.06.2015 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)