Vajag skatu no malas par vīrieti

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Īsumā pastāstīšu situāciju, jo vajag vērtējumu no malas...

Internetā iepazinos ar puisi, kas strādā ārzemēs. Vairākas nedēļas sarakstījāmies, līdz beidzot viņš ieplānoja uz pāris dienām atlidot uz Latviju, lai iepazītos ar mani. Ielidoja sestdien vakarā, tātad svētdien tiksimies, tas, ir šodien. Taču neko konkrēti nesarunājām, cikos, kur un kā. Es no savas puses biju iedomājusies, ka tiksimies jau no rīta vai pa dienu, tā kā visu dienu biju rezervējusi šim gadījumam. Taču viņš vakar uzreiz pēc ielidošanas bija saticis draugus un aizgājuši patusēt uz vecrītu, un aiztusējušies. Līdz ar ko viņš ziņu padeva tikai šodien pēcpusdienā. Kad es jau biju paspējusi izbesīties. Ja būtu zinājusi, būtu no rīta uz jūru braukusi. A tā es sēdēju mājās un gaidu ziņas no viņas. Viņš laikam bija iedomājies, ka tikai vakarā tiksimies. Īsāk sakot, es apvainojos un uzbraucu viņam. Savukārt viņš nesaprot manu sašutumu un apvainojās, ka es pārmetu. Un tā nu kašķis un vispār šodien nesatikāmies.

Ko darīt? Kurš vainīgs? Kā labot situāciju? Un vai vispār vajag?
14.06.2015 21:22 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Reiz man viens pieredzējis vīrietis tā arī pateica - ja vīrietis gribēs sievieti satikt, nekas viņu neatturēs, viņš visu sarunās, izplānos, atbrauks pakaļ un parūpēsies. Viss pārējais ir tikai atrunas un patiesas vēlmes trūkums.

Nemaz nedomā viņam atvainoties vai rakstīt!

Atbrauc satikt tevi, bet tai pat laikā aiziet tusēt uz vecrīgu? Un nākamajā dienā nevar piecelties laicīgi un saorganizēt randiņu? Nu WTF?!?
14.06.2015 22:09 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es arī uzskatu, ka vajag konkrēti sarunāt. ja neesat konkrēti sarunājuši, tad nav par ko braukt virsū. + jūs esat tikko iepazinušies,vēl pie tam internetā, kāda braukšana virsū :D
14.06.2015 22:11 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
black dress +++

Nav ko izlaist vīriešus un pašām skaidīt pakaļ! Lai saņemas tas "vīrietis". Ja nesaņemas, nevajag tev tādu
14.06.2015 22:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
booboo, un kāpēc tad tas vīrietis sasarunāja visu konkrēti? Vot kāpēc?
14.06.2015 22:13 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es nelasīju visu diskusiju tik sākumu, vai minēja, ka viņš konkrēti pateicis , ka brauc ar viņu iepazīties? es nezinu vai es brauktu virsū, diez vai. kaut kādus secinājumus izdarītu, bet ne jau brauktu virsū. tā taču aizbaida tos vīriešus.
14.06.2015 22:16 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
booboo, un kāpēc tad tas vīrietis sasarunāja visu konkrēti? Vot kāpēc?


Vai tiešām sieviete ir tik kaprīza un (atvainojos) mēma būtne, ka nevar apvaicāties par vīrieša plāniem? Kaut vai caur joku iz sērijas "nu, lai zinu, cikos man sākt kleitu stīvēt virsū" :D
Šito es nesaprotu. Nejās neviens Antiņš stikla kalnā, nu nejās :D
Tad varbūt nevajadzēs veidot tādas diskusijas kā

Kāpēc man patīk tādi vīrieši, ko nevaru dabūt? Un es interesēju tikai tādus, kas nesaista mani?

AAaaaa
14.06.2015 22:19 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Reiz man viens pieredzējis vīrietis tā arī pateica - ja vīrietis gribēs sievieti satikt, nekas viņu neatturēs, viņš visu sarunās, izplānos, atbrauks pakaļ un parūpēsies. Viss pārējais ir tikai atrunas un patiesas vēlmes trūkums.

Nemaz nedomā viņam atvainoties vai rakstīt!

+++
Es arī uzskatu,ka ja baigi būtu gribējis, būtu devis ziņu, vai sarunājis konkrēti. Man kā sievietei arī mute nevērtos vaļā iet uz uzprasīties - eu, cikos? Kur? Kad? Bet nu es esmu es un es nekad neesmu skrējusi nevienam pakaļ un neesmu uzprasījusies - man kaut kā tie vīrieši bijuši kā vīrieši.
14.06.2015 22:19 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man liktos dīvaini, ja pirms tikšanās ar ģimeni un draugiem puisis dotos uzreiz pie nekad neredzētas meitenes. Tāds kā izmisums pēc attiecībām?


Reiz man viens pieredzējis vīrietis tā arī pateica - ja vīrietis gribēs sievieti satikt, nekas viņu neatturēs, viņš visu sarunās, izplānos, atbrauks pakaļ un parūpēsies. Viss pārējais ir tikai atrunas un patiesas vēlmes trūkums.


Ja cilvēks atbrauc uz dzimtajām mājām, tad steigšanās pie meitenes jau nākamās dienas vakarā ir diezgan daudz. Pieņemu, ka nejau nedēļu vien viņš bija prom ārzemēs no savējiem.
14.06.2015 22:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vai tiešām sieviete ir tik kaprīza un (atvainojos) mēma būtne, ka nevar apvaicāties par vīrieša plāniem? Kaut vai caur joku iz sērijas "nu, lai zinu, cikos man sākt kleitu stīvēt virsū"
Šito es nesaprotu. Nejās neviens Antiņš stikla kalnā, nu nejās


un tad briinamies, kaadelj esam vienas... jaamaak mekleet kompromisi. Kapeec jateelo iespitiigaa ar virieti, kuru pat neesi redzejusi???? Ja jus butu kopaa, tad jaa...
14.06.2015 22:21 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
p.s. - man liekas,ka nav runa par to, ka čalis neskrēja uzreiz no lidmašīnas sveša skuķa skavās, aizmirstot ģimeni un draugus, bet vaitad sms ir kaut kas vajprātīgi apgrūtinošs, ņemot vērā, ka ir interese par konkrēto meiteni? Uzrakstītu sms - varētu tikties ap 20.00, ko saki? Un viss...bet šitā sēdēt un gaidīt- nez kad? No rīta? pusdienās? Pusnaktī? Nu arī, manuprāt, ne šis, ne tas....
14.06.2015 22:23 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Es gan uzskatu, ka apvainojumam nav pamata. Jaaa, protams, vareeja vinjsh pabriidinaat, bet kapeec gan tu uz juuru nevareeji braukt un tad, ja nu gadiijumaa vinjsh veeleetos tevi satikt, braukt no juuras un satiktos? Nezinu,liekas,ka mazliet paarspiilee, njemot veeraa,ka satikushies buutu pirmo reizi un iepazinaaties internetaa..
14.06.2015 22:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Uzrakstītu sms - varētu tikties ap 20.00, ko saki? Un viss...bet šitā sēdēt un gaidīt- nez kad? No rīta? pusdienās? Pusnaktī? Nu arī, manuprāt, ne šis, ne tas....

Es a priori domātu, ka no rīta vai pusdienlaikā tikties tāda veida (no ārzemēm atbraukšanas) gadījumā tas nav iespējams, tādēļ man šo neizprast un palieku pie tā, ka meitene apvainojās par daudz. Iemeslu priekš netikšanās neredzu.
14.06.2015 22:33 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Tev PM, Šakti.
14.06.2015 22:37 |
 
Reitings 140
Reģ: 10.06.2014
Es ieteiktu - nevajag meklēt problēmas, kur to nav. Ja jūs neko nebijāt sarunājuši, tev nav tiesību neko pārmest. ;)
Iejaukšos nedaudz par savām lietām, varbūt šobrīd kādai ir laiciņš un varētu ar mani parunāt? Ja kāda ir, būtu jauki, ja uzrakstītu, tāda situācija, par kuru visiem tomēr stāstīt nevēlētos. Vajag padomiņu :-)
14.06.2015 22:37 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
sbaeine, tā kā es tāpat meklēju jel kādu iemeslu, lai nemācītos - raksti droši :D
14.06.2015 22:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man liekas,ka nav runa par to, ka čalis neskrēja uzreiz no lidmašīnas sveša skuķa skavās, aizmirstot ģimeni un draugus, bet vaitad sms ir kaut kas vajprātīgi apgrūtinošs, ņemot vērā, ka ir interese par konkrēto meiteni? Uzrakstītu sms - varētu tikties ap 20.00, ko saki? Un viss...bet šitā sēdēt un gaidīt- nez kad? No rīta? pusdienās? Pusnaktī? Nu arī, manuprāt, ne šis, ne tas....


+++
15.06.2015 00:27 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.02.2015
sbaeine , man arī droši vari rakstīt, ja vēlies :)
15.06.2015 01:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man šķiet, ka abi bez maz vai vainīgi. Nu kā var nesarunāt konkrētu laiku un vietu? Kurš tā vispār plāno tikšanās? Puisis lido, lai satiktos, bet meitenei nemaz neinteresē kur, kā un ciko tas notiks... Un godīgi sakot vispār nesaprotu, kāpēc puisis netika sagaidīt lidostā. Cik saprotu, jums tur viss vairāk vai mazāk skaidrs jau savā starpā un ir sava veida romantiskas jūtas. Pie meitenes brauc ciemiņš, bet viņa pat nejēdz pienācīgi sagaidīt viņu... Vajadzēja braukt satikt un kopā būtu devušies uz Vecrīgu kaut kur pasēdēt, parunāties un pavadītu jauku tikšanos. Vai arī vismaz sarunātu, ka ok, pēc lidojuma cilvēks iespējams būs saguris - tad nu lai dodas atpūsties un tikšanos (konkrēti) norunātu nākošās dienas vakarā.

Nu tiešām! Kāpēc tik grūti bija kaut ko konkrētu sarunāt? Tagad - kā sanāca tā sanāca... Būs mācība nākošā reizē, bet uzskatu, ka autorei būtu jāmēģina izlīgt, jo ciemiņš ir puisis, nevis viņa. Līdz ar to, viņa savā veidā vairāk vainīga, ka pienācīgi neparūpējās par savu viesi...
15.06.2015 03:51 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Man arī nesen gadījās tāds "ārzemnieks":-D
Ja vārds sākas uz burta E, tad labāk sūti ratā uzreiz:-D:-D
15.06.2015 07:48 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es teiktu, ka pati visu sačakarēji. Ja negribi pa lieko gaidīt, tad pajautā. Iedomājusies, ka vecis domas prot lasīt...Atvainojies un uzaicini pati.
15.06.2015 08:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!