Turīgs, bet skops?!

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ja vīrietim ir nauda, bet viņš to skopi tērē... KĀ LIKT VIŅAM TĒRĒTIES VAIRĀK? Es kaut ko daru ne tā, vai vienkārši ir JĀJAUTĀ pēc dāvanām, ja gribas?
Problēma tāda, ka es nemāku prasīt!!! Kauns? Neesmu tā pieradusi? Nekad iepriekš neesmu neko pieprasījusi no vīrieša, bet šobrīd jūtos tā it kā būtu pelnījusi. Laikam ja reiz kaut ko gribu, tādu nedrošību vajadzētu likt pie malas un vienkārši jautāt, ko sirds kāro? Vai arī ir vienkārši veidi kā likt viņam pašam pirkt vērtīgākas dāvanas un vispār ko pirkt biežāk?
P.s. Uz dzimšanas dienu uzdāvināja tikai smaržu un ziedus. :-( Gandrīz jūtos kā niecība viņa acīs, zinot, ka viņš var atļauties visu ko un vienā vakarā, kad paēdam iztērē ~tikpat cik tai dāvanai uz dz/d. (e)
Pieredzējušās sievietes - PADOMI, KĀ LIKT VĪRIETIM TĒRĒTIES UZ SIEVIETI?:-D
09.06.2015 23:01 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
parfait , vai ne? man arī tas liekas ļoti jauki. Protams , svarīgi, lai pāris kopīgi attīstās un aug, ja tā nenotiek, tad attiecības izjūk. Bet tas ir tiešām tik forši, ka sasniedz visu lēnām kopā, un visi tie pārbaudījumi , ko esam pārcietuši visu šo gadu garumā, ir tik ļoti mūs satuvinājuši, tas arī parasti ir šiem pāriem raksturīgi, ka ir daudz atmiņas, kopīgi piedzīvojumi un lietas, kas satuvina, un, ja vēl ir spēcīga mīlestība, tad vispār, liels potenciāls attiecībām mūža garumā :)
10.06.2015 11:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es cenšos atrast pareizo brīdi un situāciju, kad saviem vīriešiem ( vīrs , tētis ) , ko lūgt , parasti viņi mājienus saprot, vīram vispār šķiet , ka katru reizi , kad saku , ka man kas patīk, ka tas nozīmē ,ka patiešām to gribu savā īpašumā. :D

Bet pa lielam es ieteiktu meklēt neviss naudīgu vīrieti, bet gan ar perspektīvām un lielām ambīcijām, būt blakus un atbalstīt lielās naudas pelnīšanā, tad vīrietim būs velme dalīties ar Tevi . Labs nāk ar gaidīšanu. Pēc 17 dienām būs precīzi 10 gadi, kā esam kopā ... Tad bija tikai sapņi un ilūzijas par to, kā būtu ja būtu un kā man tikai nebūtu .... Tagad viss ko viņš dara ir dēļ ģimenes un par to es esmu pārliecināta :)
10.06.2015 12:01 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
cienošu un vērtīgu sievieti vīrietis būtu uzreiz atpazinis-viņai nevis acis mirdzētu no solījumiem, bet viņa apvainotos, jo tādi solījumi pirmajos randiņos normālai sievietei liek justies kā prostitūtai.

Man acis nemirdzēja, es pasmējos par pārējiem solījumiem, bet par ceļošanu uzreiz teicu konkrētu - Nē. Ka nevēlētos doties kaut kādā ceļojumā tuvākajā laikā ar viņu. Par pārējo - vienkārši ļāvu viņam runāt, neko nesakot, īpaši nopietni sākumā neuztvēru. Kad viņš sāka uzstādīt savas prasības sākumā arī turējos it kā pretī un teicu "Es neesmu tāda un šitāda..." Uz ko viņš tā easy: "Kāda attieksme pret mani, tādu citi saņem atpakaļ. Man ir vajadzīgs, lai būtu tā... un šitā..." ja tā ir, viss ir normāli! Tagad attieksme gan viņam ir ok pret mani, bet vīzija jau bija savādāka. :D

Tavējais negrib, jo Tu neesi tā vērta.

Kāds sakars? Es esmu gan tā vērta. Cits jautājums vai viņš nav sadomājies un glups, ja neprot attiecīgi novērtēt cik jauka un laba pret viņu esmu.:-/
10.06.2015 12:05 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Vqi tad otru var novērtēt pērkot tikai lielas un dārgas dāvanas??
10.06.2015 12:09 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
AHA, varbūt sākotnēji ir vērts sev uzprasīt: "Kādēļ vēlos saņemt šīs "dāvanas"? Vai man svarīgs ir materiālais ieguvums vai emocionāla apziņa, ka esmu šim cilvēkam svarīga?"

1) Ja atbilde ir saistīta ar emocionālo pusi, tad jāsaprot, ka dāvanas ir tikai viens no pieķeršanās izpausmes veidiem, turklāt, lielākoties raksturīgs tieši mentāli vājākiem cilvēkiem, kas kādu iekšēju kompleksu cer apiet savā veidā "uzpērkot" cilvēkus. Bez tām ir virkne citu (un lielā mērā labāku) attiecību veicinošu gājienu. Nenoliedzu, ka dāvanas ir efektīvs ierocis, taču patiesi pārliecināti un veiksmīgi cilvēki tiek galā arī bez tām (nevajag pārfrāzēt, ka nedāvina nekad un neko - dzīve nav bināra).

2) Ja Tev svarīga materiālā puse, tad, iespējams, nav slikta doma enerģiju koncentrēt mazliet citā virzienā, kā Tu domā? Manuprāt, paļauties uz to, ka kāds vīrietis Tevi mūžīgi nodrošinās, ir staigāšana pa plānu ledu.. Tici man - mērķējot pareizā virzienā, Tu salīdzinoši īsā laikā pati varēsi ne tādas vien dāvanas atļauties. Reti kaut kas var aizstāt neatkarības sajūtu, kad neesi spiests/a nevienam izdabāt.
10.06.2015 12:13 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Kāds sakars? Es esmu gan tā vērta. Cits jautājums vai viņš nav sadomājies un glups, ja neprot attiecīgi novērtēt cik jauka un laba pret viņu esmu.


Jā, ļoti jauka un laba, izdabā tikai tāpēc, lai maku iztukšotu... Haah! Man liekas, ka sadomājusies un glupa šeit esi tu...
10.06.2015 12:25 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Rebel:

Es piekrītu lietotājam Rays. Man arī ir ļoti turīgs draugs, bet ar visu to pat tad, kad mans gadiem lietotais vecais telefons atdeva galus vienā "jaukā" dienā un viņš mani nevarēja sazvanīt 3 stundas, viņam nācās nedēļu mani pierunāt, lai es ļautu viņam sadabūt man citu telefonu vietā, jo man šobrīd tāds nedaudz tukšs finansiālais periods. Es nevaru iedomāties situāciju, kurā es kaut ko reāli prasītu... Es justos apkaunota. Puķes, vakariņas, klubi - jā, tur nav runu, ka vīrietis maksā, ja vien abi nevienojas savādāk, bet ne jau kaut ko no gaisa nokrītot gaidīt... Es nez, es nesaprotu šo. Man vienmēr ir bijis svarīgi spēt sev nepieciešamo nodrošināt pašai, grūti iedomāties, kā ir savādāk, laikam tāpēc es autori īsti nespēju uztvert nopietni.


Respekts Rebel, gruti musdienas atrast tadu kaa Tevi, bezmaz vai jatelo "bomzis", lai saprastu vai cilvekam es intereseju delj personibas vai naudas.

AHA:
Un kādai sajūtai vajadzēja būt? Ka 16 gadus jaunāka meitene, kurai komplimentu netrūkst, kuru puspasaule nav paņēmusi priekšā, kura ir ar mieru tikties tikai ar viņu un uz citiem neskatīties, ģērbsies, matus kārtos tieši kā viņam patīk un izpildīs viņa seksuālās fantāzijas un mīlēs tāpat par baltu velti? Un tad vēl šrubēs viņam māju? Nezinu, manuprāt nav līdz galam godīgi






Pats esmu saskaries ar shito, pacik prieksh Latvijas sameraa labi pelnu...nezin kapec man 8 bankas darbinieces pashas ir iedevushas savu personigu telefona numuru, tjipa "ja ir problemas ar kontu piezvani" :D Taisni brinums cik daudzas reizes labaak izskaties tiklidz tev uzrodas nauda :)

Protams ir jau "Sugar Daddy/Sugar baby" attiecibas, bet tur noteikumi visiem ir zinami. Mans kolegis pelna prieksh Latvijas ljoti labi ($xxx xxx gadaaa), vinjam ir divas 19.gadigaas, kuras vinsh izsauc uz hoteli, kad ir garlaicigi vai aizbrauc celojumaa...bet ko vinjas dariis tiklidz buus 25? Vinjsh dabuus sev jaunu/jaunas, bet kam vinjas vairs buus vajadzigas? Dzives limeni tak vinjai gribeesies uztureet :) Sievietes principaa zaudee "tirgus vertibu" ar gadiem, kamer virieshiem "tirgus vertiba" pieaug.
10.06.2015 12:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sievietes principaa zaudee "tirgus vertibu" ar gadiem


:) Nu skaidrs, kas tev sievietēs šķiet tas visvērtīgākais
10.06.2015 12:30 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
57days:

Es autori neuzskatu par "sievieti", bet gan par gold digger, 1 pakape augstaak par parastu prostitutu...Satiekas ar 16 gadus vecaku virieti, kuram jau ir attiecibas(gimene?) + velas par to materialus labumus. Paskaties prostitutas definiciju, gandriz vai perfekts autores apzimejums ;)
10.06.2015 12:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ej pa gaisu, Kingston! Sievietes nav nekādas preces, lai zaudētu kaut kādu tirgus vērtību.
10.06.2015 12:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es esmu gan tā vērta.

Sieviete, kas izdabā vīrietim, lai saņemtu materālu labumu nav nekā vērta. Tāda pati, kā tās uz Lienes ielas - arī viņas par attiecīgiem materiāliem labumiem darīs visu, ko no viņām prasīs.
Viņš nav glups, viņš redz, ka Tev vajag tikai naudu un tagad spēlējas ar to, cik tālu būsi gatava iet, lai to dabūtu. Jau pats fakts, ka piekāpies viņa noteikumiem, lai saņemtu kaut kādas iedomātas dāvanas, norāda uz to, ka esi no tām, kas aizskries pie tā, kas pirmais zelta ķēdīti uzdāvinās. Nu un kāpēc tērēt naudu, ja nezini, kad tā svilpaste pazudīs.

Atver acis - Tu neesi to dāvanu vērta. Vērta Tu būtu tad, ja Tev būtu vienalga, cik viņam naudas, kaut zem tilta, ka tikai ar viņu. Tāda Tu neesi. Tu esi gatava izsmērēties pa grīdu dēļ zelta ķēdītes. Pati sevi esi pataisījusi par pērkamu un vēl saki, ka esi kā vērta. Nopietni, nē. Domāju, tas vārdiņš, kādā sauc tās, kas šitā dara, man te nav jāraksta. Un ne jau tikai citas sievietes to redz. Arī viņš un citi vīrieši. Nu, sadusmosies, aiziesi, jo neko nedāvina, bet viņam būs bijis sekss, kādu viņš grib, kādu laiku. Atrast nākamo pavieglo meiteni, kas sasapņosies par zeltu, mantām un ceļojumiem, nav grūti. Tādu kā Tu, ir simtiem.
10.06.2015 12:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu tad neraksti, ka SIEVIETES zaudē vērtību. Es esmu gudrāka, nekā biju, kad man bija 19, pacietīgāka, apņēmīgāka, izglītotāka, labāk gatavoju ēst, pieredzējušāka, drosmīgāka, iecietīgāka.... Sarakstu varētu turpināt. Es te redzu tikai vērtības celšanos :)
10.06.2015 12:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Sievietes nav nekādas preces, lai zaudētu kaut kādu tirgus vērtību.

Diemžēl, ne visas. Tās, kas ir gatavas pārtaisīt sevi līdz nepazīšanai un izdabāt visām kaprīzēm, kaut vīrieti nemīl, tikai lai dabūtu mantisku labumu, kas tad viņas ir? Viņas pārdod sevi - viņas ir prece, pakalpojums, ko vīrietis nopērk.
10.06.2015 12:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tieši tā, 57days! Un kas tais 19 gados ir labāks? Es pat izskatījos sliktak 19 gados nekā vēlāk pāri 25!
10.06.2015 12:44 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Alexxa, tās jā, bet tad tā jāsaka, nevis par visām sievietēm kā tādām.
10.06.2015 12:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es pat izskatījos sliktak 19 gados nekā vēlāk pāri 25!


Man ir aizdomas, ka es arī :)
10.06.2015 12:46 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vecs, bet labs:

Dear Pers-:

I read your posting with great interest and have thought meaningfully about your dilemma. I offer the following analysis of your predicament. Firstly, I'm not wasting your time, I qualify as a guy who fits your bill; that is I make more than $500K per year. That said here's how I see it.

Your offer, from the prospective of a guy like me, is plain and simple a crappy business deal. Here's why. Cutting through all the B.S., what you suggest is a simple trade: you bring your looks to the party and I bring my money. Fine, simple. But here's the rub, your looks will fade and my money will likely continue into perpetuity...in fact, it is very likely that my income increases but it is an absolute certainty that you won't be getting any more beautiful!

So, in economic terms you are a depreciating asset and I am an earning asset. Not only are you a depreciating asset, your depreciation accelerates! Let me explain, you're 25 now and will likely stay pretty hot for the next 5 years, but less so each year. Then the fade begins in earnest. By 35 stick a fork in you!

So in Wall Street terms, we would call you a trading position, not a buy and hold...hence the rub...marriage. It doesn't make good business sense to "buy you" (which is what you're asking) so I'd rather lease. In case you think I'm being cruel, I would say the following. If my money were to go away, so would you, so when your beauty fades I need an out. It's as simple as that. So a deal that makes sense is dating, not marriage.

Separately, I was taught early in my career about efficient markets. So, I wonder why a girl as "articulate, classy and spectacularly beautiful" as you has been unable to find your sugar daddy. I find it hard to believe that if you are as gorgeous as you say you are that the $500K hasn't found you, if not only for a tryout.

By the way, you could always find a way to make your own money and then we wouldn't need to have this difficult conversation.

With all that said, I must say you're going about it the right way.
Classic "pump and dump."
I hope this is helpful, and if you want to enter into some sort of lease, let me know.
____________
Rob Campbell
J.P.Morgan
Diversified Industrials Investment Banking
277 Park Avenue, 16/F, New York , NY 10172
10.06.2015 12:47 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Omg, ko es tikko izlasīju? (t)
Sākotnēji gribēju teikt, ka ir vīrieši, kas var atļauties daudz, bet to nedara, jo gluži vienkārši neizmet naudu nevajadzīgos sūdiņos (es atvainojos, bet es tieeešām neuzskatu (un man ir paveicies ar vīriešiem, kas domā tāpat), ka zelta ķēdes, smaržas, ceļojumi un visas pārējās dāvināšanas/lutināšanas/uzpirkšanas nosaka attiecību kvalitāti). Tā vietā ir pavisam citas kvalitātes un negaidīti pārsteigumi, nevis tupa kaut kā pieprasīšana, jo, redz, jūtoties pelnījusi. Kad izlasīju visu diskusiju, tad gribu tikai teikt to, ko meitenes te jau minēja - tu esi maza, lētucīte savam turīgajam vīrietim. Bet pēc tava dzīves uzskata un tā, ka tu izdari visu prasīto un sagaidi kaut ko pretī, tas jau velk uz kaut kādu eskorta meitenes statusu.. Ja tev dz/d uzdāvina smaržas un ziedus, tici man, tas ir gana daudz - daļai meiteņu pat par tādu dāvanu te tikai sapņot un sapņot.
10.06.2015 12:52 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Ka 16 gadus jaunāka meitene, kurai komplimentu netrūkst, kuru puspasaule nav paņēmusi priekšā, kura ir ar mieru tikties tikai ar viņu un uz citiem neskatīties, ģērbsies, matus kārtos tieši kā viņam patīk un izpildīs viņa seksuālās fantāzijas un mīlēs tāpat par baltu velti? Un tad vēl šrubēs viņam māju?

Palasīju tomēr arī komentārus šeit un priekšstats par autori mainījās (ne uz to labāko pusi).. Vari argumentēt, ka Tevi nepazīstu, un, godīgi sakot, man pēc Tevis minētā nav nemaz izteiktas vēlmes iepazīt, bet atļaušos minēt, ka esi visnotaļ jauna un vientiesīga (?! nezinu, kā maigāk pateikt dumja), kam savā veidā paveicies ar estētiku. Nepārproti, es necenšos Tevi aizvainot (atklāti runājot, no vīriešu, tātad arī mana, skatu punkta ir pat izdevīgi, ka ir meitenes ar šādu domāšanu), drīzāk iedrošināt mainīt savu dzīvi laicīgi, kamēr vēl tas ir viegli izdarāms. Vai tiešām vēlies palikt spēļmantiņa? Vai tiešām netici, ka dzīvē vari gūt atzinību pievienojot vērtību sabiedrībai? Tavs komentārs, ka nezinot, kas gribi būt un neesot ideju, ir truls. Neviens nepiedzimst ar domu, ka būs A vai B, bet eksperimentē ar pilnu atdevi un nepadodas līdz sasniedz apziņu, ka atrodas īstajā vietā. Nokāp no sava iedomātā pjedestāla un sāc cīnīties no apakšas, pretējā gadījumā Tevi neizbēgami piemeklēs Kingston minētais liktenis.
10.06.2015 13:04 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Nerea & 57days, nedusmojaties, es tikai runaju par realitati...vai tas ir taisnigi vai ne ir cits jautajums.

Ieteiktu Jums izlasit OKCupid petijumu(viens no lielakajam iepazishanaas saitiem pasaulee):





Sievietes "seksuala/izskata" vertiba ir sava augstakajaa punktaa tieshi ap 20-25. gadiem, pectam vinjas "vertiba" kritas straujaak nekaa virietim...

Tajaa pashaa laikaa redzesi, ka sievietes praktiski vienmeer grib vecaakus virieshus...joks ir taads, ka vinjas peec 25 gadu vecuma vairs tie pieredzejushie virieshi nemaz tik daudz negrib :)


According to a graph made using OKCupid data, women are most attracted to men around their same age, until they reach about 40
By contrast, men of all ages up to 50 are most attracted to women who are no older than 24






http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2751179/Are-girl-22-Then-don-t-bother-online-dating-Alarming-graph-shows-ages-attractive-opposite-sex.html

Ideja principaa ir tada, ka virietis ar gadiem paliek pieredzejushaks, vairak ir dzivee sasniedzis un financiali nodroshinataaks. Patiik Tev tas vai nee, bet sievietes tiek verteetas peec sava izskata/skaistuma, kameer virietis var buut nedaudz glitaks par "pertikji, galvenais, lai ir speejigs aizsargat/nodroshinaat savu gimeni.

Ja vesturiski gimene/sieviete bija jaaizsargaa no visadiem iekarotajiem/dzivniekiem, tad musdienas aizsargashana un nodroshinashana ir galvenokart finansiala.
10.06.2015 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits