Turīgs, bet skops?!

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ja vīrietim ir nauda, bet viņš to skopi tērē... KĀ LIKT VIŅAM TĒRĒTIES VAIRĀK? Es kaut ko daru ne tā, vai vienkārši ir JĀJAUTĀ pēc dāvanām, ja gribas?
Problēma tāda, ka es nemāku prasīt!!! Kauns? Neesmu tā pieradusi? Nekad iepriekš neesmu neko pieprasījusi no vīrieša, bet šobrīd jūtos tā it kā būtu pelnījusi. Laikam ja reiz kaut ko gribu, tādu nedrošību vajadzētu likt pie malas un vienkārši jautāt, ko sirds kāro? Vai arī ir vienkārši veidi kā likt viņam pašam pirkt vērtīgākas dāvanas un vispār ko pirkt biežāk?
P.s. Uz dzimšanas dienu uzdāvināja tikai smaržu un ziedus. :-( Gandrīz jūtos kā niecība viņa acīs, zinot, ka viņš var atļauties visu ko un vienā vakarā, kad paēdam iztērē ~tikpat cik tai dāvanai uz dz/d. (e)
Pieredzējušās sievietes - PADOMI, KĀ LIKT VĪRIETIM TĒRĒTIES UZ SIEVIETI?:-D
09.06.2015 23:01 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vīrietis tevi notestēja uz golddigerismu un tāpēc nopietni neuztver un neko vērtīgu nedāvina. Ja nevar atrast sev normālu dāmu, tad lētāk un ērtāk ir piemuļķot golddigeres, sasolot zelta kalnus un tad atkarībā no gilddigeres pacietības, izmantot visus labumus.
Sevi cienošu un vērtīgu sievieti vīrietis būtu uzreiz atpazinis-viņai nevis acis mirdzētu no solījumiem, bet viņa apvainotos, jo tādi solījumi pirmajos randiņos normālai sievietei liek justies kā prostitūtai.
Ja gribi naudu un tās dēļ piepildīt vīriešu vēlmes, tad tev jānodarbojas ar prostitūciju-skaidra likme par stundu :) Tikai Latvijā laikam tas aizliegts - bet skaidri nezinu, jo par to neinteresējos.
10.06.2015 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Netērē laiku - paprasi naudiņu skaistai apakšveļai un uzbur viņam ainiņu ar sevi tajā apakšveļā. Dodu 100%, ka naudu iedos vai vismaz uz veikalu aizvedīs. :-)
10.06.2015 09:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tikai Latvijā laikam tas aizliegts - bet skaidri nezinu, jo par to neinteresējos.

Nav aizliegts, ir ierobežots. Ir kaut kādi noteikumi, ko drīkst, ko nē. BezTabu bieži šo tēmu cilā.

Ja gribi naudu un tās dēļ piepildīt vīriešu vēlmes, tad tev jānodarbojas ar prostitūciju-skaidra likme par stundu

Es gribēju teikt to pašu :D
10.06.2015 09:38 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Vēl vairāk par pašu tēmas pieteikumu mani izbrīna meiteņu ieteikumi paprasīt "pelnīto" tiešā tekstā... (t)
Ja vīrietis (pat vislielākais skopulis) grib dāvināt un lutināt, viņš to dara. Tavējais negrib, jo Tu neesi tā vērta. Punkts.
10.06.2015 09:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
no kurienes sievietēm galvā šādas domas, ka viņas no cita maka ir kaut ko pelnījušas materiālā ziņā...


Konkrētaja gadījumā - vīrietis pats atklātā tekstā solīja. Nopirkšu, aizvedīšu... To jau var saukt teju vai par mutisku līgumu. Abiem bija skaidrs, ka "attiecības" tiks, teiksim tā, iegādātas, tāpēc šobrīd lietot pakalpojumu bet nemaksāt par to - tas nav smuki.
10.06.2015 09:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
57days
Nu tad jau nākamajā randiņā autorei jāiedod pielūdzējam līgumu rakstītā formā, kur norādīs, ko viņa apņemas, ko viņš un kādā termiņā tas tiks apmaksāts un cik ilgi līgums darbosies un kāda būs strīdu risināšanas kārtība. :D :D Tā kā autore grib materiālas vērtības, ko var pārvērst naudā, tad līgumā drošāk norādīt bankas kontu un vēlamo summu :D
10.06.2015 09:57 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vienkārši tā nu tas ir šobrīd, strādāju par minimālo, studēju, esmu jauna... gribas tā kā vairāk.


Mjā, es kad strādāju par minimālo un studēju, domāju par to, kā dzīvē kaut ko pašai sasniegt :D
Jāsaka gan, ka man pie sāniem turīgs vīrietis nebija, bet gan mans tagadējais vīrs, kas arī bija tikai students. Par dārgām zelta ķēdītēm tad pat nesapņoju, atceros, ka vīrs man uzdāvināja sudraba ķēdīti un es jau biju priecīga.

Vari jau mēģināt kaut kā mīļi palūgt sev to, ko kārojas, bet vai tas tevi darīs laimīgu? Varbūt tomēr labāk pašai nopelnīt tai zelta ķēdītei un priecāties par to, ko mīļotais cilvēks uzdāvina tev pēc sava prāta un no sirds?
10.06.2015 10:02 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Nedomāju, ka tam vīrietim ir interese dot autorei dārgas dāvanas. Ne viņa pirmā, ne pēdējā viņam tāda, kas, tikai izdzirdējusi solījumus (Vai tie vispār bija solījumi, jeb vispārīgas frāzes, no sērijas "Es varētu pirkt", nevis "Es nopirkšu" - pirmais nav solījums), jau ir gatava sevi pasniegt šādi :
10.06.2015 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Tas man atgādina kā paziņai draugs, kurš pirms pāris gadiem pelnīja (es nepārspīlēju) ~7-9k Ls mēnesī, sarunā par bērniem pajautāja - a kā Tu domā viņu uzturēt???
10.06.2015 10:05 |
 
Reitings 72
Reģ: 09.05.2015
Vai materiaalais ir vieniigais, kas tev no vinja vajadziigs? Iespeejams, vinjsh to ir pamaniijis un taapeec arii neko nedaavina.

Vai arii juusu attieciibas prieksh vinja nav tik nopietnas un tu vinja aciis neesi sieviete, kuru buutu veerts apzeltiit.

++
10.06.2015 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
kampanella, man tik forši šķiet, ka kopā pāris ir sākot ar trūcīgajiem studentu laikiem un blakus viens otram tad arī aug, attīstās un tiek uz zaļa zara. Tik daudz kam nākas iziet kopā! Uhh!
10.06.2015 10:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Parfait
Paziņu lokā tieši tie ir ilgtermiņā visstabilākie un visveiksmīgākie pāri. Tie ir cilvēki, kas kopā ir viens otra dēļ nevis naudas.
10.06.2015 10:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu nav viennozīmīgi, tas ka stabilitāte ir materiālajā. Es zinu pāris, kas arī sāka trūcīgi, izauga līdz bagātībai un izšķīrās, un nevajag tālu meklēt, starp sabiedrībā zināmajiem tādu ar netrūkst, praktiski lielākā daļa ir izšķīrušies un tikuši pie jaunām sievām/draudzenēm.
Attiecību stabilitāte tomēr slēpjas citur, ne materiālajā izaugsmē bet kopīgā izaugsmē, ne katram uz savu pusi, bet vienā virzienā.
Starp man zināmajiem izšķīrušies ir tāpēc, ka katrs aiziet viens no otra par tālu, tas kas pelna lielo naudu paver sev citas pasaules durvis vaļā, ierauga citur, kamēr otrs stagnē.
10.06.2015 10:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nedomāju, ka tam vīrietim ir interese dot autorei dārgas dāvanas.


Diemžēl tā arī izskatas. Jebkurā gadījumā, es to uzskatu par cūcību - ja neplāno vest, pirkt, dāvināt, "apzeltīt", nu tad nesoli! Sieviete, kas tevi gribēs bez solījumiem, nekur nepaliks, bet to, kura būs ar tevi tikai deļ materiālajiem labumiem, tu būsi piečakarējis.

Autorei, redzi, joprojām ir kauns pieprasīt. Tatad nekāda rūdītā eskorta meitene nav. Un šitāds "solītājs" pierunā pilnas ausis un samaitā jaunatni. Fui viņam.
10.06.2015 10:16 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Un šitāds "solītājs" pierunā pilnas ausis un samaitā jaunatni. Fui viņam.

Mēs nekad neuzzināsim, vai viņš tiešām solīja, vai vienkārši izteicās, ka varētu pirkt. Ja otrais, tātad nav solījis un autore pati sev visu ir izdomājusi.
Jaunatni nesamaitāsi vairāk, kā tā ir samaitāta. Kāpēc es ne uz ko tādu nekad nepavelkos? Arī ne studiju gados? Naudas bija maz, strādāju teātra kafeinīcā par trauku novācēju pāris reizes nedēļā. Domājat, tur daudz maksāja? Tikai tik, lai nevarētu teikt, ka neko. Bija piedāvājumi, bet man tas nebija pieņemams un neko tādu nedarīju.
Ja autore jau līdz tam aizdomājās, nevis apvainojās par piedāvājumu, tur vairs nav ko maitāt, līmenis ir skaidri redzams. Un tāda jau tādu ir pelnījusi. Varbūt nāks pie prāta un sapratīs, ka jādomā, kā nopelnīt pašai, nevis jāgaida, ka par kāju virināšanu viņu ar zeltu apbērs. Tādas pavieglās meitenes nevienos laikos nav bijušas ar zeltu apbērtas.
10.06.2015 10:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
sākumā domāju ieteikt pašai būt dāsnākai, kaut vai ne materiālajos labumos, bet savā uzmanībā un dzīves sīkumos. jo labāk ar tevi jutīsies, jo vairāk vēlēsies tevi iepriecināt..
bet.. palasot diskusiju :D cits ieteikums- aizbrauc ar viņu tajā ceļojumā un ģērbies kā bomzis, tad vismaz šmotkas jaunas viņš tev tur sapirks :D
10.06.2015 10:47 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Viņš tikai ar saviem vārdiem gribēja Tevi ievilkt gultā. Redz kā izdevās,bet Tu,muļķīte, vēl gaidi,kad sāks Tev kko pirkt. :D
10.06.2015 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
teika_spolite, pilnīgi piekrītu, man paziņu lokā ir tāpat. Patiesībā arī pašai ir līdzīgi.
10.06.2015 10:58 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka prasit no viriesa davanas tiesa teksta ir... pazemojosi.
Virietim jabut tadam, kas pats brivpratigi dod ( vispirms izzinot , kada ir sievietes gaume , kas vinu interese utt. ) un sievietei jabut tadai, kas liek virietim veleties vinu iepriecinat.
Viriesa attieksmi var viegli noprast jau sakuma, redzot, ka vins pret sievieti izturas, kurp ved utt. Patiesi ieinteresets virietis bus gatavs alpus parkapt un nolidot tukstosiem kilometru, lai tikai redzetu savu sievieti. Tas ari raksturo attieksmi. Parejais ir vienkarsi bullshits.
10.06.2015 11:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Stulbākais tas, ka es vīriešiem neuzmācos, viņš pats izrādīja iniciatīvu iepazīties, ir brīvs un pirmajā tikšanās reizē jau sasprauda batonus ausīs par visu, ko varētu man dot... Un tagad varētu teikt, ka esmu vīlusies, JĀ! Bet es arī nekad neesmu kaut ko konkrētu prasījusi. Varbūt vajag vienkārši PRASĪT?

Tu doma, ka vinjs ir ne tikai skops, bet ari stulbs?
10.06.2015 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits