Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu dziedāt!

 
Reitings 22
Reģ: 02.06.2015
Sveikas!Man ļoti patīk dziedāt es savu dzīvi gribu saistīt ar dziedāšanu,tikai nezinu vokālistu pie kura iet macīties (esmu vēl studente,tāpēc es nevaru daudz atļauties).
Varbūt kāda var ieteikt kādu vokālistu pie kura iet mācīties dziedāt(galvenais lai nav dārgi un lai skolotājs/āja būtu zinām)
Lūdzu palīdziet!
Paldies!
06.06.2015 22:19 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Atver logu dienas vidū un sāc dziedāt, ja tev apkārt sāk lidot putniņi un savākties visādi grauzēji, tad tu esi Disney princese! :)


Savukārt, ja tev sejā pēkšni trāpa vecs zābaks, tad tavas vokālās dotības ir diezgan apšaubāmas...
06.06.2015 23:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Hei, Štank, ar atgriešanos!

P.S. Zināmie, sevišķi, ja tie nesen sākuši gorīties pa pietūcītajām popscēnam, nebūs studenta makam tie draudzīgākie.
06.06.2015 23:44 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nuuu, ir daudz labu vokālo pedagogu. Ir tādi smagsvari kā Anita Garanča vai Aina Bajāre, kuras katru aunu spējīgas iemācīt izblēt taisnu noti. Bet, domāju, tāda ranga pedagogiem darba pietiek, un katru gribētāju viņas nemāca. Arī pa kabatai diezin vai Tev būs.
Ir arī pāris labi, populāri pedagogi - Jolanta Gulbe-Paškevica un Ance Krauze manuprāt no populārā gala ir spēcīgākās. Arī Madara Celma, Ieva Kerevica, Jana Key, Ginta Krievkalne strādā kā vokālās pedagoģes. Bet visas nosauktās dāmas par privātstundām prasa adekvātu summiņu.
Bet, ja gribi mācīties dziedāt, vai pasniedzēja atpazīstamība ir tas galvenais? Nedomāju.
Varu ieteikt labu pasniedzēju Ogrē - Liene Grinhofa.
08.06.2015 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits