Izvairās no grūtniecības

 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Sveikas!
Lieta tāda, ka ar draugu nu jau gadu runājām par bērniņa laišanu pasaulē. Norunājām aptuveno laiku, gājām pie ārstiem, vitamīnus dzērām. Kad nu ir pienācis laiks kaut ko darīt tālāk, viņš saka "Vēl nē, vēlāk" un šo procesu atliek. Seksa laikā izmanto pārtraukto... Tā kā esmu neizpratnē, runāju ar viņu par to, bet nekad neizskan tieša atbilde kādēļ tas viss. Nu jau esmu dziļā izmisumā. Viss tiek solīts, bet vēlāk, vēlāk.... Pats bija tas, kurš šo visu gribēja un tagad pārliek uz vēlāku.
Kā jūs rīkotos manā vietā? Nav jau vērts uzstāt, veidot smagās sarunas, tam nav un nebūs rezultātu. ::-|
Vai tiešām atkal kā muļķei gaidīt, varbūt pēc mēneša? Varbūt diviem?
Varbūt es tādā nelaimē neesmu nokļuvusi šobrīd vienīgā? ;-)
06.06.2015 08:13 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
".........

Vai tiešām tīrais bizness ? Kapēc tad folskābi liek dzert pirms bērna ieņemšanas ?un vel Pregnacare kādus tur 3 mēnešus vismaz liek dzert , man jau vitamīni tiek lietoti ilgu laiku ,domāju tur ir kaut kas iekšā labs organismam .
06.06.2015 18:58 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Kā jau dažas meitenes šeit raksta, varbūt , ka problēma ir dēļ naudas. Vai arī viņš vienkārši neredz tālāko kopdzīvi ar Tevi, varbūt dēļ tā arī negrib bērnus no Tevis.
06.06.2015 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits