Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rokas no pareizās vietas?

 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Labvakar!
Šodien sarunā ari paziņu, nospriedu, ka viņas vīrietim rokas aug no nepareizās vietas. Neko viņš neprot - ne kontaktligzdu nomainīt, ne fēnu salabot, ne ritenim pedāli sataisīt, ne suņu būdu uzmeistarot, ne mašīnai eļļu nomainīt! Visur un vienmēr tiek saukti meistari.
Kā ir ar Jūsu vīriešiem?
Mans vīrs to visu var izdarīt pats. Man tās liekas elementāras lietas, kas katram vīrietim būtu jāprot izdarīt. Jā, ir labi, ja katram sīkumam var pasaukt meistarus, bet man tā liekas vīrišķīga lieta - to visu mācēt!
03.06.2015 22:49 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Visu iepriekšminēto var pats izdarīt, kā arī daudz sarežģītākas lietas.
03.06.2015 22:52 |
 
Reitings 77
Reģ: 01.06.2015
Piekrītu Tev, bet mûsdienu sabiedrībā arvien vairāk ir tādi vīrieši. Nu katram savs, bet es negribētu sev tādu vīrieti, kurš pat auto riepu nevar nomainīt... Darbā ir tādi kadri, viņi jau gan uzsver, ka ir spējīgi samaksāt meistaram, bet manā skatījumà tas nav viens un tas pats.
03.06.2015 22:54 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nav labi, ja viirietis nemaak atrisinaat saimnieciskus siikumus. Tachu sliktaak, manupraat, ir tad, ja cilveeks iedomaajas, ka var visu. Manam viiram ir shaads nikjis, visaadus meistarus vinjsh ieniist. Lielaako dalju no saimnieciibaa vajadziigajaam lietaam vinjsh prot, bet reizeem gadaas, ka kaut ko nemaak, pats atziist, ka nemaak, bet pasaukt kaadu, kas maak - neparko. Kasiisies pats un beigaas taapat nekas nesanaaks.
03.06.2015 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
maneejam ir galdnieka izgliitiiba, taapeec, tagad, kad remonteejam maaju, gandriiz visu dara pats (elektrikjis gan nav :D).

muusu virtuve
03.06.2015 22:57 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Daudzas lietas prot izdarīt, bet, protams, ka ne visas. Tādas lietas kā saplīsušu fēnu pat nejautāju, lai taisa, jo ja beigusies garantija, tad vieglāk nopirkt jaunu
03.06.2015 22:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja viirietis pelna tik labi, ka var tos meistarus izsaukt pat nakts viduu, nav vinjam jaaprot dariit pilniigi viss. Beeda ir tad, ja naudas meistariem nav, bet pats sataisiit neko nejeedz. Iepriekshmineetaas lietas, atskaitot feena laboshanu, esmu pati speejiiga izdariit.
03.06.2015 22:58 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Vajadzētu vairāk uztraukties par sevi, nevis par citiem.
Domāju, ka ir forši,ja vīrietis pieprot šīs lietas, taču nekad nenosodītu nevienu vīrieti un nebrīnītos par viņu,ja viņš to nemācētu. Katrs ir citādāks, varbūt viņam labāk padodas kaut kas cits,.. Vai tiešām ir kaut kāds zīmogs,ka katram vīrietim ir tas jāprot? nedomāju viss.. Galvenais, lai sakarīgs cilvēks un ja viņam galīgi negribas taisīt putnu būrus,lai tak netaisa. Tie tak ir dzīves sīkumi
03.06.2015 22:58 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Paldies dievam, manam ar rokām viss kārtībā. Elektrība ir viņa slēptais talants, bet prot gan mašīnu sataisīt, ja nav kas specifisks noticis, gan podu salabot, ja tajā ūdens kastē kas sagājis grīstē. I mēbeles salikt, i UV lampu atdzīvināt :-D un es par to tikai priecājos. Es uzskatu,ka ir lietas, ka katram vīrietim ir jāmāk.
03.06.2015 22:59 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja viirietis pelna tik labi, ka var tos meistarus izsaukt pat nakts viduu, nav vinjam jaaprot dariit pilniigi viss. Beeda ir tad, ja naudas meistariem nav, bet pats sataisiit neko nejeedz. Iepriekshmineetaas lietas, atskaitot feena laboshanu, esmu pati speejiiga izdariit


++
03.06.2015 23:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu tikpat labi var arii teikt, ka sievietei obligaati ir jaamaak pagatavot eest un ka sieviete, kura negatavo/gatavo tikai ljoti vienkaarshus eedienus, nav sieviskjiiga.
03.06.2015 23:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Drem Cream, malacis vīrs!

Mans vīrs nav īpaši praktisks vīrietis, bet man tas galīgi netraucē. Riepas nomainīt prot, krānu arī var salabot, bet es arī šīs lietas varu. Man toties prieks, ka mans vīrs lieliski gatavo un zina kā ar putekļusūcēju apieties. Nav mums to krīžu ar "vīriešu darbiem" tik bieži, lai tā būtu problēma, toties man nav katru dienu jādara visi "sieviešu darbi" :-)
03.06.2015 23:06 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Un tava draudzene māk kontaktligzdu un fēnu salabot? Kāpēc viņam būtu tas jāprot? Tikai tāpēc, ka vīrietis. Vai tava draudzene tikai sēž visu dienu mājās un ada kamēr viņas vīrs visu salabo un vēl naudu nopelna. Ja es būtu vīrietis, uzreiz no tādas šķirtos.
Seksistes. FUJ, FUJ, FUJ
03.06.2015 23:07 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man ļoti, ļoti patīk pašai ar tādām lietām ņemties (izņemot ar kaut ko tādu, kas saistīts ar elektrību vai auto, tur 0 pieredzes), tāpēc droši vien nepārdzīvotu, ja puisis to neprastu vai negribētu :D
Taču piekrītu krista21 viedoklim :)
03.06.2015 23:09 |
 
Reitings 44
Reģ: 21.11.2014
Dream Cream, gribēju izteikt komplimentu, nu tik skaista virtuve Jums, pilnīgi prieks. Atvaino, ka tik dīvains kompliments, bet nu tik skaista. Ahh.(l) (l)
03.06.2015 23:10 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man prieks par savu draugu, jo prot mājās salabot gandrīz jebko. :) Arī remontējamies tagad un es tikai apbrīnoju viņu, jo visu dara pats! :) (l)
03.06.2015 23:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Manējais ir Makgaivera radinieks. Ja vajadzēs ko izdarīt, bet pie rokas nebūs vajadzīgo instrumentu, izdomās, kā to dabūt gatavu ar košļeni un zobu bakstāmo :D
Bet nu... Nezinu, vai var vainot vīrieti, ja viņš to nemāk. Cik daudzi nav uzauguši tikai ar omēm un mammām?
03.06.2015 23:13 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manam rokas aug no pareizās vietas un man tas ir ļoti svarīgi. Esmu priecīga, ka viņš var sačīņīt jebko. Šajā ziņā mani ir izlutinājis tētis, jo viņš arī ir praktisks bez gala, mājās visu dara pats, nu ja gadījumā, kas ļoti ārkārtējs vai sarežģīts, tad sauc attiecīgo speciālistu, bet man vienmēr bija un ir joprojām, tāda kā drošības sajūta, ka ja nu kas, tētis visu salabos :D Tāpēc man būtu grūti būt ar tādu vīrieti kopā, kas neko nevar izdarīt.
Pietam, viena lieta ir ja nemāk, bet tāpat cenšas un darbojas, sliktāk ir tad, ja nemaz necenšas un negrib baltās rociņas sasmērēt. Nē, tādu es sev blakus tiešām negribētu(s)
03.06.2015 23:20 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Ha ha ha... Izslavētie ārzemju vīrieši nemācēs pat piektdaļu no tā ko māk mūsu vidēji aritmētiskais bāleliņš.)))) Un vēl ir tikai daži gadi, kad mūsu bāleliņi būs tādi paši.
Tak neesat dzirdējušas, ka R-eiropā visi ir ar tik šauru specializāciju, ka spuldzīti nomainīt sauc sertificētu elektriķi!?
Tas, ka mūsējie vēl vispār kaut ko māk ir tikai padomju laika mantojums.
Un visa tehnika iet uz to, lai parastais cilvēks bez sertificēta meistara neko nevarētu izdarīt- tas ir bizness!!! Tak jaunākajām mašīnām akumulatoru var nomainīt tikai servisā!))))
03.06.2015 23:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ha ha ha... Izslavētie ārzemju vīrieši nemācēs pat piektdaļu no tā ko māk mūsu vidēji aritmētiskais bāleliņš.)))) Un vēl ir tikai daži gadi, kad mūsu bāleliņi būs tādi paši.
Tak neesat dzirdējušas, ka R-eiropā visi ir ar tik šauru specializāciju, ka spuldzīti nomainīt sauc sertificētu elektriķi!?
Tas, ka mūsējie vēl vispār kaut ko māk ir tikai padomju laika mantojums

Godiigi sakot, pirmaa dzirdeeshana. Vismaz manos laukos ljooooti daudzi cilveeki taisa pashi remontus, labo jumtus, buuvee garaazjas utt, sievietes ieskaitot. Un padomju savieniibu ir redzeejushi tikai pa tv. Viss ir atkariigs no vides, cilveeka pasha, gjimenes. Laukos vairaak pashi kaut ko meistaros, pilseetaas mazaak. Kaadam patiik darboties, kaadam nepatiik. Turklaat jaanjem veeraa ir tas, ka ir dazkaart izdeviigaak pasham pastraadaat paaris virsstundas darbaa un samaksaat meistaram nekaa pavadiit visas briivdienas kaut ko meistarojot un beigaas palikt bez atpuutas vispaar, jo ko meistars paveiks paaris stundaas tur amatierim vajadzees pat dienu, divas.
03.06.2015 23:52 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Šajā ziņā mani ir izlutinājis tētis, jo viņš arī ir praktisks bez gala, mājās visu dara pats, nu ja gadījumā, kas ļoti ārkārtējs vai sarežģīts, tad sauc attiecīgo speciālistu, bet man vienmēr bija un ir joprojām, tāda kā drošības sajūta, ka ja nu kas, tētis visu salabos


Man tas pats :) Man tētis visā ir meistars, gandrīz, viņš pat māju ir uzcēlis, un ļoti daudz, ko māk. Ja nemāk - paskatīsies, padomās un iemācīsies! :)


Par savu draugu es īsti nezinu, vai viņš visu vai daudzko varētu izdarīt. Bet nu viņš ir IT speciālists, līdz ar to ar datorlietām gan viņš visu māk, zin, vismaz ar to man noveicies (l)
03.06.2015 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits