Kristus pasaulei

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Čau, meitenes!

Dzīves problēmu mākta sāku iesaistīties šajā M.Jencīša draudzē.
Jāsaka, ka pēdējā laikā sāku pārdomāt, vai tiešām šī brīnumu draudze neatbilst sektai, kaut gan mācītājs ļoti sludina, ka tā ir moderna draudze, pie kā LV vēl nav pieradusi, bet ASV šādas draudzes ir ļoti izplatītas.

Tātad, kāpēc es sāku domāt, vai šī nav sekta:

1) Liekas, ka mājas grupiņas vadītāja mazliet ierobežo personīgo brīvību. Viņa saka, ka, piemēram, sporta zāles apmeklēšana ir jāatstāj otrajā plānā, bet tā vietā jāapmeklē Bībeles skola, lai pieaugtu Dievā.
2) Lielais ziedošanas uzsvars draudzē, visu laiku tiek sludināts par ziedojumiem, gan Dievkalpojumos, gan mājas grupās, uzsverot 10. tiesas nozīmi, utt. Taču atšķirībā no tradicionālām baznīcām, šeit nekad netiek teikts paldies par ziedojumiem, taisni otrādi, jāziedo vēl vairāk.
3)Skaļā mūzika, gaismas, mācītāja kliegšana.

Es pat nezinu, kāpēc šo visu rakstu, bet varbūt ko jūs par šo visu domājiet, par šāda veida draudzēm ?
03.06.2015 16:22 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kristietības būtība NAV saistīta ar konkrētu personu existences noskaidrošanu. Pastāv pat uzskats, ka arī pats Jēzus esot bijis tikai tēls cilvēku apziņās. Arī jocīgas liekas divas vietas Bībelē, kur pēc augšāmcelšanās Jēzus pie mācekļiem ienāca caur aizvērtām durvīm un kur viņš vienai dāmai neļāva viņam pieskārties. Šāds pieņēmums gan mazliet konfliktē ar Jēzus galveno misiju - atbrīvot cilvēkus no grēkiem caur to, ka viņš tika piesists pie krusta. Bet tā citādi nemaz nav svarīgi, kas existēja un kas - nē, jo galvenā ir mācība, nevis mācošās personas.
22.04.2018 16:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kurā brīdī saprast, kas ir patiesība un kas nav? Tieši tā -nekā.

Ir tāda fiška, saucās kritiskā domāšana. Tas nozīmē, ka cilvēks spēj izvērtēt informācijas ticamību un to informāciju, kas izklausās ticama, pārbaudīt, lai apstiprinātu, ka tā ir ticama un tikai pēc tam, kad ir apstiprinājies, ka konkrētās nozares speciālisti šo ir izpētījuši, to var stāstīt tālāk apgalvojuma formātā. Ja gribas šādas lietas runāt, ir jābūt gatavam uzrādīt arī disertāciju, kurā tas ir rakstīts.
Tā it kā es to no viena raksta izzīdu vai izlasīju Dievietei.lv

No pirksta Tu to neesi izzīdusi, tas skaidrs, taču, Tevis uzrādītais avots ir pielīdzināms Dieviete.lv, jo labajā pusē blakus rakstam, kur ir linki uz citiem šī portāla rakstiem, ir links uz rakstu par to, kā Tavi dvēseles gidi mēģina ar Tevi sazināties un veidiem, kā padarīt jebkuru vīrieti no Tevis atkarīgu , kas skaisti parāda, ka šis informācijas avots ir ieinteresēts klikšķu krāšanā, nevis objektīvas, pārbaudītas informācijas sniegšanā. Tas taču ir uzreiz redzams, ka lapa slavē fufeli, bet Tu to slavē kā zinātni.
22.04.2018 16:02 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kurā brīdī saprast, kas ir patiesība un kas nav? Tieši tā -nekā.

Ir tāda fiška, saucās kritiskā domāšana. Tas nozīmē, ka cilvēks spēj izvērtēt informācijas ticamību un to informāciju, kas izklausās ticama, pārbaudīt, lai apstiprinātu, ka tā ir ticama
Alexxa, tieši tā, cilvēka prāts spēj visu, par visu var pateikt, vai tas ir patiess vai aplams, viss ir izpētāms. :D Turpinot šo ideju, apsveicu Tevi saistībā ar Ļeņina dzimšanas dienu! Arī viņš augstu vērtēja jūsu kopīgā ideologa Friedrich Engels idejas. Arī Ļeņina idejas dzīvoja un uzvarēja.
22.04.2018 16:35 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Alexxa, ņemot vērā vienu diskusiju, kurā Tu izbrāķēji cilvēkus, kas gribēja pieteikties darbā, Tu lieliski apliecināji savu "kritisko" domāšanu. Es Tev neko nepārmestu, ja Tu neradītu konkrētu ļaunumu sabiedrībai.
22.04.2018 16:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es Tev neko nepārmestu, ja Tu neradītu konkrētu ļaunumu sabiedrībai.

Un to saka cilvēks, kas klaji pauž rasistiskus uzskatus, un to, ka sievietēm patīk vardarbība?
.
Davai, draugi, nevajag kašķos par loģiku un veselo saprātu ievazāt ko kurs teica pirms cik ilga laika kurā diskusijā.
22.04.2018 16:49 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
57days, labi, ka Tu pateici, ko par mani domā. Biju par Tevi daudz citādākās domās. Diezgan neizprotams komentārs no Tavas puses. Joprojām nespēju noticēt, ka kaut ko tādu varēji uzrakstīt Tu. Ne jau par kaut kādu apvainojumu tagad runāju, bet par Tevi pašu.
22.04.2018 17:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
skudrulacis, katrs mēs esam tādā vai citādā veidā pateikuši kaut ko stulbu, citiem nepieņemamu, kāda cita vai pat vairākuma viedoklim pretim esošu utt.
.
Konkrēti par tevi es domāju labas lietas, bet lūk, arī tavā kontā uzreiz divas stulbības atradās.
.
Tas pats par Alexxa - es viņai ne vienmēr piekrītu, reizēm pat stipri vien nepiekrītu, bet kopumā es arī par viņu domāju labas lietas, jo viņa vismaz normāli pauž un pamato savu domu.
.
Tāpēc arī es saku - nejauc iekšā iepriekšējās diskusijas! Mēs katrs te esam visu ko sarunājuši.
22.04.2018 17:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
57days, nejauc nepārdomāti sarunātas lietas ar lasītāju nepareizu izpratni.
viņa vismaz normāli pauž un pamato savu domu.
Es taču nesākšu šeit drukāt kilometrīgus palagus, lai detaliski pamatotu visu pausto.
..
Tagad, konkrēti runājot, daudziem te laikam ir radies iespaids, ka es sludinu rasismu un vardarbību. Manis pēc domājiet tā. Ja par tēmu, tad Jēzum inkriminēja tādus noziegumus, ka viņu pat piesita pie krusta. Es visu esmu uzrakstījis un neko šajos jautājumos nekomentēšu. Cilvēkiem ir tendence saprast nevis tā, kā rakstīts, bet tā, kā patīk. Tāpēc iesaku uzmanīgāk lasīt, ja jūs nevēlaties paši sevi mānīt. Bet man ir pilnīgi vienalga, ko jūs par mani domājat.
22.04.2018 17:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tieši tā, cilvēka prāts spēj visu, par visu var pateikt, vai tas ir patiess vai aplams, viss ir izpētāms

Njā, cilvēki ar Taviem uzskatiem ir dzīvojuši visos laikos. Vienkārši padomā, ko cilvēka prāts jau ir izpētijis un tad padomā vēlreiz, ko tad nevar? Nu, nevar šodien, rīt nevarēs, pēc gada, desmit vai piecdermit gadiem varēs.
Laikos, kad Magelāns paziņoja, ka zeme ir apaļa, tas bija ārprāts - baznīca auroja, sabiedrība sašutusi un bari tādu Skudrulāču uzskatīja viņu par sabiedrībai bīstamu, jo runā tādas lietas. Koperniks ar savu paziņojumu, ka patiesībā zeme griežas ap sauli, nevis otrādi, arī sacēlās ne mazāks tracis, jo cilvēka prātam, respektīvi, tā brīža zināšanu līmenim, tās bija neaptveramas lietas. Vēl lielāks tracis bija, kad Tesla paziņoja, ka zibeni (Lasīt - Dieva dusmas, līdz tam zibens tika uzskatīts tieši par šo) var ņemt un savaldīt, turklāt, likt tam darīt to, ko cilvēks grib, viena daļa gribēja viņu uz sārta dedzināt, vēl daļa bāzt psihenē. Godīgi sakot, arī Leonardo Da Vinči dzīve nav bijusi nekāda rožainā, jo cilvēkam nebūs dievišķās lietās bāzties. Bērnu rašanās, medicīna, ķīmija, fizika.. Skaitījās, ka nekas no visa šī nav izpētāms.
Mūsdienās cilvēks visu līdz molekulām jau ir izpētījis, kas attur iet vēl tālāk? Viss ir izpētāms, ja ir zināšanas un resursi, un tam nav nekāda sakara ar Ļeņinu vai marksismu.
.
PS: Par to, cik es esmu bīstama sabiedrībai, cilvēkam, kas popularizē domu, ka sabiedrībai ir vajadzīga vardarbība, nebūtu jārunā.
22.04.2018 17:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nejauc nepārdomāti sarunātas lietas ar lasītāju nepareizu izpratni.

Tur jau tā lieta - nu nevar to bieži no malas atšķirt kas ir sarunāts, kas ir ne tā noformulēts un kas ir pārprasts. Un vēl, reizēm sanāk pateikt kaut ko ne tā, kam no tavas puses IR pamatojums, bet otra puse to nezin un uztver citādi. Es reiz diskusijā par bērēm izteicos tā, ka meitene - diskusijas autore izdzēsās. Kad gribēju privāti paskaidrot savus iemeslus, tāds lietotājs jau bija pazudis.
.
Tā ka, nedramatizē arī manis teikto! Ja es atceros kaut ko, ko tu kaut kad esi teicis, tas nenozīmē, ka viss forums domā, ka tu esi tāds un šitāds. Tas tikai nozīmē, ka es pievēršu uzmanību un rūpīgi lasu tavus komentārus diskusijās.
22.04.2018 17:40 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Alexxa, Tu esi pārliecināta materiāliste. Sektās šī filozofiskā novirziena izpausme ir vēl augstākā līmenī. Mums nav nozīmes diskutēt.
22.04.2018 17:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
57days, es jau neesmu uz Tevi apvainojies. Tieši no citiem foruma dalībniekiem bija dažādas atsauksmes par maniem it kā paustajiem uzskatiem.
22.04.2018 17:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tu esi pārliecināta materiāliste.

Loģiski. Kad zinātne spēj izskaidrot teju visu, "Dieva brīnumam" pazūd jēga.
par maniem it kā paustajiem uzskatiem.

Te, par laimi, komentārus dzēst nav iespējams. Tavi paustie uzskati stāv tur, kur tos paudi, tieši tādi, kādus tos paudi. Nav nekāda "it kā".
22.04.2018 18:03 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Es visu esmu uzrakstījis un neko šajos jautājumos nekomentēšu. Cilvēkiem ir tendence saprast nevis tā, kā rakstīts, bet tā, kā patīk. Tāpēc iesaku uzmanīgāk lasīt, ja jūs nevēlaties paši sevi mānīt.
skudrulācīt, pirms apvaino citus skabargā 'izlasa to, kas patīk', ieskaties savās acīs, un izvelc no tām baļķi 'močī diskusijās visu, kas ienāk ar zāģu skaidām pilnajā galvā'. ;)
.
Esmu ievērojusi, ka Tev nereti patīk latviešu valodas vārdiem piešķirt kaut kādu savu nozīmi, ko neviens cits ne var, ne arī saprot pa Tavam prātam. Teksta konstrukcija bieži neloģiska un haotiska, liekot domāt, ka savu uzrakstīto nepārlasi un kritiski neizvētī no tā pelavas. Vēl viens Tavs diskutēšanas baļķis ir iecelt sevi par augstāku un gudrāku par zemākstāvošājām cosmo, tfu, lilit vistām, kas ir par dumju, lai Tevi saprastu.
.
Tāpēc nevis es uzmanīgāk lasīšu Tavus smērējumus un zīlēšu cosmo biezumos, ko Tu ar rakstīto esi domājis - ko tā jau daru, jo tad nebūtu pamanījusi iepriekšminēto -, bet Tu pievērsīsies uzmanīgākai sava rakstītā pārlasīšanai un labošanai, lai pēc iespējas novērstu paša uztaisītus muļķīgus pārpratumus.
22.04.2018 19:16 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Bļā, kā cilvēkam nepielec.... :D
No pirksta Tu to neesi izzīdusi, tas skaidrs, taču, Tevis uzrādītais avots ir pielīdzināms Dieviete.lv, jo labajā pusē blakus rakstam, kur ir linki uz citiem ...

Es jau vienu reizi atbildēju.
Gribat lasīt tālāk, lasiet, kāpēc jāpiesienas vienam rakstam, kurš tikai ieskicē domu

Katrā ziņā man žēl, ka neesi lasījusi un dzirdējusi šādu teoriju un sauc to par fufeli pašai neko nezinot. Un savos piemēros likt vienu nelaimīgu rakstu, jo ne uz ko citu acīm redzot neesi spējīga. Gribi meklēt info meklē pati.
Pasaki vēl,ka Neil DeGrasse Tyson, Jordan Peterson, Weinstain un Mckenna brāļi ir kaktu zinātnieki. :D:D:D
Bet respect tev , man vēl jāmācās līdz tavam troļļošanas līmenim turpināt cepienu par neko.
22.04.2018 19:17 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Katrs jau cenšās demonstrēt cik pats gudrs un pārāks par visiem te ir.
Reliģija ir liela, resna buļļa kaka, kas izpaužās tā:
https://www.youtube.com/watch?v=3vdPVCNNbkc
22.04.2018 20:56 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Reliģija ir liela, resna buļļa kaka

Jup, it īpaši 21. gadsimtā, kad ir lidmašīnas, mēs sūtam robotus uz marsu utt.
+++++
22.04.2018 21:00 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Jup, it īpaši 21. gadsimtā, kad ir lidmašīnas, mēs sūtam robotus uz marsu utt.
Un vēl vesels bars sēž forumā, dirsu kasīdami.
22.04.2018 21:13 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Jā, un tu te esi viens no lielākajiem dirsas kasītājiem, sēž pusmūža opis sieviešu forumā, kā pedofils komentē mazgadīgo kājiņas un lien ar savām asprātībām visās diskusijās, kur kaut kas saistās ar vagīnām. Geji stulbi, cita ādas krāsa - stulbi, kāds, īpaši sieviete, dzīvē sasniedzis ko vairāk - stulba, pats kasa dirsu un ņerkst, ka darba devēji tādu pedo bez izglītības neņem darbā. Nu, nu, pakasi pakausīti, pieņem, ka esi izdomājis kārtējo baaaaigo joku un iemet, lai parēc par tevi, pretīgi.
22.04.2018 21:31 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Un bonusā vēl raud, ka neviena te negrib būt tava draudzenīte.
22.04.2018 21:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits