Kristus pasaulei

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Čau, meitenes!

Dzīves problēmu mākta sāku iesaistīties šajā M.Jencīša draudzē.
Jāsaka, ka pēdējā laikā sāku pārdomāt, vai tiešām šī brīnumu draudze neatbilst sektai, kaut gan mācītājs ļoti sludina, ka tā ir moderna draudze, pie kā LV vēl nav pieradusi, bet ASV šādas draudzes ir ļoti izplatītas.

Tātad, kāpēc es sāku domāt, vai šī nav sekta:

1) Liekas, ka mājas grupiņas vadītāja mazliet ierobežo personīgo brīvību. Viņa saka, ka, piemēram, sporta zāles apmeklēšana ir jāatstāj otrajā plānā, bet tā vietā jāapmeklē Bībeles skola, lai pieaugtu Dievā.
2) Lielais ziedošanas uzsvars draudzē, visu laiku tiek sludināts par ziedojumiem, gan Dievkalpojumos, gan mājas grupās, uzsverot 10. tiesas nozīmi, utt. Taču atšķirībā no tradicionālām baznīcām, šeit nekad netiek teikts paldies par ziedojumiem, taisni otrādi, jāziedo vēl vairāk.
3)Skaļā mūzika, gaismas, mācītāja kliegšana.

Es pat nezinu, kāpēc šo visu rakstu, bet varbūt ko jūs par šo visu domājiet, par šāda veida draudzēm ?
03.06.2015 16:22 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ka redzams, tev joprojam nav skaidribas, kura no 2 kategorijam tu ietilpsti.

Es ietilpstu savā, unikālajā kategorijā, ar savu pārliecību un pieredzi.
Kapec tu izliecies par ticigu?

Es neizliekos, es esmu.
19.04.2018 13:56 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Es ietilpstu savā, unikālajā kategorijā, ar savu pārliecību un pieredzi.

Ka sauc tavu dievu?
19.04.2018 14:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ka sauc tavu dievu?

Vārdus izdomā cilvēki, tas būtību nemaina.
19.04.2018 14:34 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Vārdus izdomā cilvēki, tas būtību nemaina.

Atbilstosi tavu atbilzu makslinieciskajam noformejumam, pajautasu tev citadak- Kadas pasaku gramatas lasot, tavas biksites paliek slapjakas? :)
19.04.2018 16:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Atbilstosi tavu atbilzu makslinieciskajam noformejumam, pajautasu tev citadak- Kadas pasaku gramatas lasot, tavas biksites paliek slapjakas

Atbisltoši taviem "intelektuāli gudrajiem jautājumiem" uzdošu tev jautājumu
Cik tev gadu ?
19.04.2018 16:51 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Atbisltoši taviem "intelektuāli gudrajiem jautājumiem" uzdošu tev jautājumu
Cik tev gadu ?

Sie jautajumi rodas no tavam atbildem, man neklajas viegli saglabat nopietnibu. Zini, si attieksme pret vecakiem cilvekiem - tai bija kaut kada nozime tur 12.-15. gadsimta. Tajos laikos sasniegt "vecumdienas" vareja tikai cilveks apveltits ar "pratu", pieredzi, cietsirdibu un sava veida "talantiem". Ka mes zinam, sodien nodzivot lidz vecumdienam var katrs mulkis, tam nav nekadas saistibas ar intelektualo attistibu. Tu, visticamak, esi jau "padzivojis" un kalpo ka pieradijums tam. Vecums skiet man bija noradits profila:)
19.04.2018 18:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tu, visticamak, esi jau "padzivojis" un kalpo ka pieradijums tam. Vecums skiet man bija noradits profila

Jā esmu padzīvojis, šo to pieredzējis ir ģimene, bērni un viss dzīvei nepieciešamais, arī sava pieredze ir. Es agrāk biju pārliecināts ateists, tomēr viss mainījās. Uzskati un vērtības ar laiku mainās.
Sie jautajumi rodas no tavam atbildem, man neklajas viegli saglabat nopietnibu

Kas zin, varbūt pat kādreiz nonāksi situācijā kad kāds ņirgāsies un smiesies par taviem uzskatiem. Tas tikai tagad tā šķiet, ka es savas domas nekad nemainīšu utt
20.04.2018 08:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dionysus, tev tiešām šķiet, ka ir jēga diskutēt? :D
20.04.2018 09:08 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jā esmu padzīvojis, šo to pieredzējis ir ģimene, bērni un viss dzīvei nepieciešamais, arī sava pieredze ir. Es agrāk biju pārliecināts ateists, tomēr viss mainījās. Uzskati un vērtības ar laiku mainās.

Iesakumam butu janoskaidro, ko psihiski slims cilveks saprot ar vardu "ateisms". Duujaa viedokli mes nejautasim, vina tikai censas pieverst sev uzmanibu, lai kads vinai "ielej". Alternativa sim varetu but tavs, izbijusa ateista, skaidrojums.
20.04.2018 12:02 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Duuja joprojām nespēj sniegt savu viedokli, kā tikai pateikt, ka citu ir nepareizs.
20.04.2018 12:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
koijots, tev? Es arī tavu viedokli neredzēju.
20.04.2018 12:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un man skita, ka tava milaka dziesma ir Григорий Лепс - Рюмка водки на столе

Njā.. izcils komentārs.. viens no labākajiem, kas lasīts pēdējā laikā
Duuja joprojām nespēj sniegt savu viedokli, kā tikai pateikt, ka citu ir nepareizs.

Būtu jēga oponēt, ja būtu cita lietotāja. Šī pieder pie tiem, kas uzskata, ka ir tikai viņas viedoklis un nepareizie. Un īstenībā, tas ir skumji. Nav jābūt ar cilvēku vienādiem viedokļiem, bet uzsverot, cik pieaugusi ir, tomēr būtu jāprotas pieņemt arī atšķirīgu viedokli
Mežone, liels +. Vienmēr esmu domājusi līdzīgi Tev... Pašlaik nav laika izplūst lielajā komentārā, bet.. tu vienkārši izņēmi vārdus no mutes..
20.04.2018 15:15 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Interesanti zināt, cik no ticīgajiem kristiešiem zina, ka kristietības pirmsākumi meklējami senā pagātnē, kad cilvēki sāka ēst halucinogēnās sēnes, jo ticēja, ka tā ir dieva sperma? :D
Un, ka Mozus bija zem DMT un to iespaidā radās halucinācijas? Protams, ja mozus vispār eksistēja, jo bībele nav ticams vēstures avots. :D
22.04.2018 09:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un, ka Mozus bija zem DMT un to iespaidā radās halucinācijas? Protams, ja mozus vispār eksistēja, jo bībele nav ticams vēstures avots.

.
To, ka Mozus bija zem DMT, nopietni zinātnieki jau sen ir pierādījuši, bet to, ka viņš tāds vispār eksistēja, tam gan nav pietiekoši datu.
.
Kaut kā... Khmmm... loģikas pietrūkst.
22.04.2018 09:52 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
22.04.2018 10:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Reliģijas un ticības būtība ir ticēt bez taustāmiem pierādījumiem, vai noticēt tam, ka tas kas notiek pats no sevis, patiesībā nenotiiek pats no sevis.

Patiesībā zinātne jau daudz ko, kas reliģijā "notiek pats no sevis" ir izskaidrojusi un vēl pierādījusi, ka daži apgalvojumi ir aplami. Te, protams, var piesieties pie tā, ka zinātne vēl nav uzzinājusi, kas radīja fiziku un ķīmiju. Attiecīgi, par to es nestrīdēšos un atstāšu ticīgajiem tur vietu Dievam, ja viņiem to vajag, nav mans mērķis kādu pārliecināt, ka iekšēja nepieciešamība ticēt kādam augstākam, ir kas lieks.
Un, ka Mozus bija zem DMT un to iespaidā radās halucinācijas? Protams, ja mozus vispār eksistēja, jo bībele nav ticams vēstures avots.

Es atvēru to linku un sapratu, ka kauc pēc šī video. Nav zināms, vai Mozus vispār eksistēja, bet tas, ka uz sēnēm bija, tas gan 100%
https://www.youtube.com/watch?v=0HXMYm4k6w0
22.04.2018 11:26 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Nav zināms, vai Mozus vispār eksistēja, bet tas, ka uz sēnēm bija, tas gan 100%

Lasi taču kārtīgi... Tā ir ka neiedziļinās, bet vajag papurpināt. :D
Es neteicu, ka Mozus bija zem sēnēm. Sēnes bija pirms tam. :D :D
Katrā ziņā, katrs ar ticēt, kam vēlas, bet pietiekoši daudz pētnieki apgalvo, kas tā visticamāk varēja būt, es izvēlos ticēt šiem cilvēkiem, ka to ir pētījuši padziļināti. (l)
22.04.2018 14:20 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Selene, Tevis ieliktajā linkā jau nu gan nav nekāda padziļināta pētījuma. Un nav jābūt ticīgam, lai to apšaubītu.
22.04.2018 14:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Selene, runa nav par to, ko tieši šis personāžs ir lietojis. Vispirms Tu izsaki apgalvojumu, ka viņš bija kaut ko lietojis, bet nākamajā teikumā apšaubi viņa eksistenci. Tātad, pirms izteikt apgalvojumu, ka Mozus bija kaut ko lietojis, ir jānonāk pie pierādījuma, ka viņš vispār ir eksistējis.
Turklāt, lai pieņemtu, ka apgalvojums ir patiess (Pieņemot situāciju, ka tāds Mozus tiešām ir eksistējis), jāņem vērā, ka šādu apgalvojumu ir izteicis cilvēks, kurš pēc izglītības ir psihologs un viņa apgalvojums ir controversial theory statusā - nav pierādījumu, ka tā bija, ir tikai viņa interpretācija par Bībeles tekstiem, nav pierādījumu arī, ka nebija. Attiecīgi, staigāt apkārt sludinot šo, kā absolūtu patiesību un vēl strīdēties ar tiem, kas to apšauba (Es nesaku, ka tā nebija, es saku, ka nav zināms, ka bija),jo tas ir izlasīts vidējas kvalitātes informācijas avotā, ir precīzi atbilstošs tam, ko es ieliku savā video.
22.04.2018 14:51 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ak jel. Tā it kā šeit jāliek disertācijas darbs. :D
Gribat lasīt tālāk, lasiet, kāpēc jāpiesienas vienam rakstam, kurš tikai ieskicē domu? :D Es jau rakstīju, ka kļūdījos un rakstā ir minēta precīzāka doma.
Tā it kā es to no viena raksta izzīdu vai izlasīju Dievietei.lv :D
Vispār cik jocīgam jābūt cilvēkam, lai ticētu, ka kāds tērēs savu laiku, lai meklētu ticamu zinātnisku informāciju un liktu to izklaides forumā, lai pierādītu kko cilvēkam, kuram tāpat ir vienalga? :D
Un absolūtā patiesība ir tāda, ka sievietes ir ādama ribas? :D Kurā brīdī saprast, kas ir patiesība un kas nav? Tieši tā -nekā. Katrs balstās uz dzīves laikā iegūtajiem faktiem un atziņām, lai pieņemtu savu patiesību un izvēlēties, kas liekas ticamāks. Man šīs liekas ticami, tāpat, kā varbūtība, ka mēs esam simulācija. :D
22.04.2018 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits