Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kāpēc vienmēr ir tā?

 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Sveikas! Nesaprotu šīs dzīves mazās netaisnības. :-D
Nesen caur draudzeni iepazinos ar vīrieti, varētu pat teikt, ka no a-z manu ideālu, bet kā jau parasti viss nav tik vienkārši kā gribētos.
Viņš sita kanti manai draudzenei, mēs tā virspusēji papļāpājām, bet ļoti viņš mani aizrauj. (Sanāk viņu arī šad un tad satikt vienatnē, tāpat vienmēr paflirtē..un TAS skatiens.. (l) )
Draudzene tāda- ļoti kaprīza, nekad nekas nav pa prātam, domas maina ik pa minūtei, ir uzstājīga un, godīgi teiksim, izlutināta, vispār nezina, ko vēlas no dzīves, tad viens- tad otrs, cilvēkus vērtē pēc izskata utt. Bet viņš ap viņu kā traks, raujas uz visām pusēm, lai tikai izdabātu, bet i to, neesot viņai pietiekoši labs.
Bet es viņai kā pretstats, esmu saprotoša, neesmu pārlieku uzstājīga, tiešām zinu, ko es vēlos no dzīves, komunicēju neatkarīgi no tā, kāds cilvēkam maciņa biezums, vai kāds viņš izskatās, kā teikt-galvenais, ka cilvēks labs..un šajā gadījumā viss šķiet tik ideāls...
Tātad- es nesaprotu, kāpēc bieži vien vīrieši, kuriem dzīvē ir viss, gan dabas dots perfekts izskats,gan raksturs tik jauks, gan arī vairāk nekā laba finansiāla situācija vajag tādas meitenes??? :-O ..tādas viņi izvēlas un pēctam stāsta kādas kuces viņas esot...
Es vienkārši nesaprotu to vēlmi mūžīgi karot un skriet pakaļ kāda iegribām, priekš kam tas ir vajadzīgs.. Vai tāpēc, ka viss čalim dzīvē ir nokritis no zila gaisa un vēlas kaut ko "iekarot" ? :-|
01.06.2015 22:47 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu jā, vienmēr jau viss tiek apskatīts tikai no ''viņa tik slikta un fuj, bet es labiņa un ideāla'' puses. Varbūt tam vīrietim kaut kas ļoti piesaista tavā draudzenē, kāda rakstura īpašība, personības šķautne, kas tāds, kas nepiemīt tev. Tā vienkārši ir, mēs nespējam manuāli izvēlēties cilvēkus, pret kuriem just simpātiju, pamatojoties tikai uz kaut kādu virspusēju īpašību uzstādīšanu.
01.06.2015 22:52 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Nesen caur draudzeni iepazinos ar vīrieti, varētu pat teikt, ka no a-z manu ideālu, bet kā jau parasti viss nav tik vienkārši kā gribētos.

Baigās draudzenes. Viņa zin, ko par viņu stāsti, domā un perini aiz muguras?
tādas viņi izvēlas un pēctam stāsta kādas kuces viņas esot...
01.06.2015 22:54 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Tas ir gandrīz vai dabas likums, ka vajag to, ko nevar dabūt, tas nekas, ka jāskraida paķaļ.. Tas taču adrenalīns, un ja nu izdodās iekarot un "savaldīt" tādu mežonēnu, jutīsies taču kā baigais vecis, sava ego celšana, pavisam vienkārši!
01.06.2015 22:55 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Bonecutie Nē, viņa nav slikta meitene! Viņa ir ļoti skaista, ar labu humora izjūtu, un viņai ir ļoti daudz citas labas īpašības, bet es par tieši to sadzīvisko faktu.
Loģiski, ka nevar pavēlēt, kam iepatikties un kam nē. Es tikai īsti nesaprotu, kāpēc tā notiek, arī man daudzi draugi ir sapinušies ar tādām meitenēm un pēctam krata sirsniņu, ka viņas kaprīzēm nevarot izsekot, ka ar tādiem cilvēkiem esot tik grūti utt. Bet TOMĒR, viņi tāpat uz tādām tiecas. :-|
01.06.2015 22:57 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Bet es viņai kā pretstats, esmu saprotoša, neesmu pārlieku uzstājīga, tiešām zinu, ko es vēlos no dzīves, komunicēju neatkarīgi no tā, kāds cilvēkam maciņa biezums, vai kāds viņš izskatās, kā teikt-galvenais, ka cilvēks labs..un šajā gadījumā viss šķiet tik ideāls...

Ne visiem patīk parauga meitenes. Ir vīrieši, kuriem tieši patīk temperamentīgas sievietes. Samierinies!
01.06.2015 22:57 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Tiesaam kas tu par draudzeni, ja aiz muguras gribi iekarot vinas viirieti un plus vel staasti cik vina slikta. Pati saki,ka esi jauka.. :D nu smiekliigi!
Un ja par teemu, tad katram savs, vins vinu izvelejas,jo piesaista. Nesen izlasiiju labu rakstu, paris kuri nodziivojusi lauliibaa entos gadus, sieva kaskjiiga, uzstaajiiga un veel nezin kada, bet viirs miil un juutas laimiigs kopaa. Uz jautaajumu,kapeec vins ir kopaa, ja jau vina taada ''riebekle'', atbildi vins nezinot, vienkarsi ir ta dzirskele un viss.
Pietam, vins pats izdomaas ko veelas un vinam sen jau ir radies savs priekstats pret tavu draudzeni.
01.06.2015 22:59 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
MačuPikču Sapazināmies nejaušības pēc. Vienā pasākumā, viņi vienkārši paziņas, gribēja lai iepazīstamies, jo zināja, ka ir mans tipāžš, bet beigās izrādījās, ka viņam viņa ir vairāk iepatikusies. ;-) Jā, viņa zina, ka man viņš simpatizē, un viņai viņš absolūti necik. Saka, lai ņemu ciet, lai bezmazvai pati rakstu utt.. Uz viņa ziņām vairs neatbild, jo redz mani viņš interesējot, bet tas jau neko nenozīmē un neko neatvieglo ;-)"
Neesmu no tām, kas draudzenēm noceļ čali :-D
01.06.2015 22:59 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
draudzene kaprīza un izlutināta, puisim viss dzīvē nokritis no zila gaisa, ko tev tādai saprotošai un foršai jādraudzējās ar viņiem!? :D

ok, nu saproti, ka vai nu ir klikšķis, vai nav. kas ir pievilcīgāk - zināt, ko grib no dzīves, vai būt šarmantai, nepieejamai, interesantai? draudzenei noteikti ir daudz labu un pievilcīgu īpašību, kuru dēļ viņa vīriešiem patīk, par spīti visām negatīvajām iezīmēm, kuras tu tik viegli pamani.
01.06.2015 23:00 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Lelde53 Laikam vajadzēja tekstā ieboldēt, ka viņš nav viņas vīrietis, viņiem nekas nav bijis un viņa absolūti neko no viņa nevēlas :-D Jo uzskata, ka viņš esot pārāk turīgs, lai varētu būt nopietni ieinteresēts. Varbūt jau taisnība arī ir, viņam apkārt tādas sievietes apgrozās, ka tik turies :-D
Un runājot par tām negatīvajām īpašībām, viņa pati labi zina, ko es domāju par to, un viņa piekrīt. Neesmu nekāda liekule, kas acīs vienu, aiz muguras-citu! ;-)
01.06.2015 23:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es tādu draudzeni kā autore negribētu :D

Bet par tēmu - tātad viņam tas patīk. Es pieļauju, ka tavā draudzenē ir vēl kaut kas cits, kas vīrietim liek nedaudz pievērt acis uz tām kaprīzēm un niķiem, tikai tu to nespēj saskatīt.
01.06.2015 23:04 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
TalisQualis Ne jau tāpēc, ka viens ir kaprīzs un otram vienkārši dzīvē paveicies, viņi būtu slikti cilvēki un ar viņiem nevajadzētu draudzēties :-D
01.06.2015 23:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ok, autore tomēr nav tik liela k*ce kā es biju iedomājusies :D
01.06.2015 23:05 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
mistalee Kas tad man ir tik slikts, ka negribētu? :-D
Ne jau es viņai vīrieti ceļu nost, ne acīs liekuļoju.
Mums katram ir savas labās un sliktās īpašības, kuras šajā gadījumā es vairāk uzsvēru, jo domājusi to biju mazliet citādāk.
Bet nu savādāk viņa ir lietas kursā par to, kā apbrīnoju šo viņas vieglprātību utt.
Protams, viņa nezina, ka es šeit rakstu, jo ko gan es viņai teiktu- nesaprotu- kāpēc vīriešiem pievelk tādas sievietes? :-D
01.06.2015 23:08 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Tātad- es nesaprotu, kāpēc bieži vien vīrieši, kuriem dzīvē ir viss, gan dabas dots perfekts izskats,gan raksturs tik jauks, gan arī vairāk nekā laba finansiāla situācija vajag tādas meitenes???


Tu pat iedomāties nevari, cik ļoti NEIESPĒJAMI ir sastapt sievieti, kas nevēlas "VISU GATAVU". Respektīvi- dāmas par vīrieti un to, kāds viņš ir, spriež pēc Tevis uzskaitītā. Par vīrieti spriež pēc auto, ar ko viņš brauc un pēc maka biezuma. Protams, vēl ir arī izskats. Pēc sevis pašas apraksta Tu esi tikai viena no 100, kas stāv rindā uz tādiem džekiem. Protams, ka viņam ir izvēle.. Un, kas ir tas, ko Tu vari piedāvāt?
Bet es viņai kā pretstats, esmu saprotoša, neesmu pārlieku uzstājīga, tiešām zinu, ko es vēlos no dzīves, komunicēju neatkarīgi no tā, kāds cilvēkam maciņa biezums, vai kāds viņš izskatās, kā teikt-galvenais, ka cilvēks labs..un šajā gadījumā viss šķiet tik ideāls...


Boooring... :-/

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Latvija un latvieši kratās uz pilnīgu krahu un iznīcību. Jo mēs visi tā dzenamies pēc materiālā, ka nesaprotam, ka mēs paši esam viens otram vislielākā bagātība. Ja sieviete iemācīsies nevis skaisti apģērbties un "būt saprotoša" vai daudz pelnīt, bet būt čalim par iedvesmas avotu, tad pietiks gan dzīvei, uzdzīvei un arī 4 bērniem.

Bet nu diemžēl tiek radītas šādas sašutuma pilnas tēmas.. (t)
01.06.2015 23:17 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Tādiem večiem pie šī brīža situācijas, tirgus pieprasījums krietni lielāks par piedāvājumu.
ņemot vērā vēlamos standartus- tāds vecis ir lielāks deficīts, kā japāņu videomagnetafoni PSRS.
Tādiem večiem no pieprasījuma pārpilnības pat vispārpieņemtie sieviešu super standarti vairs nav aktuāli.
Bet nu vēlu veiksmi dabūt tādu kungu! Novēlu arī katrai dāmai savu vīrieti padarīt tādu un izaudzināt dēlus pēc šo ideālu parauga!
02.06.2015 18:08 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Excite, smuki uzrakstīja. :)
03.06.2015 06:48 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Tā jau visu laiku notiek, tāpēc jaunas kādas diskusijas par savām pārdomām un pieredzi ir lieki taisīt, jo sākumā tiks apspriests ka autore kā cilvēks ir galīgi garām, tad izrādās, ka liekule un beigās vēl pamatīga kuce. Autore jautāja apspriest un padiskutēt kāpēc tā, nevis nolikt draudzeni vai nocelt čali (kur jau viņa minēja, ka nekas draudzenes un vīrieša starpā nav).

Viņa izklāstīja situāciju. Dažu meiteņu komentāri vietā, bet dažu...(t) jānokaunas!
Un autorei NOVĒLU atrast sava tipāža vīrieti! :-)
03.06.2015 12:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Virietis tipisks pleieris, vinjam gribas to aizliegto augli un jo vairak ta meitene izrada, ka negrib, jo vel lielaka klust vinja gribesana.
03.06.2015 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits