Nu esmu ieberzusies.

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ohh, meitenes. Esmu ieberzusies. Kā jau zināt, izšķīros ar puisi. Tas tā. Draudzene teica, lai pameginu plāksteri, es, protams, daudz nedomādama izteicos par vienu mūsu kopīgu paziņu, kurš tajā brīdī man šķita, ka patīk. (tas del tā ganjau, ka lauzta sirds un putra galvā ). Vīrietis simpātisks, vecāks par mani krietni, gudrs,nu likās, ka patīk. Tikai viens bet, viņam jau ir draudzene. Es apsolijos nepadoties un likt viņam iemīlēties sevī. Taisījām pasēdēšanas, kurās tikai aicināts arī viņš un viņa draudzene. Raidīju viņam signālus, ka man ir interese pret viņu. Tad nu ir pagājušas 2 nedēļas aptuveni, viņš man raksta katru dienu, jūtu, ka ir interese par mani. Ar savējo draudzeni viņam jau sen viss iet grīstē. Saprotu, ka nav labi jaukties citu attiecības, bet pirms visu šito uzsāku, pie sevis noteicu - ja gribēs aiziet, tāpat aizies. Izšķīries viņš nav vēl, bet uzmanības man no viņa puses arī netrūkst. Prasisiet, kur ir problēma? Problēma tāda, ka negribu sev plāksteri, man viņš taču nemaz nepatīk. Pateikt viņam to, ka mums nekā nebūs, es arī negribu, jo nu tik ļoti palidz, kad ir kāda vīrietis no kura ir uzmanība, vairs nejūtos kā niecība,kā jūtos pēc šķiršanās. Bet negribu arī ar viņu attiecības, negribu, lai viņš pamet savu meiteni. Del manis, ja tāpat viņam ar mani nekā nebūs. Pārmetumus lūdzu atstājiet malā, to cik slikti rīkojos, tāpat jau zinu. Citreiz domāju, ka varbūt es viņa varētu iemīlēties ar laiku. Bet, ko darīt ja neiemilos? Tad viņš cietīs.
Draudzene šādu plāksteri iemīlēja. Precējusies jau 5gadus un mēģina tikt pie bērniņa. Viņa iemīlējās. Viedokļi?
19.05.2015 21:44 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
Ja godīgi, tad tevi, Dantessa, nesaprotu. NEKAD neuztver vīrieti kā plāksteri. Šādā veidā tu tikai sabojā vīriešus. Un tad puse vīriešu visiem stāsta, ka sievietes ir maitas u.t.t. Laikam viņiem ir taisnība, kurš gan vīrietis pēc tam gribēs kādai uzticēties? Vienkārši pamēģini iejusties viņa ādā un tad padomā kā tu justos.
Piedod, bet šito nevarēju neuzrakstīt.
20.05.2015 15:01 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Vienmēr mani sajūsmina šādas frāzes-
Rakstu sms viņam lai nesazinas ar mani vairs.


Varbūt neraksti vispār NEKO? Ja nav stulbs, tad apniks rakstīt, ja otrs neatbild.
20.05.2015 15:16 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Cilvēkus nevar tā izmantot kā iegribas, kādreiz tevi tā izmantos, tad varbut sapratīsi.
Ikvienam cilvēkam ir jūtas un emocionālā puse un nevajag spēlēties ar to!!
20.05.2015 15:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pec pieredzes, es personigi iesmeju kad kartejais virietis kurs ir attiecibas saka, ka vinji jau tapat driz skirsies, tur neka sen nav bla bla bla. Retajos gadijumos gan jau, ka ta ari ir, bet parasti, viunjiem viss ir labi, gulot vinjs vinjaiun iecukst ausi, ka mil, apskauj, plano nakotni, bet tu esi izklaides iespeja kutra pati uzskreja virsu.
20.05.2015 15:20 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Kas tev galvā darās un vispār dzīvē? Tikko zaudēji bērnu,izšķīries un tagad izmanto cilvēkus. Apstājies taču! Esi kādu laiku viena,padomā par dzīvi. Kāpēc līmēt plāksteri vai aizbāzt caurumu?! Vnk izslimo beigušās attiecības.
20.05.2015 15:22 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Tev viņš nepatīk, bet gribēji, lai pievērš uzmanību. Tas nebūs pārmetums, bet secinājums - acīmredzot neviens cits par tevi interesi neizrāda un šo posmu centies pārdzīvot tā, kā esi aprakstījusi.
20.05.2015 15:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nolamaties ir visvienkarsaak, un to prot katrs. Meitene vnk atklati jums pastastija, ko domaa un dara, bet jus tgd vinai brukat virsu kaa pedejam banditam. Labi, nepazistu Dantessu, nezinu visos dzilumos vinas ricibas motivus, bet neatkarigi no taa, vai vinas riciba bija laba vai slikta, ar shitadu lamasanos cilvekaa var izraisit labakajaa gadijumaa pretejo efektu. Vispirms paskatieties pashas uz sevi, vai esat tik pareizas un idealas.


Cik var žēlot cilvēku kam nepielec, tad vel iet tur koļīties klāt aizņemtam vīrietim, nu jā nav tas vīrietis enģelīts, bet ko tāda attieksme parāda par pašu meiteni. Un ne es ideāla ne ar baigi labiņā vienmēr, bet es ar brīviem čaļiem tikai satiekos, nevis aizņemtus cenšos dabūt. Attiecīgi ja meitene jau krīt tik zemu, tad viņai tiešām pašlaik prātiņš nestrādā pareizi un vajadzētu vispār kādu laiku nedomāt par attiecībām un vīriešiem, bet sakārtot pa priekšu savu dzīvi.
20.05.2015 16:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja lasot Tavu diskusiju par šķiršanos, bija Tevis žēl, tad lasot šo, žēlums ir izgaisīs. Tā kā pati lūdzi nepārmest, tad labi.

Vīrietis tāds pats maita kā es tad jau, jo viņš paslepus raksta man. Jūs domājat, ja viņš gribētu labot savas attiecības, tad turpinātu rakstīt man?



Zini.. man dzīvē bija situācija, atceroties par kuru, man ir kauns. Kauns, ka izdarīju tādu izvēli pilnīgi apzināti un vēsi. Bet ne reizi mūžā neesmu pārlikusi atbildību uz vīrieša pleciem, kaut gan viņš arī rīkojies nesmuki. Mana izvēle - manas morālās paģiras.
20.05.2015 16:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
skudrulacis, es saprastu, ja tas būtu netīšām, meitene nebūtu zinājusi par otru vai vīrietim vispār nebūtu draudzene, bet viss notika apzināti, un tas ir tas riebīgākais, ko viena meitene otrai var izdarīt. Da vienalga, cik labas vai sliktas attiecības ir. Un pats foršākais, ka viņai viņu nevajag, pabojās sev, vīrietim un meitenei dzīvi un nervus. Nav jāvelk savās skumjās vēl citi līdz. labāk ar draudzenēm iedzert pa vīna glāzei, izraudāt sāpi un aiziet uz klubiņu atlaist.


+++

Turklāt varēja izvēlēties pilnīgi jebkuru BRĪVU džeku, jo jūtu tāpat nebūtu - ne pret aizņemtu, ne brīvu.
20.05.2015 16:24 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Pārmetumus gan negribēju, bet nevarēju noturēties nepasakot to, ka ja es būtu tā vīrieša draudzenes vietā un manu vīrieti vienkārši joka pēc, lai izmantotu, censtos pavedināt kaut kāda meiča, kura pati nezin, ko grib, es viņu aiz matiem izvazātu pa bruģa akmeņiem, lai pašai pēc tam būtu uz visām malām plāksteri jālīmē.
20.05.2015 19:20 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Tb pārmetumus gan negribēji
20.05.2015 19:23 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
mēģināts nav zaudēts.(l)
20.05.2015 19:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es neko nepārmetīšu, vien atklāšu vienu dzīves patiesību-dzīvē situācijas mēdz atkārtoties, tikai ar mainītām lomām. Atceries šo savu gājienu tad, kad būsi iemīlējusies, laimīga attiecībās, bet kāda cita "liks viņam sevī iemīlēties" :) Tici man, tāda situācija pienāks tad, kad vismazāk to gaidīsi un gribēsi.
21.05.2015 09:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.01.2015
Uij meiten, kā viss Tev nāks atpakaļ..
21.05.2015 09:27 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Dantessa or Sinepe whatever...

jaukumiņ, zinot to ka esi jauna tev tagad vajadzeja mācīties un SEVI pilnveidot ne večiem pakaļ skriet.
Ja tavs bijušais par šo uzzinātu tu viņa acīs būtu sīka š****a.
pietam šķiet ka SA tev vispār aizmirsies un vis pohuj, ka tikai vecis blakām...KAUNS
21.05.2015 09:43 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Dantessa or Sinepe whatever...

jaukumiņ, zinot to ka esi jauna tev tagad vajadzeja mācīties un SEVI pilnveidot ne večiem pakaļ skriet.
Ja tavs bijušais par šo uzzinātu tu viņa acīs būtu sīka š****a.
pietam šķiet ka SA tev vispār aizmirsies un vis pohuj, ka tikai vecis blakām...KAUNS
21.05.2015 09:43 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
kā cilvēki mēģina attaisnot savu cūcisko rīcību ar tekstiem, ja jau gribēs tad aizies utt. es taču nesaku - ej un šķiries! Bet ko tad Tu dari? tu jauc citu cilvēku attiecības. Es pilnībā saprotu, ka Tu jūties sāpināta un vēlies tikai justies labi un šajā brīdī tev ir vienalga, ka kādam dari pāri. Bet apdomā, ar vēsu prātu, ja tā meitene tiešām mīl to puisi un ar visiem spēkiem cenšas glābt attiecības, bet tu sūti savus signālus. Katrā ziņā esmu pret citu attiecību jaukšanas, ja jau tik ļoti gribēs, tad aizies pats. Tas ir standarta teksts večiem, ka man jau ar viņu nekā vairs nav, mums viss iet grīstē utt, tūlīt šķiršos.
21.05.2015 11:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kur tev bija galva?
21.05.2015 11:21 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Kur tev bija galva?

Podā
21.05.2015 11:34 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.02.2011
A man patīk šitais
Gabriellla:

kā man ir apnikušas šitās cosmo nosodītājas, raksti ko gribi, pat tēmā par uzacīm ieknābs. nu fuj, par ko pārvērties šis forums.


A ko mums teikt? you go girl? Tā tik turpini? Apniks šitais - turpini tāpat, ņem nākamo? Varbūt gribi manējo? Ne visas vienmēr ir pareizas un dažas ir jānosoda, lai prāts mājās nāk.
21.05.2015 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!