Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viriesi no Musulmanu valstim

 
Reitings 5
Reģ: 28.10.2014
Vai kadam seit ir bijusi saskarsme/attiecibas ar viriesiem no Musulmanu valstim?
16.05.2015 16:46 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nav bijusi romantiskā ziņā, bet vispār ir... kolēģis bija musulmanis, bet dzimis un audzis UK. Normāls čalis, tik nezinu kā tur būtu attiecībās, tobiš, cik ļoti viņš "kalpo" savai reliģijai.

Draudzenes bērna tēvs ir musulmanis, tas gan ir pilnīgs tupaks. Vispār jau atkarīgs kur viņš dzimis un audzis, cik ļoti reliģiozs viņš ir. Daudzi jaunie, tai pašā UK, lai arī musulmaņi, tomēr ir diezgan vaļīgi reliģiozā ziņā, taču ir arī tādi, ar kuriem pat vienā telpā atrasties ir neērti.
16.05.2015 16:50 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Belinda, pats gan esmu virietis, bet man ir bijusi diezgan liela pieredze ar sho religiju un kulturu.

Ko velies uzzinat? Piemeram, virieshi driikst preceet ne-musulmanietes(abrahamisko religiju sekotajas), bet ne-musulmanju virieshi nedriikst precet musulmanietes. Ja virietis seko Islamam nopietni un ja jums buus beerns, tad buus jaaudzina par musulmani. Ir vel citas niances atkariba cik ljoti religiozs ir tas virietis, var piemeram but problemas ar muzikas klausishanos, jo taa tiek uzskatita par ne-islamisku.
16.05.2015 16:59 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
Paldies Dievam, vēl nav bijusi, un nebūs. :-D Man nepatīk Musulmaņi, vienkārši nepatīk. Negribu izklausīties baigi lepna, taču katram ir kādas tautas pārstāvji,kas ne visai patīk. ;-)
16.05.2015 16:59 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
es biju kopā ar puisi gandriz gadu :) ir ir mazliet citadak, neka ar "parasto" religiju parstavjiem, bet nav tik traki ka visi doma ;)
16.05.2015 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits