Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viirieshi no Holandes:)

 
Reitings 62
Reģ: 16.08.2011
Chau,

Taa kaa shodien izskataas ir populaaras teemas par skandinaavu, krievu viirieshiem, gribu jautaat, vai kaadai ir bijusi saskarsme ar niiderlandieshiem?

Jaa, saprotu, ka visus vienaa maisaa nevar baazt, bet, taa kaa esmu nokljuvusi taadaa Holandiskaa, nepierastaa videe, gribeetu zinaat, ko staasta juusu pieredze. Kaadas ir visizteiktaakaas atshkjiriibas gan kultuuraa, utt? Man te viens ir uzradies, bet iisti nevar saprast, ko grib:)
16.05.2015 16:21 |
 
Reitings 62
Reģ: 16.08.2011
UP, ja nu kaadai ir, ko teikt
16.05.2015 19:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tacu vajpraats nu nav visi holandiesi vienaadi un nav visi krievi vienadi vai latvisi..kad vienreiz beigsiet runaat daudzskaitli?? Cilveki ir dazaadi, ja godigi sitais riebjas man !!!
17.05.2015 18:58 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Elenii, Tu pati Holandē vai holadnietis Latvijā ? :-) Man ir bijusi daudz saskare, gan pozitīva/ negatīva.
17.05.2015 19:10 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka te nevienai nav ko teikt :-D Tad nu izlīdzēšu -
pozitīvie aspekti - simpātiskie holandiesi sevi ljoti kopj, labi ģērbjas, bet ir arī diezgan augstās domās par sevi, pret austrumeiropas sievietēm izturas piesardzīgi, jo arī baidās no golddigerēm.
Holandieši ir gurdi un izglītoti, attiecībās ļoti uzticīgi (vismaz daudz dzirdēts par to). Izveidot attiecības ar holandieti var izrādīties sarežģīti, jo kā jau minēju piesardzība spēlē lomu. Viņiem nepatīk pārkrāsotas sievietes, nepiemērots apģērbs (piem uz pludmali ar papēžiem utt) . Par to var iesmaidīt.
Negatīvs - holandieši reizēm izceļas ar skopumu. Man nav gadījies ar to gan saskarties, parasti ja uzicina kaut kur, tad par visu samaksā. Atkarīgs arī kāda sieviete - jo augstāk sevi vērtēsi, jo vairāk holandietis centīsies. Jo viņu pašu sievietes ir ļoti neatkarīgas un pat negrib, lai par viņām maksā. UN pie tam diez gan izdevīgas , tai pat laikā - prastas (sevis kopšana un stils ir diezgan so so) .Visumā arī japacešas izveidot noturīgu kontaktu, jo holandieši mēdz būt mazliet kā amerikāņi - smaida sejā, bet aiz muguras varbūt pavisam ko citu saka. Vīrieši tādā ziņā arī var būt manipulētāji, jo pārzina sievietes diez gan labi, prot uzturēt sarunu un nav kautrīgi. Diezgan open- minded, reti izceļas ar nosodošu attieksmi... :-)
17.05.2015 19:55 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Piekrītu Scarlett, visai precīzi pateica. Jāpiebilst, ka nīderlandieši paši par sevi ir karjeras cilvēki - bērni nāk tikai ap 30 gadu vecumu, toties, kad ir bērni, tad ir ļoti ģimeniski. Viņi ir ļoti tieši, pateiks visu kā ir, bet uz attiecībām nav baigi tendēti (protams, atkarīgs par kādu vecumu tiek runāts). Vīrieši ir pieklājīgi, nebaidās uzrunāt meiteni un ļoti ātri var prasīt numuru. Patīk tieši austrumeiropas meitenes, jo mēs sevi kopjam, labi ģērbjamies un esam izsmalcinātas, kamēr nīderlandiešu meitenes ir visai vulgāras, kā iepriekš minēts, bez stila izjūtas, ļoti neatkarīgas un visai vieglas uzvedības.
17.05.2015 20:21 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jā, Žizele2, piekrītu! Arī par ģimeniskumu ļoti precīzi. Tā kā viņi bērnus plāno diezgan vēlu, tad ir kārtīgi sagatavojušies, arī materiāl, var atļauties 3-4 bērnus vēsā mierā.
Par ātru numura prasīšanu - taisnība, un tā kā holandietes ir pavieglas, viņiem ir normāli sekss pirms pirmā randiņa :-D Vismaz tā mana draudzene satika savu pusi - domāja, ka būs vienas nakts un gan jau viņs vairs nekad nezvanīs, bet izrādījās, ka tas nebūt nebija rādītājs. Austrumeiropietes gan tomēr loti patīk, cik novērts, jo daudzi puisi ir izteikusies, ka pietrūkst sievisķīgums un to ļoti novērtē
17.05.2015 20:38 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Galvenais, lai nav baigie caurumi kā holandes sieram
17.05.2015 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits