Krievu tautības vīrieši.

 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Vēlētos dzirdēt viedokļus par krievu tautības vīriešiem, vai ir kāda atšķirība no latviešu vīriešiem?(raksturs,izturēšanās,attieksme) (l)
Ir iepaticies krievu tautības vīrietis , bet manuprāt viņam ir grūtāk tikt klāt, jo uzskata, ka latvietes tiekas ar latviešiem un viņš mani varētu neinteresētu tikai dēļ tautības.
16.05.2015 12:09 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
xanax,:'-((t)(s)
21.08.2017 23:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Par vienīgo,kurš bija. Tās ,kuras raksta nevēlas 50/50. Šis vīrietis ir tāds,kurš tiecas,lai sieviete sasniegtu tikpat kā viņš un varētu līdzvērtīgi ieguldīt. Zem mammas tupeles viņš noteikti nav. Mīl mammu, bet ir visai vēsa attieksme. Vīrietis, kurš ar laiku visvairāk centās man noteikt,ko darīt, sāka mēģinat ierobežot. No vienas puses rūpes, no otras...
21.08.2017 23:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.08.2017
Krievi ir lieliskākie :)
21.08.2017 23:59 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Krievu puiši, ar kuriem esmu tikusies, vienmēr atstājuši labāku iespaidu nekā latvieši. Kā jau te minēja - daaudz vairāk komplimentu, citu mīļuma izpausmju un, jā, arī aizstāvēja bez domāšanas, ja vajadzēja.
Tas, protams, nenozīmē, ka latviešu puiši tādi nemēdz būt, bet, manuprāt, tādi ir retums. Varbūt neesmu sapazinusies ar pareizajiem :D
22.08.2017 00:01 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Pilnībā piekrītu Adventi viedoklim.
Iespējams, man līdz šim vienkārši nav paveicies iepazīt kārtīgus latviešu vīriešus, taču, salīdzinājumā ar Krievijā dzīvojošajiem krieviem, tie latviešu vīrieši, kurus man sanācis iepazīt, vienmēr bijuši pārlieku pasīvi, neatraktīvi, tādi, kuri bez stumšanas un grūšanas nav gribējuši izkustēties no vietas, nemaz nerunājot par mīlestības izpausmēm vai uzmanības apliecinājumiem. Visi manis iepazītie krievu vīrieši bez jebkādām ierunām pastāv par savu sievieti, māk aizstāvēt, izsaka daudz vairāk komplimentu, dāvina dāvanas un vispār ir daudz atvērtāki un atklātāki. Protams, pastāv arī tādi stereotipi kā tas, ka krievu vīrieši sit savas sievas. Uz to varu atbildēt tā - ja uzskatāt, ka visi krievu vīrieši ir sievu sitēji, tad tikpat labi varam uzskatīt, ka visi musulmaņi ir teroristi! Nevajag uzlikt zīmogu visai tautai!
22.08.2017 00:20 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012

+++ Un tas pat nav tikai par sievieti. Mums kompānijā, krievu puiši vienmēr būs tie, kas, ja nu kas, ies un darīs, a latvieši pasēdēs maliņā un padomās, iet vai neiet. Es arī ar krieviem kaut kā drošāk jūtos.

Piekrītu iepriekšminētajiem viedokļiem, ka krievu tautība pēc būtības ir agresīvāka. Bet interesanti, ka tieši krievi ir tie, no kuriem ir jāsargājas- ļoti iespējams, arī citāta autorei.. :-D
Es tomēr negribētu pāragri norakstīt latviešus. Pats esmu intraverts un, jā- es droši vien būtu raksturojams kā "malā sēdētājs", jo es nedomāju, ka mans uzdevums ir lekt iekšā visās tirgus sarunās un ikdienas nepatikšanās, kā to bieži vien par prieku sev un arī, kā redzams, dāmām dara krievu tautības cilvēki. Bet, ja gadās ekstremāla situācija, tad jau vairs tautībai, domāju, nav lielas nozīmes. ;-)
22.08.2017 00:39 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012

Adventi
Krievu puiši, ar kuriem esmu tikusies, vienmēr atstājuši labāku iespaidu nekā latvieši. Kā jau te minēja - daaudz vairāk komplimentu, citu mīļuma izpausmju un, jā, arī aizstāvēja bez domāšanas, ja vajadzēja.

Reku līdzīgs piemērs.. "aizstāvēja bez domāšanas". :-/ piedodiet- neuzskatu to kā kaut ko slavējamu..
būtu interesanti palasīt diskusiju par šādām situācijām, kad Jūs, meitenes, uzskatat, ka Jūs kkādā (pieļauju, fiziskā) veidā ir bijis jāaizstāv? Un, kas būtiski- no kā?
P.s. ar īpašu piebildi, ka tajā diskusijā būtu slavējami vienmēr piebilst- cik daudz un kurš ir bijis dzēris.. (e)
22.08.2017 00:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
aizstāvēja bez domāšanas

Krievu čaļi ar domāšanu tiešām reti kad izceļas:-D Esmu rakstījusi jau citās līdzīgās diskusijās un atkārtošos arī šeit - krievu vīrieši izteikti nepatīk. Skaļi, plātīgi, pārāk agresīvi, aizraujas ar alkoholu un uzvedas pārgudri pat tad, kad vajadzētu paklusēt.
Par latviešiem krietni pozitīvāks iespaids, precējusies arī esmu ar latvieti.
22.08.2017 00:58 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Skaļi, plātīgi, pārāk agresīvi, aizraujas ar alkoholu un uzvedas pārgudri pat tad, kad vajadzētu paklusēt.

Mans jautājums komentāra autorei - cik daudz krievus, kuri arī dzīvo konkrēti Krievijā, personīgi pazīst komentāra autore?
Uz šo komentāru varu oponēt, jo, pa cik mana dzīve sastāv starp dzīvošanu gan Latvijā, gan Krievijā, ir sanācis iepazīt gana daudz Krievijas krievus, nevis tos krievus, kuri mitinās kaut kur Purvčikā vai 9.maijā dzer pie Uzvaras pieminekļa. Par laimi, manā draugu un paziņu lokā ir izglītoti, interesanti, brīnišķīgi jauni vīrieši, kuri ne ar alkoholu aizraujas, ne kautiņos iesaistās. Tā ka laikam jāsaka - kāda nu kuram tā sabiedrība apkārt...
22.08.2017 01:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Krievu čaļi ar domāšanu tiešām reti kad izceļas

Tiešām skumji. Es pati Krievijā studēju. Nevaru beigt priecāties par sev apkārt esošajiem puišiem - gan kursabiedriem, gan jaunajiem draugiem un paziņām. Lieliski, brīnišķīgi, ļoti gudri un izcili cilvēki! Goda vārds, atvaino, bet man nav ne jausmas kādā bedrē Tu dzīvo vai cik ļoti izskalotas ir Tavas smadzenes, ka uzskati, ka krievu čaļi ar domāšanu reti kad izceļas! Tāpēc vēlreiz jautajums - ir sanācis būt Krievijā? Vai tikai Purvčika vai Ķengaraga pacani iepazīti?
22.08.2017 01:19 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Edie, es gan nelasīju visu diskusiju, bet vai bija runa tikai par Krievijas krieviem? Latvijas krievi neskaitās?:-D Otros tomēr cosmo lasītājas pazīst krietni labāk:-D
Jāpiekrīt, procentuāli lielāka iespēja ir sastapt sakarīgu Krievijas, nevis Latvijas krievu, darba jautājumos ir nācies satikt dažus patīkamus krievu puišus. Bet mentalitāte tik un tā ir cita, man sveša un ne sevišķi pieņemama.
Ja Tu pati, Edie, uzliec zīmogu latviešu vīriešiem, kāpēc Tevi aizskar, ja kāds uzraksta kaut ko negatīvu par krieviem? Man ar latviešiem nav bijusi izteikti slikta pieredze, lai varētu visus likt vienā maisā..varbūt uz Tevi pašu attiecas "kāda nu kuram tā sabiedrība apkārt..."...
22.08.2017 01:24 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
jo es nedomāju, ka mans uzdevums ir lekt iekšā visās tirgus sarunās un ikdienas nepatikšanās, kā to bieži vien par prieku sev un arī, kā redzams, dāmām dara krievu tautības cilvēki

Neatbildu konkrēti komentāra autoram, bet vispārīgi - lūk, arī iemesls, kādēļ latvieši to vien tikai māk darīt kā čīkstēt. Ja visi latvieši dzīvo ar tādu nostāju, tad nav brīnums, ka Latvijā nekad nekas nemainīsies! Tā vietā, lai tad, kad kaut kas nepatīk, salasītos un kopā piketētu, salasās kādi 10 cilvēki un padzied tautas dziesmas, jo - "ko tad mēs... mēs jau neko...".. Un tā tas notiek visās dzīves jomās - galvenais, nekur neiejaukties, neko nepateikt, neko neizdarīt! Tad es nemaz nebrīnos, ka Latvijā viss ir, atvainojos, vienā lielā pakaļā!
22.08.2017 01:28 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
delusion,
Ja Tu pati, Edie, uzliec zīmogu latviešu vīriešiem, kāpēc Tevi aizskar, ja kāds uzraksta kaut ko negatīvu par krieviem?

Eh, man tas laikam sakarā ar to, ka, iepazīstot Krievijas krievus, tā teikt, sāpina, ja izlasu ko sliktu par krieviem.
Katrā ziņā - atvaino! Es pārpratu Tavu komentāru, domājot, ka runā par krievu nāciju kā tadu, ne konkrēti par Latvijas krieviem! Zinu, ka izklausījos pārāk agresīva! Pa cik man pašai draugs ir krievs, tad šo tēmu ņemu, tā teikt, pie sirds emocionālāk kā citas tēmas. Vēlreiz atvaino par to, ka tā uzklupu virsū! :)
22.08.2017 01:34 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Katrā ziņā - lai Tev jauka, mierīga nakts! Un vēlreiz atvaino, ka nevietā Tev uzklupu! :)
22.08.2017 01:37 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tāpēc tādas tēmas ir kaitīgas - sanāk aizskart gan vienu, gan otru pusi. Man arī ir sāpīgi lasīt sliktus komentārus par latviešiem, jo pašai līdzās ir vienkārši superīgs latviešu puisis.
Katrā tautā ir gan slikti, gan labi piemēri..kādu nu kurai liktenis piespēlē :)
22.08.2017 01:41 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tev arī jauku nakti :-)
22.08.2017 01:42 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
delusion, jā, tas tiesa! Dažreiz sanāk, tā teikt, aizsvilties, bet katrā ziņā negribas teikt neko sliktu ne par vienu, ne otru tautību! Tāpēc pašai par sevi palika kauns, ka tik asi reaģēju!
Lai Tev mierīga, jauka nakts! No manas puses virtuāli apskāvieni! Arlabunakti! :)
22.08.2017 02:00 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pievienojos Delusion.
Man ir latviešu vīrietis ar stingru mugurkaulu, kurš rada gan drošības sajūtu, gan nepagurstoši aplido, liek justies sievišķīgai, lutina, rūpējas un uzskata, ka sievietei nav jāpiedalās mājas izdevumu segšanā.
Ar krievu nevarētu būt kopā tādas primitīvās domāšanas dēļ. Ārišķības un blatošana, BMW, agresija, dūru vicināšana, aizstāvoties vietā un nevietā, brāļošanās ar draugiem, utt. Manis uzskaitītās lietas IR stereotipi, bet, tomēr, tās ir izplatītas iezīmes.
Man bija vīrietis, kurš bija gatavs sadot pa muti katram, kurš ne tā paskatījās uz mani. Tagad man ir vīrietis, kurš bez lamāšanās un dūru vicināšanas spēj radīt drošības sajūtu. Atšķirība ir intelektā. Gudrs vīrietis, manuprāt, problēmas nerisinās ar spēku.
22.08.2017 09:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xanax, uz nepilngadīgām pārorientējies? :D
22.08.2017 12:17 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax, uz nepilngadīgām pārorientējies?

Duujaa kur Tu šeit redzi nepilngadīgos?
---
Interesanta jums diskusija par to, kādi ir latviešu un krievu vīrieši attiecībās. Es tad arī iemetīšu savas "piecas kapeikas". Man arī ir daudz pazīstamu puišu, gan nelatviešu, gan latviešu. Un tieši risinot ar darbu saistītos jautājumus ir redzama atšķirība. Vairākas reizes manā dzīvē bija tā, ka ja vajag risināt kādu jautājumu un ir pat skaidra instrukcija kā to darīt, tad piemēram es(nelatvietis) eju un risisinu, tikmēr citi 3-4 latviešu čali sēž, domā, filosofē par to, kā labāk risināt situāciju. Ir vērojams izteikts iniciatīvas trūkums. Nezinu, tāda sajūta ka latviešu puišus darbam ir jāstimulē ar koka nūju vai ar siksnu, kā vecos laikos. Un vēl interesanti tas, ka cilvēki ir bijuši dažādi, bet uzvedība ļoti līdzīga.
22.08.2017 20:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits