Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Livita, nu sagaidīji pm ? sanāca pasīvjai meitenei nocelt mīļoto ? Un parādīt savas aktīvaās fantāzijas ?
cirve, bļin :-D:-D
14.05.2015 01:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut taa misionaaru poza ir vieniigaa, kuraa vinja sasniedz orgasmu un citaas pozaas to nespeej vai pat izjuut saapes. Iemesli var buut daudz un dazaadi. Atcereejos peeksnji vienas draudzenes staastiito. Vinai kaadreiz bija ljoti spalvains dzeks, kursh savu apmatojumu uz kruutiim/muguras/kaajaam skuva jo nodarbojaas arii ar svarcelshanu un gribeeja izskatiities gluds. Peec vinjas vaardiem, vinjai riebaas vinjam pieskarties, jo ataugushie matinji bija cieti un vinju aiztikt bija kaa paglaudiit mezjacuuku. Taa nu seksa laikaa vinja tureeja rokas gar saaniem..... Domaaju, ka tikai meitene pati spees pateikt kas ir pie vainas. Mees te varam mineet liidz bezgaliibai, bet taa arii neiedomaaties par iisto iemeslu.
14.05.2015 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Izlasiju visu... Isti nevienai nepiekriitu. Nedoomaju, ka vinai pec 3 gadiem ir nez kadi kompleksi.
Manas domas ir tadas, ka jums laika gaita ir izpludusas taas linijas.. Ir zudusas robezas starp tevi ka virieti un vinu ka sievieti.
Virietis nozime speku, zinamu kontroli, varenibu, principus, dazkart zinamu vesumu, nopietnibu, racionalitati un ruupju rievi pieree. Pusjels, patizls joks - dari ar mani, ko gribi - tas nav ne viriskigi, ne uzbudinosi, ne seksigi. Tu jau dari visu, vinai nav ne mazaakaa azarta vai iemesla kaut pirkstinu kustinat tevis del.
Dabaa ir taa - Virietis kaa tads stav stabili uz divam kajam, atrod savu izredzeto-dievieti un, apliecinot savu parakumu un virisko speku, vinu iekaro. Ta tas ir un ta tam ir jabut. Paskaties kaut vai uz brieza tevinu un matiti. Briedis ar vislielakajiem ragiem (virietim-cilvekam alternativa ragiem ir karjera, kontakti, prata spejas, humora izjuta, kaut vai tas pats maka biezums, muskuli vai kads cits trumpis) un parspeku (ko tu ka virietis vari paradit ikdiena, pieturot durvis citam sievietem, kada joma esot zinosaks par vinas draudzenes draugu, liekot pakikinat kadai oficiantei pec forsi pateikta joka utt) iegust labako matiti.
Tev sobrid ir 3 uzdevumi:
1) lauj vinai justies ka sievietei - atver durvis, nes smagos iepirkuma maisinus, dienas laika paskaties vinai acis ar tadu forsu, dzilu, viltigi seksigu skatienu; sledzot vala majas durviz, pagriezies pret vinu, pilna nopietniba dzili ieskaties acis, pievelc vinu ta stingrak klat, noglasti matus un pasaki "tu esi skaista" utt.. ta dzili, nopietni, ar sirdi um dveseli to pasaki, lai vinai parskrien skudrinas
2) liec saprast, ka tu patiesam esi labakais, kas ar vinu ir noticis t.i. cel savu vertibu (lasi to dalu, kur mineju par brieza ragiem :D pamatu pamats - rupejies par savu izskatu un higienu (regulara dusa, zobu tirisana), varbut nedaudz kadas labas smarzas, panakumi karjera, velme ko jaunu iemacities, reala aizrausanas, doma par savu uznemumu, doma par piemajas skuuna buvesanu, aizved vinu celojuma, izmaksa burvigas vakarinas, puisu vakars ar draugiem uttt.)
3) Lai sieviete tevi gribetu, tev ir jabut zinama veida parakam un gribetam. Lai ir ta, ka ari citas tevi grib, bet vinai ir paveicies, ka esi izvelejies vinu. Nav par skadi patincinat, ka koleege sodien aicinaja uz kafiju (bez stulbas kikinasanas, luudzu). Iedves vina nelielu veseligu devu greizsirdibas, tadejadi pacel savu vertibu vinas acis. Tur ari rodas ta velme vinai sevi tavas acis pieradit ka labaku.
Sobrid tu esi tiiiik passaprotams vinas dzive, ka nu pat pec darba nsotaigatie 500m tiesam liksies ka maratons un speka vairs nebus ne pavelties pa labi, ne pa kreisi.
Pie tam, sobrid tu esi uznemies lielu dalu sievietes lomas, kas vinas acis tevi ka virieti tikai pamazina. Un piemeram sis izgajiens "dari ar mani ko gribi" ir vissieviskigakais ko tu vien vareji izdarit. Man ka sievietei negribetos ne skatities uz tavu pusi..
Lai virietis tads but vinam tadam ir jabut ari ikdiena un sievietei ikdiena ir jajutas ka sievietei, kurai BLAKUS ir virietis. Sekss ir spele starp virieti un sievieti, un tu nedriksti but tas, kas visu laiku dod, dod un dod, ienemot sievietes lomu. Tu atnem visu speles garsu. Tev vinu ir jagrib a-z, bet tev ir jadod vinai iespeja vispar but pavedinosai un sevi atrast to sievieti. Pasedi ilgak augsa pie kkadiem darbiem, ja vina nak tevi tincinat, saki, ka tagad esi aiznemts, tad vina tincinas vel un tad laujies vinai (ta nosausi 2 zakus - ar savu "esmu aiznemts" paradisi zinamu speku, bet ar lausanos vinai pieradisi vinas sievisko speku paar tevi).
Runajot par pasu seksu - biidi vinu kaa veelies un maigi pavelosa, viriskiga balsi saki "tagad nac man virsu", "pagriezies" utt. Saaudzigs uzsitiens pa dibenu vai taa stingraka sagrabsana ari ir, manuprat, loti viriskigi.
Ka ari beidz ar savu sviisanu un kapasanu pilna atrumaa - tas sievietem nemaz nav patikami. vina varbuut arii izdod skanas, kas varetu izkkausities pec baudas parpilnam, bet tev ir jasaprot, ka sievietes dazkart izdodot skanas ELPO. No traki straujas nemsanas aizsitas elpa, sieviete rauj ieksa gaisu, tu turpini trakas kustibas un vina raujot ieksa gaisu izdod skanas. Un ne jau no baudas.
Drizak esi lenaks, stingraks un ieskaties vinai ta dzilak acis, noglasti matus, lai jus milesanas laika patiesam sasledzaties kaa viens.
P.s. ir 5 rita, tapec varbut esmu sarakstijusi drusku par traku. Bet mana pamatdoma - esi virietis un lauj vinai but sievietei. Tad bus gan flirts, gan spele
14.05.2015 05:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nedoomaju, ka vinai pec 3 gadiem ir nez kadi kompleksi.

Lai iedzīvotos kkompleksos vajag 10 sekundes. Viena neapdomīga frāze no kāda, kura viedoklis ir svarīgs un cilvēks, kā minimums, sāks pārdzīvot, ja ne prātā sajuks.
Kur tad mums rodās tās, kas dzīvo kopā ar tādiem, ko par vīriešiem var nosaukt tikai no anatomijas viedokļa un ar nožēlu nopūšas, ka pamest nevar, jo labāku jau tāpat nedabūs? Kāds viņām to ieskaidro.
Tad vēl ir tās, kam ir lieki 0,5kg. Lai cik viņas nesvērtu. Uz jautājumu,kā tas sākās, visa tā badošanās - kāds pateica, ka viņa ir resna.
Tādas frāzes daļai sieviešu iesēžas zemapziņā. Atkarīgs no tā, kas kurai svarīgs.
Ja Tavs vīrietis Tev pateiks, ka Tev lēnām riepiņa aug, Tu jau nevienam to neteiksi, bet spogulī vēlāk tāpat sevi nopētīsi. Ja Tev to sāks teikt biežāk, vai nu iekrausi ar somiņu, jo noriebsies, vai sāksi redzēt tauciņus tur, kur Tev to varbūt arī nav.
Tā, ka gadiem ar kompleksiem sakara maz.

Tu principā aprakstīji to pašu, ko es, tikai nedaudz citiem vārdiem. Tā pamatdoma ir likt sievietei justies mīlētai un iekārotai. Tikai vajag jau abus,
14.05.2015 07:52 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
switched on


ĀMEN!!!!!

PERFEKTI UZRAKSTĪTS!!!! visas daļas.
14.05.2015 10:16 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Visiem puišiem/vīriešiem vajadzētu to izlasīt. Arī manam patiesībā.
14.05.2015 10:22 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
nu man ta ir gadijies, kad ir jauns partneris, kad veel nejutos tik droshi un eerti ar vinju, lai lektu virsu un uznjemtos inicativu..attiecigi pec ilgaka kopabushanas laika ta nedroshiba pazuud.
bet nu shis laikam nebus tas gadījums, ja jus kopa 3 gadus ..

nu nav jau daudz varianti - kompleksi, tada vinja vienk ir, intereses zudums..
14.05.2015 10:27 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Runājot par riepiņām.
Pirmkārt jau kad viens otrā ieskatās - pirmā lieta kas piesaista ir tas vizuālais. Džeks jau uzreiz redz - meitenei ir miesas būve kas pieļauj riepu vai nav. Tāpēc viņš uz to ir gatavs ka kādreiz tā riepa var būt un tas nav iemesls, lai tā meitene patiktu mazāk. Tāpat jau mēs džeki arī kompleksojam - citam riepa, cits greizsirdīgs uz viņas bijušo, kuram prese caur džemperi spiežās. Un ja nu tam iepriekšējam bij lielāks, ja viņš mācēja viņu labāk apmierināt? Ja nu ir kāds biznesā veiksmīgāks, kurš mēģina man viņu atņemt un var viņai piedāvāt daudz vairāk? Varbūt viņa man nepasūkā tāpēc ka man viņš ir nesmuks? Arī mums stresa un kompleksi pietiek. Bet tas nav attaisnojums izlaisties un tagad izaudzēt riepu ar domu kā būs tā būs. Es arī nekad meitenei neesmu varējis pateikt ka viņa ir slaida, ja tāda nav. Kāpēc man jāmelo? Es pasaku komplimentu par to kas tiešām viņā skaists, kas man patīk. Ja tiešām pārspīlē par 0,5kg, tad arī saku. Ja ir 15kg par daudz - kā lai es saku ka viņa tik slaida, ja patiesībā jau esmu pārbijies ka drīz būs tik resna ka zalktis skatīsies citos džungļos. Bet šoreiz nav tas gadījums par laimi. Tur ir kaut kas cits.

Laikam cilvēkiem vispār ir raksturīga problēma - pēc ilgākas kopdzīves izlaisties. Bieži pārstāj kopt, džeki aizmirst kļūt par mačo men un sievietes paliek neiekārojamas. Sievieti neuzbudina spalvainas paduses, džekiem nestāv vairs jo riepa pa priekšu jāpaceļ lai tiktu iekšā viņā. Un tad sākas problēmas - meitenes skatās uz smukuļiem, džeki uz mazajām klubā, kas spīd un smaržo pa gabalu. Ne reizi vien redzēs ka pēc šķiršanās cilvēki uzzied, jo pamostās atkal azarts un cīņa.
14.05.2015 10:31 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
switched on - miljons plusi,ļoti labi un,manuprāt,vīrietim saprotami, uzrakstīji!! :)
14.05.2015 10:34 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
switched on

Es tev pat piekrītu. Bet tāda frāze arī no manis nāk ārā jo ir pagājis pārāk ilgs laiks un es jau ķeros pie visiem iespējamiem līdzekļiem. Es arī esmu paguris. Ja meitenes nesaprot - džekam arī mūžigi nestāvēs tāpat vien no zila gaisa. Ja sieviete gultā katu vakaru ir pielipusi palagam - cik džeks ilgi būs radošs un spēs uzbudināties un būt interesants?
14.05.2015 10:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
loti iespejams, ka vinjai ari viss liekas nozelojmi un nav nemaz velme censties. Apnikums, nekas cts.
14.05.2015 11:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
moins, nu vienk seksa laikā uzsēdini viņu uz sevis, un pasaki, lai paspēlējas un gūst baudu sev
un tu sava paratinja doma, ka tas tiesham nostradas? logiski, ka ne. visticamak ta ari sedes un neko nedaris jo vienkarshi negrib.
14.05.2015 11:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
loti iespejams, ka vinjai ari viss liekas nozelojmi un nav nemaz velme censties. Apnikums, nekas cts.


Tad ir jautājums - kāpēc vajag 3 gadus sevi mocīt. Bet pārējā ikdienas saskaņa mums ir ļoti laba, draugi pat izteikušies ka mēs abi kā viens vesels.
14.05.2015 11:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Varbut jums tas sekss ir parak biezi,ka vinai jau radies apnikums no ta?
14.05.2015 11:15 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Laikam cilvēkiem vispār ir raksturīga problēma - pēc ilgākas kopdzīves izlaisties. Bieži pārstāj kopt, džeki aizmirst kļūt par mačo men un sievietes paliek neiekārojamas. Sievieti neuzbudina spalvainas paduses, džekiem nestāv vairs jo riepa pa priekšu jāpaceļ lai tiktu iekšā viņā. Un tad sākas problēmas - meitenes skatās uz smukuļiem, džeki uz mazajām klubā, kas spīd un smaržo pa gabalu. Ne reizi vien redzēs ka pēc šķiršanās cilvēki uzzied, jo pamostās atkal azarts un cīņa.


Kā naglai uz galvas... taisnība, bet skumji tas ir :-|
14.05.2015 11:17 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
PM tev :)
14.05.2015 11:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 12.05.2015
Daļa problēmas ir tava nespēja pateikt, ko tu gribi. Ja man pateiktu "dari ar mani, ko gribi" , es arī nedarītu neko. Tas ir pārāk abstrakts izteiciens, kas liek apjukt. Ja tu gribi kaut ko konkrētu iegūt, tad konkrēti arī jāizsaka savas vēlmes.
14.05.2015 12:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad ir jautājums - kāpēc vajag 3 gadus sevi mocīt. Bet pārējā ikdienas saskaņa mums ir ļoti laba, draugi pat izteikušies ka mēs abi kā viens vesels.


Pofig ko draugi saka, viņi nezin visu jūsu kopdzīvi. Nu ja viņai ir kompleksi kaut vai pa svaru utt. hell tad jau var kaut vai piedāvāk kaut ko kopā aktīvi darīt, ja jau jums visa pārējā kopdzīve laba tad jau tai nevajadzētu būt problēma. Varbūt ir dzīves apnikums kā tāds, tad nu ar neko negribās jaunu darīt. Vajag jaunus iespaidus lai rastos jaunas idejas.

Vispār ja jau jums viss būtu tik ideāli tai pārējā saskaņā tad arī runāšana par seksa kvalitāti un viņas inicjatīvu arī nevajadzētu būt problēmai. Protams ka drusku apvainosies, bet ja jums komunikācija ir laba savā starpā tad tam tiks pāri, bet tev ar jāmāk pareizi izteikties, nevis ar muļķīgiem teikumiem ka lai viņa dara ar tevi ko grib, jo tas nekad man liekas nenostrādā ja ir problēmas tai jomā.

Jūs kopā dzīvojat?
14.05.2015 12:39 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Man arī bieži uznāk slinkums un negribās neko darīt. Bet zinu ja vienmēr būšu baļķis tad manējais sadusmosies un mājās būs strīds, tāpēc es samierinos un daru viņam patīkamas lietas un pēc tam saprotu ka arī man ir labi. Tāpēc manuprāt puisim nav jābūt stipri mīkstajam, ir jāsaka ko tu vēlies, jo ja viņš neko neteiktu tad laikam es stipri arī neko nedarītu :D Bet tā mums abiem ir labi, kautgan dažreiz manējais paliek pārāk prasīgs. Un kopā esam jau vairāk par 3 gadiem un vēl joprojām dažreiz sanāk tā ka vauuu)))
14.05.2015 12:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
switched on rakstītais mani vedināja uz pārdomām..
Viss jau ir labi uzrakstīts. Vīrietim tiešāmir jābūt stiprajam tēviņam.. tomēr mēs nedrīkstam aizmirst arī par sievietes lomu un viņas dabas dāvātajiem dotumiem..

Manuprāt, sievietēs ir īpašs.. citādāks spēks, kas spēj varenos tēviņus izkausēt.. un šie talanti ir droši vien tāpēc, lai mēs tos izmantotu.

Ja Ahamneīdu Impērijas valdnieka sieva Estere ar savu pavedinošo deju izglāba ebreju tautu no Mordohaja nežēlīgajiem plāniem.. kāpēc, lai mūsdienu sievietes nebūtu spējīgas uzņemties iniciatīvu un ''padarīt trakus'' savus mīļotos vīriešus?

Meitenes mēdz izmantot savu grāciju, ķermeņa valodu, flirtu, pavedinošu manevru, lai iekristu puiša prātā.
Kāpēc, lai šīs jaukās rotaļas neturpinātos arī garajā kopdzīvē, palagos vārtoties? :)

Ja sieviete neizmanto savus brīnumainos instrumentus, varbūt ir vērts mīļotajam cilvēkam saaudzīgi atvērt acis un pacietīgi palīdzēt tos atkal skaisti noskaņot.. :)
Tas tomēr būtu labāk, nekā mest plinti krūmos.. :)
14.05.2015 12:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits