Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
krista21 ne jau par katru reizi es runāju, bet kā vismaz viens no variantiem kā censties ko mainīt sākumā pašā kaut vai lai uz reizi dabūtu to dzinuli aukšā.

Skaisti. Viņa piedāvājās, es puspajokam teicu - te es esmu, dari ar mani ko gribi, lai paņem mani tepat uz vietas priekšā - pagriezās un aizgāja.


Tā tu ar neko nedabūsi sakot, jo reāli tu prasi lai viņa ne no kā pēkšņi tev izvelk brīnumus, ir jābūt konkrētam piedāvājumam kuru tu lūdz vai pieprasi. Tu gribi minetu tad tā ar pasaki. Sakot tādus vispārīgus tekstus daudzi apstūlbtu un aizietu prom ar kādu neforšu atsitiena tekstu.

moins vnk apsēdies iztriecat 2vas pudeles vīna un papļurkstat viss ar noskaidrosies!


+++ Dažreiz tiešām ja skaidrā nevajag, tad vajag sadzerties uz izkratīt sirdi, varbūt pēc tam ar ko dabūsi :D



Kā tu pats teici viņai gribulis ir, bet negrib darīt? neateros kā konkrēti teici, bet ja jau viņa tomēr izvairas ar to nogurumu pabieži tad jau iznāk ka gribulis ar nav.

Parasti ja puisis ir izlaidies un nepalīdz mājas darbos tad vaino viņa draudzeni k viņa viņu tā ir izlaidusi darot visu pati, varbūt tavā gadījumā ir tā pat?

Vai ar protams var ar būt galējība ka viņa vienkārši vairs nejūt nekādu seksuālu pievilkšanos tev.
14.05.2015 00:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jā, tad gan viņa citreiz atveras. Bet es jau negribu tagad katru vakaru dzert
Tas nozīmē, ka meitenē viss ir iekšā, tikai nelaužas dabiski uz āru. Tavs uzdevums.. celt viņas pašapziņu, seksualitāti..
Kādas sievietes uzņemas iniciatīvu? Pašpārliecinātas... tad pie tā arī jāpiestrādā.. :)
14.05.2015 00:52 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Jā, tad gan viņa citreiz atveras. Bet es jau negribu tagad katru vakaru dzert



Ir vēl kādi gadījumi bijuši, kad viņa "atvērās"? Vai tikai vīns?
Katru vakaru jau nav jādzer, vienkārši pietiekami daudz reizes, lai viņa saprot, ka viņa var, un ka bija tik labi, kad viņa vienkārši dzīvoja mirklī nevis domāja par sekām.
14.05.2015 00:53 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Vai jums vnk skūpsti, apskāvieni, mīļošanās bez sexa arī pastāv? Vai kā kas - tā tu viņu liec slīpi un tik rukā?...


Nu tie skūpsti citreiz kā latvijas hokeja komanda - citreiz liekas ka vispār saspēles nav. Nu katrs dara kaut ko savu mehāniski, bet viens otru nejūt. Līdz ar to īpaši negribas.
14.05.2015 00:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
A varbūt viņai ir vnk par biežu, par daudz?


Labāk reizi nedēļā, bet tā kārtīgi no abām pusēm nekā katru dienu, bet viens un tas pats pļiku-pļeku..
14.05.2015 00:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Par to jau aizdomājos. Varbūt patiešām trūkst uzmanība. Bet kā jau vēl teicu - varbūt trūkst uzmanība, jo pats esmu neapmierināts un nejūtos mīlēts. Runga ar diviem galiem.
Tāpēc jau vienam ir jāsāk par to runāt.
Vari jau, protams, vienkārši atsākt to romantiku visu un pēc pāris mēnešiem skatīties, kas mainās. Manā skatījumā šāda versija pat varētu būt veselīgāka no tā viedokļa, ka, ja jautāsi, viņa var pateikt nē un pēc tam nolemt, ka vēlies ar puķēm uzpirkt. Nez, pāris mēnešus paskaties - tikai nepārforsē. Ja sāksi katru dienu un līdz zelta kalniem, šeit parādīsies kārtējā diskusija, kur kādai liksies, ka viņu krāpj, jo no uzmanības trūkuma, pēkšņi ir šādi.
Tā tīri lai būtu normāli - pajautā, vai nevajag palīdzēt traukus nomazgāt/kaut ko sagriezt vakariņām, vai viņa nevēlas, lai atnes viņai ko no veikala (Viņai nav jāzin, ka piespiedīsi sevi aiziet tikai pēc tā.)
Ja arī tas neko nemaina, tad jau jārunā ir noteikti. Vai arī jāsapsihojas un jāiet prom, cerībā, ka mīl un tāpēc skries pakaļ.
14.05.2015 00:54 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Tu taču apzinies, ka jums abiem par to pilnīgi noteikti jāizrunājas? Te mēs varam savērpt visādas teorijas un beigās nošaut greizi.
Pat ja tu viņas problēmu izštukotu un mestos visu vērst par labu, no malas var ļoti labi saprast, ka jums vajag Lielo Sarunu.
14.05.2015 00:55 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Tas nozīmē, ka meitenē viss ir iekšā, tikai nelaužas dabiski uz āru. Tavs uzdevums.. celt viņas pašapziņu, seksualitāti..
Kādas sievietes uzņemas iniciatīvu? Pašpārliecinātas... tad pie tā arī jāpiestrādā..


Nu redz, mēs ar cormeum redzam tur vienu un to pašu.

Es arī gribu piebilst, ka meitenei pašai arī ar pašapziņu jāstrādā, nevar jau pilnīgi visu novelt uz puiša pleciem.
14.05.2015 00:58 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Žēl Tevis!
14.05.2015 00:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
4h notusēt vienam un pieslēgtam.. tas ir briesmīgi, bet intīmās kopdzīves detaļas steigt atstāstīt draudzenēm - vēl jo trakāk!

Traki jau ir, jā, bet jaunkundze bija nolēmusi, ka viņu mēģina pielīdzināt prostitūtai. Apvainojās ne pa jokam.
Kaa peec tam taa situaacija atrisinaajaas? Dzeks tika pie savas seksiigaas policistes beigu beigaas, jebshu taa arii palika gribot?

Cik nu man zināms, atrisināja to visu. Visas tās 4h pusaizmigusi viņai skaidroju, ka tas, ka vīrietis grib guļamistabā kaut ko vairāk, nenozīmē, ka viņa no tā kļūst par prostitūtu. Nācās no viena gala skaidrot, ka kamēr tas ir tikai viņai un viņas vīrietim, tas nav nekas slikts. Nav taču visai pilsētai tas jāzina.
14.05.2015 00:59 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Kā tu pats teici viņai gribulis ir, bet negrib darīt? neateros kā konkrēti teici, bet ja jau viņa tomēr izvairas ar to nogurumu pabieži tad jau iznāk ka gribulis ar nav.


Gribulis ir, bet tas attiecās tikai uz viņu pašu. Mani pamocīt gan gribulis nav. Teikšu godīgi, apmierinu viņu, un pēc tam galvā fantazēju porņukus, lai pašam arī prieks kut kāds būtu. Jo viņa mūžību nav pacentusies, lai arī man ir nevis tikai pliks šāviens, bet arī kājas mīkstas.
14.05.2015 01:01 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
un pēc tam galvā fantazēju porņukus, lai pašam arī prieks kut kāds būtu
diez ko džeki tādās reizēs fantazē.. (t)
14.05.2015 01:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jo viņa mūžību nav pacentusies, lai arī man ir nevis tikai pliks šāviens, bet arī kājas mīkstas.

Ja ir šādi, tad šis:
Tas nozīmē, ka meitenē viss ir iekšā, tikai nelaužas dabiski uz āru. Tavs uzdevums.. celt viņas pašapziņu, seksualitāti..

ir nedaudz aplami. Meitenē tas bija un uz āru nāca. Rodas jautājums, kāpēc vairs nenāk?
Tur jau paliek vai nu manis minētais romantikas trūkums ikdienā vai arī kaut kāda nepatīkama seksa pieredze ar esošo partneri, pēc kuras tad arī tas viss tā pazuda.
14.05.2015 01:05 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Jā, zelta vārdi un domas. Patiesībā jūs jau tagad man esat ļoti palīdzējušas un palīdzējuši. Vismaz ir ko padomāt un izprašana par to emocionālo pusi vairāk. Necerēju pat ka te ir tīk spēcīgi cilvēki.
Nebūs viegli, bet nu darīšu ko varēšu. Liels jums visiem paldies ar pērlēm, un varbūt vēlāk pastāstīšu kā veicās. :-)
14.05.2015 01:05 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Gribulis ir, bet tas attiecās tikai uz viņu pašu. Mani pamocīt gan gribulis nav.


Ir, ir viņai gribulis. Drosmes nav. It īpaši, ja tā pati problēma bija iepriekšējās attiecībās (un es ticu, ka bija). Tas ir tāpat kā ar nevainības zaudēšanu - 16gadniekiem ir vieglāk, bet 25gadnieki streso par to, ka sen jau vajadzēja, ka partneris domās visādas domas, nevis izbaudīs procesu, ka pirmā reize ļoti iesūkās utt. Jo ilgāk tu kaut ko novilcini, jo lielākas bailes sakrājas.
14.05.2015 01:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Meitenē tas iekšā nebūtu, ja viņa nekad nebūtu izpildījusies un iepriecinājusi vīrieti. Šādā gadījumā tomēr cerība ir lielāka panākt vēlamo..
Bet es nezinu, vai ar tādiem uzmanības apliecinājumiem būs gana līdzēts, lai meiteni izsistu no pasīvās ''komforta zonas'' :)
Manuprāt, viņa šobrīd nejūtas pārliecināta par savām tīģerienes/lauvenes spējām..
14.05.2015 01:11 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
ir nedaudz aplami. Meitenē tas bija un uz āru nāca. Rodas jautājums, kāpēc vairs nenāk?


Mēs taču runājam par to pašu lietu - ka meitene reibumā darbojās vairāk?
Ar katru pozitīvo reizīti (vīna vakaru) sakrāsies vairāk un vairāk drosmes un ar laiku vīnu vairs nevajadzēs.
Es no pieredzes!
14.05.2015 01:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mēs taču runājam par to pašu lietu - ka meitene reibumā darbojās vairāk?

Es tā sapratu, ka viņa attiecību sākumā arī bez reibuma bija drošāka. Varbūt kaut ko nepareizi sapratu.
14.05.2015 01:13 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
A varbūt es kaut ko garām palaidu, jo ne simtprocentīgi topiku izlasīju.

Nu gan jau puiks zinās.
Stormborn out.
14.05.2015 01:15 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Vai nu meitene ir pārāk izlutināta un saprot, ka viņai nekas tāpat nebūs jādara un viņa dabūs ko viņa vēlas, vai arī viņa kautrējas izrādīt iniciatīvu. Ne tieši konkrētu pozu utt, bet iniciatīvu kā tādu.
14.05.2015 01:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits