Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
moins, nu vienk seksa laikā uzsēdini viņu uz sevis, un pasaki, lai paspēlējas un gūst baudu sev. Lai vienkrāsi Tevi izmanto tajā brīdī. Ja sievietei patīk sekss, tad nevaru iedomāties, ka viņa apvainotos...
13.05.2015 23:23 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja pareizi saprotu, tad attiecību sākumposmā par aktivitāti nevarēja sūdzēties? Ja tas ir mainījies, tad jāpadomā, kas tad pa šo laiku ir mainījies. Var gadīties, ka meitene uz tevi vairs neskatās kā uz iekārojamu vīrieti (ne tikai sievietei vajag uzkurināt vīrieti, bet vīrietim sievieti arī, un tas neaprobežojas tikai ar priekšspēli), varbūt viņa nebija līdz galam apmierināta seksā, varbūt ir, teiksim, pieņēmusies svarā un vairs nejūtas iekārojama? Varbūt ir pārslogota un nespēj vairs atslēgties no darba/mācībām? Daudz dažādu iespējamo variantu; man kaut kā īsti neticas, ka meitene vienkārši palikusi slinka un gribu visu tikai sev.
13.05.2015 23:24 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Nu noteikti tikai aprunājoties. un pa saudzīgo, jo ja man pateiktu, ka es ņifiga nedaru, es stavili apvainotos :D
Un man butu vienalga cik Tavs vielciens liels :D

Ideja par spēli bija laba. Pats piedāv;a arī citas vietas, ne tikai gultā utt., nopērc kādas mantiņas sekšopā .
13.05.2015 23:24 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Njā, vienkārši laikam jāatrod pareiza situācija un kaut kā tā maigi jārunā. Bļin, parasti šitādas sarunas beidzas ar to ka pats dabonu pretīm :-D Beigās šī pateiks ka es visu nepareizi daru :-D Nu noriskēs, varbūt abiem kaut kas mainīsies :-D Nu pat skatīsimies vakara filmu, mazums sadūšošos pacilāt to tematu arī.

Vēliet veiksmi un paldies jums :-)
13.05.2015 23:27 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Elizabete.
es pat nepiekritsu, ka pasivitāte nozimē, ka grib tikai sev. Jo ja sieviete atļaujas dominēt un uzņemties inacitīvu, tas nozimē, ka viņa vēlas gūt baudu. tad ari atljaujas vnk iemest vīrieti gultā un pati izmīlēt viņu kā vien sirds vēlas.
13.05.2015 23:28 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Bet man piem. patīk, ka vīrietis arī uzņemas iniciatīvu, pat vairāk brutāli utt., tāpēc man tāda jātnieces poza bijusi nebijusi, jo man patīk ka pār mani dominē, bet tas nenozīmē, ka es negribu sexu.
13.05.2015 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013

Moins, saņemies8-)
13.05.2015 23:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man viens jautājums radās - Tu saki ka visu laiku darbojies, bet vai tava draudzene no tavas darbošanās līdz orgasmam nonāk bieži/vienmēr/vispār? Vai ar nē? Atvainojos ja uz šo jautājumu jau ir atbildēts.
13.05.2015 23:31 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
A Tev spēks roķelēs ir? Darbojies, uzmet viņu sev virsū, iekustini gurnus, paņem no aizmugures. Ja šī negribēs kustēties, tad Tu pats iekustini fiziski. Nezinu kā lai savādāk noraksturo, bet arī šis veids ļoti labi iedarbina motoriņus vismaz man :)

A ja viņa kunkst, ka nogurusi utt. varbūt vajag kādu pirtiņu, relaksāciju, profesionālu masāžu - pēctam varbūt jutīsies kā piedzimusi no jauna..
13.05.2015 23:32 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Katram kaut kas patīk un kaut kas ne. par to ir jārunā un jāzina partera vēlmes. Arī sievietei jācešas izprast, kas virieti uzbudina. Ja vina vnk ignorē un necenšas uzlabot savu "priekšnesumu", tad laikam neviens nekad nav pateicis, ka ar paplestām kājām vien nepietiek labam seksam..
13.05.2015 23:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja vina vnk ignorē un necenšas uzlabot savu "priekšnesumu", tad laikam neviens nekad nav pateicis, ka ar paplestām kājām vien nepietiek labam seksam..


Domā, viņa pati neapzinās problēmu? Es ļoti šaubos. Visdrīzāk vienkārši neredz risinājumu tam, kāda nu ir viņas problēma, bet attiecības pazaudēt negrib un cer, ka kādreiz kaut kas uz burvju mājiena mainīsies.
13.05.2015 23:39 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka neapzinās gan.. Attiecības tomēr prasa iedzilļināšanos nevis iedomāšanos, ka "esmu ideāla, kāda esmu" .. Cik var saprast, visus puiša mājienus viņa ignorē, bet varbūt viņš pārak caur puķēm to pasniedz..
13.05.2015 23:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pēc savas pieredzes, man ir bijis tā ka partneris labs viss jau itkā forši, bet līdz orgasmam netiku nu nekādīgi, tad nu ar laiku ar pārgāja velme censties lai jo kā lai mēģina nekas neizdevās. Tādā gadījumā es esmu palikusi pasīva ka tiešām sekss paliek vienkārši kā pienākums pret otru pusi nevis reāli baudāms process no kura iegūst abi, nevis tikai viens.
Traki jau ir ka partneris ļoti cenšas, nu saki kā gribi, dari kā gribi, bet nu neizdodas. Tad varbūt ar kāds mantiņas jāņem palīgā vai vairāk priekšspēli jāņem tādu kas nu tiešām iekurina, ne vienmēr skūpsti un glāsti tik cilvēku iekurina, varbūt meitenei kaut kas konkrēts patīkvai arī viņa grib sagaidīt ko jaunu un nepieredzētu kas atkal uzdzītu to gribuli.
Var jau ar mēģināt viņu vienkārši kārdināt visu laiku, bet nedot, tikmēr kamēr pati neizturēs.

Varbūt tā ir iespējamā problēma? Vai tiešām kādas veselības problēmas vai diskomforts. Vai varbūt viņa tiešām ar ir nogurusi? Ja ne tīri no ikdienas darbiem tad no kādām citām lietām, varbūt prāts pilns ar domām un uz seksu nevelk vispār.
No vienas puses runāšana par to ar ir slidena jo rezultāts var būt vai nu pozitīvs vai vel vairāk viņu iegrūst stūrī un nomākt, kas liks vel vairāk domāt un mazāk darīt. :-/
13.05.2015 23:51 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Oj, nopietni ir daudz sieviešu, kuras to vien dara, kā stāsta visiem, cik daudz reižu labāka par vīrieša bijušo, ka ar viņu gultā ir interesantāk utt., bet, kad runa ir par pozām, tad viss sastāv no misionāru, mainās tikai tas, kur liek kājas, ja prasās piedzīvojumus un asumiņu, uzliek kāju/as vīrietim uz pleciem :D :D Tā kā es pieļauju, sieviete neapzinās, ka ir baļķis.
Arī uzskatu, ka nav mazāk aizvainojoša veida, kā par to runāt, galvenais dabūt to pār lūpām, pārējais nokārtosies, esat tomēr pieauguši cilvēki.
13.05.2015 23:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja neapmierina kaut kas gultas dzīvē ir jārunā.. jārunā saaudzīgi bet saprotami.
Iespējams, Tava otrā pusīte ir iegājusi tādā kā pasivitātes komforta zonā.. tāpēc arī neuzskata par nepieciešamu no tās iet ārā.

Vispirms ieklausies 2. pusītē.. iespējams.. viņai ir kāds pamatojums, viedoklis par to, kāpēc jūsu seksuālā dzīve ir tāda, kāda tā ir.. :)
Varbūt vaina ir pašapziņā, nedrošībā.. tajā, ka Tu neliec savai sievietei justies gana iekārojamai..
Centies maksimāli celt viņas pašapziņu un iedrošināt..

Un jāsaprot tas, ka viena šāda saruna visticamāk neizmainīs krasi seksuālo dzīvi. Tur jāpiestrādā.
Ja meitene nav pieradusi būt gultā ''tīģeriene''.. tas viss nesanāks uzreiz dabiski un Tava 2. pusīte tādā lomā, iespējams, sākumā jutīs lielu diskomfortu.

Bļin, parasti šitādas sarunas beidzas ar to ka pats dabonu pretīm Beigās šī pateiks ka es visu nepareizi daru

Varbūt paklausies, kas tiek darīts nepareizi..

Bruņojieties ar lielu mīlestību, kaisli un pacietību... Veiksmi!

Protams, šie komentāri bija vnk izcili:

Parādi viņai šo rakstu, tikai, protams, nesaki, ka tu rakstīji.


Uzraksti pm, ja gribi parunāties.
13.05.2015 23:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Varu tikai piekrist MJ, jo pašai ir bijis līdzīgs periods dzīvē. Turklāt no runāšanas maza jēga, ja patiesā problēma slēpjas kaut kādos apstākļos, ko nevar pats un/vai uzreiz izmainīt.
13.05.2015 23:54 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
es pat nepiekritsu, ka pasivitāte nozimē, ka grib tikai sev. Jo ja sieviete atļaujas dominēt un uzņemties inacitīvu, tas nozimē, ka viņa vēlas gūt baudu. tad ari atljaujas vnk iemest vīrieti gultā un pati izmīlēt viņu kā vien sirds vēlas.


Tieši par to arī es baidos, lai gan cilvēki ir dažādi. Bet man jau ir vēlme lai kaut vai reizi mēnesī apkalpo mani. Vai arī pāris momentos seksa laikā.

Bet man piem. patīk, ka vīrietis arī uzņemas iniciatīvu, pat vairāk brutāli utt., tāpēc man tāda jātnieces poza bijusi nebijusi, jo man patīk ka pār mani dominē, bet tas nenozīmē, ka es negribu sexu.

Un ja tev čalis piemēram nekad nesniegs orālo, jo priekš viņa tas bijis nebijis? Ja seksā viens otru neapmierina, bet katrs dara tikai to kas pašam patīk, un otra vēlmes ignorē vai dara bez mazvai piespiedu kārtā - tad ir milzīga problēma.

Man viens jautājums radās - Tu saki ka visu laiku darbojies, bet vai tava draudzene no tavas darbošanās līdz orgasmam nonāk bieži/vienmēr/vispār?


Praktiski vienmēr, ar retiem izņēmumiem (nē, es nelielos, lai atkal nebūtu pārpratumi) :-D Viņai ir tādā ziņā paveicies, ka viņa var un māk :-D

Katram kaut kas patīk un kaut kas ne. par to ir jārunā un jāzina partera vēlmes. Arī sievietei jācešas izprast, kas virieti uzbudina. Ja vina vnk ignorē un necenšas uzlabot savu "priekšnesumu", tad laikam neviens nekad nav pateicis, ka ar paplestām kājām vien nepietiek labam seksam..


Tu tikko iešāvi desmitniekā. Nav ko pielikt. Protams, neviens nav ideāls eksperts, bet vismaz kaut kāda centība ir apsveicama lieta. Nogulēt visu laiku un pateikt - ak vai, kā es noguru, tas ir man nesaprotami. Līdzīgu stāstu no citiem čaļiem esmu dzirdējis, tas pat ir kā sava veida anekdote, ka džeks darbojas, meitene guļ, un pēc tam saka kaa redz nogurusi :-D Protams, protams, ir arī gadījumi kad meitenei neinteresanti :-D
13.05.2015 23:56 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Bet man piem. patīk, ka vīrietis arī uzņemas iniciatīvu, pat vairāk brutāli utt., tāpēc man tāda jātnieces poza bijusi nebijusi, jo man patīk ka pār mani dominē, bet tas nenozīmē, ka es negribu sexu.

Un ja tev čalis piemēram nekad nesniegs orālo, jo priekš viņa tas bijis nebijis? Ja seksā viens otru neapmierina, bet katrs dara tikai to kas pašam patīk, un otra vēlmes ignorē vai dara bez mazvai piespiedu kārtā - tad ir milzīga problēma.

tur gan man jāpiekrīt, tāpēc , sekss ir dubulta spēle un jāiesaistās ir.
Slikti, ka cilvēksviesbiežāk domā par sevi un tikai tad par otru, un vajadzētu savādāk.

cormeum lieliski uzrakstija ;) tīīīkai saudzīgi ;)
13.05.2015 23:59 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Varbūt vaina ir pašapziņā, nedrošībā.. tajā, ka Tu neliec savai sievietei justies gana iekārojamai..
Centies maksimāli celt viņas pašapziņu un iedrošināt..


Tik tālu nebiju aizdomājies, varbūt patiešām pārāk sauss esmu palicis. Kā piemēram tagad, sēžu cosmo :-D Taču varbūt tieši tādēļ arī esmu sauss, jo no seksa nekāds milzīgais gandarījums nav. Bet vēlreiz saku, navproblēma ar gribēšanu, bet ar radošumu. Tik vien cik apgriezt no muguras uz vēdera sanāk :-D Bet vispār šis man noderēs pārdomām. Paldies
14.05.2015 00:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet vēlreiz saku, navproblēma ar gribēšanu, bet ar radošumu.

Arī radošumam, manuprāt, vajag gribēšanu :)
14.05.2015 00:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits