Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Kādu kontracepciju jūs izvēlaties? Nevar būt tā, ka tabletītes meitietim libido nosit?


Gribēšana abiem ir liela, Varēšana arī.
13.05.2015 22:12 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Man arī ir bieži tā, ka esmu nogurusi, vienkārši gribas parunāt, papļāpāt un pamīļoties, bet ja iešana kopā gulēt un noskūpstīšana tiek tulkots kā uzaicinājums uz seksu, tad jā, ir tā, ka tik bieži negribas.
Man reizēm ir tāda sajūta, ka es varētu vēsā mierā mēnešus 3 vai pat pusgadu bez tā vispār iztikt, jo dzimumtieksme kā tāda ir kaut kur pazudusi.
13.05.2015 22:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut meitene ir ar pamatiigu lieko svaru vai tik sliktaa fiziskaa formaa, ka aatri piekuust? Varbuut vinja ir no taam, kuras uzskata ka kaartiigas meitenes gulj kaa balkji? Varbuut vinja domaa tikai par sevi gultaa? Varbuut vinjai klusiibaa ir sapnis, ka tu vinju vispaar sasien un pilniibaa dominee paar vinju un lomu mainja vinjai nepatiik? Varbuut vinjai vispaar sekss nepatiik un to pieciesh, lai tevi dariitu laimiigu (sievietes var buut lielas aktrises, ja vajag)? Varbuut vinja nezina ko un kaa tieshi dariit?
13.05.2015 22:15 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Meitene apvainotos,bet tu arī vari apvainoties,ka dāma bez maz jāpārcilā pa gultu un jānoliek vai jāieloka tādās pozās kā tev gribas. Tas taču nav ok!
13.05.2015 22:16 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Ja nesaprot vai apvainojās - paliec Tu pasīvs! Nedari neko! Nogulies slīpi un gaidi. Lai šī strādā!

Viņa nestrādās. Apvainosies gan :-D
13.05.2015 22:18 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja godīgi, man izklausās diezgan bezcerīgi. Daudzas pavirši lasa tekstu, jo problēma nav tajā, ka meitene negrib seksu, bet gan, ka meitene grib tikai saņemt nevis dot. Ja trīs gadu laikā meitene nav izrādījusi aktivitāti seksā, tad viņa vienkārši ir tāda pasīva un nevar sevi piespiest izveidot par aktīvu minceni gultā :D
13.05.2015 22:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Tiem kas nesaprata - nav problēma ar gribēšanu, bet ar viņas aktivitāti.
13.05.2015 22:20 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Moins, tātad jums vienkārši nesaskan gultā :D ko tur daudz
13.05.2015 22:21 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Reizēm arī pieredzes trūkums sievietei var nākt par sliktu, dienmžēl.... :'-(
13.05.2015 22:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Meitene apvainotos,bet tu arī vari apvainoties,ka dāma bez maz jāpārcilā pa gultu un jānoliek vai jāieloka tādās pozās kā tev gribas. Tas taču nav ok!


Par to jau mana sūdzība
13.05.2015 22:22 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet ko darīt - vienkārši nedod :D Ja viņa uzprasās, tad saki, ka negribi seksu. Kad sāks apvainoties un jautās kas par lietu, tad arī izstāsti, ka tev ir apnicis būt inciatoram un tu gribi sagaidīt no viņas aktivitāti.
13.05.2015 22:23 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Uzspēlējat spēli, kur katrs izvelk vienu lapiņu,kurā ir kāda seksa poza un vismaz 5 min tā jāizpilda. Ja meitene izvelk,viņa dara. Ja tu-tad tu :D
13.05.2015 22:24 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Uzspēlējat spēli, kur katrs izvelk vienu lapiņu,kurā ir kāda seksa poza un vismaz 5 min tā jāizpilda. Ja meitene izvelk,viņa dara. Ja tu-tad tu


Perfekta ideja! :-D
13.05.2015 22:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nelasīju citus komentārus, bet pirmā doma ir - vai viņa Tevī saredz to pašu iekārojamo vīrieti , ko attiecību sākumā? Varbūt rutīna, pieradums, apnikums.. Varbūt šajā pašā laikā ar citu, ļooti iekārojamu vīrieti viņa gultā būtu īsts viesulis? Nepārproti, es nesaku, ka Tu neesi iekārojams, bet dažreiz pat paši seksīgākie vīrieši , esot attiecībās ilgi, paliek neinteresanti.. Zinkā, sievietēm arī gribas medīt, nomedīt , a te - viss vienmēr uz paplātes.
13.05.2015 22:27 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet vispār tava draudzene zina, ka tu gribi, lai viņa būtu aktīvāka?
13.05.2015 22:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Bet vispār tava draudzene zina, ka tu gribi, lai viņa būtu aktīvāka?


Daļēji jā, bet laikam līdz galam nav sapratusi. Es pat esmu dusmīgs palicis un pārtraucis darboties. Protams, pasaku ka pašam kaut kāda problēma vai nespēks.

Man ir pretjautājums - vai tas nav pašsaprotami, ka meitenei vīrietis ir vismaz jāuzkurina?
13.05.2015 22:34 |
 
Reitings 66
Reģ: 26.04.2015
moins, bet paruna tacu ar savu draudzeni :) man piemeram no hormonalajam tabletem bija ta, ka seksu gribejas biezi, bet pilniba pazuda velme but aktivai. Kad partraucu, viss atkal bija ok.
Otrs variants, varbut vina ir iekseji par kaut ko nomakta jusu attiecibu zina, tadel negrib censties.
13.05.2015 22:34 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Ar mani vispār ir traks gadījums - neatbalstu seksu, ja nu vienīgi orālo, skūpsti, glāsti - bet man nepatīk saņemt, tikai sniegt. :D
Man sekss šķiet nepieņemams, nepatìkams, pat pretīgs - nevaru apgalvot, ka tas nesagādā baudu, jo tad tas būtu melots, bet nespēju pieņemt, ka manī kāds kaut ko bāž iekšà :/ ar pirmajām reizēm pietika, lai saprastu, ka to vairs dariit nevēlos. Es nevaru iedomāties, ko es darīšu, kad vēlēšos beernus, kà nekà tā dabā ir iekaartots tas process.
13.05.2015 22:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man ir pretjautājums - vai tas nav pašsaprotami, ka meitenei vīrietis ir vismaz jāuzkurina?


Vīrieši arī ir tik dažād, ir tādi, kuriem patīk visu laiku dominēt. Un ja vēl līdz šim neesi neko teicis par savām vēlmēm attiecībā uz meiteni, tad diezgan likumsakarīgi, ka nekas nemainās :D
13.05.2015 22:39 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Droši zini, ka Varonīgais Zalktis Tavu draudzeni apmierina? Man reiz bija puisis, kura Varonis manī neizraisīja nekādas emocijas. Tādēļ, sekss principā bija nepieciešamības pēc. Labi, orāli mēs izdarījāmies tā, ka prieks, bet tiklīdz nonāca līdz tam, man pilnīgi negribējās neko. Nācās tēlot, ka viss ir super, ideāli, nenormāli kruti utml. :D
Es negribēju puisi aizvainot, tādēļ attiecības ilgi nevilkās - nospļāvos par viņa personības lieliskumu un atvadījos no seksa - tikai orālā. Pēc tam nodevu uguņus citur. Sajūtas - fantastiskas. :D
No slikta seksa vienkārši nogurst.
13.05.2015 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits