Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik pat labi viņa ar vienkārši var būt submisive tipa cilvēks kam vienkārši nepatīk dominēt seksā vai pat iespējams attiecībās, tad nu tev vien jābūt tam dominējošajam un gandrīz vai jāliek viņai darīt to ko tu gribi. Ja tu neesi dominējoš cilvēks, bet arī submisive tad jau nav brīnums ka nevar atrast to kopīgo valodu gultā.
14.05.2015 20:29 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
switched on tik perfekti uzrakstīja 10. lapā... TIK perfekti
14.05.2015 21:32 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Piekrītu par to, ka puiši bieži katru meitenes mīļuma izpausmi iztulko kā priekšspēli. Arī te meitenes iesaka samīļot, skūpstīt, bet puisis tik maļ savu maļamo - sasildu, samīļoju, novedu līdz orgasmam un neko pret nedabū. Bet kā būtu, ja kādreiz sasildītu, samīļotu, bez orgasma! Ja nu meitene jūtas kā gumijas lelle, kuru samīļo tikai tad, ja gribas sex? Tad arī rodas tā situācija, ka meitene jūt kaut kādu aizvainojumu sevī un nespēj neko dot pretī. Fiziski jau it kā tik un tā beigās ir labi, bet emocionāli nomāc šī sajūta, tāpēc nevar sev pārkāpt pāri un atdoties procesam, izrādīt iniciatīvu. Es ieteiktu kāu laiciņu atturēies, bet šajā laikā nepasliktināt savu attieksmi. Sniedz kādu glāstu, aizved vakariņās, bet neraidi mājienus, ka pēc tam būs tas "jāatstrādā".
P.S. Ir arī tādas meitenes, kurām pēc orgasma ir fiziski nepatīkami turpināt aktu. Varbūt nevajag viņai ļaut tik ātri beigt?
14.05.2015 21:47 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
alondra - izlasi tad rūpīgāk. Es visu laiku cenšos izskaidrot, ka viņa grib seksu, vienmēr, bet pati pieprasa visu no manis un pati vienmer pielipusi pie palaga.
14.05.2015 22:37 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
moins, tik vēlā vakara stundā , attiecību cilvēkiem nebūtu kopā jānodarbojas ar kaut ko citu?
Varēji ņemt vērā kaut ko un uzaicināt kaut vai kkur vakariņās, uz spa utt., ne netā bogas bakstīt.
14.05.2015 22:39 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
*pogas
14.05.2015 22:40 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Man liekas, ka šeit lielākā daļa meiteņu nesaprot lietas būtību. Meitenes te min - nav gribēšanas, nesaņem no puiša pietiekoši tās dvēseliskās sajūtas, ir nogurdinājis sekss ar viņu, vai puisis dara tā, kā viņai nepatīk un viņa tikai pacieš, un vēl visādas puiša vainas. Cik es saprotu, viss viņai ir kārtībā - seksu viņa grib, puisis visu dara labi, viņai patīk un viss ir čotka. Man jau liekas, ka te ir vnk meitenes slinkums un nevēlēšanās censties un iepriecināt puisi. Vēl iemesls varētu būt kompleksi, piemēram, varbūt viņa domā, ka viņa nav pietiekoši izskatīga, seksīga, vai viņa vnk kautrējas pati kaut ko darīt, domā, ka puisis par viņu nez ko padomās, vai baidās kko nepareizi izdarīt; bet nu es domāju, ka pēc 3 gadu attiecībām šādiem kompleksiem jau sen vajadzētu izzust.
Mans padoms varētu būt tāds - nebaidies par to, ka viņa apvainosies. Vnk pasaki visu, kā ir, varbūt pats izrādi neapmierinātību un aizvainotību. Ja nu viņa apvainojas, sadusmojas - lai; vismaz varbūt sapratīs, ka pati dara ko nepareizi.
Mani kaut kā kaitina, ka te meitenes vainu mēģina atrast tieši puisī, neiedomājoties, ka vrb meitene šeit ir izlutināta un slinka un egoistiska. moins, pats vien būsi viņu izlaidis ;)
14.05.2015 22:40 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Mani kaut kā kaitina, ka te meitenes vainu mēģina atrast tieši puisī, neiedomājoties, ka vrb meitene šeit ir izlutināta un slinka un egoistiska. moins, pats vien būsi viņu izlaidis
daudzas to saka un noteikti tā arī ir. Bet attiecībās nevajadzētu pētīt ko viens dara vairāk vai otrs mazāk. Tam visam jābūt beznosacijuma.
14.05.2015 22:41 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Varēji ņemt vērā kaut ko un uzaicināt kaut vai kkur vakariņās, uz spa utt


Un tu tiešām domā, ka pēc šādām vakariņām vai spa viss pēkšņi mainīsies un meitene pati klups virsū un beidzot pēc 3 gadu attiecībām pirmo reizi kļūs aktīva??
14.05.2015 22:43 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Bet attiecībās nevajadzētu pētīt ko viens dara vairāk vai otrs mazāk.


Bet tur tā lieta, ka viens nedara nemaz!! Meitenei vajadzētu saprast, ka puisim šis var apnikt, tā tomēr nav normāla seksuāla dzīve.
14.05.2015 22:45 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
nē, virsū neklups , bet iespējams sajutīsies īpašāka, interesantāka , nekā mājās, rutīnā utt.
14.05.2015 22:47 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
+ šeit mēs dzirdam stāsta vienu pusi tikai.
14.05.2015 22:51 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vispirms lai konkrēti pajautā un uzzina iemeslu :D
14.05.2015 22:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cik es saprotu, viss viņai ir kārtībā - seksu viņa grib, puisis visu dara labi, viņai patīk un viss ir čotka

Tā saka tikai puisis. Mēs zinam tikai vienu pusi.
Es viņa komentos reāli redzu tikai to, cik viņš ir lielisks gultā un cik labi visu dara, bet viņa meiča - visu laiku griboša, bet gultā nekāda...
Nu....Man liekas,ka nav jau pamata te runāt par slinkumu,kamēr viens sevi ceļ debesīs, bet otru kādā jomā noliek līdz ar pamatu.
Turklāt jau kuro vakaru čalis sēž sieviešu forumā, apspriežot šo tēmu un sevi slavējot...interesanti,ko pašlaik dara pie palaga pielipusī? :-D
14.05.2015 22:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani atkal uzjautrina dažu pārliecība, ka meitenei viss patīk un viss ir forši, lai gan autors pat nav runājis ar savu meiteni par šo lietu. Tas ka viņa kunkst sexa laikā, it kā beidz (pie tam teju katrreiz), nekad neatsaka vēl neliecina, ka viņa tik tiešām grib to sexu, gaida un gūst reālu baudu. To visu jau var notēlot un runāts par to nav. Kā gan var ar tādu pārliecību teikt, ka viņa grib un viņai patīk?

Protams, pēc būtības jau daudz variantu nav - vai nu viņa tik tiešām ir slinka (taču pat visslinkākais cilvēks gan jau sasparotos uz darbību vismaz šad untad, ja justu lielu iekāri un kaisli), vai nu patiesībā viņai kaut kas tomēr nepatīk un viņa tēlo baudu, vai ir kādi baigākie kompleksi (starp citu - autors ir viņas pirmais vīrietis?), vai nu pastāv kaut kāda slimība...
14.05.2015 22:52 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mani kaut kā kaitina, ka te meitenes vainu mēģina atrast tieši puisī, neiedomājoties, ka vrb meitene šeit ir izlutināta un slinka un egoistiska. moins, pats vien būsi viņu izlaidis

varbūt tev taisnība..bet varbūt puisis gultā ir nekāds, bet pašam liekas,ka baigais seksa monstrs? un šo situāciju pasniedz tikai no savas puses..vrb meitenei reāli besij tas,ko viņš dara un viņai nav nekāda prieka uzņemties iniciatīvu?
Kas zina, kas zina..neuzstādīsim nevienam diagnozi, zinot tikai vienu pusi (pusi,kurā čalis ir seksa gigants, bet pretī saņem palaga čiksi :D).
Nu nebūs labāka padoma par to,ka vajag izrunāties atklāti. Iespējams, ka meičai reāli slinkums. iespējams, ka sakne ir dziļāka. :)
Un galu galā...3 gadi un vēl nav izdomājis izrunāties kārtīgi? Man liekas,ka nopietnās attiecībās,jau nu būtu jāzina kā runāt ar mīļoto,lai maksimāli samazinātu apvainošanās risku, bet ja tomēr apvainojas - tad zina,kā to nolīdzināt. Bet sarunai ir jābūt.
14.05.2015 22:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es viņa komentos reāli redzu tikai to, cik viņš ir lielisks gultā un cik labi visu dara, bet viņa meiča - visu laiku griboša, bet gultā nekāda...


+ itkā tik griboša, bet tai pašā laikā mēdz no seksa izvairīties ar atrunām par nogurumu . . Tas skaitās griboša?


Goda vārds ja 10 min ar šiem cilvēkiem varētu parunāt dzīvē viss būtu skaidrs kur problēma, bet šādi dzirdot tikai viena cilvēka pusi, kurš ir drusku noskaņots uz sevis parādīšanu tomēr no labās puses lai nesāktos cosmo apņirgšana + meitene ir tā visa ļaunuma sakne. . Ja Kas attiecībās ir divi cilvēki, nevar tā būt ka viens ir vainīgs, bet otrs labiņš tik.
14.05.2015 22:57 |
 
Reitings 66
Reģ: 26.04.2015
Neons, nav tacu jegas rakstit :D autors ignore musu komentarus un attainso, cik ir lielisks gulta... Cilveks nesaprot, ka meitenei nav labi un to, ka seksa problemas ir jaizruna ar otru pusi nevis jaapsrpiez cosmo foruma!

Seksa gribesana nenozima, ka viss ir ok. Varbut vina ar to nodarbojas fiziskas nepieciesamas del. Cik tad ilgi iztiks bez. Nedelu, divas, ja blakus gul virietis. Hormoni prasa tacu!!
14.05.2015 23:02 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Puisis vnk ir jau izbesījies, un tas ir saprotami. Tāpēc arī sēž sieviešu forumā un lūdz te padomu, kā parunāties ar meiteni un izstāstīt savu sāpi. Bet saņem pārsvarā tikai pārmetumus, ka viņš tāds un šitāds. Jā, piekrītu, ka mēs zinam tikai stāsta vienu pusi, BET - ja nekas nav mainījies kopš pašu attiecību sākuma, tad nu, manuprāt, diezgan saprotami ir tas, ka nevis puisis viņu neapmierina, bet viņa vnk tāda ir. Ja jau meitene ar kaut ko būtu neapmierināta visu šo gadu laikā, tad jau būtu bijuši kādi konflikti, problēmas par to jau agrāk.
14.05.2015 23:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nu ja viņa man tieši sejā izteiktu kaut kādu neapmierinātību par to ko un kā es daru, nu nezinu vai mazais zalktis no kompleksiem nepaliktu ļumīgs uz mēnes

Palsot atpakaļ komentus - nu te taču labi rakstīts,ka - pat ja meitenei,kas nepatiktu- viņa neko nevarētu pateikt čalim saudzējot viņa vīrietību. pats reku atzīst,ka kritiku šajā jomā nespētu pieņemt. Ko tad tādam pateikt, ja arī kas nepatiktu?
14.05.2015 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits