Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taa ir sieviete, runaa kaa gribi par sho teemu, taapat mazliet apvainosies. Vienkaarshi kjeries veersim pie ragiem un pasaki kaa ir (varbuut tomeer izlaizjot to dalju par to, ka ja vinja nedos kaa vajag, tad naaksies mekleet citur).
13.05.2015 21:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu tad atstāj viņu arī bešā uz kādu laiku. Pavēro situāciju. :D

Bet, ja nopietni... Iesaku tomēr runāt. Lai arī cik nepatīkami tas nebūtu, jo pats saki, ka ilgi tā neizturēsi. Tad nu labāk risināt tagad, nekā tad, kad būsi jau nokrāpis.
13.05.2015 21:04 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
a tu kad apmierini vinu oraali tad paartrauc un skaties cik ilgi vina izturees..:D
13.05.2015 21:07 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viņai kādas problēmas (piem., veselības), kaut kas nomāc, nejūt iekāri pret tevi utt.?

Vienīgais un pareizākais ceļš jau būtu tā izrunāšanās, jo bez tās neko neuzminēsi. Ja viņa pasaka,ka viss taču ok,tad saki,lai pierāda. Ja nē -nedomāju,ka pats no sevis šī lieta uzlabosies un atrisināsies. Tas nozīmē - paliekat kopā un bez normāla seksa VAI katram ejams savs ceļš.
13.05.2015 21:08 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Veselības problēmas. :D :D :D Meiča labā maizē tikusi, kur puisis visu darbu izdara. Meitenes pēc idejas stabilās attiecībās tiekot pārstāj būt radošas, bet šī šķiet vispār vairs necenšas...
13.05.2015 21:12 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Pasaki viņai visu ko domā. Lai apvainojas, ja tā vēlas, kā lai savādāk liec cilvēkam saprast? Pasaki un pavēro, ja arī izrunāties viņa negribēs un būs sagurusi, tad gan k-kā jocīgi liktos..
13.05.2015 21:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Jā, bet gribās jau abiem. Iekāre ir, viss ir, pat vairākas reizes dienā, bet nu tāda sajūta ka viens magnēts ir zem gultas, otrs viņai uz muguras:-D
13.05.2015 21:14 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Varbūt nemāki dot mājienus? ;) Vissaprotamāk un tā lai nepvainotu būtu viņai to procesa laikā pateikt. Tu ar viņu seksa laikā nerunā? Iedosi TUR bučiņu? Izdarīsi tā un šitā? Vajag mācēt smuki pateikt un viss notiek. :) Kad esi tā mīļi izkomandējis, pēc seksa, pasaki, ka Tev ļoti patika šī reize. Nestrādā šāds variants?:-D
13.05.2015 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Kauns atzīties, bet stāsts irgandrīz kā par mani (t)es to skaidroju, ka man ir ļoti zems libido.Un hormonālas problēmas.Nezinu, kā lai sevi piespiež.Es mīlu vīru, bet es nevēlos piepūlēties, man ir slinkums, zinu, ka viņu tas viss sāpina.Esmu nogurusi, man agri jāceļas, tādas ir manas atrunas.Bet es arī esmu nogurusi.Tagad, kad es lasu šo topiku, saprotu vairāk vīru(s)
13.05.2015 21:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Es saprotu, ka it kā ir jāsaka kā ir, bet tas ir jūtīgs, intīms temats, Nu ja viņa man tieši sejā izteiktu kaut kādu neapmierinātību par to ko un kā es daru, nu nezinu vai mazais zalktis no kompleksiem nepaliktu ļumīgs uz mēnesi :-D

Es vairāk par to, kā to izrunāt, bet netraumējot otru
13.05.2015 21:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
kerij - nepalīdz. Tieši tā esmu darījis, retu reizi kad viņa nepaslinko un kko izdara, speciāli skaļāk pamurrāju un pēc tam pasaku, ka bij vienkārši super. Bet parasti ar to viss arī beidzās. Un uzgulties virsū ir jālūdzas. Un kamēr lūdzos, mans mazais partneris jau ir aizgājis ziemas miegā. Un tirgoties seksa laikā arī man šķiet muļķīgi.
13.05.2015 21:23 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Parādi viņai šo rakstu, tikai, protams, nesaki, ka tu rakstīji. Ja nav stulba, tādu mājienu ar sētas mietu sapratīs. Mēs ar draugu citreiz tā darām, kad grūti pateikt acīs, parādam līdzīgu situāciju un otrs saprot (bet tas vairāk attiecas uz eksperimentiem). Ja nesapratīs šo mājienu, tad gan saki kā ir. Bez apvainošanās neiztikt, sieviete taču :-D, bet tas pāries ;-)
13.05.2015 21:24 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Grūti jau pateikt par cilvēkiem, kuri ne redzēti, ne zināmi kā cilvēki. Nu dažas meitenes ir ļoti kompleksainas. Varbūt viņa guļ uz muguras, jo komplekso par riepiņu, pašai šķiet, ka šausmīgi pretīgi izskatīsies citā pozā un baidās, ka citādi viņa neiekārdinās Tevi? :D Varbūt Tev nemaz neienāk prātā, ka viņa ko tādu domā. Ja nesanāk kā iepriekšējā komentā rakstīju, tad jau nekas cits kā izrunāties neatliek! Ja ir aizdoma, ka viņai varētu būt kompleksi, sarunu uzsāc ar "Tu esi tik superīga man, bet gribētos drusciņ tā... Es ļoti gribu tā...pamēģinam?" Liec viņai saprast, ka tas, ka viņa kaut ko darītu Tevi ļooti iepriecinātu :-) Neizklausies egoistisks, tā it kā viņa nepildītu savus pienākumus, pat ja Tu tā uzskati. :-D
13.05.2015 21:26 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Čalīt, man tevis točna žēl :) apkārt taču ir tik daudz foršu meiteņu, kas ir kā trakas uz seksu :) tādas, ar kurām var kārtīgi noraut jumtu ;)

Meitenei izklausās baigie kompleksi... Man arī vienu brīdi tā bija ar bijušo draugu, ka vispār neko negribējās darīt, nebija iekāres utt.

Uzraksti pm, ja gribi parunāties. ;)
13.05.2015 21:26 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.05.2015
Kāds ir tavs un viņas vecums? Dzīvojat kopā?
13.05.2015 21:28 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Piekrītu, tiešām žēl vīrieša...
Es teiktu, ka meitene drīzāk ir slinka un negrib kustināt dupsi. Lai vai kā, būt augšā arī ir slodzīte. Pat ja viņai ir kompleksi (reti, kam tādu nav), ja ir tumsa neredz ne riepu, ne citus defektus.
13.05.2015 21:30 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Izrunāšanos uzsāc ar " ''es tevi ļoti mīlu, '' :D mēģini nepiespiestā gaisotnē runāt, pirms seksa vai vakarā kādas filmas laikā. Būtībā saki visu to, ko šeit uzrakstīji. Ja apvainosies , lai apvainojas, bet vismaz viņai buus viela pārdomām.. Ja nedod seksu, tad lai vismaz normālu minetu uztaisa. :D


Varbūt tu pārcenties un viņai bail nobālet tavaa priekšā.. ? :D
Mēģini būt vēsāks, atturīgāks. Nepurini viņu kā mežonis . Varbūt vnk viņai tieši pretēji gribas maigumu un tā pa mierīgo - dod iespēju. Aizved kaut kur.. mainiet vidi. Jo man arī ir tā, ka gultā jau vairs sen nav tas fīlings...
13.05.2015 21:32 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Lai vai kā, būt augšā arī ir slodzīte
Lai nedaudz tādu slodzīti izturētu tomēr nav jābūt ar sevišķi atlētiskām dotībām un nav jau visu laiku jābūt augšā, bet meitene laikam vispār nekādu iniciatīvu neizrāda un nav nekādas pazīmes, ka gribētu izrādīt. Nekas cits kā atklāta pateikšana te nelīdzēs! Kaut iespējams, ka pat pateikšana, neko nemainīs. :D Tad nu gan pavisam skumji un nav vairs jābrīnās: "Kāapēc viņš mani krāpj?"
13.05.2015 21:36 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Jā, viena jau kandidē :D

Uzraksti pm, ja gribi parunāties.
13.05.2015 21:37 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Man 28, viņai 27.
Nu patīk abiem, abiem visu laiku gribās, un viņa parasti vairāk saka ka vajag. Bet kolīdz sākas, tā es tikai strādāju slapju muguru. Un orgasms bieži man ir no darba, nevis kaifa.
Jā, ir jau visādas tās meitenes, ir kurām nepatīk sniegt orālo, ir kurām nepatīk saņemt. Varbūt arī džekiem ir līdzīgi.
Bet visa problēma jau ir iekš tā, ka abiem ir gribēšana, patikšana, patiesībā man jau kā čalim gribas arī dominēt, bet meitenei tomēr vajag pagrozīt to dupsi, pakaitināt, uzvilkt, un kādreiz arī tomēr čalis grib atgāzties gultā un vienkārši izbaudīt kā viņu apkalpo no a-z. Kādreiz.
13.05.2015 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)