Vecā, labā tēma...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tiekamies pāris mēnešus. Ja nepatiktu, tad taču negribētu tikties, nerakstītu? Ir gatavs rādīt savas analīzes, parādīt, ka ir vesels, lai neaplaistu mani un varētu sākt mīlēties bez gumijām. Pagaidām tas tā nav. Kad tiekamies ved zem elkoņa pa ielu = tad taču sabiedrībā nebaidās parādīties ar mani? Bet... tie LIKE citām meiteņu bildēm (e) Tas neizlec uz timeline, bet fb vienreiz atvēru cilvēku sarakstu, kuriem patīk viņa posti. starp tām meitenes, vienreiz intereses pēc izdomāju paskatīties dažas no meitenēm, kurām patīk viņa posti. Un viņš meiteņu bildēm saspiedis laikus.

Nav tā, ka viņam būtu aizliegts kaut kas, bet uzreiz iedomājos... diez viņš ar viņām arī tiekas, raksta viņām? Arī zem elkoņa ved uz restorāniem? Neteikšu, ka greizsirdība, bet vienkārši - jūtos zemāka, nekā sākumā šķita viņa acīs. Uzskatu, ka teikt, ko redzēju un celt nepatiku būtu stulbi. Vienkārši aiziet bez paskaidrojumiem dēļ tādiem sīkumiem arī būtu stulbi(cita situācija ja realitātē pieķertu ar citu) Ja būtu kāda formula, kā labāk rīkoties, iegūt viņa simpātijas tā, ka negribētos citām izrādīt jebko. :-D Any suggestions? :-D
13.05.2015 13:05 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Parfait Pa vidam, bet principā..gan tādas izaicinošākas, gan pavisam vienkāršas.
drīzāk lielākoties uz šo pusi. Pavisam vienkārši selfiji, bez kaut kā wow :D

13.05.2015 17:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
AHA, man skiet tev pasai ir pamatigas problemas un tapec attiecibaas neveicas.
13.05.2015 17:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
MADasaHATTER var jau būt ;-) bet ko tieši tu ar to domāji?
13.05.2015 18:03 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Arī mans draugs "laiko" citu meiteņu bildes. Un es citu puišu. Bet tas ir tāpēc, ka mums abiem ir draugi ārpus attiecībām un arī pretējā dzimuma- tāpēc pilnīgi normāli, ja notiek bilžu komentēšana, sarakstes, laikošana.

Ko tad tu iedomājies- tagad būsi kopā ar puisi un viņa sabiedriskā dzīve rotēs tikai ap tevi? Get a life. Vēl pasaki, ka Tu neviena puiša bildi pa šiem mēnešiem neesi atzīmējusi ar īkšķīti uz augšu???
13.05.2015 18:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es arii visu ko laikoju. Tostarp arii manu viirieshkaartas draugu un mana viira draugu jaunaas bildes profilaa, ja ir pagadiijusies forsha bilde. Zinu, ka daudzus iepriecina tas, ka sanjem kaudziiti laiku pie bildes. Lai jau tiek cilveekam tas prieks. Zemteksta tur apakshaa nav nekaada, tikai - hej, tev smuka bilde sanaaca.
13.05.2015 18:08 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Mani piesardzīgu darītu vārdiņš "regulāri"... Viņš kaut kāds maukurs ir? No gultas gultā lec ar apšaubāmām dāmām, ka regulāri jāpārbaudās?...
Kopumā par analīzēm, nav jau nekas slikts un varu saprast, taču nedaudz dīvaini tomēr ir.
Tad jau labāk būt kopā ar maukuru,kurš regulāri pārbaudās un ir vesels nevis ar kādu kurš nekad nav pārbaudījies,jo nav taču maukurs.
13.05.2015 18:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Sanāca diezgan interesanta diskusija :D :D
Tad jau labāk būt kopā ar maukuru,kurš regulāri pārbaudās un ir vesels nevis ar kādu kurš nekad nav pārbaudījies,jo nav taču maukurs.
sorry smieklīgi izklausījās, bet sava taisnība jau ir :)
Vēl pasaki, ka Tu neviena puiša bildi pa šiem mēnešiem neesi atzīmējusi ar īkšķīti uz augšu

Tici vai nē, bet atbilde ir -nē. :-) Es ļoti reti laikoju kaut ko. Pliks izskats man neko neizsaka. Mani interesē tikai tie, kuriem interesēju es... ja viņā ir kas īpašs, kas nav citos un nolemju, ka varētu tikties ar viņu, tad man nav vajadzības spaidīt laikus, es dzīvē labāk pateikšu, kas man patīk, kā es jūtos utt.
13.05.2015 18:32 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Mani piesardzīgu darītu vārdiņš "regulāri"... Viņš kaut kāds maukurs ir? No gultas gultā lec ar apšaubāmām dāmām, ka regulāri jāpārbaudās?...
Kopumā par analīzēm, nav jau nekas slikts un varu saprast, taču nedaudz dīvaini tomēr ir. Apmēram tā, ka pirms kopdzīves aizdzem pārbaudīt un uzrādīt izziņu par zobu stāvokli, locekli, kopējo veselību, bankas kontu u.t.t. Nu lai varētu atslābt un baudīt kopdzīvi...


+++

Un nu man jau ta analizu pieprasisana liekas divaina jo nekad nav bijusi ne gadijuma sakari.. gan ar savu pirmo draugu no skolas laikiem pazistami labakie draugi, gan ar tagadejo viru esam muzibu pazistami ir kopigi draugi pat zinu vinja bijuso utt.. un mani partneri nemaukojas apkart ar vienas reizes sakariem lai es pieprasitu izzinjas analizes utt.. un esmu parliecinajusis ka dariju pareizi jo nekas nav ari sakerts..
ja maukotos apkart ka te jau ieprieks meitenes mineja pa klubu tualetem tad gan jau ka vajadzetu iet pasai parbaudities.. partneriem pieprasit. utt..
13.05.2015 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nelasīju visu diskusiju, bet šitāda cepšanās ir pilnīgi NE PA ĶEKSI :D :D :D

Uz kurieni sabiedrība iet??
13.05.2015 21:52 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
smieklīgi :D
13.05.2015 23:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kā no laikiem fcb var nonākt līdz seksam bez gumijām?! Es tiešām nenesaprotu, kāda putra Tev galvā...
14.05.2015 00:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Loģiski domājot jau es saprotu, ka tas viss ir normāli un nekas tāds par ko celt traci.
Bet vai jums tiešām būtu pilnīgi neitrālas emocijas, ja jūs kaut kādā mirklī sajustos kā svarīgākā vīrieša dzīvē un tad ieraudzītu, ka kādai meitenei salaikotas visas bildes. Ne vienai, bet vairākām meitenēm. Un ne tā, ka rastos iespaids, ka radinieces vai vienkārši paziņas. Jums arī ir vienalga, ja puisis teiktu, ka ļoti vēlas satikties, bet tad vairākas reizes atliktu tikšanās? Nu tie ir tādi sīkumi, bet tomēr liek būt piesardzīgai un dažreiz distancēties. Es vienīgā tā jūtos? Šaubos. Varbūt daudzas vienkārši izliekas vienaldzīgas, bet tāpat ir brīži kad iekšēji ir uzkurinātas aiz bailēm nebūt gana labai, vienīgajai? Jo visas taču patiesībā grib būt pašas labākās viņa acīs ;-)
14.05.2015 22:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kā no laikiem fcb var nonākt līdz seksam bez gumijām?! Es tiešām nenesaprotu, kāda putra Tev galvā...

Kāda putra? Abas lietas zem tēmas uzticēšanās nevarētu likt? Šaubas, ka neesi vienīgā, ka vīrietim nav paralēli cita dzīve par ko nestāsta un līdz ar to papildus piesardzība seksuālā, veselības ziņā.
14.05.2015 22:43 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Paldies par vakara smieklu devu! Nekad nebija ienācis prātā, ka kāda varētu šitā pērties fb like dēļ. Kādiem kompleksiem ir jābūt, lai like dēļ pie citu meiteņu bildēm sāktu domāt, ka neesi tā īstā un vienīgā un īpašāka kā tās citas? :-/
14.05.2015 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits