Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
nu bet kristel, ko tu te vēl dari, ej piespied savu draugu ar savu pašpārliecinātību pie sienas un uz līdzenas vietas uzstāj uz to, ka darbs jāpamet!!! ko tu te vēl dari un ko gaidi?
13.05.2015 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
miegamica - ļoti viņu cienu. Zinu, cik labs viņš ir tajā, ko dara, un nekad negribētu būt šķērslis viņa sapnim.
Tas, protams, arī man nenāk viegli, jo ir darbs ar sevi un sava ego laušana. Man palīdz tas, ka pēc dabas esmu totāla optimiste un galīgi ne egocentriska, tādēļ arī šobrīd katram čīkstējienam galvā nolieku pretī 10 labus argumentus, mēģinu iejusties viņa ādā un ceru, ka drīz šo varēsim mainīt.
13.05.2015 16:03 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Un kur ir tavas rūpes un mīlestība pret vīrieti, ja visu laiku tikai - man, man, man, es gribu, man vajag?


Atkārtošos ar vienas kosmietes jautājumu.


Es pašā sākumā biju ļoti atbalstoša, izrādīju rūpes, mīlestību, centos iepriecināt pēc smagas dienas, pirmās dienas, kad viņš pavisam stresoja dēļ darba, jo bija grūti, kamēr mācījās un apguva, visu laiku teicu labas lietas, runājos ar viņu, sagaidīju mājās ar vakariņām, jo zināju, ka visu dienu nav ēdis. Bet nu es saprotu, ka nekad nemainās, sākumā cerēju, ka tas mainīsies, ka iestrādāsies, bet nu pēc viņa tekstiem, ka citi kolēģi, kas tur jau sen strādā, arī bieži aizkavējas un tā, kā viņš stāstīja, ka viņam jālabo citu kļūdas un tāpēc jāpaliek ilgāk, sapratu, ka nav tas darbs riktīgs.
13.05.2015 16:04 |
 
Reitings 28724
Reģ: 11.02.2015
es uzskatu ka var atrast normalu darbu ar normalu algu kur var ari nedaudz atslegties no darba aiziet pusdienas, neizdegt un nostaadit sevi principa peec ka pec darba laika nestradas. Ja es butu sava viriesa vietaa es jau sen nostaditu sevi augstak un runaatu ar vadibu ka man liigumaa darba laiks lidz 18 un lai nemaz neiedomajas man sadot tik daudz darbus, un paskaidrotu ka man ir dziive ari arpus darba un es netaisos katru dienu sedet pec darba laika.


Tu tak viņu pati uz to darbu pierunāji aiziet!!!! Un tagad atkal princesei nav labi, lai uzreiz ņem čalis un atkal to darbu maina!!! :D
Turklāt pati atzīsti, ka viņš nav tāda rakstura, lai sevi nez kā priekšniecības acīs nostādītu augstāk, pateiktu nē palikšanai pēc darba laika.
Tak ko tu viņu visu laiku spied un masē darīt to, kas viņam varbūt nemaz nepatīk? Pēc pāris mēnešiem lēkt uzreiz konfliktos ar priekšniecību???? Par to neesi aizdomājusies???? Tak ļauj vīrietim būt vīrietim!!!
13.05.2015 16:04 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Tikko bija diskusija par virstundām. Tur meitenes norādīja, ka nekādā gadījumā nestrādātu neapmaksātas virstundas. Taču, kad to dara vīrietis, pelnot jaunām kurpītēm, tad tā jau ir cita lieta. :-D Smieklīgi diezgan.
Arī neuzskatu, ka virsstundas un darbs bez atpūtas laika kā norma ir pieļaujami. Kas tā par sūda pelēkā latvietīša domāšanu? Ka darba devējs var tik kraut un kraut virsū, maksājot kapeikas? Pie velna, sevi jāciena! Saprotu, ja ir savs bizness, tad vismaz zini, ka strādā sev, taču citam... Darba devējs izmantos tevi un jebkurā laikā atlaidīs.
13.05.2015 16:05 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Bet par to nāca dāvaniņa - Viktor Rolf Flowerbomb smaržiņu komplektiņš.
Nestrādātu - nebūtu naudas - nebūtu kompensācijas.


Pretīgi. Piedodiet atvanojiet man tādu kompensāciju jau nu toč nevajag, man neko nevajag naudas izteiksme, visu ko gribu varu pati nopirkt. Man vajag vīrieti, rupes, milestibu, laiku, uzmaniibu....nevis materialas lietas
13.05.2015 16:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēks, kurš iepriekš nav strādājis intelektuālu darbu (tas nozīmē, ka pieredzes nav ne tik, cik melns aiz naga, pazīšanās darba tirgū arī nav) un knapi izturējis pārbaudes laiku (liekas, ka iepriekš lasīju, ka nostrādājis 3 mēnešus), jau sāk iet pie vadības un izteikt pretenzijas, tad darba devējs var arī sākt apsvērt, vai tāds darbinieks uzņēmumam ir nepieciešams.

Mīļā meitene, Tavai attieksmei nav itin nekāda sakara ar pašpārliecinātību.
13.05.2015 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Esmu rukaajusi daudzus gadus tagad gribu briivo laiku gribu baudiit dziivi beidzot domaju ka mes abi esam to pelnijusi. Bet 20 gadiigaam studentem kas te vairumaa ir to laikam nesaprast.

Bet tu saproti, ka viņš šobrīd savā karjerā ir tieši tāda 20 gadīga studenta līmenī, kad tiešām IR sevi jāpierāda un jāpaliek ilgāk darbā, lai apgūtu darāmo un paspētu visu padarīt? Pati gribēji viņam baltās apkaklītes darbu, tad rēķinies, ka šobrīd viņš ir tiktikko šajā dīķī iemērcies pirksta galus, tāpēc viss nāk ar zināmiem upuriem!
13.05.2015 16:07 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un vēl, lasot Tavus komentārus - Tavs vīrietis ir par sevi nepārliecināts un pilnīgi bez ambīcijām, ja reiz kaut ko maina tikai tāpēc, ka Tu saki. Tāds stumdāms bīdāms eksemplārs. Vai Tev reiz neapniks, ka viss pašai jāizlemj? Lupatīgs vīrietis reti kurai patīk, jo lupatās parasti noslauka kājas un agrāk vai vēlāk izmet miskastē.
13.05.2015 16:10 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Uzskatu, ka darba devējs nedrīkst nodarbināt (lasīt- apraukt ar darbiem) tādā apjomā, ka to nevar izdarīt pamata darba laikā. Vergu domāšana te daudzām. :-) Varbūt kādai tas būs šoks, bet iespējams normāli pelnīt un sevi pierādīt arī laikā no 8-17 ne tikai vēlos vakaros. |-)
13.05.2015 16:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt kādai tas būs šoks, bet iespējams normāli pelnīt un sevi pierādīt arī laikā no 8-17 ne tikai vēlos vakaros.


Acīmredzot šādu darbu čalis nav varējis atrast. Ar vadību, protams, jāparunā, acīmredzami, ka klibo arī darba organizācija. Bet nu, 3-4 mēn un nomainīts (pirmais ne-stroikas) darbs CV baigi "nesmuki" izskatas. Tur vajag nevis skriet uzreiz prom, bet pameģināt kaut kā savādāk atrisinat problēmu.
13.05.2015 16:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc visas domā, ka darba devējs apkrauj ar darbiem? Tikpat labi ir tā, ka cilvēks, kuram nav iepriekšējas pieredzes, vienkārši tik ātri nespēj tikt galā ar savu darbu.
13.05.2015 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Acīmredzot šādu darbu čalis nav varējis atrast. Ar vadību, protams, jāparunā, acīmredzami, ka klibo arī darba organizācija. Bet nu, 3-4 mēn un nomainīts (pirmais ne-stroikas) darbs CV baigi "nesmuki" izskatas. Tur vajag nevis skriet uzreiz prom, bet pameģināt kaut kā savādāk atrisinat problēmu.

Kāpēc visas domā, ka darba devējs apkrauj ar darbiem? Tikpat labi ir tā, ka cilvēks, kuram nav iepriekšējas pieredzes, vienkārši tik ātri nespēj tikt galā ar savu darbu.

Tieši tā. Varbūt gan tā, gan tā. Piekrītu jums abām, 57days un Annie
13.05.2015 16:16 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Domāju, ka iemesls varētu sakņoties 2 gadījumos- vai nu priekšnieks tiešām ir asshole un uzkrauj darbus, ko zina, ka darbinieks nevar celt un rupj izmanto puisi vai arī pats puisis ir tāds, kurš nemāk pastāvēt par sevi, un to ļoti jūt priekšniecība un izmanto.
13.05.2015 16:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc visas domā, ka darba devējs apkrauj ar darbiem?


Pēc situācijas apraksta. Viena darbinieka nav, darbi sadalīti citiem, arī citi esošie darbinieki nepārtraukti neiekļaujas darba laikā.
13.05.2015 16:16 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Kāpēc visas domā, ka darba devējs apkrauj ar darbiem? Tikpat labi ir tā, ka cilvēks, kuram nav iepriekšējas pieredzes, vienkārši tik ātri nespēj tikt galā ar savu darbu.


Domāt tu, es un visi citi jau var daudz ko. Tas nemaina faktu, ka patiesību nezina neviena, tikai pašas iesaistītās personas. 8-) Viss pārējais ir fantāzijas lidojums.
13.05.2015 16:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...vai arī tajā firmā visi darbinieki bez īpašas iepriekšējās pieredzes - autores puisis ar nulle pieredzi šāda tipa darbā, cik saprotu, ir projekta vadītājs, atbildīgs par vairakiem citiem darbiniekiem.
13.05.2015 16:18 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
...vai arī tajā firmā visi darbinieki bez īpašas iepriekšējās pieredzes - autores puisis ar nulle pieredzi šāda tipa darbā, cik saprotu, ir projekta vadītājs, atbildīgs par vairakiem citiem darbiniekiem


+++
13.05.2015 16:24 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Jā, viņam tieši tāda pieredze nebija, bet bija lidziga pieredze ieprieksv veel senaak plus vajadziga izglitiba + labas valodu zinasanas kas tur ir primarais.
Neuzksatu ka taapec, ja nav lielas pieredzes, var atlauties sev kapt uz galvas

Piedos Anie bet tev jau nu butu vismazakais iemesls lai apsaukaatu manu viirieti par lupatu, paskaties uz savu nekam nederiigo viirieti un padomaa velreiz. Vienkarsi ir cilveeki kas ne vienmer var pateikt nee jo ir loti atsauciigi pieklaajigi, nekad nekaves darbu, un tiesi to ari darba deveejs vinaa novertee vienmer, citos darbos vins ne reizi vien bija atziits par labako darbinieku. ne visi ir tik nekaunigi un pasparliecinati un ambiciozi nevajag tapec uzreiz tik pretiigi izteikties

annie tiesam reizem padomaa ko runaa un paskaties uz savu garlaiciigo un neizdevusos dziivi pirms splauj aaraa savas gudriibas
13.05.2015 16:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, nu! Kāpēc tad ir nekam nederīgs?

Vai mana dzīve ir izdevusies vai neizdevusies to zināšu, kad tā tuvosies izskaņai.
13.05.2015 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits