Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
autore- iedomājies, kā jūtas jūrnieku sievas un aizver savu pāksti :)
13.05.2015 15:36 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
boots - kā Tev sanāk būt tik stiprai un neredzēt savu draugu tik ilgi? :O
13.05.2015 15:37 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Par Tavu situāciju nemāku spriest...
Bet mums ir tā, ka es strādāju no 8.30-17.00, viņš no 8.00-19.00 (šobrīd), sanāk, ka mājās esmu mazliet ātrāk un tad vakars sanāk kopīgs no tiem 19.00 līdz gulētiešanai. Šobrīd arī brīvdienas abiem brīvas un varam plānot jebko :)
Bet vispār viņam ir slīdošais grafiks, reizēm no 8-17, dažreiz 12.00-21.00 un tml., kā arī inventarizācijas pa naktīm mēdz būt laikam 2x gadā...ir bieži vien tā stulbi, ka man, piemēram, piektdienā ir īsā diena, bet viņam darbs līdz vēlam vakaram :( bet nu, viņš jau to nevar ietekmēt un citreiz, kad tiešām mums ir kas svarīgs, tad viņš samainās ar kādu vai aiziet ātrāk un citā dienā atstrādā to stundu vai cik nu tur :) protams, gadās arī, ka viņam svētku dienās jāstrādā un tad ir škrobīgi, bet nu kā ir, tā ir.
Bez darba jau nedzīvosim, lai izbaudītu kopā būšanu :D
13.05.2015 15:38 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
autore- iedomājies, kā jūtas jūrnieku sievas un aizver savu pāksti


es nekad nebutu jurnieka sieva un neuzskatu ka man jaadomaa kaa citi juutas, es dzivoju taa, kaa veelos un izvelos sev blakus partneri kas atbilst manai dzives uztverei, bet ja vins domaatu pavisam savadak un gribetu stradat darbu, kur nav majas regulari, es ar taadu vispar kopaa nebutu
13.05.2015 15:41 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
rotams, gadās arī, ka viņam svētku dienās jāstrādā un tad ir škrobīgi,


vismaz kāda mani saprot, vispār manējam brīvas visas svētku un brīvdienas, tas ir labi. Bet nu vienalga besos. Viņš pat pusdienas neiet, citi iet, bet vinam redz neesot laiks. Nabags visu dienu need. Tas tak nav normali.
13.05.2015 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.


puisim nevis darbs, bet vecene jānomaina. tu tak esi viena nejēdzīga egoiste, atrodi sev nodarbošanos nevis gaidi puisi, lai šis sēž ar tevi mājās un izklaidē
13.05.2015 15:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Autore, nu malacis, ka pamudināji puisi uz lielākiem sasniegumiem! Iespējams viņš nenojauta uz ko ir spējīgs, iespējams nezināja, ka var darīt un izdarīt vairāk, neticēja sev un saviem spēkiem. Tu izdarīji brīnišķīgu lietu! Kāpēc tad tagad nenovērte viņa pūles? Viņš tiešām ir malacis - cenšas, dara, sasniedz, pierāda un viņam, cik var noprast, arī padodas. Kāpēc tu tagad gribi, lai viņš atkal atgriežas kaut kādā "berdē", lai tikai dažas stundas vairāk tu ar viņu varētu pavadīt laiku kopā? Kā jau te daudzas saka - šis viss nebūs mūžīgi taču! Nu kur tu steidzies? Dod viņam laiku!!!
13.05.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
kristel, nesaprotu, ko tu tad te dari. Atnāci, lai visas tev piekristu? Ja tev ir tik drausmīgi, šausmīgi slikti, tad šķiries un meklē to ideālo princi. Pēc komentāriem izskatās, ka būs 100 citu meiteņu, kas pratīs tavu draugu novērtēt un attiecības sakārtot bez otra morālas terorizēšanas.
13.05.2015 15:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es nepazīstu nevienu, kurš sēdētu pēc darba labprātīgi vēl 1,5 h (izņemot cilvēku, kurš ir sava uzņēmuma vadītājs).


Mana mamma nav uzņēmuma vadītājs, bet arī sēž darbā virsstundas un strādā citreiz pat līdz 22.00, lai gan darbs ir līdz 17.15, jo dienas laikā dēļ kolēģiem nevar izdarīt visu, ko vajag. Par virsstundām un darba nešanu uz mājām, neviens nemaksā, bet nu...

kristel - es arī dažreiz nepaēdu pusdienas darbā, jo reāli nesanāk :D bet tad esmu kā pūķis... :-P un esmu arī palikusi ilgāk, lai pabeigtu kaut ko, ko negribēšu vai nebūs kad izdarīt nākošajā dienā, izdaru avansā, lai vieglāk pēc tam :)
13.05.2015 15:46 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
puisim nevis darbs, bet vecene jānomaina. tu tak esi viena nejēdzīga egoiste, atrodi sev nodarbošanos nevis gaidi puisi, lai šis sēž ar tevi mājās un izklaidē


++++
Visas brīvdienas ir brīvas un var laiku pavadīt kopā, neatlīpot, bet vienalga nav labi.
Izdari čalim pakalpojumu - izšķiries no viņa.
Goda vārds. Sameklē sev kkādu 24/7 mājās gulētāju, kas varēs tev pielipt un čubināties katru brīvo minūti.
13.05.2015 15:47 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Ak Dievs, visas tik pareizas, tik čaklas, tik atbalstošas, bet pašas darba laikā pusi dienas nosēž Cosmo :D

Neons, paldies, labs komentārs, liki padomāt.
13.05.2015 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Still,
Goda vārds. Sameklē sev kkādu 24/7 mājās gulētāju, kas varēs tev pielipt un čubināties katru brīvo minūti.

kaķis laikam ir atslēgas vārds :D
13.05.2015 15:50 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Te var piekrist tik daudziem komentāriem, izņemot autores :D

Iesaku autorei nākamo čali atrast tādu, kas nav darbaholiķis :) Tāpēc jau pasaulē ir tik daudz dažādu cilvēku, lai katram būtu iespēja atrast savu otru pusīti :) Šis čalis, acīmredzot, ir otra pusīte kādai citai.

Piedod par tik skarbiem vārdiem, bet ja nesaskan un neviena no pusēm nav izrādījusi vēlmi meklēt kompromisus, tad ko tur daudz.... :)

Es arī esmu darbaholiķis un visi mani draugi arī tādi bijuši - kaut kā vienmēr esam varējuši atrast laiku, ko pavadīt kopā.
13.05.2015 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ak Dievs, visas tik pareizas, tik čaklas, tik atbalstošas, bet pašas darba laikā pusi dienas nosēž Cosmo

Jā, ar tevi priekšgalā! (l)(l)(l)
13.05.2015 15:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Visas kladzina ,ka pametīs, bet tas nav fakts. Manā gadījumā vīrs tiešām nomainīja darbu un neviss vienu , bet divus. Jo man tas ir svarīgi + viņš gribēja bēbi un es nemūžam nepiekristu ,ka strādās hvz cik stundas un pēc tam vēl teiks ,ka noguris... Vai esmu egoiste , iespējams ,bet neviens mani nemīlēs un neaizstāvēs manas intereses , Vairāk kā es pati.
13.05.2015 15:55 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Ak Dievs, visas tik pareizas, tik čaklas, tik atbalstošas, bet pašas darba laikā pusi dienas nosēž Cosmo

Jā, ar tevi priekšgalā!


Redzi, tur jau taa lieta ka es uzskatu ka var atrast normalu darbu ar normalu algu kur var ari nedaudz atslegties no darba aiziet pusdienas, neizdegt un nostaadit sevi principa peec ka pec darba laika nestradas. Ja es butu sava viriesa vietaa es jau sen nostaditu sevi augstak un runaatu ar vadibu ka man liigumaa darba laiks lidz 18 un lai nemaz neiedomajas man sadot tik daudz darbus, un paskaidrotu ka man ir dziive ari arpus darba un es netaisos katru dienu sedet pec darba laika. Taa luuk, vajag sevi vairaak cieniit vairaak but par sevi parliecinatai, es tikai taa esmu sasniegusi daudz un ari pietiekosi lielu algas limeni kaads daudzam sievietem sapnos raadaas. Bet man to naudu nevajag es gribu ko citu, nu un ka man tukstosi kontaa ja man nav mans milotais blakus man to vairs nevajag. Esmu rukaajusi daudzus gadus tagad gribu briivo laiku gribu baudiit dziivi beidzot domaju ka mes abi esam to pelnijusi. Bet 20 gadiigaam studentem kas te vairumaa ir to laikam nesaprast.
13.05.2015 15:57 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012

wee
Visas kladzina ,ka pametīs, bet tas nav fakts. Manā gadījumā vīrs tiešām nomainīja darbu un neviss vienu , bet divus. Jo man tas ir svarīgi + viņš gribēja bēbi un es nemūžam nepiekristu ,ka strādās hvz cik stundas un pēc tam vēl teiks ,ka noguris... Vai esmu egoiste , iespējams ,bet neviens mani nemīlēs un neaizstāvēs manas intereses , Vairāk kā es pati.



+++++ luk viena normaala sakariga pasparliecinata sieviete
13.05.2015 15:58 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
wee
Visas kladzina ,ka pametīs, bet tas nav fakts. Manā gadījumā vīrs tiešām nomainīja darbu un neviss vienu , bet divus. Jo man tas ir svarīgi + viņš gribēja bēbi un es nemūžam nepiekristu ,ka strādās hvz cik stundas un pēc tam vēl teiks ,ka noguris... Vai esmu egoiste , iespējams ,bet neviens mani nemīlēs un neaizstāvēs manas intereses , Vairāk kā es pati.




+++++ luk viena normaala sakariga pasparliecinata sieviete




... un nepašpārliecināts vīrietis. :D
13.05.2015 16:00 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Un kur ir tavas rūpes un mīlestība pret vīrieti, ja visu laiku tikai - man, man, man, es gribu, man vajag?


Atkārtošos ar vienas kosmietes jautājumu.
13.05.2015 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Manējais dažreiz divu dienu darba izbraukumos, reizēm nedēļu un ārvalstīs.
Aizpagājušo nedēļu visu nedēļas nogali bija mājās, bet nostrādāja - pie kompja, man uzmanības tika maz un palīdzēju ar dažādām tabulām un noformējumiem..
Bet par to nāca dāvaniņa - Viktor Rolf Flowerbomb smaržiņu komplektiņš.
Nestrādātu - nebūtu naudas - nebūtu kompensācijas.

Bet visā visumā atrodam laiku arī sev. :)
Veiksmi tēmas autorei un izturību.
13.05.2015 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits