Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Viņš noteikti strādā virsstundas , lai piepelnītos un aizlaistos no tādas zāģenes.


haha, variants. :D

Mona, tādu egocentrismu un apsēstību reālajā dzīvē nevar noslēpt, ja šeit laužas pa visām maliņām ārā. Par ko žēlot autori? Par to, ka viņas draugs strādā daudz un varbūt grib iekrāt vairāk, lai nodrošinātu lielisku nākotni bērnam? ta nu gan.........
13.05.2015 12:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jesus! Tāda freilene. Cilvēks ir salīdzinoši nesen darbā, ar kuru viņš lepojas. Ja viņš tur nenoturēsies pat gadu, lai kas arī tas nebūtu par uzņēmumu, viņa vecumā, ieraksts CV, ka ir tādā nostrādājis tikai 3 (Minu, nekur nemanīju precīzu laiku) mēnešus izskatīsies pēc tāda, kas visu dzīvi ar rokām vien strādājis un tā arī turpinās, jo galva nestrādā noturēties tur ilgāk.
Tam puisim interesē būt kaut kam un kaut ko sasniegt, meitenei vajag mājdzīvnieciņu. Vai nu viņa sāks novērtēt to, ko viņš dara, jo tur nav runa par šodienas peļņu, vai nu tur viss pašķīdīs.
Ģimeni plānojot. Nu, loģiski, ka vīrietis grib iekārtoties pēc iespējas labā amatā. Sieviete saka, ka naudu nevajag, jo šobrīd viņai tā ir. Varbūt viņam ir svarīgi, lai savu sievieti un bērnu viņš var uzturēt pats?
Tādai, kā autore, es arī vieglāku roku skype uzrakstītu, ka ilgojos pēc viņas, bet jāpastrādā, nekā skaidrotu, kāpēc man tas darbs ir tik svarīgs, jo te jau visu uzreiz melnu vai baltu. Viņa taču nesaprot, ka vīrieša darbs ir abu kopīgajai nākotnei un viņai vēl dziļāk pie vienas vietas, ka vīrietim arī tas ir svarīgi.
Ja autore nemainīsies, ilgu nākotni es šim pārīrim neparedzu. Viņa taču nosmacēs to čali. Draugus nedrīks, darbu nedrīkst, tikai sēdēt blakām un čubināties. Viņš vienā dienā neizturēs un aizies. Un nevis tāpēc, ka viņam nebūtu svarīga autore šodien, bet tāpēc, ka vēl pēc dažiem gadiem viņam būs 30 un viņš paskatīsies uz savu dzīvi un ieraudzīs, ka neko no tā, ko vēlējās, nav sasniedzis, nevis tāpēc, ka rokas aug no nepareizās vietas vai galva nestrādā, bet tāpēc, ka viena sasodīta egoiste neļāva. Tālāk jau man nav jāskaidro...
13.05.2015 12:31 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Nedomāju, ka ar kopīgiem ienākumiem 2000-3000 nevar uzturēt bērnu.


Priekš 3 cilvēkiem (tētis, mamma, kas nestrādā, bērns) nekas daudz tas nav.
13.05.2015 12:34 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
ai nu mums ir vel trakak, es stradaju no rita līdz vakaram, vins tapat tik sak velak un attiecigi strada ilgak-lidz pasam vakaram.. nu neko, ta ari dzivojam
tad kad man bija vairak briva laika tad tas vairak trauceja,ka vins tik aiznemts, bet tagad kad abiem taa-liekas pat ok (t)
bet nu neviens nekad nav otram uzdroshinajies teikt,lai maina darbu vai tmldz.
13.05.2015 12:39 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Winterra kas to zin ko viņš grib :-D
13.05.2015 12:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
++++ Alexxa
Viņš vienā dienā neizturēs un aizies. Un nevis tāpēc, ka viņam nebūtu svarīga autore šodien, bet tāpēc, ka vēl pēc dažiem gadiem viņam būs 30 un viņš paskatīsies uz savu dzīvi un ieraudzīs, ka neko no tā, ko vēlējās, nav sasniedzis, nevis tāpēc, ka rokas aug no nepareizās vietas vai galva nestrādā, bet tāpēc, ka viena sasodīta egoiste neļāva. Tālāk jau man nav jāskaidro...


Tā vietā lai iedrošinātu un atbalstītu viņa izvēli no fiziskā darba pāriet uz intelektuālo, tu viņu zāģē... Līdz cik gadiem viņš tos fiziskos darbus pavilks- 30, 35? Un ko pēc tam?
13.05.2015 12:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bļin, nabaga džeks.
Visu jaunību norāvies pa fizisko darbu, nācis gan jau mājās pārguris kā zirgs, bet laicīgi. Tagad ieguvis normālu darbu ar kuru noteikti pavērsies lielākas iespējas dzīvē. Šīs lielākās iespējas vārda atļaujas strādāt ilgāk, vairāk nopelnīt un galu galā vairāk apgūt ar darbu saistītajām lietām.. a vecene viņu zāģē. Sak, meklē citu, šits man nepatīk. Nauda nav galvenais. Arī tava izaugsme nav galvenais. Galvenā esmu es un tāpēc tev visā manā brīvajā laikā ar mani jābūt kopā.
13.05.2015 12:52 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Teiksim, ja Tev būtu darbs nesakrītošs ar džeka brīvdienām. Un jūs nevarētu 100% brīvdienas pavadīt kopā? Kam tad būtu jāmeklē cits darbs? Domāju, ka ne Tev gan... un ja Tev džeks teiktu, ka tu par maz strādā, ka viņam nepatīk tas un tas? Smiekli nāk no šī visa!Tas man atgādina vienu pāri, kas ir nodzivojuši 25 gadus kopā. Nezinu tikai - kā! Vecis nodzēries, pa garāžām. Tā turpina - tu man nevelti laiku un pa mājām nekā nedari! Citiem re kā, a mums šitā! Beigās tas egoisms arī turpinājās uz bērniem. Dēls nevar normāli savu dzīvi iekārtot, jo ir jāsēž pie mammas pakaļas! Ir viņai jāvelta laiks!
13.05.2015 13:08 |
 
Reitings 28695
Reģ: 11.02.2015
Autore nozudusi - zāģē savu puisi :D

Ļoti piekrītu Katra un Winterra viedokļiem, lai gan pārsvarā šai diskusijā izskan šī saprāta balss - autores rīcība šķiet ļoti egoistiska.

Samierinies un pieņem, ka šis ir kapitālisma laikmets, kad cilvēki savu izaugsmi pārsvarā izteic naudas vērtībā. Jā, globāli rēķinot, nauda, protams, nav svarīgākā. Bet kad tad, ja ne tagad jaunībā, kamēr vēl nav bērnu, veidot reālu, vērā ņemamu darba pieredzi, parādīt sevi jaunajā darbavietā no labākās puses, lai varētu kāpt pa karjeras kāpnēm un - ar laiku - pats diktēt savu darba laiku?

Arī no savas puses tā kā varēji izrādīt pretimnākšanu, pilnīgi piekrītu viedokļiem, ka vari iet gulēt vēlāk. Tad no tāda viedokļa varētu tev paprasīt - vai tad miegs tev ir pirmajā vietā nevis tavs vīrietis? ka nevari no tā pat atvēlēt stundiņu, lai pabūtu kopā ar vīrieti, pamīļotos, parunātos? Ar riteņiem varat braukt nedēļas nogalē vai citas aktīvas lietas darīt.
13.05.2015 13:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu autori, jo pāris gadus atpakaļ biju tāds pats zāģis. Čīkstēju un īdēju, ka velta man maz laika, ka darbā pavada pārāk daudz laika. Tāpat arī bija tāda tieksme iedomāties, kā viss būtu citos apstākļos. Piemēram, ja būtu bērni.
Ko esmu sapratusi?
* vīrietis, kurš darbā pavada daudz laika ir jāatbalsta, jo ilgtermiņā tas atmaksājas gan materiāli, gan arī tā, ka pieprasīts speciālists var daudz elastīgāk plānot savu darba laiku, jo darba devējs ir ieinteresēts viņu noturēt pie sevis.
* čīkstēšana vīrieti tikai nogurdina un attālina no mīļotās sievietes. Jo vīrietis nesaprot, kā viņa var žēloties, ja viņš to visu dara ģimenes dēļ.
* nav vērts iedomāties, kā būs, ja būs. Tie ir nelietderīgi strīdi, jo principā strīdās par apstākļiem, kādi varbūt nemaz nebūs.
13.05.2015 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 62
Reģ: 20.05.2013
Manējais strādā 12 h dienā + no rīta vēl pusotra stunda kā tikt uz darbu,un tieši tāpat arī mājās. Strādā visas nedēļas dienas,reti,kad sanāk,ka atmet brīvdienu,neko,mīļotais vismaz rūpējas,lai nav jāsēž bez naudas badā,un,lai varētu mani iepriecināt ar kādu puķīti vai aizvest kaut kur,protams,ka ne man,ne viņam nepatīk,jo darbs fizisks ,grūti,nogurst,augstākais 40 minūtes nomodā pēc darba,bet vismaz priecājos,ka varu viņu sabučot,apskaut,kaut ja guļ,arī no rīta piecelties agri nav grūti uzreiz,ja tas nozīmē,ka spēsi pārmīt kādu vārdu un parūpēties,lai darbā puncis pilns. (l)
13.05.2015 15:11 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Ak kungs kā Cosmo patīk pārspīlēt, nu ja esmu zāģētāja, histēriķe un egoiste, lai jau taa buutu :D
Nu jaa un veel vinam ir miiljaakaa, kaa tad, tikai nez kapec man ik pa 15-20 min rakstija skype un vairakas reizes svanija.

Neko, vakar izrunājāmies pavisam mieriigi bez ardisanas, viņš teica, ka pašam riebjas, ka jāpaliek pēc darba laika, bet vakar tā esot bijusi viņa vaina, jo esot pieļāvis kļūdu ( palaidis garām e-pastu ) un nācies pabeigt projektu pēc darba laika. Bet viņš saka, ka tomēr vairumā gadījumu viņam jāpaliek pēc darba jo vienk. netiek galā, sadod viņam pārāk daudz projektus ( plus tagad viens darbinieks aizgajis prom un mekle jaunu un tad taa darbinieka projektus dod parejiem ), un vel ari ta darba speciifka tada ka citi var pielaut kludas un vinam kaa projektu vaditajam tas ir jaizstreb un japaliek ilgak. Sviests kaut kaads. Teica ka ies sodien runat ar vadibu. Bet vins ir tads cilveks, kas nevar pateikt kaut ko pretii, biezi nevar pateikt nee un lauj sev kaapt uz galvas :(

Mes jau vairak kaa 5 gadus abi rukaajam normaali uzskatu ka cilveki tomer virs 25 gadiem var vairāk atlauties domat par sevi par savam brivdienam, par gimeni, nevis tikai meerkjeet uz lielaaku naudu kontaa. Man lielaaka veertiba noteikti ir citas lietas, nu nevajag man tos neskaitaamos tuukstosus lielu maaju un bmw, man pietiek ar pavisam parastaam lietaam, galvenais lai man blakus ir mans miljotais. Un kaa jau teicu, man ir pasai pietiekosi daudz ko darīit, es arii varu stradat vakaros kaut, sportot, man ir hobiji, draudzenes, brivdienas ari abi satiekamies ar draugiem. Bet es gribu savu virieti redzet kaut dazas stundas dienaa, kaut vai tagad runaajaam, ka varetu iet deju kursos, vins teica ka gribeetu, bet nevar jau pieteikties pie saada grafika.
13.05.2015 15:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man lielaaka veertiba noteikti ir citas lietas, nu nevajag man tos neskaitaamos tuukstosus lielu maaju un bmw

Nu bet kāpēc tu neesi aizdomājusies, ka runa nemaz nav par naudu! Runa ir par pašattīstību taču! Nu un, ka jūs abi tur kaut kur kādus 5 gadus strādājāt - zemas kvalifikācijas darbā (puisis)? Tas etaps nu ir pagātnē, tagad viņam beidzot ir uzspīdējusi veiksme, beidzot viņš ir ticis labā darbā (ne algas ziņā, bet prestiža ziņā). Kāpēc tu nevari saprast, ka vīrietim tas ir nepieciešams un ir svarīgi? Vīrietis beidzot iespējams jūtās vērtīgs, svarīgs, nozīmīgs, "bara vadonis", līderis u.t.t. Ne jau naudā ir tā sāls, bet pavisam citos aspektos, kurus nez kāpēc tu nekādīgi nespēj saprast...
13.05.2015 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ļoti labi, ka izrunājāties. Ir saprotama neapmierinātība, bet māksla ir tieši pacietībā.
Mans draugs dzīvo citā valstī, ir savā uzņēmumā iekšā 24/7, redzu viņu pāris reizes gadā uz pāris dienām... Ja man būtu kaut 1% no tā, kas ir tev, es jau no laimes palēktos :)
13.05.2015 15:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vīrietis beidzot iespējams jūtās vērtīgs, svarīgs, nozīmīgs, "bara vadonis", līderis u.t.t. Ne jau naudā ir tā sāls, bet pavisam citos aspektos

+++

Pie tam - sen viņš tajā darba strādā? Cik saprotu, nē. Tad, visticamāk, iestrādāsies, labāk sastrādāsies ar kolēģiem, kad vēl trūkstošo darbinieku pieņems jaunu vietā, tad atkal būs viss OK ar darba laikiem.

Uztver to kā pagaidu posmu.
13.05.2015 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Manā attiecību modelī es tiešām vēl padomātu, vai tiešām tas viss ir tā vērts, un vai šādas attiecības ir nepieciešamas. Bet tev domāt par šķiršanos šādu relatīvu nieku dēļ ir, manuprāt, grēks.
13.05.2015 15:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21.


Tu mājās esi sešos? Pamēģini pēc darba 2-3 stundiņās pagulēt, pēc tam varēsi līz pusnaktij ar mīļoto tusēt :)
13.05.2015 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Un es tava drauga dēļ tieši par to ļoti saceptos - ka esi pat pieļāvusi domu izbeigt attiecības šāda nieka dēļ, kas būtībā ir viņa cenšanās un mēģināšanas rezultāts un nebūt nav 100% negatīvs.
13.05.2015 15:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tu mājās esi sešos? Pamēģini pēc darba 2-3 stundiņās pagulēt, pēc tam varēsi līz pusnaktij ar mīļoto tusēt
+++ Lieliska doma! Vispār vairumam komentāru var ielikt plusiņus.. izņemot autores :D
13.05.2015 15:33 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Man lielaaka veertiba noteikti ir citas lietas, nu nevajag man tos neskaitaamos tuukstosus lielu maaju un bmw

Nu bet kāpēc tu neesi aizdomājusies, ka runa nemaz nav par naudu! Runa ir par pašattīstību taču! Nu un, ka jūs abi tur kaut kur kādus 5 gadus strādājāt - zemas kvalifikācijas darbā (puisis)? Tas etaps nu ir pagātnē, tagad viņam beidzot ir uzspīdējusi veiksme, beidzot viņš ir ticis labā darbā (ne algas ziņā, bet prestiža ziņā). Kāpēc tu nevari saprast, ka vīrietim tas ir nepieciešams un ir svarīgi? Vīrietis beidzot iespējams jūtās vērtīgs, svarīgs, nozīmīgs, "bara vadonis", līderis u.t.t. Ne jau naudā ir tā sāls, bet pavisam citos aspektos, kurus nez kāpēc tu nekādīgi nespēj saprast...


Patiesībā, šaubos, ka viņu tas baigi interesē, jo es biju tā, kas mudināja viņu uz šo darbu, jo prestižs viņam nekad nav baigi interesējis, taapat ari par baigi ambiciozu vinu nosaukt nevaretu, es teicu, lai pamegina pastradat biroja darbu, isteniba del taa darba laika ari vinu pierunaju pieteikties, jo ieprieks vinam bija tads mainu darbs, kad bija jastrada ari brivdienas kadreiz un katru dienu lidz 19.
13.05.2015 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits