Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Palasot tavas atbildes, liekas egoiste. Gribu, lai viņš to, gribu, lai viņš šito. Normāls tirāns mājās. :-D Pec rakstīta liekas, ka esi vēl diezgan jauna, prāts nāks ar gadiem. Ļauj tak cilvēkam elpot un beidz bakstīt un noradit ko vinam darit, ja vien čalis nav stumdams un grūstāms memmīfis. Jābūt pašpietiekamai, tad nebūsi atkarīga no otra cilvēka.
12.05.2015 23:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Principā piekrītu pašai domai par to, ka tomēr strādāt tik garas stundas strādāšanas dēļ nav īsti labi attiecībām. Ja tev ir ģimene, tad tomēr darbam būtu jābūt otrajā plānā (vispārīgi runājot). Taču šajā konkrētā situācijā ļoti nepatīkami izklausās autores pārmērīgā uzstājība un tikai savu interešu nostādīšana pirmajā vietā. Tas, ka vīrietis saka skypā, ka viņš arī skumst, iespējams ir tikai pieklājīga atbilde uz utores čīkstēšanu, nevis tāāādas skumjas, ka viņš reāli cieš no tā, ka ir spiests palikt ilgāk darbā.
Otrkārt, kaut kā neizklausās, ka autore kaut mazliet saprot un iejūtas puiša situācijā. Viņš nesen ir saņēmis beidzot (!) labu darbu. Protams, ka viņš grib sevi pierādīt kā labu darbinieku un dara iespējams vairāk nekā vajadzētu. Dod taču viņam laiku! Nesaprotu, kur problēma nedaudz paciesties un ļaut cilvēkam sevi pierādīt kā labu un spējīgu darbinieku. Viņa uzcītība ir tikai apsveicama. Pašai autorei ieteiktu iemācīties būt pacietīgākai un saprotošākai. Pie tam, jums bērnu vēl nav - tāpēc nav ko tagad vainot vīrieti lietās, kuras būs kaut kad nākotnē.
12.05.2015 23:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.

gribu, lai meklē ko citu

.Bet nu nevaru es tā dzīvot


Paskaties no malas uz sevi. Visu laiku tu akcentē ko TU gribi. Varbūt vīrietim tā ir labi? Turklāt, pati rakstīji, ka pirms tam viņš strādāja fizisku darbu, tagad nav tik smagi, jo ir ar smadzenēm jāstrādā.. tad vismaz ļauj viņam to darīt. Lai pasēž ilgāk ofisā, bet lai nav nomocījies fiziskajā darbā.
Bet vispār..
Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21

Varbūt ir vērtīgāk iet gulēt stundu, divas vēlāk nevis likt draugam iet prom no darba un zāģēt katru dienu?
13.05.2015 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nekad ar vīrieti par šādām lietām nestrīdētos. Izrunāt, ka ko varētu mainīt - jā, strīdēties - kādēļ? Ne jau pa bāriem vazājas.
13.05.2015 00:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sieviete-zāģis, jomajo. Un tik runā par bērniem, kuru nav. Nu nedzims tie bērni rīt vai parīt, pati saki, ka gads-divi. Nu līdz šim laikam čalis nostabilizēsies, uzkrās pieredzi, piešausies un būs gatavs ģimenei.

No vienas puses Tavas jūtas saprotamas, bet tā čīkstēšana kā bērnam - nauda nav svarīga, nauda nav svarīga.. Nauda IR svarīga! Tā nav galvenais dzīvē, bet nu ļoti būtiska. Ošņāt puķes un ucināties viens gar otru non stopā un bez naudas ilgi nespēsi, t.k. tiešām atslābsti vismaz līdz tam laikam, gad būsiet gatavi pilnvērtīgai ģimenei.

Un tiešām sliecos piekrist, ja čalim tā būtu tik liela un saspāpējusies problēma, tad kaut ko darītu lietas labā.
13.05.2015 01:09 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Manuprāt, vīrietis pats vienkārši vēlas kaut ko sasniegt sevis dēļ vēl pirms visiem bērniem. Kad tad vēl, ja ne tagad?
13.05.2015 02:03 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pati teici, ka viņam šis ir pirmais intelektuālais darbs un jums ir 25+ gadi. Tu viņam šobrīd traucē veidot normālu karjeru, izsisties uz augšu. Ja stāstā būtu pretējās lomās, meitenes tev ieteiktu viņu pamest, jo tādas attiecības traucē izaugsmei.
Ja tas ir viņa pirmais biroja darbs, iespējams viņam viss iet lēnāk un grūtāk. Tas ir normāli! Paies laiks, iestrādāsies un darbi ies ātrāk uz priekšu. Būs pieredze, varēs atrast labāk apmaksātu darbu ar mazāku slodzi.
Tātad PACIETIES! Vakarus pavadi ar draudzenēm un brīvdienās izbaudi vīrieša sabiedrību.
13.05.2015 08:10 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Mans bijušais vīrietis strādāju no 8-20 katru dienu kā minimums, tad bieži brīvdienās arī tāpat. Es zināju, ka viņš cenšas manā un savā labā, lai nekā netrūktu, bet tad sāka trūkt galvenā- rūpju un uzmanības, tad viss no sevis pagriezās greizi. Bieži darbdienās viņam bija brīvs kad man bija jāstrādā. Visas kliedz esi saprotoša, neesi egoiste, kur nu! Bet reizēm tas vienkāršidoesnt work out (t) autori saprotu no vienas puses, jo visas sievietes kaut kut dziļi sevī ir egoistes, kad gribās tās rūpes, uzmanību un samīļošanos ;-) Bet ja man nesanāca tas nenozīmē, ka tev nesanāks. Novēlu Tev saprast savu vīrieti un viņu kārtīgi samīļot (l)
13.05.2015 08:38 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Neesi egoiste. Te pat runa nav obligāti par naudu. Iespējams viņam ir svarīgi pašrealizēties, pabeigt visu iesākto utt. Nu atnāks viņš Tev mājās 18:00, bet tad cepsies cisu vakaru par darbu, jo kaut ko nav pabeidzis. Tev to vajag?
Mums ar vīrieti abiem darbs tāds, ka ik pa laikam jāstrādā virsstundas. Viņam biežāk nekā man. Darba diena līdz 17:00, bet nāk parasti pēc 20:00, citreiz pat ap 23:00. Kolēģi visi brīnās, vai tiešām viņam mājās neko nesaka? Bet es tiešām nesaku, es atbalstu. Jo kad vēl domāt par karjeru un pašrealizēšanos, ja ne 25-35g vecumā, pirms vēl ir bērni? Lai strādā. Toties nekad man nevarēs pārmest, ka es viņu bremzēju.
Šo laiku veltu sev - staigājos ar suņiem, eju skriet vai uz trenažieru zāli, citreiz izbaudu kādu grāmatu vai seriālu.
Arī brīvdienās parasti 1 no divām dienām abi ejam uz darbu uz pus dienu, lai pabeigtu kādas lietas. Pie tā pierod. Garajās brīvdienās tieši šķiet, ka nav vairs īsti ko darīt, gribas uz darbu.
13.05.2015 08:40 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Un manējais arī bieži ir noguris, neko negrib pēc darba. Nu ko - bišķi pasūdzos, ka atkal slikts garastāvoklis, bet tad parūpējos, uztaisu tēju, mēģinu parunāties. Tas ir kompromiss. Viņš atbalsta mani, kad man to vajag - samīļo, aizved, ciemojas pie maniem radiem utt.
Mēs kopā esam jau 8 gadus. Nekur nebūtu tikuši, ja viņš man un es viņam traucētu mācīties/strādāt/realizēt savus sapņus.
13.05.2015 08:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
twinny
Ka garajās brīvdienās nav ko darīt un gribas uz darbu, tad laikam īsti labi kopā nejūtaties... Vai abi sirgstat ar darbaholismu.
13.05.2015 08:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Atkal jābrīnās cik visas te pareizas, saprotošas un labas sievas.;-)
Man gan riebjas vīra virsstundas un haltūras. Tračus es nerīkoju , bet patikt man tas nepatīk un es neizliekos , ka esmu sajūsmā. Varu jau pavadīt laiku un ko sadomāt divatā ar meitu , bet tāpēc jau mēs esam ģimene , lai nebūtu vienatnē vai divatā ar bērnu jāpavada laiks, bet gan visiem trim vismaz vakaros.
13.05.2015 08:53 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Mazliet piekrītu autorei, ka ja nav nepieciešamības un nedzīvo trūkumā, tad nav jāstrādā kā zirgam, bet jābauda ģimenes dzīve u.c. ;) bet vispār kopumā izklausās egoistiski - es gribu, man vajag, es uzskatu...draugs vispār grib to pašu?
Ir ģimenes cilvēki un ir karjeristi, ja jūs esat dažādi, tad nav brīnums, ka rodas nesaskaņas ;)
13.05.2015 09:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Tagad izlasīju visus komentārus un patīk Bordo viedoklis :)
13.05.2015 09:25 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Brivdienas pavadat kopa.Citas neredz savus virus, draugus pat brivdienas :D Nemekle problemu, kur tas nav. Samierinies, saproti ari savu draugu. Ja vinu +- apmierina vina darbs, patik vairak kaa ieprieksejais darbs utt. nu priecajies!
Un nevajag tik loti kategoriski uzspiest prioritates - 1.vieta ES, gimene un pec tam viss parejais.
Brivdienas tu esi 1.vieta, ar t ari pietiek. Nestreso
13.05.2015 09:34 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viņš pats nav sajūsmā, bet iepriekš viņš darīja fiziski smagu darbu, tāpēc priecājas, ka tagad vismaz ir tādā ziņā labāks darbs, kur jāstrādā ar smadzenēm + krāj vismaz kaut kādu normālu darba pieredzi CV. Bet nu pamaklēt ko citu jau var, ja nu atrodas kas labāks, bet viņš to nedara pagaidām, saka, ka vajag te iestrādāties,

Tiešām nevari nolikt savu ES,MAN uz kādu laiku sev dziļāk di**ā? lai džeks pakrāj pieredzi un tad arī varēs meklēt kādu citu foršāku darbu. Vai arī tev gribās, lai viņš atkal fizisko darbu dara, bet galvenais, lai 6os mājās?
Bērna jums nav un nebūs vēl kādu laiku (vismaz pusgadu noteikti, jo stāvoklī neesi). Lai vecis iekrāj pieredzi. Egoiste. Cilvēkam beidzot nav jāstrādā fiziski, bet šī jau īd. Cik tad ilgs laiks ir šajā darbā strādājot? Gads, divi? Izskatās, ka pirmais mēnesis vēl nav pagājis... jēzus.
13.05.2015 09:45 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Varbūt vīrietis vēlas pelnīt vairāk par tevi, iegādāties auto, dzīvesvietu, varbūt krāj kāzām. Spēja nopelnīt ļoti ietekmē vīriešu pašapzinu (un arī sieviešu), tādēļ atbalsti.
13.05.2015 09:57 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+++ Selīna :-P
13.05.2015 10:10 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
teika_spolite mēs jūtamies labi kopā, bet kopā pavadītais laiks bieži ir neefektīvs/nelietderīgs. Mums abiem nepatīk slinkot, bet patīk būt lietderīgi nodarbinātiem. Ir citadi, ja kaut kur aizceļojam, bet tā, paliekot pa māju - māju sakopjam, pasportojam kopā, pastaigājamies, pagatavojam ko kopā vai aizējam kaut kur paēst. Un ko tālāk? Tālāk prasās kaut kas lietderīgs.
Laikam darbaholisms, jā..
13.05.2015 10:12 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
iespējams, jūs esat dažādi cilvēki - tu izteikts ģimenes cilvēks, viņš - karjerists un darbaholiķis - zinu vairākus pārus, kam tas rada problēmas un nesaskaņas. kaut kādā mērā jāpiekāpjas abiem, lai visi justos apmierināti un laimīgi. Es tavā vietā priecātos par kopīgi pavadītām brīvdienām - kaut vai pa tiem vakariem, kamēr tavējais darbā, paplāno un izdomā, kā jūs kvalitatīvi un forši varat tās pavadīt kopā. Ne vienmēr labums ir kvantitātē, citreiz mazāk ir labāk. Arī man ir bijušas situācijas, kad vīrs ļoti, ļoti daudz strādā, vai arī es, bet tie brīži, ko pavadījām kopā, bijuši daudz kvalitatīvāki, nekā, kad abi beidzām darbu sešos un visi vakari bija brīvi katru dienu. Pārmest otram arī nav godīgi, jo katram ir savi plāni, mērķi dzīvē, ko nevajadzētu apspiest ar savām iegribām un vēlmēm.
13.05.2015 10:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits