Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Un kur ir tavas rūpes un mīlestība pret vīrieti, ja visu laiku tikai - man, man, man, es gribu, man vajag?
12.05.2015 21:21 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manam vīram darba laiks it kā ir līdz tiem 17:00, bet ļoti bieži viņš darbā aizkavējas, bieži arī sanāk neparedzēti komandējumi kā dēļ izjūk kādi mūsu kopīgie plāni. Protams, man gribētos, lai tā nebūtu, bet ir tā, kā ir. Mainīt darbu nekad nelūgtu, galvenokārt, tāpēc, ka tas nav mans lēmums, ko pieņemt, un spiedienu izdarīt negribētu.

Un Tu, atvaino, bet izklausies kaprīza, maza meitene. Ja jau viņam vakarā mājās tikai stunda sanāk, tad Tu varētu vismaz to laiku viņam padarīt patīkamu, nevis pārmest vai grauzt viņu.
12.05.2015 21:25 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Kristel - mans vīrs ir tālbraucejs un mājās ir divas nēdēļas pēc 6 citā valstī! Bes es viņu ļoti mīlu un esmu gatava to saprast, ka tas ir viņa darbs! Sliktāk būtu, ka viņš dzertu alu un neka nedarītu!:-)
12.05.2015 21:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nav tas tik viennozīmīgi....

Pirms bļaut, jāuzjautā - dāgais, KĀPĒC tu izvēlis strādāt tik garas stundas?

Ja naudas dēļ, tad nevajag! Mums pietiek!

Ja baidies, ka tevi citādi atlaidīs - nostrādā gadiņu, un tad meklē sakarīgāku darbu!

Ja redzi esošo darbu kā pakāpienu labākai karjerai - es pacietīšu vientulību vēl kādu laiku! Bet apsoli, ka nākamais darbs būs ar īsākām darba stundām!

Ja tāpēc, ka tev darbs dod gandarījuma, kaut kā sasniegšanas sajūtu - tad man par tevi prieks, bet atceries - sestdienu, svētdienu tev noteikti vajag saturīgi pavadīt ar MANI!
12.05.2015 21:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es negribu, ka mana vai vīrieša prioritāte ir darbs. Manuprāt 1. vietā jābūt ģimenei.
Iespējams, viņam ģimene tieši ir 1. vietā. Tā ir tik svarīga, ka vīrietis vēlas nodrošināt pēc iespējas materiāli bezrūpīgāku nākotni..

Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
Ja cieni 2. pusīti, cieni arī viņa darbu. Ja nevar dzīvot.. jāmaina puisis, varbūt kāds mākslinieks noderētu - būsi viņa mūza un iedvesma :D

Ja Tev tiešām būtu svarīgs kopā pavadītais laiks, tad to neilgo brītiņu vakaros pavadītu mīļos apskāvienos, ne smadzeņu skalošanā.
Tā kā apslāpē vien savu ego un meklē jaunus hobijus vai citu vīrieti :D
12.05.2015 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
..liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.

Ak jel, nesaprotu, kur tādas duras rodas?


Šoreiz gan jāliek tam otrajam teikumam +.
Jūs pavadat brīvdienas kopā.. Un vēl vakarus (maz, bet tomēr). Ja jau gribas vairāk, tad ej gulēt vēlāk!

Kopumā. Nezinu, man tas šķiet ok. Ja jums naudu nevajag, tad lai meklē jaunu darbu, jo tu nevari izturēt.
Atceros, kad man šitā beidzās attiecības. Arī ik pa laikam bija jāpasēž ilgāk un vēl skola. Nemitīgi čalis čīkstēja, ka maz redzot, cik VIŅAM grūti. Man apnika..
12.05.2015 21:48 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mans draugs divas dienas no 09:00-21:00 strādā, divas brīvas. Man atkal ir 1,4,5dien darbs no 09:00-21:00. Vakaros vēl draugs pie kompja strādā, bet es nesūdzos, jo tieši tādēļ mums ir vairāk naudiņas. Praktiski visus vakarus mēs esam kopā un visa diena, kad abiem iekrīt brīvdiena. Ko darīt, naudu gribās - jāstrādā. Tāda ir tā pieaugušo dzīve.
12.05.2015 21:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man bija lidziga situacija , vīrietis mainīja darbu. Man reāli besī ,kad sēž ilgāk nekā darba laiks ... Nu ja kaut kas svarīgs un izņēmuma gadījumā ,bet ne jau patstāvīgi , tas nav normāli! :)
12.05.2015 22:00 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vīrs ir uzņēmējs un strādā ļoti daudz, reizēm 15 stundas dienā vairākas dienas no vietas. Es būtu bezgala laimīga, ja vismaz dažas ned.nogales gadā mēs tiešām 100% varētu pavadīt kopā, pilnībā atslēdzoties no darba. Novērtē to, kas Tev ir. Prasīt draugam mainīt darbu tikai virsstundu dēļ būtu ārkārtīgi liels egoisms, jo īpaši, ja plānojat ģimenes pieaugumu - tad vīrietim noteikti ir svarīga stabila darba vieta, kurā sevi ir pierādījis.
12.05.2015 22:10 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tak darbu ar nav nomainīt tāpat kā zeķes...
12.05.2015 22:14 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es vispār strādāju,tad kad viņam brīvs un otrādi. Tagad gan kaut kā forši sanācis,ka viena diena nedēļā abiem brīva sanāk. Un mēs vēl dzīvojam dažādās pilsētās. Nezinu,neesmu nomirusi. Make the most of the time you have together. ;-)
12.05.2015 22:19 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Ļauj viņam būt - radi viņam tādus apstākļus, lai viņš ar prieku nāk mājās, nevis "labi, braucu, varēsi mājās kliegt"..
Jauns darbs, jauni pienākumi, jauni kolēģi - tas prasa ekstra laiku un ekstra uzmanību, un tu tā vietā, lai atbalstītu viņa izaugsmi, ar saviem pārmetumiem viņu grauj.
Mīlestība, ģimene, attiecības - tendējies pati uz to, bet nespied vīrieti katru dienu pēc plkst.18iem būt tikai ar tevi - jo īpaši, ja brīvdienās vienmēr kopā pavadat laiku.. Viņš ir darbā izpumpējies, un tu gribi, lai viņš vēl izkopj katru vakaru attiecības, ir mīļš un romatisks un ģimenisks? Vai no sevis tu arī tikpat daudz prasi?

Vai tu viņam pārmet arī kad viņš iet kaut kur ar draugiem? Iet uz sporta zāli? Skatās hokeju?Jo tak nepavada tad laiku "izkopjot attiecības".

Jo vairāk tu viņam pārmet, jo vairāk viņš noslēgsies no tevis - tu ar savu darbību panāksi tieši pretējo tam, ko tu vēlies. Esi atbalstoša, silta un pretimnākoša, un tu redzēsi, ka pašai mierīgāk (jo beigsi dusmoties), un vīrietis pēc darba tajos 20os vai 21os nāk apmierināts mājās.
12.05.2015 22:25 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Bērns vēl nav, plānojam tuvākā gadu/divu laikā. Esmu sokā par to, ka daudzas te iedomājušās, ka nauda var aizstāt attiecības, rūpes, par sievieti, bērnu. Briesmīgi.


ja nav naudas, tad májás nav saticíbas. mílestíba ir jauka lieta, bet ir jábút nodroshinátai arí finansiálai pusei.
atrodi sev ar ko nodarboties kamér vinsh ir aiznemts. tev tachu noteikti ir draudzenes ar ko vari parunát un pakavét laiku vai káds hobijs.

kas attiecas uz rúpém, vírietis savas rúpes paráda nodroshinot savu gimeni. gribu redzét kádu dziesmu dziedátu, ja vírietis bútu dzérájs un slinkis.
12.05.2015 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Viņš tūlīt būs mājās, zvanīja man pirms 20 min, teica, ka atbrauks, tad varēšot viņam bļaut virsū, jo sabļāvu pa telefonu. Bet nu nevaru es tā dzīvot tālāk, ceru, ka viņš tomēr apdomāsies jo šķirties negribētu


Šeit jau izskatās, ka nabadziņš iebiedēts jau.

Nu, jā manam draugam arī beidzas darbs 17.00, un arī strādā pēc darba laika. Pati bieži strādāju līdz 19.00. Atnāku mājās, vēl jāmācās. Un mēs kopīgi laiku pavadām gultā guļot un brīvdienās. Bet ne arī vienmēr jo viņam arī sanāk kāda haltūra brīvdienās. Jo viņam patīk pastrādāt, bet arī velta laiku man.

Bet es nauzbāžos viņam. Jo tā jau noguris atnāk mājās. Viņam točna nav vajadzīga zāģēšana mājās. Atbalsti viņu. Samīļo. Izrunājies ar viņu. Bet nekādā gadījumā nezāģē.
12.05.2015 22:32 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Zinu kādu pāri, kas no darba nāca mājās ar 7 stundu starpību. Džeks speciāli trijos naktī cēlās augšā, lai varētu pavadīt laiku ar meiteni, kad viņa pārnāk. Neviens nesūdzējās un nelika otram mainīt darbu, lai gan ilgtermiņā, protams, ta nav veseligi.
12.05.2015 22:37 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es vienkārši neuzskatu, ka attiecības jābojā dēļ darba un naudas.
Attiecības,manuprāt,šobrīd bojā tu nevis nauda vai darbs. Pietam nauda ir svarīgs aspekts,kaut vai tāpēc,lai nodrošinātu saviem bērniem un sev visu to labāko.
12.05.2015 22:43 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
klusaam uztaisu brokastis aiznesu, kafiju, pusdienas utt.
Tik forši. :-)
Iespējams, viņam ģimene tieši ir 1. vietā. Tā ir tik svarīga, ka vīrietis vēlas nodrošināt pēc iespējas materiāli bezrūpīgāku nākotni..
Gluži manas domas
Zinu kādu pāri, kas no darba nāca mājās ar 7 stundu starpību. Džeks speciāli trijos naktī cēlās augšā, lai varētu pavadīt laiku ar meiteni, kad viņa pārnāk. Neviens nesūdzējās un nelika otram mainīt darbu, lai gan ilgtermiņā, protams, ta nav veseligi.
Patīkami lasīt,ka ir tik forši pāri :-)
12.05.2015 22:49 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Kad nebiju vēl precējusies, vīram bija noteiktais darba laiks līdz plkst.17:00 vai 18:00 (kā kurā darba vietā). Toreiz nebijām vēl ilgi kopā un mani bieži neapmierināja, ka viņam vēl visādas lietas kārtojamas ārpus darba laika mājās. Tagad esam precējušies un viņam ir nenoteikts darba laiks, strādāt mēdz arī vakaros un reizēm arī brīvdienās. Tas, ka esam mājās vienā istabā, bieži vien nenozīmē, ka kopīgi kaut ko darām. Tagad, kad viņš strādā daudz vairāk kā agrākajās darba vietās, es pat viņu saprotu daudz labāk un pat nedomāju pīkstēt, ka nepavadām laiku kopā darba dienās. Viņš arī saprot, ka jāpiedalās bērna audzināšanā un kopšanā, jo, ja ir ģimene, laiks ir jāatrod arī saviem mīļajiem iespēju robežās. Un, starp citu, laiks jāatrod arī draugiem!
Ieteiktu novērtēt brīvdienas, kurās tos 100% esat kopā. Līdz ar bērniem arī viss mainīsies.
Laime nav naudā, bet ar mīlestību vien nepietiek mūsdienās.
12.05.2015 23:11 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Uzskatu, ka sievietei prioritātei jābūt ģimenei, bet vīrietim dzīvē galvenais ir darbs, viņa nodarbošanās.
Nesaprotu tās mūžīgās zāģētājas. Es tikai priecātos par vīrieša darba aizņemtību!
12.05.2015 23:18 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Nuu,tad ej no darba un strada kopaa ar draugu vienaa uznjemumaa,busiet 24h kopaa!!:-D
12.05.2015 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits