Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Komentārus nelasīju, bet autorei ir jāizdomā, cik svarīgs tev ir tavs vīrietis. Vai tik ļoti, ka vari izrunāties civilizēti, meklējot kompromisu un, iespējams, vienkārši pieciešot šo periodu uz laiku, cerot, ka vienmēr tā nebūs, vai arī turpināt zāģēt, līdz sazāģēsi un katrs iesiet savu ceļu!
Priecājies, ka vīrs nav reāls darbaholiķis un vismaz brīvdienās laiku pavada ar tevi! ;-)
14.05.2015 22:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Domāju, ka visas meitenes nav vienādas. :) Kas citām liekas pašsaprotami un ar ko mierīgi var sadzīvot vienas, citām atkal par to pašu regulāri jāraud un jāpārdzīvo. Autorei ir jāizlemj cik ļoti nevēlies zaudēt puisi. Vai nu samierinies un paej solīti pretī šad tad, esi saprotoša un vienkārši pieņem kaut ja sāpīgi, vai nu meklē vīrieti ar brīvāku grafiku :-D bet vai tas būs labāks variants? To jau nevar zināt:-D
14.05.2015 22:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!