Darba laiks un attiecības

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Meitenes , kāds darba laiks ir jums un jūsu mīļotajiem? Man ar vīrieti pēdējā laikā bieži strīdi dēļ tā, ka viņš aizkavējas darbā līdz pat 19,20, gandrīz katru dienu, kaut darba laiks līdz 18 skaitās.
Beigās mājās ir ap 21 tikai.
Savukārt man darba laiks līdz 17 un liekas, ka vispār vakaros neredzamies, jo pavadām vien kopā kādu stundu katru dienu. Es eju agri gulēt ap 22, bet viņš pārrodas ap 21. Vienīgi brīvdienās esam 100% kopā.
Nezinu, ko iesākt, saku, lai viņš maina darbu, jo vairs tā nevaru dzīvot.
12.05.2015 20:09 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Jāuztraucas būtu, ja apkārt atpūstied bez Tevis nevis tas, ka strādā. Darba dienās darbs un hobiji, manuprāt, bet brīvd.tikai un vienīgi ģimenei jāvelta.
13.05.2015 19:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Godiigi sakot, ja mani shitaa diidiitu un tramdiitu, es aatri vien aizietu. No saakuma viens darbs nav labs, pierunaa atrast citu, tad naakoshais arii nav labs. Piedevaam izskataas, ka autore grib arii noteikt kaadus hobijus nabags driikst piekopt, jo redz vinjai sagribeejaas iet dejoshanas kursos.
13.05.2015 19:48 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Kā es saprotu šo puisi- projektu vadītāju! Mana situācija ir ļoti līdzīga. Projekts ir jāpabeidz un viss! Pēdējā brīdī nāk visādas izmaiņas projektā, pēkšņi piecos vakarā negaidīti ir izmaiņas, kuras prasa, teiksim, vēl 5 stundu darbu tajā pašā vakarā! Par virsstundām (man) nemaksā...
Man jau bail pat autorei ieminēties, kas varētu būt kad puisis ies atvaļinājumā... Jārēķinās, ka atvaļinājums var būt arī jāpārtrauc! Par regulāru atbildēšanu uz telefona zvaniem nemaz nerunājot.
Tā mana pieredze- novēlu, lai viņam tas būtu mierīgāk.)
13.05.2015 20:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bet mēs taču mīlam cilvēku , ne konkrētas profesijas pārstāvi. :)
13.05.2015 20:07 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Nu fantazējiet tālāk man jautri sāk palikt lasit, es esmu histerike, egoiste un zagetaja, mans virietis lupata. Un tad vel tas visas fantazijas, ka man nav ko darit, nav savas dzives, kaut gan ieprieks rakstiju ka ir gan man draugi gan hobiji.

izskataas, ka autore grib arii noteikt kaadus hobijus nabags driikst piekopt, jo redz vinjai sagribeejaas iet dejoshanas kursos.


pafantazē vēl, nevajag tik daudz domāt, bet ja jau tev taa gribaas zinaat, to ierosinaja virietis, iet dejosanas kursos, tavai zinasanai. Jo pedeja balle, redzot, ka citi pari smuki dejo un ka mums tik labi neizdodas, vinam sagribejas iemacities labak to darit. taa luuk.

Sodien virietis beidza laicigi darbu pec 18 jau, parunaja ar vadibu, un gan jau mes atrisinasim so lietu. Bet juus varat fantazet savas mulkjibas talak, nesaprotu kaa var tik loti spriest par citiem cilvekiem, pat apsaukaaties, saukt par lupatu, zagetaju utt, nezinot visu par tiem cilvekiem. Slimi vienkarsi no dazu labu puses.

Paldies par dažiem sakarīgajiem komentāriem, no Neons, Bordo un vēl dazam, par so to aizdomajos.
13.05.2015 20:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
wee, un mīlestība tavā izpratnē nozīmē piesiet cilvēku pie radiatora, ka tik būtu non-stopā blakus? Viņa vēlmes nav vērā ņemamas, jo galvenais jau ir tas ka TU ļoti mīli šo cilvēku un nevari bez viņa paelpot?... Es, protams, pārspīlējumos izskakos, bet nu tomēr - kaut kur jau tas kompromiss arī ir jāatrod. Nevar tikai spiest uz to, ko gribi tu pati vai arī ļaut bez ierunām darīt vīrietim visu, ko šim sagribas. Jāmeklē taču tas zelta vidusceļš... Bet te izklausās, ka par galvenām tiek nostādītas autores vienpersoniskās vēlmes, jo viņai vnk apnicis gaidīt.
13.05.2015 20:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu fantazējiet tālāk man jautri sāk palikt lasit, es esmu histerike, egoiste un zagetaja, mans virietis lupata. Un tad vel tas visas fantazijas, ka man nav ko darit, nav savas dzives, kaut gan ieprieks rakstiju ka ir gan man draugi gan hobiji.

Piedod, bet parasti par taadaam lietaam paaris runaa, nevis taisa striidus. Viena lieta ir mieriigi ierosinaat viirietim aprunaaties ar vadiibu, cita lieta ir striideeties ar vinju peec darba.
pafantazē vēl, nevajag tik daudz domāt, bet ja jau tev taa gribaas zinaat, to ierosinaja virietis, iet dejosanas kursos, tavai zinasanai.

Nu tad vinjsh ir viens no retajiem iznjeemumiem. Man paziistamie viirieshi iet uz deju kursiem ar savaam sievieteem ar sakostiem zobiem tikai lai sievieti iepriecinaatu.
13.05.2015 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, jūs dodat.
Vienai-draugs lupata, otra neatpaliek-nekam nederīgais vīrs.

Jūs arī kādreiz pārdomājat, ko rakstāt??
13.05.2015 20:22 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Man agrāk arī dikti nepatika, ka mans vīrietis tik daudz strādāja un ilgi, bet es mierīgi pateicu, ka gribu, lai vairāk ir mājās un vismaz 2 dienas nedēļā velta man un dēlam. Kopš piedzima mums bērns, man dienas paskrien ļoti ātri, es pat tagad priecājos, ja viņš ir ap 8 labāk, nekā ap 6, jo tad es varu visu paspēt - māju satīrīt, ar dēlu paspēlēties, iet garās pastaigās, uztaisīt vakariņas, pati sevi uzpucēt, lai varu skaista vīrieti mājās sagaidīt ar siltām vakariņām! (l) Mums pietiek, ja mums vakar;a ir savas 3 vai vairāk stundas, ko pavadīt kopā! Laikam tik, ka mums atšķirība ir tā, ka mans vīrietis ir pats sev priekšnieks un brīvdienu var paņemt, kad vien vēlas. Viņš pat pie dakteres, kad jāved mazulītis uz katra mēneša pārbaudēm, nāk mums līdzi! (l) Es saprotu, ka viņam ir jāstrādā un klientiem atteikt nevar, jo tad klients ies pie cita meistara, tādēļ man pat prātā nenāk kko viņam pārmest. Bet nu jā, Tev ir savādāk nedaudz. Kaut gan Tev ir arī jāsaprot vīrietis, ka reāli vienīgā iespēja, lai izdabātu Tev, ir iet atkal strādāt daudz mazāk apmaksātu fizisku darbu!

Es domāju, ka Tev labāk jāspēj novērtēt savs vīrietis! Varbūt Jums šobrīd ir iespēja pat kāda gada laikā sakrāt ievērojamu summu jau savam mājoklim (ja Jums tāda nav) vai sava biznesa uzsākšanai (ja ir vēlme). Tu pati esi pajautājusi vai viņš vēlas kko mainīt šīs lietas labā??


Ja Tu nebūtu tik egoistiska pret vīrieti, tad es Tev pat tagad jau ieteiktu par bērnu sākt domāt, bet labāk vēl nē. Pacīnies nedaudz ar egoismu, jo bērns prasa ļoti daudz laika. Kaut gan domāju, ka bērns Tev spētu dot to mīļumu u.c., ko Tu tik ļoti gaidi no sava vīrieša.

Nav nekā negatīvā no manas puses uz Tevis tēmēta. 8-)

P.S. Šobrīd pat labā noskaņojumā cepu sava vīrieša mīļāko kūku, jo zinu, ka viņš būs saguris pēc darba, tādēļ gribu viņu kaut kā iepriecināt vairāk!(l)
13.05.2015 20:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
klusums, man atkal liekas, ka bērns nemazina vēlmi pēc vīrieša uzmanības. Man tās lietas nepārklājas. Kaut gan, kad vēl nebija bēbis, domāju, ka, jā, tā būs.
13.05.2015 20:43 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Annie, es laikam, ka ne tā izteicos. Vēlmi pēc mīļota vīrieša, protams, ka bērns nemazina, bet tas laiks paiet daudz ātrāk, ne kā vienai sēdēt mājās un gaidīt, kad nāks mājās un sākt pukstēt, ka atkal ir aizkavējies darbā vai par daudz strādā.
Es rakstot nekad nemāku izteikties :'-(
13.05.2015 20:56 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
párlasot diskusiju, rodas aizdomas, ka autore ir sinode.

http://cosmo.lv/forums/topic/181260-cik-divaini-tas-ir/
13.05.2015 21:45 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore, laiks pieaugt.
Tas, ka tu sobrid pelni labi nozime tikai to, ka tu SOBRID pelni labi. Tu nekad nevari zina ka situacija mainas pec gada, diviem. Tikai tada situacija sapratisi ka ir tad kad jaskaita katrs cents un jagrabina nauda maizes kukulim pedeja nedela pirms algas.
Beidz spirinaties ka tads jauns skukjis, tiesam kauna nav? Es, es, man, man, gribu, negribu. Aaaarprats, man jau tevi lasot jasak besities. Pilnigi gribas saplaukat.

Nauda nv un nekad nebus svarigaka par gimeni, bet bez naudas nebus ari gimene. Kur naudas problema pa durvim ieksaa, tur milestiba pa logu ara. Ar pliku milestibu laimigam attiecibam nepietiek. Tas, ka sobrid neciesham trukumunnozime, ka siotuacija nevar mainities. Ipasi ja planojat benju. La gadu, divus norukaa, iekrajat naudu un varbut tad vinjs var piedomat par darba mainju vai darba stundu samazinasanu. Ja vl mineji, ka sis darbs ir uzsakts nesen, logiski, ka nspirinasies prieksnieibai prti ja neelas tikt izlidinats ar. kaut gan, nbrinos ja tu to veletos. Varetu sedet majas, vinjs tev turetu rocinju un skatitos acis. Taa bus labi?
14.05.2015 10:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja naudas dēļ, tad nevajag! Mums pietiek!

Nekad neesmu sapratusi uzstadijumu, mums naudu nevajag, pietiek ar to kas ir. Nee nu ja neko vairak no dzives nevelas a tikai sede sava saadzaa, darbs no pirmdienas lidz piektdienai, nekadu extra izklaizu un spontanu terinju, labi, lai jau tiek. Un es nemaz neesmu plikas naudas tikotaja.
14.05.2015 10:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Dažas te tiešām ir galīgi aprobežotas.

Es arī negribētu, lai vīrs tiektos pēc miljoniem un mājās nebūtu. Man arī to nevajadzētu. Tikpat labi, es arī tagad varētu savā biznesā ieiet tik tālu, ka strādātu rītā vakarā un vēl brīvdienās, bet man kaut kā svarīgāk ir tas, lai es vakarus un brīvdienas būtu kopā ar savu vīru nevis pelnītu n-tos tūkstošus. Autore neminēja, ka viņi dzīvo nabadzībā, ka nav ko ēst un vēl visas tās slimās izdomas, ko jūs te minat. Apbrīnojami, kārtējo reizi vien varu pārliecināties, ka te ir kaut kādas jaunas neaptēstas skuķes, kas nemāk ne izteikties, ne argumentēt, tikai izzīž kaut kādas muļķības nez no kurienes, lai paceptos un uztaisītu kašķi.
Normāli, cilvēks izklāsta savu sāpi, bet pārējās nozākā, pretīgi lasīt.

Un Annie , piedod, sasmējos, atraudusies perfektā, ar ideālo dzīvo, lai tā apsaukātu cilvēku, ko nemaz nepazīst, apbrīnojami :D
14.05.2015 13:28 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
kristel, būtu nu priecājusies, ka puisis grib attīstīties, nevis sēdēt tev mājās uz kakla un brīvdienas jums ir vismaz kopīgas. Man arī, kā te kāda jau minēja, draugs dzīvo ārzemēs un es viņu arī satieku pāris reizes gadā uz apmēram nedēļu. Turklāt ja projekts patrāpās valstī ar kuru mums krasāk atšķiras laika zonas tad ir kā ir.. Tad man pēc tavas domāšanas vispār būtu jānošaujas. Bet es zinu, ka viņš pagaidām strādā šajā darbā, lai kaut kā atspertos un mums būtu labāka nākotne. Viņam arī nav viegli,bet es viņu atbalstu un tas viņam palīdz virzīties uz priekšu. Un tā kā man pašai arī tagad ir gana daudz ko darīt, tad tik traki viņa nepietrūkst, lai gan ir brīži, kad ļoti gribētos, lai viņš ir līdzās, bet tas vairāk attāluma dēļ.:-(
14.05.2015 15:50 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Un par tām 20 gadīgajām studentēm Tev liekas, ka visas tās, kas studē tik tusē apkārt un bauda dzīvi?? Es arī vēl esmu pēdējā gada studente un piedod atvaino studēju, strādāju pusslodzi darbā, kurā man ir arī naktsmaiņas un dabuju vēl virsstundas, jo trūkst darbinieku + regulāri braukāju uz mājām uz otru Lv galu bezmaz, lai palīdzētu saviem vecvecākiem. Jā, visiem studentiem dzīve ir viegla, bezrūpīga un brīnišķīga!!
14.05.2015 15:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 07.05.2015
ehh, man smaga tema! mans virietis tagat bus prom 2-3 menesus un pec tam 2 nedelas majas un atkal prom komandejuma uz Daniju, tagat prom ir tikai pirmas 3 nedelas vel neesmu apradusi ar so grafiku un priecatos kaut pa to stundu diena ko pavadit kopa!
vienigais mierinajumus, ka es zinu ka tas nebus uz ilgu un ka vins to dara musu laba :(
14.05.2015 16:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Varbūt uzrakstīju ne tā, kā domāju. Es nesaku, ka konkrēti tas vīrietis ir lupata, tikai uzskatu, ka meitene šādi turpinot neļaut vīrietim dzīvot pēc saviem ieskatiem (un te nav uzreiz jādomā, ka pilnīgi tiek ignorēti meitenes uzskati) var panākt to, ka vīrietis nākotnē negribēs vai nevarēs pats pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Jā, jā, kampanella, vēl joprojām atceros, ka Tev ir izteikta nepatika pret mani un manu dzīvi :D
14.05.2015 21:49 |
 
Reitings 66
Reģ: 26.04.2015
Izlasiju tikai dazus komentarus un ko es tev, kristel, varu teikt. Tev nav japieaug. Ir tikai normali, ka katram attiecibas ir vajadzigs kaut kas cits, vienam tas bus laiks, otram biezs sekss!
14.05.2015 22:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!