Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļotājām (jeb ko vērts redzēt UK?)

 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Hello, ladies!

Šovasar, starp darbu un pārējiem piedzīvojumiem, esmu apņēmusies cik vien var apceļot Lielbritāniju.

Tām, kas bijušas ceļojumā, viesojušās pie radiem/draugiem, vai arī dzīvo šeit patstāvīgi - kuras pilsētas, vietas, lietas ir vērts apskatīt?


Ja nav slinkums, rakstat pilsētu UN konkrētas vietas kas tieši jums tur patikušas - vienalga vai apskates objekti, muzeji, foršas kafejnīcas vai tradicionālie tūristu galamērķi.

Pati esmu bijusi Birmingemā un Londonā (plusā, protams, arī tā pilsēta, kurā patlaban studēju).

Paaaaaaaldies :)


04.05.2015 00:40 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Jāsaka, ka Lielbritānija nav īsti mana valsts,
bet man patika apciemojot draudzeni Isle of Man, tieši daba un miers, skaisti :)
04.05.2015 01:02 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2015
Es šodien biju Hastings piejūras pilsētā, ļoti skaisti. Ir arī tur ko redzēt, ne tikai jūru. Savdabīga zvejnieku pilsēta. Daba apkārt burvīga un pati pilsētiņa piemīliga , ar ļoti daudziem antikvariātu veikaliem. Portsmuta man arī patika, kaut gan turp devos lai iepirktos outleta veikalos un dotos vakariņas restorāna ar jūras krastu :)
Pati nēesmu ļoti daudz ceļojusi pa UK, tik nedaudz apkārt pa Londonu.
04.05.2015 01:08 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Esmu bijusi Lulworth Cove. Patika. Akmeņaina pludmale, kuru ieskauj klintis. Tur ir pat mini alas, kurās var ielīst. Forši, ja ir paņemts pleds vai krēsli, vērot saulrietu.

Ēdām Lulworth Cove Inn Pub, kas bija turpat blakus, mīlīgs, bet nekā wow nebija, izņemot James Bonda pludmales bildes WC.:-D(l)



Forši, kad saulrietā cauri tām Durdle Door iziet cauri stari.
04.05.2015 01:34 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.05.2015
Portsmuta skaista, nav tādu īpašu apskates objektu, taču noteikti ir vērts apmeklēt TC pie Spinekera. (l) Rožu dārzs ļoti skaista vieta Portsmuta, jūnija vidū, kad visas zied. (l) Nu un protams kalni, kur visu pilsētu var redzēt no augšas, skats elpu aizraujošs, nemācēšu gan izskaidrot kur viņi precīzi atrodas, bet domāju ja internetā pameklētu, noteikti atrastu kur viņi atrodas. :-)
04.05.2015 01:49 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Salas Ziemeļrietumos - Isle Od Skye, Outer Hebrides. Konkrētas vietas pateikt nevarēšu, bet tur VISS ir skaists :D Pat var uzdurties kādai eksotiska paskata pludmalei, ja ir saulains.

Oxford un Edinburgh pašas par sevi saprotamas.
Fort William apkārtnē ir gan skaisti kalni, gan ezeri, gan pilis - Glenfinnan Viaduct, Inverlochy Castle, Ben Nevis, Glen Coe, Glen Etive. Ja uz turieni brauksiet no Glāzgovas, tad pa ceļam ir Loch Lomond.
04.05.2015 02:58 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Esmu bijusi Londonā un kaut tikai Londonā, bet daudz ko redzēt. Visa tā atmosfēra, pati par sevi saprotams - pilsētas centrs un vaska muzejs. Pilsēta tiešām ļoti skaista.
04.05.2015 03:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man ļoti patika Oxforda (l)
Apmetāmies Mercure Hotel, kas ir pašā Oxfordas centrā, un ar kājām vairākās dienās izstaigājām pilsētu.

Oxfordas Universitāte, tas ir jāredz!

Oxfordas centra šaurās ieliņas, dikti interesantas, skaistas vietas, interesanta arhitektūra.


bezmkasas vēstures musejs, kurā var aplūkot dinozaurus, dažādus pulsteņus utt.

un šis ir mākslas muzejs (arī pašā Oksfordas centrā), bezmaksas!! Muzejs ir 5 vai 6 stāvos, un šim muzejam vien aiziet vesela diena, tur ir tīk daudz gleznu, dažādu trauku, šķībju, vienreizējs muzejs, noteikti gribētu apmeklēt vēl (l)


Oxfordas kanāls, pa kuru var izbraukt ar laiviņā. (l) (šis manis bildēts foto)

Oxfordas gājēju ieliņa (queen street), kurā atrodas dažādas ēstuves, kosmētikas veiklai (boots u.c), apģērbu veikali - kārtīgu šopingu var uztaisīt (l)(l)


Oxfordas parks, caur kuru izejot tiek pie tādas kā mazās laivu ostas, tur ir daudz tiltiņu, pīļu un maizes kāru vāveru (l) var atpūsties, pamērcēt kājas ūdenī...

Un protams Oxfordas mazie konditores veikaliņi, mmm tik daudz kūciņu, dažādu konfekšu, tējas namiņu, un protams arī Starbucks kafija :)
05.05.2015 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits