Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 19
Reģ: 19.04.2015
Kā saprast kad puisis vēlas ko vairāk par draudzību? Mana situācija ir šāda, ar puisi draudzējamies 4 gadus, agrāk mācijāmies vienā klasē, bet pēc skolas turpinam draudzēties. Viņš vienmēr ir bijis tas kas neļauj draudzībai izjukt, kad neesam sazinājušies ilgu laiku, viņš ir tas kas zvana pirmais. Tagad pasācis bieži braukt ciemos. Mana problēma ir tāda, ka es nesaprotu ko viņš grib, vai tikai draudzēties, varbūt kko vairāk? Viņš neko pārāk neizrāda. Kopā parunājam, pasmejamies un viss. Kā izdabūt no viņa ārā ko vairāk, tā lai draudzība neizjuktu..? Viņš liekas pārāk draudzīgs, pārāk bieži brauc ciemos un grib pļāpāt, tapēc man rodas aizdomas. :D ( Abiem ir 21)
Un jā, man sāk viņš patikt vairāk kā draugs, tapēc tagad tāds nemiers, nezinu kur likties.. (t)
29.04.2015 13:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Viņam ir attiecības? Ja nē, tad neredzu problēmu, kādēļ lai Tu nepateiktu, ka viņš Tev patīk vairāk kā draugs. Kas būtu sliktākais, kas varētu notikt?
29.04.2015 13:37 |
 
Reitings 19
Reģ: 19.04.2015
Nav viņam attiecības.
Sliktākais kas varētu notikt ir sabojāt draudzību un tikt atšūtai?.
29.04.2015 13:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Viņš Tev vienīgais draugs? :D
Nav jau jāmetas uzreiz virsū, vnk pasaki, ka viņš šķiet jauks puisis. Vairumā gadījumu vīriešiem nu nemaz, nemaz nav pretenziju patikt sievietēm. Bet, ja nu šis būs izņēmums un sabīsies, tad - ja jau esi viņā saķērusies, tad tāpat jūsu draudzība diez vai tāda pati paliks.
29.04.2015 13:52 |
 
Reitings 19
Reģ: 19.04.2015
Man draugi ir vairāk par draudzenēm, bet nav vel sanācis saķerties kādā, citi ir vecāki par mani, varbūt tas mani aizkavē.. bet nu nezinu kas man notika tagad, laikam ar savu biežo klātbūtni pavilka.
29.04.2015 14:23 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kad mums draudzīgās attiecības sāka pavērsties uz ko vairāk, manējais sāka biežāk braukt pie manis vnk staigāties....atceros,kā ziemā centās sasildīt man rokas,kad pavadīju uz pieturu viņu..:D es kā muļķe izlikos,ka neko nesaprotu :-D Kad ziemā ļāva pielikt ledainas, bez cimdu rokas pie kaila vēdera pieturā- viss bija skaidrs.:-D
29.04.2015 14:28 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kad ziemā ļāva pielikt ledainas, bez cimdu rokas pie kaila vēdera pieturā- viss bija skaidrs.

tas tik jauki un romantiski (l)
29.04.2015 14:33 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man puiši draugi vienmēr ir bijuši ļoti konkrēti, nav nekādi romantiķi, viens tā arī pateica, ka gribētu būt kopā ar mani, jo pavisam noteikti mums būtu interesanti, es tikai pasmējos un joprojām esam tik pat labi draugi, kā bijām iepriekš, lai gan atteicu. Tieši domāju, ja nebūtu bijuši tik labi draugi, mani tas samulsinātu un vairs netiktos ar viņu. Tā kā tas nav uzreiz zīmogs, ka draudzība beigsies, ja izmetīsi kādu tādu frāzi un tas nenovedīs pie attiecībām.
29.04.2015 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits