Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar citas rases cilvēku? Cik reāli?

 
Reitings 1
Reģ: 20.04.2015
Tātad, čau (l)
Es pat nezinu kā noformulēt domu :-/ man uzrakstīja Twitter kāds nepazīstams puisis no Rietumāfrikas. Pačatoju, pačatoju, aizsūtiju savas fotogrāfijas, parunājos skype..daudz sakarīgāks un inteliģentāks nekā mūsu baltie cilvēki (neesmu rasiste).
Well, sazinamies tikai angļu valodā, viņš pat vēlas iemācīties krievu valodu.
Viņš piedāvā man aizbraukt ciemos uz Rietumāfriku, pēc tam viņš grib uz LV pie manis, un pēc tam pārcelties ar mani uz ASV.
Es nezinu ko domāt, esmu bezgala apjukusi, jo iepriekšējas pieredzes ar šādiem cilvēkiem nav. :-/
Ko man reāli darīt? :-D Pazaudēt kontaktus negribas, ļoti sakarīgs puisis. Vai varbūt man tik rozā brilles uz acīm..
Tāda stulba tēma varbūt, bet nu jā. :-D Baltie vīrieši kaut kā vairāk mani nesaista ;-)
20.04.2015 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Mēģini, cilvēki tāpat mācās tikai no savām kļūdām ;)
20.04.2015 23:20 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
ēm
20.04.2015 23:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Viņš piedāvā man aizbraukt ciemos uz Rietumāfriku, pēc tam viņš grib uz LV pie manis, un pēc tam pārcelties ar mani uz ASV.


Lai vispirms atbrauc pie tevis. Es noteikti neriskētu vispirms braukt uz turieni.

Ja jau patiesi patīk un tici, ka tur kaut kas var būt. Negribu izdarīt nekādus secinājumus, nezinot situāciju.
20.04.2015 23:20 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
neesi stulbene.

Pat ja tur ir " lielā mīlestība", tad saki lai viņš pirmais brauc pie tevis uz Latviju ciemos.
20.04.2015 23:21 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Palasi rakstus par fiktīvajām laulībām :-D
20.04.2015 23:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ceru, ka tu to nerunaa nopietni. Taa kaa man FB ir rakstiits dziivesvieta Kanaada (tas veel bija tajaa laikaa, kad profils bija publisks un mani ikviens vareeja sakontakteet), naacaas sanjemt ik nedeeljas kaadu iepaziishanaas meeginaajumu no Aafrikas, Moldaavijas, Indijas utt. Vinji tak meegina zvejot kaa maak, jo lielaakaa dalja grib tikt no savas dzimtenes labi taalu projaam. Interesanti, uz kaada pamata vinjsh paarcelsies uz AS?
20.04.2015 23:22 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
:-D:-D:-D
20.04.2015 23:29 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
es tik nesaprotu,kam vinjam krievu val. ?:-D
20.04.2015 23:30 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu jopcik, jaabuut tak riktiigi naivai ,lai tam noticetu :D
ja grib tevi satikt,lai brauc shurp. Saac kraat jau naudu, jo vins noteikti prasiis,lai aizdod vinjam prieks biljetes :D
20.04.2015 23:37 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Krista, apprecēs autori, dabūs ģimenes uzturēšanas atļauju un tad kopā ar autori laidīs uz ASv. Latvijai taču ir bez vīzas režīms ar ASV, tātad ja Latvijas pilsoņus ir precējies ar kādas no Āfrikas valsts pilsoni un vinam ir ģimenes vīza, tad ari var but atvieglojumi ceļojot uz ASV, katra ziņā jebkura ES valsti tad var vieglu iebraukt.

woopwop, viņi visi , katra ziņā, samērā daudzi , ir inteliģenti, grib valodas mācīties utt. Un 99% grib uz ES, ASV, Kanādu, Austrāliju. Reti izņēmumi gan padzīvo šajās valststis un tad atgriežas sava valsti.

Āfrika ir loti nestabils, haotisks, karu un trūkuma postits kontinents. Viena tur nebrauc nekāda gadījumā, Tevi tur var nolaupīt, ja ne Tavs Twitter pazina tad kāds cits, tāpat uz Vidējiem austrumiem nedrīkst vienam braukt.

Ari man FB ir gana daudzi rakstījuši, esmu ari atbildējusi, prasījusi par dzivi attiecīgajā valstī. Visi vini kā viens apgalvo ka Tu esi tik īpaša un tada garā. Mentalitāte tāda. Tas nav jāņem nopietni. Ari precību piedāvājumi ir ārkārtīgi riskanti. Kapec gan lai cilveks kuram viss ir kārtībā mestos veidot attiecības ar suevieti no cita kontinenta un pec tam dotos uz trešo? Pat ja šis cilveks tiesām ir labs, vai Tev vajag sevi pakļaut riskam un vai tiesām būtu vērtas visas tas klapatas kas rastos iesaistoties attiecības ar cilveku no citas pasaules būtībā?
20.04.2015 23:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista, apprecēs autori, dabūs ģimenes uzturēšanas atļauju un tad kopā ar autori laidīs uz ASv. Latvijai taču ir bez vīzas režīms ar ASV, tātad ja Latvijas pilsoņus ir precējies ar kādas no Āfrikas valsts pilsoni un vinam ir ģimenes vīza, tad ari var but atvieglojumi ceļojot uz ASV, katra ziņā jebkura ES valsti tad var vieglu iebraukt.

Iebraukt jau paciemoties var, ne paarcelties, ja vien negrib par kapeikaam rukaat kopaa ar paareejiem nelegaalajiem imigrantiem kaut kur getto vai laukos.
20.04.2015 23:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
No Āfrikas haosa bēgošie nesmādē ari tādu dzīvi. Nevar izslēgt ka ari cer uz kaut ko labāku nākotne. ASV no valdības ik pa laikam nākas dzirdēt ka ir iecere nelegālos imigrantus legalizēt.

Palasiet ziņas kas notiek pie Itālijas krastiem, nupat šajās dienas piebrauca laiva ar mirušiem cilvēkiem. Tūkstoši guļ Vidusjūras apakšā. Tāpēc nebrīnaties ka viņi nesmādē arī nelegālu uzturēšanos.
21.04.2015 00:00 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Domā par savu drošību! Ja nu tikšanos domā nopietni, tad piekrīti tikai tādā gadījumā, ja vīrietis ir gatavs baukt pie Tevis. Vēl kā alternatīva varētu būt tikšanās kaut kur pa vidu, bet es tad noteikti sameklētu tajā apkārtnē kādu draugu draugu/ paziņu, kurš tur ir apmeties vai sakontaktētu cilvēkus fb grupās attiecīgajā reģionā.
21.04.2015 00:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
No Āfrikas haosa bēgošie nesmādē ari tādu dzīvi. Nevar izslēgt ka ari cer uz kaut ko labāku nākotne. ASV no valdības ik pa laikam nākas dzirdēt ka ir iecere nelegālos imigrantus legalizēt.

Palasiet ziņas kas notiek pie Itālijas krastiem, nupat šajās dienas piebrauca laiva ar mirušiem cilvēkiem. Tūkstoši guļ Vidusjūras apakšā. Tāpēc nebrīnaties ka viņi nesmādē arī nelegālu uzturēšanos.

Lab, iedomaajamies ka tas cilveeks nozvejo sev sievieti, tiek pie dokumentiem. Kaada maarrutka peec vinjam buutu jaamaina legaala!!! dziive ar legaalu statusu un izaugsmes iespeejaam pret melno darbu ASV, kur ir jaasleepjaas ik pa laikam lai neizsuutiitu? Un taapat nav garantija, ka pat ja sasniegs tur noteiktu labklaajiibas liimeni, ka to nepazaudees vienaa minuutee kad vinju deportees.
21.04.2015 00:05 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mani reāli kaitina nelegālie imigranti un tā demonstratīvā protestēšana pret to, ka viņus kāda cita valsts ar atplestām rokām negrib uzņemt.

ar attiecīgu summu kontā, kas pierādītu to, ka cilvēks spēs nodrošināt sev vismaz 3 mēnešu ilgu dzīvošanu/darba līgumu, kas pierāda, ka cilvēks strādās un pelnīs naudu - jā, kādēļ ne? bet visi tie ubagi, kas brauc uz to pašu UK, lai sēdētu uz benefitiem vai zagtu, nu nafig?

saprotu, ka viņiem savā valstī darīt nav ko, bet vai tādēļ visiem pārējiem ir jāsamaksā rēķins par viņu labāku dzīvi? koks ar diviem galiem, bet kamēr nelegālie imigranti nepierādīs to, ka valstij uz kuru viņi dodas, ir vispār kāds labums no viņiem (prot valodu, ir darba pieredze- tātad strādās un maksās nodokļus tml), tikmēr tādu kuğu, uz kuriem viņi mirst, būs vēl simtiem!
21.04.2015 00:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Legāla dzīve kur? Āfrikā? Da tur daudzviet legāls statuss neko nenozīmē un cilveks ir laimīgs ja atgriezies majas no darba dzīvs un neaplaupīts. Labi, ir vietas kur ir mierīgāk bet nabadzība ir liela.

Legāla dzīve Latvija? Kādas viņam Latvijā perspektīvas? Mums vismaz pusmiljons latviešu ir aizmukuši no valsts.

Bet ASV vēl joprojām apvij liela spozme, vismaz šis pasaules daļas acīs.

Perspektīvas? Kādas perspektīvas ? Tas ka viņš ir gudrs un inteliģents vel nenozīmē ka vinam ir papīrs kabatā kurš kaut ko dod viņa valsti vai Eiropa.
21.04.2015 00:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Legāla dzīve Latvija? Kādas viņam Latvijā perspektīvas? Mums vismaz pusmiljons latviešu ir aizmukuši no valsts.

Ar legaaliem lv papiiriem var taalaak virziities uz Eiropu, ja lv negribaas seedeet. Kaada perspektiiva? Apguut izgliitiibu, atrast labu darbu, ar laiku tikt pie sava iipashuma, auto utt, kas ir neiespeejami ja esi kaa nelegaalais imigrants ASV.
21.04.2015 00:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Meksikāņi taču loti daudzi tomēr riskē un dzīvo un atrada nelegāli ASV. Afrikāņu jau nav sliktāki.

meoooww, ar sitam brīvajam robežām plaukst ari zādzību tūrisma. Cilvēki no nabadzīgākajām ES valstīm brauc citviet zagt, policijai šiem zagļiem ir grūti ko padarīt jo aizturēt vairak par 24h nevar un tiklīdz vini ir pāri robežai padarīt viniem neko nevar.
21.04.2015 00:17 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mani vispār dažreiz sakaitina lasīt par tiem kabatzagļiem; kuri lepni filmējas dok.filmās un lielās ar saviem ieguvumiem. Liekas...nezinu... vai tiešām var būt tādi izdzimteņi? kā var būt cilvēks A, kurš naudu pelna strādājot, bet var būt arī cilvēks B, kurš uzskata, ka iztiku viņš var "pelnīt" zogot.

dažreiz domāju, cik forši būtu visus sabiedrības mēslus salikt uz kādas salas un tur arī turēt. Likt viņiem kaut kādā veidā savas rokas un smadzenes izmantot pārējo, normālo cilvēku labā. Tieši tā pat visus tos ISIS utml mēslus.
21.04.2015 00:24 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Tēma protams, liekas nedaudz nereāla, bet man kaut kā uzjundīja kaut ko... Man līdzīgas šaubas šobrīd, bet nē, nekas saistīts ar ārpus Eiropas iedzīvotājiem. Piemetīšu sub toppic.

Ir vīrietis jau kādus pāris mēnešus, ASV pilsonis, dzīvo Londonā, turīgs, bet, jā - melnādains. Un kaut es tiešām neesmu rasiste un man šis cilvēks patīk. Mani mulsina gan viņa ādas krāsa, gan viņa statuss sabiedrībā, ja tā var teikt, tāds VIP cilvēks. Īsti nesaprotu, kā rīkoties. Es esmu reāli vienkārša, parasta, vidējā latviete. Okey, ja, es varbūt esmu savādākā nekā viņa grūpijas, nekrītu ceļos, kavēju mūsu tikšanās, kad viņš ir Rīgā, ierodos uz tām high, vai neierodos vispār, vienkārši besīju viņu ārā savā ziņā, jo es vienkārši neesmu to "tās" sabiedrības un es tur nejotos ērti, brīvi. Atdevu viņam 6to aifonu, ko man atsūtīja nākamajā dienā pēc mūsu pirmās tikšanās un es negribu iet ar viņu uz tiem klubiem, kur čikses tusējas īsos svārkos. Man besī fancy restorāni un ikdienu es labprāt pavadu piemēram parkā uz soliņa graužos belašu. Tāda sajūta, ka mēs vispār esam tik dažādi, bet bāc, ir tādi momenti, kad mēs guļam, piemēram, gultā kopā un man ir tik labi un forši... Stundām runājamies un smejamies. Sākas mājieni par to, ka man jāpārceļās uz Londonu... Viņš pacieš visus manus mindfuckus un atkarības, smēķēšanu utt. Motivē mani un tā, bet es nevaru, es vienkārši nesaprotu, kas mani attur. Man pat nevajag padomu, vnk izliku kāpi.
21.04.2015 00:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits