Kautiņš

 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Meitenes es esmu izmisumā!
Ir radusies nepatīkama situācija draugam. Viņam skolā viens nelīdzsvarots čalis liek iet izkauties, mans draugs to negrib jo viņš nav no tiem kas kaujās, viņš labāk problēmas atrisina ar runāšanu, bet trakākais ir tas ka tas otrs nelīdzsvarotais puisis negrib godīgu kautiņu 1 vs 1, bet gan viņš vel 2 savus čomakus sauc līdzi. Viņi jau manam draugam draudēja ka ja viņš nekausies tad būs vel sliktāk.
Ko lai mans draugs dara? Kā lai ar tādiem tipiem tiek galā?

Draugs pat īsti nesaprot kāpēc šie puiši grib kauties, itkā draugs esot sen atpakaļ kaut ko par to nelīdzsvaroto teicis sliktu, bet tas nelīdzsvarotais čalis pats pat nevarēja pateikt ko tad mans draugs tādu teica.

Ak jel es esmu pārbijusies par drauga dzīvību, viņš nav vājš, bet kauties viņš nekaujas kur nu vel viens pret trīs purniem :(

Šeit ar neiet runa par 14-15 gadīga vecuma puikām bet jau 20 + gadiem, pietam skolas teritorijā. Draugs jau pat gāja un pateica skolas vadībai ka viņam šie puiši ir draudējuši, skolas vadība jau zina a tas otrs puisi nav īsti normāls, bet tas tā pat nemaina faktu ka tiem čaliem tak par to ir nospļauties ka viņus var izmest no skolas utt. Viņi visi mācas vienā iestādē tā kā izvairīties ar nav iespējams un pāriet kur citur mācīties ar nē.

Manam draugam tāda nepatika ir radusies pret kaušanos jo sen atpakaļ viņš bija liecinieks vienam kautiņam kur puisi ar vienu sitienu pa galvu nogalināja otru puisi, tagad viņš negrib nekādus kautiņus un agresiju savā dzīvē.

Lūdzu palīdziet ar idejām ko lai iesāk? Kā lai mans draugs sevi pasargā?
15.04.2015 07:14 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Klau, patiešām ej uz policiju. Es strādāju ar grūti audzināmiem bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm. Viņi visi ir vareni kad runa iet par kautiņu un viņi mierīgi var vairāki uzmesties uz vienu cilvēku. Bet ir 2 lietas, kas to var apturēt:
1. Policija
Viņi baidās no policijas. Varbūt pēc iesnieguma uzrakstīšanas vēl pasmiesies par draugu, morāli aizskars, bet fiziskās vardarbības nebūs. Tādi cilvēki baidās no policijas.
2. Kāds draugs, kas ir stiprāks par tiem puišiem.
Ar šo cilvēku ir jāsarunā, lai nāk ar Tavu draugu, vai bez drauga, un parunā ar tiem cilvēkiem.
15.04.2015 17:08 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Laikam 90tie gadi atgriežas...


Dažās vietās laikam tie nekad nav beigušies.

Policijā vērsties var ja ir kaut kādi pierādījumi, bet tādi nav + ja pēc tam policija ar tiem čaļiem runātu, tad var vel trakāk beigties :( No vienas puses viņi var likties mierā, bet no otras satrakoties vel vairāk.

Nu medicīniska vēsture tam puisim nav, bet viņš esot ļoti nelīdzsvarots pēc drauga teiktā, nu sabiedrībai drošs jau viņš neizklausas . .

Nu kaut kā gan jau viss nokārtosies, vienkārši šausmīgs uztraukums man ir dēļ tā visa, it īpaši ka man vardarbība vispār riebjas, nespēju to ciest un draugs ar to necieš.
15.04.2015 17:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Kaitiņa

Mani policija baida dēļ tiem diviem variantiem kas var gadīties. . vai nu nomierinās vai ar vel trakāk paliek.

Njā tagad aizdomājos par drauga brālēnu, viņš tak ir kačaks riktīgs un kaušanās ar neesot sveša, sāku domāt ka vajadzēs varbūt pasaukt ciemos. Tomēr ceru ka visu varēs mierīgā ceļā nokārtot, lai gan cik sapratu tie puiši grib kauties kaušanās pēc, viņiem reāli nav īsts iemesls kāpēc būtu jākaujas.
15.04.2015 17:19 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Tikai un vienīgi iesniegums Policijā! Jo jebkurā gadījumā draugu neliks mierā, ja nu vienīgi viņus nenosit. Ja draugs zaudēs viņu pēcāk vēl vairāk pazemos šī kompānija, ja vinnēs, tad jau atkal gribēs revanšu jo viņu gods un slava aizskarta. :-D
Tāpēc vienīga iespēja policija, ja vairāk naudas tad var izvazāt pa tiesām, šāda līmeņa cilvēkiem tas ir vienīgais bieds
15.04.2015 17:21 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Mani policija baida dēļ tiem diviem variantiem kas var gadīties. . vai nu nomierinās vai ar vel trakāk paliek.


Ja paliek vēl trakāk raksta atkal iesniegumu, ja tomēr kaut kur vārtrūmē piekauj, tad rakstam iesniegumu visas ekspertīzes un jau krimināl pants, ja šiem jauniešiem jau ir kāds nosacīts sods, tad nākošā pietura cietums kaut uz pāris gadiem :-D
15.04.2015 17:23 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, tam kačokam nav obligāti jākaujas, gan jau tie puiši kaut kādi tirliņi lecīgi, tādi nobīsies jau ieraugot vien. Uzreiz tonis mainīsies. :D

Tev bail iet uz policiju?
Nu, ja nesanāk ar to brālēnu, tad iedomājies situāciju - Tu neej uz policiju, palaid visu pašplūsmā. Draugu piekauj. Iespējas - 99%

Vai

Tu ej uz policiju. Iznākums draugu piekauj vai nepiekauj. Iespējas 50% pret 50%.
15.04.2015 17:26 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Nav jau viņi tik ļoti jaunieši, itkā jau skaitas pieauguši cilvēki, tik prātā mazliet kas aizkavējies.

Manam draugam par kaut kādu ņirgāšanos utt ir nospļauties, sen jau ārā no tā vecuma, bet viņš vienkārši nav kauslis un viņam dzīvē ir svarīgākas lietas ko darīt nekā ar kaut kādiem pamatskolas līmeņa cilvēkiem kauties.
Bet nu jā, laikam jau ja vel tas otrs čalis ko turpinās runāt par kaušanos utt. tad jāiet uz policiju.
15.04.2015 17:29 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Tu ej uz policiju. Iznākums draugu piekauj vai nepiekauj. Iespējas 50% pret 50%.


Nu neko tur nepiekaus varbūt pat pie lieka eiro tiks :-D iesniegs iesniegumu un ja policija neoslinkos, nāks lūgties lai izņem iesniegumu.
15.04.2015 17:30 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Nu, tam kačokam nav obligāti jākaujas, gan jau tie puiši kaut kādi tirliņi lecīgi, tādi nobīsies jau ieraugot vien. Uzreiz tonis mainīsies.


Es jau ar to domāju tā lai iebiedē, nevis kaujas. Es negribu lai vispār kāds kaujas.

Tev bail iet uz policiju?
Nu, ja nesanāk ar to brālēnu, tad iedomājies situāciju - Tu neej uz policiju, palaid visu pašplūsmā. Draugu piekauj. Iespējas - 99%

Vai

Tu ej uz policiju. Iznākums draugu piekauj vai nepiekauj. Iespējas 50% pret 50%.


Njā tev taisnība jau ir. Draugs jau nīkulis nav, spēks viņam ir, augums ar, kauties jau varētu, bet nu viņam nepatīk tas viss, viņš man ir miera mika. Bet nu laikam jau vien būsjāiet uz poliiju, vai vismaz jāparunā ar vienu izbijušu policistu kas viņam pazīstams .
15.04.2015 17:32 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, es jau arī saku, ka nepiekaus, ja ies uz policiju. Atpazīstu šādu jauniešu uzvedību un domāšanu. Bet ja meitenei tā bail iet uz policiju, tad es saku, ka aizejot uz policiju vismaz ir iespēja, ka tomēr nepiekauj, bet neejot uz policiju tādas iespējas nav
15.04.2015 17:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Varbūt tas otrs čalis nomierināsies jo viņam ir tādas reizes ka aiziet pilnīgi ciet un runā nesaprotamas lietas un dara dīvainas lietas, tad atkal paliek mierīgāks un tā tas ik pa laikam. . Bet ja tiešām turpināsies kaut kāda runāšana par kaušanos un draudēšana ka ja nekausies tad būs vel sliktāk, tad nu vien laikam uz policiju jāiet un miers.
15.04.2015 17:36 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Njā tev taisnība jau ir. Draugs jau nīkulis nav, spēks viņam ir, augums ar, kauties jau varētu, bet nu viņam nepatīk tas viss, viņš man ir miera mika.


jūs ar savu brālēnu tak tādā pašā bērna prātā LOL
15.04.2015 17:38 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Lai tavs draugs viņiem pasaka, ka ja viņi nevēlas kā civilizēti cilvēki izrunāties, tad iesniegums tiks uzrakstīts gan skolas vadībai, gan policijai. Nu kas tas par murgu...
15.04.2015 17:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
jūs ar savu brālēnu tak tādā pašā bērna prātā LOL


Saki ko gribi, man svarīgāk ir lai man svarīgs cilvēks būtu drošībā, nevis jāpierāda kādam kāda es esmu.

meooooww

Tad jau redzēs kā būs, skolas vadība jau teica ja tādi draudi atkārtosies tad ar to puisi tiks galā, bet tas jau neatur no kautiņa tā pat. Viss jūtu ka draugu drīz dzīšu kur trenēties lai varētu tikt galā ar tādiem pasistiem cilvēkiem.

Tie puiši jau turās kopā jo pa vienam viņi ne sūda nevar izdarīt, bet lūk bariņā drosminieki baigie. .
15.04.2015 17:47 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Labi viss, nevēlos godīgi vairāk par šo runāt, tā jau smagi visu dienu domāt par to kas un kā, un kā labāk rīkoties lai vispār izvairītos no kaut kādām domstarpībām šādām.

Paldies par padomiem, ja vajadzēs policija būs tā vieta tomēr kur būs jāiet, jo negribu lai draugs riskē ar savu labklājību, veselību vai pat nedod dievs dzīvību dēļ kaut kādiem pasistajiem.
15.04.2015 17:49 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu tas gan, viņus var gan izmest no skolas, gan policija var ar viņiem parunāties, bet viņi var gan paši uzpeldēt pie mājām vai kaut kur, vai nu atsūtīt citus čaļus. Šitādi duraki vienkārši fascinē. Filmas bik pārskatījušies...

jebkurā gadījumā.. tādēļ saku, lai tavs draugs mierīgi cenšas ar viņiem izrunāt. Ja nu tur kāds konflikts bijis, lai jau atvainojas (pofig, ja vainīga bija otra puse), lai sarokojas un katrs uz savu pusi aiziet....
15.04.2015 17:49 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Varbūt tavs draugs nestāsta kaut ko līdz galam? Ne jau tas trakais tāpat vien grib viņu piekaut!
15.04.2015 18:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Lai tavs draugs paņem līdzi savus draugus un aiziet parunāt visi kopā. Ja nu kas, būs kas iejaucas. Par to policiju gan nezinu... Man liekas, ka nav jau jēga, ja viss ir izrunāts aci pret aci, ko tad menti izdarīs? Drīzāk lai draugs mēģina konfliktu risināt caur sarunām PATS, man liekas, ka sūdzēšanās skolai un policijai visu tikai sarežģīs, jo, ja ne skolas teritorijā sados pa seju, tad to var izdarīt kur vien vēlas, kaut vai vēlā vakarā, tuvākajā parkā. Un tad iemesls būs nevis kaut kādi veci rēķini, bet sūdzēšanās citiem.
15.04.2015 18:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Varbūt tavs draugs nestāsta kaut ko līdz galam? Ne jau tas trakais tāpat vien grib viņu piekaut!

++ Man arī neliekas, ka pēkšņi, tagad pēc ilga laika, par kaut kādu uzbraucienu viņš ir izdomājis iet kauties. Varbūt draugs tev kaut ko nestāsta līdz galam.
15.04.2015 18:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
jebkurā gadījumā.. tādēļ saku, lai tavs draugs mierīgi cenšas ar viņiem izrunāt. Ja nu tur kāds konflikts bijis, lai jau atvainojas (pofig, ja vainīga bija otra puse), lai sarokojas un katrs uz savu pusi aiziet....


Runāšana jau tika darīta,tas bija pirmais kas tika darīts. Draugs prasija tam puisim dēļ kā viņš grib kauties, tas puisis pat neesot varējis pateikt kāds ir iemesls. Un cik es saprotu, tas puisis nav ieinteresēts runāšanā, tai pilsētā ir daudzi tādi kadri kas ir agresīvi pret citiem bez pamatojuma.

Varbūt tavs draugs nestāsta kaut ko līdz galam? Ne jau tas trakais tāpat vien grib viņu piekaut!


Es savu draugu tiešām ļoti labi pazīstu, ja viņš ar būtu savārījis sūdus dēļ kā šie viņu tagad neliktu mierā tad viņš man to ar pateiktu. Viņš vispār nav ieinteresēts taisīt intrigas vai iesaistīties kaut kādos pasākumos kas var novest pie nelāgām beigām.


mistalee


Ar to runāšanuir kā ir, draugam jau teicu lai mēģina velreiz ar to parunāt, lai paņem līdzi kādus draugus vai kaut vai brālēnu un iet izrunājas, bet draugs pateica ka ja viņš ar viņiem ies runāt vai iebaidīt kopā ar radiem, tad tieši tāda attieksme būs no tās otras puses un tas tik var aiziet tālāk.

++ Man arī neliekas, ka pēkšņi, tagad pēc ilga laika, par kaut kādu uzbraucienu viņš ir izdomājis iet kauties. Varbūt draugs tev kaut ko nestāsta līdz galam.


Mans draugs pat ar to puisi nekontaktējas, viss kas viņus saista ir skola. Draugs man ir teicis ka viņam grupā ir viens dīvains puisis kurš neliekas īsti normāls, bet nedomāju ka viņš ar kādu vel to ir varējis baigi apspriest. Un ja pat kaut kas būtu pateikts, tad zinot manu draugu, viņš nekādā gadījumā nenovestu pats to tik tālu lai kas šāds notiktu, viņš parasti visu cenšas normāli izrunāt, bez kašķiem un ja ar kas ne tā pateikts tad ar par to atbild.
Tāpēc jau es saku ka tas puisis nav īsti normāls, jo normāli cilvēki šādi neuzvedas un nedraud bez pamata.
15.04.2015 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits