Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kautiņš

 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Meitenes es esmu izmisumā!
Ir radusies nepatīkama situācija draugam. Viņam skolā viens nelīdzsvarots čalis liek iet izkauties, mans draugs to negrib jo viņš nav no tiem kas kaujās, viņš labāk problēmas atrisina ar runāšanu, bet trakākais ir tas ka tas otrs nelīdzsvarotais puisis negrib godīgu kautiņu 1 vs 1, bet gan viņš vel 2 savus čomakus sauc līdzi. Viņi jau manam draugam draudēja ka ja viņš nekausies tad būs vel sliktāk.
Ko lai mans draugs dara? Kā lai ar tādiem tipiem tiek galā?

Draugs pat īsti nesaprot kāpēc šie puiši grib kauties, itkā draugs esot sen atpakaļ kaut ko par to nelīdzsvaroto teicis sliktu, bet tas nelīdzsvarotais čalis pats pat nevarēja pateikt ko tad mans draugs tādu teica.

Ak jel es esmu pārbijusies par drauga dzīvību, viņš nav vājš, bet kauties viņš nekaujas kur nu vel viens pret trīs purniem :(

Šeit ar neiet runa par 14-15 gadīga vecuma puikām bet jau 20 + gadiem, pietam skolas teritorijā. Draugs jau pat gāja un pateica skolas vadībai ka viņam šie puiši ir draudējuši, skolas vadība jau zina a tas otrs puisi nav īsti normāls, bet tas tā pat nemaina faktu ka tiem čaliem tak par to ir nospļauties ka viņus var izmest no skolas utt. Viņi visi mācas vienā iestādē tā kā izvairīties ar nav iespējams un pāriet kur citur mācīties ar nē.

Manam draugam tāda nepatika ir radusies pret kaušanos jo sen atpakaļ viņš bija liecinieks vienam kautiņam kur puisi ar vienu sitienu pa galvu nogalināja otru puisi, tagad viņš negrib nekādus kautiņus un agresiju savā dzīvē.

Lūdzu palīdziet ar idejām ko lai iesāk? Kā lai mans draugs sevi pasargā?
15.04.2015 07:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Iesniegums policijā?
15.04.2015 07:17 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Zinu kas tas nav labi , vienigā izeja mainit skolu vai sameklēt draugus līdzi kas ietu viņam lai spēki vienādi . Es izsauktu policīju ,bet draugam to neteiktu .
15.04.2015 07:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Iesniegums policijā?


Jā šis bija pirmais ko teicu, bet uztrauc jau tas ka pēc kā tāda vel tik sliktāk būs, draugs īsti ar nav pārliecināts vai tā darīt, bet protams ja tiešām nebūs izvēles, tas ar tiks darīts.

Tony .
Tiešām ja būtu iespēja mainīt skolu tad tas ar būtu tas ko ieteiktu, bet nav tas iespējams. Viņam reizi mūžā ir izdevība mācīties tur kur mācās,bet dēļ šiem nenormālajiem tas var aizet pa pieskari un ar ļoti iedragāt nākotni.

Es ar nespēju būt blakus tai brīdī kad šie puiši viņam draud, mēs nemācamies tik tuvu, tā kā draugs ir pilnībā atstāts lai pats tiktu galā.
Vienīgais ar ko es varēju ieteikt ir lai viņš turās kopā ar saviem kursa biedriem un lai labāk ar nekur neiet pat tiem nelīdzsvarotajiem tuvumā.

Daudz šādus stāstus esmu dzirdējusi tai vietā par kautiņiem.... nu nebeidzas viņi parasti labi....

Es vienkārši tiešām baidos par drauga drošību, nedod dievs viņam kas notiek.
15.04.2015 07:37 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Es draugam pateicu ka ja tiešām tie čumaki uzprasās uz kautiņu tad lai vismaz viņš pasaka kādam kursabiedram lai tas zvana policijai vai ar nāk palīgā, bet galvenais labāk novilcināt laiku līdz policija ierodas. Tas ir viss ko varu izdomāt.

Es nezinu ko iesākšu ja manam draugamkas notiks, goda vārds :(
15.04.2015 07:51 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Divdesmit + gados dīvaina nodarbe. Tas jau ir tas vecums, kad dažam labam jau stabila ģimene.Parasti tādi gājieni ir pamatskolā. Nav nekādu iespèju ignorēt tos idiņus? Lai vārās savā sulā.
15.04.2015 08:32 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
skola 20+ gados?
kas tā par skolu kur mācās 20+ gadus veci cilvēki, ar pamatskolas puišeļu domāšanu?

es ieteiktu nedarīt neko, vnk ignorēt viņus, ja jau tas otrs puisis grib kauties un ņems līdzi divus draugus, tad jau skaidrs, ka pats ir ņerga, un neko vairāk par tukšu runāšanu nevar izdarīt.
15.04.2015 08:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Nu protams ka ignorēt var, bet kā jau teicu, viņi īsti pie pilna prāta nav, vismaz tas galvenais inicātors tiešām nē un ja viņš nesīs uz to kaušanos tad nebūs īsti izvēles jo ja nekausies tad tā ar var gadīties ka pēc tam būs vel sliktāk. Esmu bijusi lieciniece ka tai apkārtnē līdzīgi tipiņi vairāki gabali kādu piekauj pilnīgi bez iemesla, vienkārši piekauj jo to var izdarīt... Mazākās pilsētās diemžēl liekas reizēm ka kaušanās ir vienīgā izeja jo runāt neviens nav ieinteresēts un neklausās.

Divdesmit + gados dīvaina nodarbe. Tas jau ir tas vecums, kad dažam labam jau stabila ģimene.


Jā piekrītu, bet tad ir tādi unikāli gadījumi kas visu mūžu grib tik kauties, tusēties un dzerstīties utt. šis tad laikam būtu viens no tiem gadījumiem. Ir jau tādi kas nekad neizaug no tāda līmeņa...
15.04.2015 08:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
skola 20+ gados?
kas tā par skolu kur mācās 20+ gadus veci cilvēki, ar pamatskolas puišeļu domāšanu?

es ieteiktu nedarīt neko, vnk ignorēt viņus, ja jau tas otrs puisis grib kauties un ņems līdzi divus draugus, tad jau skaidrs, ka pats ir ņerga, un neko vairāk par tukšu runāšanu nevar izdarīt.


Kā jau teicu, mazpilsētās ir tādi gadījumi un tā ir profesionālā skola kur var mācīties dažāda vecuma cilvēki, diemžēl daži tomēr ir vairāk ieinteresēti intrigās nekā reāli ar ko apgūt un attīstīties.

Jā protams ka ignorēšana ir tas kas tiks darīts, bet nu es vairāk domāju par to ko iesākt ja tiešām ignorēšana nelīdz. Tur jau tā lieta ja būtu 1 pret 1 tad es neuztrauktos tik traki jo tad abi izkautos, būtu varbūt lauzti deguni, zilas acis un izsisti zobi abiem, bet tad būtu godīgi, bet kad nāk virsū 3 gabali, nu tad jau viņi vienkārši grib smagi piekaut un nospārdīt jo lūk tādi ir daži pretekļi tai vietā. .
15.04.2015 08:44 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Es esmu pārkreņķējusies vienkārši. Sen jau garām tas vecums ka bija jāklausas kā viens ar otru kaujas, ka tas tika uzskatīts par mēneša lielāko notikumi. Es pati nekad vispār vardarbību neesmu atbalstījusi un uzskatu ka normāli pieauguši clilvēki ar to neatbalsta un neiesaistās tādās intrigās, bet ja tevi cenšas iedzīt stūrī , kad pat nav zināms kāds tam visam ir pamats :(

Es drīzāk domāju ka tiem čaļiem mans draugs nepatīk jo vienkārši mans draugs ir pilnībā nodevies mācībām un sevis attīstībai, bet tie citi kadri kas tur ir vairāk vienkārši tur atrodas principa pēc, ne viņiem interesē mācības ne nekas, vismaz pēc drauga stāstitā tāds iespaids radās.

Es tā domāju vai ir jēga iet draugam uz policiju rakstīt iesniegumu par to ka viņam draudēja? Tad jau policijai nāksies ar tiem puišiem runāt, varbūt viņus iebaidīs, jo ja jau viens pret viens negrib kauties tad nekādi varenie veči viņi ar nav, bet mani uztrauc tas ka beigās tas var vel sliktāk beigties.
15.04.2015 09:02 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Par draudiem ir vesels kriminaallikums. Bet protams, ka taadas lietas ir jaapieraada, ar "viena tante teica otrai tantei" policijai buus par maz.

Lai tavs draugs ir veel lielaaks vecis un suuta visus uz poda. Ja triis taisaas sist vienu, tas nav normaali. Turieties abi vairaak kopaa.
15.04.2015 09:58 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Lai turās ar saviem kursabiedriem un ja ir iespēja, tomēr pamācās kauties - par sliktu nenāks tomēr mācēt sevi aizstāvēt.
15.04.2015 10:05 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu citreiz nav citas opcijas kā uzšaut ir cilvēki , kas diemžēl, savādāk nesaprot :D
15.04.2015 10:21 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Kursā bija situācīja ka vienu bandu gribēja iesaistīt kautiņā , un to visu atrisināja audzinātāja kursā .
15.04.2015 11:10 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Pie reizes audzinātaja runāja ar to puiša audzinātāju un tā visus nomieirnāja .

Tad bija pavāri pret mehiem:-D:-D:-D .
15.04.2015 11:11 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kas tās par muļķībām? "trakais čalis" tavam puisim pie galvas ieroci tur vai nazi pie rīkles pielicis, ka liek iet??? Neviens nevienam nevar likt kauties, pat ja ir par ko. Iesniegums policijā acumirklī, visas sms vēstules utt izdrukātas un iesniegtas! (e) vispārējā ignorance uz agresīvo un viss!
15.04.2015 12:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kā, kas tā uz menteni, nabaga menti
15.04.2015 12:47 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
wee - vienīgais veids kā viņi kaut ko saprot ;-)
15.04.2015 12:57 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.04.2015
Lai turās ar saviem kursabiedriem un ja ir iespēja, tomēr pamācās kauties - par sliktu nenāks tomēr mācēt sevi aizstāvēt.

Nu kauties jau kaut cik viņš māk, bet ne jau pret 3 cilvēkiem un kaušanās viņam ir pilnīgs galējais variants.

Kas tās par muļķībām? "trakais čalis" tavam puisim pie galvas ieroci tur vai nazi pie rīkles pielicis, ka liek iet??? Neviens nevienam nevar likt kauties, pat ja ir par ko. Iesniegums policijā acumirklī, visas sms vēstules utt izdrukātas un iesniegtas! vispārējā ignorance uz agresīvo un viss!


Nav nekādi sms un rakstiski apliecinājumi, viss ir dzīvē runāts. Jā kauties jau viņš var neiet, bet tas nenozīmē ka kādā vakarā kad iet mājās vai kur citur šie tīri "sagadīšanās" pēc negadās tur pat un negrib sadot, jo ir diemžēl tādas situācijas .

Uz policiju nav jēga iet ja nav nekādi pierādījumi uz kā pamatot diemžēl. Ja būtu 1 pret 1 jākaujas tad ar draugs aizietu un izkautos ja savādāk nevarētu, bet ja tev pretī 3 idjoti ir tad nu nav reāli ja tu pietam neesi no tādiem kas bieži kaujas.
15.04.2015 16:50 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Laikam 90tie gadi atgriežas... :-/
15.04.2015 16:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es sen jau tava drauga vieta butu versusies policija vai jau nokartotu, ka tam trakajam vairak nerastos velme piekaut vinu. Vnk atrastu cilvekus,'kas ar vinu paruna. Ja tiesham vinsh nav isti pieskaitams pa isto, tad ietu uz policiju un zinotu arstniecibas iestadei. Vismaz sarunatu ar draugu, ja vinam kkas draudigs taisitos notikt, lai fiksi man atsuta kadu atro sos sms. Te jau labu planu var izdomat. Un tu tikmer sauc policiju. Pec tam jau attiecigi uz tiesu..
15.04.2015 17:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!