Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tām, kuras brauc ar velo pa Rīgu

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! :)

Esmu iegādājusies velo un gribu turpmāk braukt uz un no darba ar velosipēdu, līdz šim visu laiku braucu ar sabiedrisko transportu, tamdēļ diez ko labi nezinu kur un kā labāk izbraukt. Protams, maršrutu esmu aptuveni izplānojusi, šodien gribēju veikt testa/izmēģinājuma braucienu, bet sapratu, ka īsti nevaru atrast to,ko man vajag.

Gribēju Jums palūgt palīdzību, kur tieši es varu atrast to velo/gājēju ceļu,kas ir zem salu tilta, vai arī viņš ir slēgts? man no lāčplēša ielas ir jātiek pāri salu tiltam, nepieciešama mūkusalas iela. šodien izrinķoju ap salu tiltu posmā, kur viņam uzbrauc no lāčplēša ielas, bet sapratu,ka nevaru atrast, kur tikt uz gājēju/velo daļu.

Tās,kuras ir tur braukušas, varbūt varat ko ieteikt, no kurienes labāk turp braukt, no kuras ielas tur var tikt? :) Paldies Jums! :)
14.04.2015 13:16 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Salu tilta veloceļam var piebraukt, no Krasta ielas promenādes puses, gan no Centra gan Ķengaraga puses, augšā pa kāpnēm jāstiepj tikai velosipēds pašai, un tad no abām pusēm Salu tiltam ir šāds celiņš

nesaprotu kur problēma atrast, var google maps apskatit visu vai pašai skatīties un braukt.
Par to vai vaļā ir veloceļš, painteresējies CSDD, jo es nezinu.
14.04.2015 13:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nezinu, ja nemaldos gar krastmalu ir ceļ un tad jau jābūt uzbrauktuvei vai kāpnēm uz salu tilta " tuneli " ( es gan no turienes izveirītos ). Ja pareizi sapratu ko tu gribi.
14.04.2015 13:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tieši gribeju komentēt par google map.
Parasti nezināmas vietas izpētu kartē.
14.04.2015 13:24 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
es pētu un pētu google maps un es tiešām nevarēju saprast, kur tur ir tā uzbrauktuve vai tikai kāpnes :) paldies, papētīšu kārtīgāk un tagad vismaz sapratu, no kuras puses man jādomā braukt, ka lāčplēša iela īsti neder :)
14.04.2015 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!