Krāpšana vai nē?

 
Reitings 21
Reģ: 09.03.2015
Sveiki. Padiskutēsim.

Iedomāsimies situāciju: diviem cilvēkiem ir attiecības, kopā nedzīvo, bet uz to pusi viss raisās. Kopīgi plāno nākotni utt. Tomēr viens no viņiem (šajā gadījumā tiešām nav svarīgi vīrietis vai sieviete) pavisam nejauši sociālajos tīklos iepazīstas ar pretējā dzimuma pārstāvi. Pretējā dzimuma pārstāvis vai pārstāve ir uzrakstījusi pirmā. Ir kopīgas paziņas, draugi, bet šie cilvēki nekad savā starpā nav tikušies vai runājuši. Saruna izvēršas gana interesanta, bez flirta, koķetēšanas, draudzīga saruna, kurā divi cilvēki aprunājas.

Jautājums: Tā ir krāpšana vai nē? Kā jūs uzskatāt? :-)
08.04.2015 01:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viena lieta ir kad pats ar vispūkainākajiem nodomiem vēlas komunicēt.. tomēr nevar jau īsti paredzēt, kā šo aktivitāti uztvers otrs cilvēks. Tāpēc reizēm ir vērts sevi un otru pasargāt no lieka pārpratuma/netīkamas situācijas.. :)
08.04.2015 15:25 |
 
Reitings 21
Reģ: 09.03.2015
57days, es tev ļoti piekrītu:-)

Kas vēl ir interesanti - cik es esmu runājusi par šo gan ar vīriešiem, gan sievietēm, sievietes vairākumā uzskata, ka tas nav nekas slikts, ja viņas uzsāk interesantu sarunu ar vīrieti, bet vīrieši uzskata, ka tā darīt nedrīkst. Galvenokārt, tā darīt nedrīkst sieviete, par sevi viņi īpaši daudz nerunā... :D
08.04.2015 15:26 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
57days, tāpēc jau saku, ka attiecībās abiem jāvienojas par tām pieļaujamības robežām, jo cilvēki tacu ir TIK dažādi. :) Es pati arī esmu bijusi ļoti dažādās situācijās un arī atšķirīgi uztveru to, kā manās pašreizējās attiecībās mans vīrietis komunicē ar citām sievietēm un to, kā to darīja mans ex - tur vien jau ir nesalīdzināmas atšķirības. :)
08.04.2015 15:28 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
nav
08.04.2015 15:30 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Neatbalstu , ja uzzinātu ka vīrs tā dara ,dabūtu ar pannu pa galvu .
08.04.2015 19:37 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kā var izdomāt, ka tā vispār kaut kādā mērā varētu skaitīties krāpšana? (t)
08.04.2015 19:55 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Es nevarētu to nosaukt par krāpšanu,bet kaut kādā mērā otras pusītes necienīšanu. Katram sevis mīlošam cilvēkam nevajadzētu to pieļaut.
08.04.2015 20:03 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Kārtīgs pluss Neons viedoklim!

Pati arī neuzskatu, ka tā ir krāpšana, kamēr ir nevainīga saruna, bet ielaisties šādos čatiņos arī izvairos, ne jau tāpēc, ka baidītos, ka kāja varētu paslīdēt, bet drīzāk domājot par to otru savu cilvēciņu, kuram varbūt arī nebūtu īpaši patīkami uzzinot, ka veidoju šāda tipa jaunus kontaktus.. Turklāt nevar jau zināt vai šādā nevainīgā čatiņā pamatā tas sarunu biedrs neizdomā, ka var mēģināt atļauties, ko vairāk, jo esmu viņam sākusi simpatizēt, lai gan nekas tāds jau nav bijis.. Cilvēki ir dažādi, labāk neprovocēt situāciju...
08.04.2015 20:07 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Saruna izvēršas gana interesanta, bez flirta, koķetēšanas, draudzīga saruna, kurā divi cilvēki aprunājas.

Šito necieņu. Sarunāties ar citiem nedrīkst vispār, vai arī sarunai jābūt izteikti garlaicīgai?
08.04.2015 20:09 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
Pati esmu iebraukusi šajās auzās. :-|:-|

Nezinu, šķiet, ka tomēr tā ir emocionāla krāpšana, ja tas pārvēršas par flirtu(protams, jābūt godīgam pret sevi - jāatzīst kā ir)

Bet, ja tas ir tikai neitrāli, tad nē.. nu, principā, to var pateikt tikai pats cilvēks un nevienscits no malas.
08.04.2015 20:43 |
 
Reitings 477
Reģ: 08.04.2015
Tad jau krāpšana ir, ja es ar jebkuru vīrieti satiekos un runāju. :D
08.04.2015 20:47 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es laikam izklausīšos pēc baigās riebekles un bez viena soļa krāpnieces, bet es uzskatu, ka ne saraksti, ne vieglu flirtu nevar saukt par krāpšanu. Ja vien visu atlikušo dienu nedomā par šo "svešo" un nepamet novārtā savu mīļoto. Vienīgi manā izpratnē tam jānotiek tā, lai otra pusīte neuzin. Jūs varbūt to sauksiet par melošanu (es par leikas informācijas noklusēšanu), bet man šķiet, ka komunikācija ar pretējo dzimumu uzlabo saskaņu starp otrajām pusītēm. Gan vīrietim, gan sievietei ir patīkami apzināties, ka pretējais dzimums viņu ievēro un novērtē. Nu nav jāzin manam vīrietim, ka šodien saņēmu komplimentu no Pēterīša un tāpēc samidu vairāk un esmu sagatavojusi viņam garšīgākas vakariņas, jo Pēterītis man uzlabojis omu. Bet vai tāpēc man tagad jāslīgst pašpārmetumos un jāizvairās no visiem vīriešiem? Vai tas norāda, ka es necienu savu mīļoto? Diez vai. Tāpat es negribu zināt, ka mans vīrietis ilgi dejojis ar kau kolēģi ballītē, jo tas leik justies neomulīgi. Bet tai pašā laikā man patiešām nav žēļ, lai jau padejo, papriecājas! Galvenais, lai vēlāk man nekrīt uz nerviem viņa draugi ar "atstāstījumiem" un piepušķojumiem.
08.04.2015 20:53 |
 
Reitings 21
Reģ: 09.03.2015
Pati arī neuzskatu, ka tā ir krāpšana, kamēr ir nevainīga saruna, bet ielaisties šādos čatiņos arī izvairos, ne jau tāpēc, ka baidītos, ka kāja varētu paslīdēt, bet drīzāk domājot par to otru savu cilvēciņu, kuram varbūt arī nebūtu īpaši patīkami uzzinot, ka veidoju šāda tipa jaunus kontaktus..

Kāda tipa? Kā var noskenēt otru cilvēku, lai saprastu, kas viņam prātā? Es, protams, nerunāju par cilvēkiem, kas tieši uzsāk sarunu, jo tad jau skaidrs, bet savādāk...

Alondra, kad man bija daudz brīva laika un kad es mēdzu papļāpāt ar pazīstamiem vīriešiem, kuriem, iespējams, es simpatizēju kā sieviete, bet skaidri nospraustās robežas lika manīt, ka vairāk nekam neļaujos, un sarunas aizritēja ļoti interesantas, man uzticēja dažādas lietas, mainījāmies viedokļiem un par to es draugam neteicu. Tā arī domāju - neizpaužu lieku informāciju :D Ja tagad tā būtu, gribētu viņam izstāstīt, jo no otras puses tas liekas necienīgi pret otru cilvēku. Bet tavam viedoklim piekrītu, ka abiem dzimumiem patīk uzmanības izrādīšana no pretējā dzimuma. To nu noliegt nevar:-)
08.04.2015 21:13 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nē, tā nav krāpšana, kamēr nav pārkāptas katra nospraustās robežas. Tad jau jebkura interesanta saruna, vienalga vai internetā vai uz ielas, piemēram, ar kursabiedru ir krāpšana...

Es pati arī, būdama attiecībās, pirms kāda laiciņa šad tad mēdzu parunāties ar labu draugu. Manējais to uzzināja un starā nebija :D Varbūt, ja nebūtu slēpusi, būtu savādāk, bet viņu kaitināja, ka man pievērš uzmanību puisis, ar kuru pirms šīm attiecībām, kaut kas veidojās. Ar to es gribēju pateikt, ka tas ir jāizrunā attiecībās. Jāizrunā, kas abiem šķiet ok, kas vairs nav pieņemams, tomēr galīgi nogriezt kontaktus ar pretējo dzimumu, tikai tāpēc, ka ir attiecības, nu atvainojos, bet tas ir vairāk kā dīvaini.

Gan vīrietim, gan sievietei ir patīkami apzināties, ka pretējais dzimums viņu ievēro un novērtē.

+++
08.04.2015 21:22 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es varbūt uzrakstīju neprecīzi. Es neko speciāli neslēpju un nemeloju, ja man jautā. Bet arī pati nauzbāžos ar atstāstījumiem par to, ka redz šodien uzrakstīja mana jaunības mīlestība un pajautāja kā man iet. Tāpat arī neatstāju kādas sarakstes uz datora ekrāna, lai mans vīrietis izlasa. Lai arītur ir tik vien kā "kā iet" un "kas jauns manā dzimtajā pusē?".
Bet vispār jāpiekrīt enyyaa, ja puisis nav greizsirdīgs, tad labāķ ir pastāstīt, ka, piemēram, brīvdienās nejaušām satiki kādu senu drugu un kopā padzēri tēju kafejnīcā, nekā situācija, ja puisis pats to uzzin no kādiem draugiem un ir šokā :D
08.04.2015 21:54 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
Zinu tādu pāri.. meitene tieva un skaista, viņas puisis liels lācis :) bet labsirdīgs un jautrs cilvēks. Neko sliktu neredzu, galvenais, lai cilvēki ir laimīgi.
Ja es iemīlētos viņa personībā un viņš būtu nevis ''amerikas resnais'' bet ar alus vēderiņu(vai kā aktieris Jack Black, kura harizma liek pievērt acis uz vēderiņu ) , tad jā, būtu kopā. Bet pēc dabas esmu prasīga pret otru. Ja es piekopju veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, tam attiecībās jabūt kam kopīgam. :)
08.04.2015 22:39 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
euuu, pavisam citā diskusijā netīšām ieliku ::D paardooon :D
08.04.2015 22:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 01.04.2015
Bet, ja es uzzinātu, ja mans puisis ir šādi sarakstījies ar kādu, priecīga es nebūtu...(s)
08.04.2015 22:44 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet, ja es uzzinātu, ja mans puisis ir šādi sarakstījies ar kādu, priecīga es nebūtu...

Atkarīgs no tā kāds puisis- māk draudzēties ar meitenēm vai arī katru, ar ko tuvākas sarunas cenšas pavest.
09.04.2015 01:31 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Krāpšana ir nesakārtots čakru stāvoklis-to var izmainīt ,tad krāpt nemaz nevajag...dzīvo pari līdz mūža beigām kopā -uzticīgi.
Lai būtu harmoniskas attiecības starp vīrieti un sievieti ir jāsaprot daudzas lietas.Tā ir ļoti svarīga tēma,no kuras ir atkarīga Jūsu laime,veiksme,labklājība,veselība.
Daudzi izlasot šo rakstu daudz ko nevarēs pieņemt.Abi partneri nevarēs tikai 'ņemt' ,bet būs arī 'jādod'.Cilvēki pārsvarā ir egoisti -grib tikai ;;ņemt'.
Sieviete ir apveltīta ar sievišķo enerģiju ,kuru ražo sievietes olnīcas, vīrietis -ar vīrišķo.Lai attiecības būtu harmoniskas ir jābūt pareizai enerģijas apmaiņai starp vīrieti un sievieti.Jūs varat uzbūvēt pareizas harmoniskas attiecības.
Daudzus interesē ,kā atvērt čakras,kuras nosaka mūsu dzīvi,tā būs jaunu zināšanu apguve,personības izaugsme.Radītājs mūs ir sadalījis divās pusītēs,lai paātrinātu cilvēces attīstības procesu.Lai abas pusītes visu laiku tiektos viena pēc otras.
Tā sievietēm seksuālā čakra ir vienmēr piepildīta ar enerģiju, vīriešiem tā ir tukša un sieviete ir gatava vienmēr pabarot,piepildīt ar seksuālo enerģiju.Tāpēc vīrieši bez sievietēm nemaz nevar pilnvērtīgi dzīvot ,ir teiciens man vajag 'mūzu', pie manis atlidoja ;;mūza.Kāpec sievietei ir visu laiku seksuālā čakra pilna ar enerģiju?
Tāpēc ,ka viņai vajag vīrieti pievilināt,iedvesmot,taisīt bērnus,dzemdēt,izaudzināt.Sieviete ir vairāk pie zemes piesieta. Sieviete ir pašpietiekama.Domājiet ,ka Jūs varēsiet nodzīvot dzīvi bez sievietes -dzīve būs daudz grūtāka,īsta laime arī nebūs, būs morālais dvēselē par to ,ka nav pilnība izbaudīta dzīve.


Tāpēc vīrieti var uzskatīt par pasaules pārveidotāju, viņa seksuālā čakra nav pievienota tikai vienai sievietei,vīrietim ir jābūt ar sievišķo enerģiju vienmēr.
Ja viena sieviete nedos seksuālo,sievišķo enerģiju, tad aizies pie citas ,kura uzreiz iedos, pabaros.Vīrietis pasaulē atbild par pēcnācēju skaitu.Tapēc vīrieša spermā ir miljardiem aktīvu spermatozoīdu..Tas padara vīrieti seksuāli neaizsargātu.Vīrietis ir poligāms.Gribat uzticīgu vīrieti ,dodiet enerģiju.Jūs neesat vienīgā uz pasaules ar tādu spēju.
Sievietei seksuālā čakra ir vienvirziena, tas nozīmē ,ja sieviete ir izvēlējusies vīrieti -tad visa enerģija ir vērsta tikai viņam.Sievietei tikai reizi mēnesī nobriest viena olšūna.Sieviete atbild par pēcnācēju kvalitāti.Tapēc no dabas tai ir vienmēr enerģija.Sieviete ir monogāma.Sievietes neuzticība nav enerģētiska.Tā ir psiholoģijas jomā.Toties vīrietis uzreiz sajutīs ,ka viņa būs savu enerģiju pāradresējusi uz citu vīrieti,lai kā slēptu to.Sieviete var barot tikai vienu vīrieti,pat, ja viņai ir vairāki mīļākie.
Kad vīrietis un sieviete veido savienību,kura pamatā bija pievilkšanās-to biolauki apvienojās,savstarpēji pastiprinoties,Izveidojās kopēja enerģētiska struktūra.
Tā pastiprina viens otru.Lai tā būtu stabila ir jabūt pareizai enerģētisko centru darbībai.
http://www.astral-temple.com/ru/discussion/attiecibas-to-atkariba-no-cakru-stavokla/
Rakstiet ,varam atrisināt nestabilitāti attiecībās [email protected]
13.04.2015 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits