Stilīgi sporta apģērbi - kur?

 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Hei!

Aktīvajām sportotājām! Kur pērkat stilīgus, kvalitatīvus sporta apģērbus, bet par draudzīgākām cenām kā nike? Skatos, ka H&M ir diezgan forša sporta līnija, bet kā ar kvalitāti (neizstaipās un pēc 5 mazgāšanas reizēm nesākt jukt ārā?)? Varbūt citos mainstream veikalos arī labas sporta apģērbu līnijas sākušas parādīties?

Gribas pamēģināt kaut ko jaunu, interesē konkrētāk fitnesa legingi un brīvi, plandoši krekliņi. Esmu bijusi nike fanāts jau gadus 5 un neko citu neesmu pirkusi, bet pēdējais nike veikala apmeklējums pirms dažām nedēļām nedaudz traumēja :D 280eur par botām, zeķēm, krekliņu un legingiem, no kuriem 99(!!!) eur maksāja sasodītie legingi vien. Superīga kvalitāte, audums vispār ideāls, nespīd cauri, nekas nevelk un nespiež, bet nu ņemot vērā, ka mazgāju viņus katru 2.-3. dienu (ir 2 mīļākie legingi, kurus uz maiņām velku, kamēr otri mazgājas), tāpat nonēsāsies relatīvi ātri... :(

Gribētos saprast vai pērkot dārgos sporta apģērbus mēs maksājam par brendu vai kvalitāti, tādēļ ļoti labprāt paklausīšos atsauksmes par citiem brendiem un vai labāk samaksāt vairāk 1x un nēsāt mierīgu sirdi gadu/divus, vai tas viss ir fufelis un arī h&m legingi turēties tikpat ilgi!
27.03.2015 11:42 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pirms drusciņ vairāk kā nedēļas tieši nopirku sev H&M sporta krušturi un "jogas šortus" - esmu sajūsmā, īpaši par šortiem :-) Mīksti, ērti, smuki, kvalitāte pat ļoti pieņemama un cena super! Kad būs brīvāks laiks un veikali vaļā, tad došos iepirkt vēl ;-)
06.04.2015 17:22 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es arī jau vairākkārt esmu minējusi - man ļoti patīk H&M sporta apģērbs. No parastās sadaļas pērku tikai parastos kokvilnas krekliņus un apakšveļu, jo esmu vairākkārt vīlusies kvalitātē, taču ar sporta apģērbu viss forši, ilgi lietojas, krāsas spilgtas, audumi labi utt.! :)
06.04.2015 17:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda ir izmēģinājusi ZIB sporta līniju? Ļoti patīk krāsas, tikai cenas gan nē. :D Varbūt kādai ir atsauksmes par kvalitāti? Līdz šim nav nekas no viņiem man pirkts.
06.04.2015 17:39 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Agrāk arī sportoju visādos ''kreisajos'' legingos un kreklos. kopš pamēģināju nike un adidas - nu nav salīdzināmas prastās lupatas ar speciāli sportam paredzēto apģērbu. viss pieguļ perfekti, cauri nespīd, neredz ka iesvīdis, izceļ figūru. Par nike thermal hoodie vispār nav komentāru, var skriet gan lietū, gan vējā, nekad cauri nepūš vējš un nav slapjš no lietus, āra aukstumu nejūtu un pašai karsti arī nepaliek. (l)

Es pērku sportdirect, nu par tādām cenām var taču pilnu komplektu atļauties :-) cik tad bieži tās sporta preces vajag, labi ja 1x gadā jaunu, jo kalpo lieliski. LV veikali un sportland vispār ir humora deva - ļoti bieži preces ar lielo uzrakstu ''jaunums'' ir tas, kas tieši tajā momentā ir sportdirectā :-D Cena dauuuudz zemāka, nesen pasūtīju vienas bikses (veikalā 49eur, SD par 28) un otras (veikalā 67 eur, SD 33 eur) :-D

Tas pats ar apaviem, kurpes LV veikalā maksā ap 110eur, pasūtīju par 59eur :-D

galvenais tikai aiziet uz to sportlandu un kārtīgi samērīt (īpaši apavus) :-D
06.04.2015 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es atziistu tika Nike un so to no Adidas (vinjiem ir dazas smukas liinijas). Uzskatu, ka kvalitatiivos sporta legingos noteikti ir veerts ieguldiit, jo cik nav redzeeti visaadi leetie varianti, kuriem viss cauri spiid.
Kreklinjiem drosi vien vienalga kaada kvalitaate (es gan taapat dodu prieksroku Nike), bet legingiem un sporta kruusturiem un botaam ir jaabuut kvalitatiiviem.
06.04.2015 17:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tam h&m cauri nekas nespīd, ja spīdētu, tad es tak nepirktu :-P Bet tā kā es vingrojos savā mājas "treniņzālē", tad man visvairāk tas ir pašas priekam un motivācijai. Ir arī šis un tas no adidas un nike, bet brends šajā gadījumā nav pats svarīgākais. "Pa dārgo" pērku aktīvās atpūtas drēbes - termoveļas, slēpošanas bikses, haika zābakus utt, ko bieži lietoju arī darbā, bet tie topiņi un šortiņi man nešķiet tik svarīgi. Biju pirms pāris nedēļām vienreiz uz zāli un dikti iekrita acīs tā meiteņu mode atnākt izrādīt dārgo jaunākās kolekcijas treniņtērpu, bezjēdzīgi staipīties pa zāli un tā arī nemaz neiesvīst... Zinu, ka tas nav šejienes nopietno sportotāju gadījums, bet uzjautrinoši :-D
06.04.2015 18:07 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es arī pērku tikai Nike, Adidas vai Puma. Un sportsdirectā šo firmu apģērbus var sakomplektēt arī 60 Eur robežās.
06.04.2015 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Superīga kvalitāte, audums vispār ideāls, nespīd cauri

man tieši otrādāk, nike legingi kā plānās zeķubikses, nu visu var redzēt cauri, uzvelkot krāsas izbalē.
06.04.2015 18:22 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Arzemes esmu nopirkusi smukus gan juicy couture gan EA7
06.04.2015 18:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man ļoti patīk ADIDAS! Man ir ADIDAS legingi, kas kalpo jau gandrīz 2 gadus un izskatās kā jauni. Maiciņas man ir visādas - gan ADIDAS, gan Nike, gan bezšķirnes, gan LaGear (laikam tā bija), utt., jo maksāt par maikām 20+ EUR man neceļas roka.

Jā, apavi arī ir Nike, sporta cimdi ADIDAS. Ā, ir vēl garās apspīlētas USA Pro bikses. Biju Lisabonā, iegāju Sportdirect outletā. Biju pārsteigta, jo tur diezgan viss padārgs (salīdzinājumā, piemēram, ar Londonas Sportdirect), bet acīs iekrita USA Pro bikses, kas tur piķoja gandrīz 30 EUR. Visu kārtīgi izmērīju un internetā sportdirect mājas lapā pasūtīju par 17 EUR. Kalo labi - nekas nekur nespīd cauri un viss forši. Nav jau tā, ka tikai Adidas un Nike rullē!
06.04.2015 19:40 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Varbūt kāda ir izmēģinājusi ZIB sporta līniju?
Man ĻOTI patīk zib parastie izejami topi, pasūtīju arī vienu no sporta kolekcijas - reāls mēsls, jo dīvaini stāv. Nezinu, vai vispār kādreiz vilkšu.
06.04.2015 19:42 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Ja ir iespeja, iesaku apmeklet kadu outlet centru, kur piedavajuma sporta veikali, ja pirmo reizi dodies, pieregistrejies info centra, vai ar emailu un vel papildus 10 %.
Cenas labas, ja vel paveicas uz atlaidem :)
Es prieksroku dodu Nike, vesakam laikam ara skriesanai patik Asic, loti patik jogas bikses no NewBalance.
06.04.2015 22:35 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.10.2017
Paskaties Origo 2.stāvā sporta outletā, vēl netālu ir arī adidas outlets Kr.Barona ielā - sev pērku parasti tur. Ja gribi kaut ko individuālu, mēs mūsu karsējmeiteņu komandai sporta tērpus pasūtījuām no vietējā ražotāja URSA.
30.10.2017 01:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man ir vieni sporta legingi, pāris krekliņi un sporta krūšturis no HM, pirku pirms gadiem 3 un izmantoju joprojām, laba kvalitāte. Nesen nopirku Nike legingus par 30€ uz atlaidēm, Nike skriešanas botas par 40€. Nav jaunākā kolekcija, bet mani pilnībā apmierina :)
30.10.2017 08:28 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Esmu nejauši uz atlaidēm atklājusi dažus sporta preču zīmolus, kuri ir ne sliktāki par Nike, bet daudz lētāki. Piemēram, Karrimor, North Bend. No Nike atšķiras tikai vizuālais. Kalpo labi un ir ērti. Pērku turpat, kur parasti - Sportsdirect un Sportland.
Man patīk Nike, bet nav tā, ka siekalojos un dievinu, tāpēc ir diezgan vienalga, kāds logo man ir virsū. :-)
30.10.2017 08:37 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es visbiežāk izvēlos puma sporta apğērbus. Arī h&m gribu izmēğināt, bet nekad nav izdevies atrast savu izmēru (M) - vai nu ir XS vai L/XL vismaz GC veikalā. :D
30.10.2017 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja kādreiz brauksi teiksim uz Vāciju...atlicini pāris stundas apgaitai pa veiakliem un nopērc sportaa apģērbu tur,... nebūs dārgāk pa mūsu pašu outletiem (būs pat lētāk ja uztrāpīsi izpārdošanaas atlaides) bet kvalitāte potenciāli labāka jeb tikpatlaba kā pie mums pats labākais dabūjamais... un varēsi arī apčamdīt aks nebūs kā pirkt interneta veikalā....
Daži man zināmi cilvēki sādi regulāri pērk netiaki sporta apģērbu bet arī ikdienas apģērbu.
Personīgi es p[ērkos LV veikalos.... bet nu man jau liela pieredze un pēc skaat-taustes varu noteikt kas būs ok kvalitātē un kas nē.... man piemēram viens sporta krekliņš lai gan nolietojies un pat reebok emblēma nogājusi nost no mazģāšanaas reiz\ēm.. bet neizjucis un bez caurumiem stāv jau kādu 10-12. gadu.. ik pa laiakm vēl uzvelku kad tāds sviedraināks tgreniņ;š piemēram skriešanaa
30.10.2017 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Bet bieži vien redzu interesantu paradoksu ja tā varētu teikt... ļoti bieži cilvēkiem sporta apģērbs augstakaja limenii (smuki brenda apgerbi un aapavi ) bewt pati sportosana viszsemakaja aiespejamaja limeni vai praktiski vispar nekada
30.10.2017 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Un tad piezogas sajutas ka esi atnacis nevis uz sporat zali bet gan modes skati :-D
30.10.2017 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Var nokomplektet pilnu sportaa pgerba ekipejumu (augsinja, apaksinaj, zekes un apavi|)ari lidz 100-120eur.... nedaudz muslina fakts ka vot super duper brendigi un smuki apgerbu sportam cilveki var sapirkt un uz zali abonamentu var nopirkt bet vot trenberim naudu nevar atrast un tad kemojas pa zaali un lielaka dalja agrak vai velak to vius tapat pamet jo neko isti nesasniedz no merkiem sportaa
30.10.2017 09:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits