Raimonda Elbakjana lieta

 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Kādas ir jūsu pārdomas? Manuprāt Stradiņš rīkojās pilnīgi pareizi raidot brīdinājuma šāvienus gaisā tuvojoties sunim, jo 1) saimniekiem savi kranči ir jāsavāc 2) Ja cilvēkam ir ieroču nēsāšanas atļauja, tad viņam ir visas tiesības to ieroci izmantot, suns nav cilvēks, ko tagad kranču aizstāvji teiks - ''necilvēks, kā var šaut uz suni?'' - Padomājiet, vai jūs to pašu teiktu, kad jūsu bērniem (tpu, tpu, tpu) milzīgs vācu aitu suns uzbruktu.

Vēl piedevām šodienas Elbakjana izteikumi , šeit citāts no ''delfiem'' -
Elbakjans: Stradiņš kaujas pozā šāva uz suni, kurš atradās 30 metrus no viņa
. Jūs izlasījāt kārtigi? ŠĀVA! Viņš pat netrāpīja! Un Elbakjans vēl atļaujas piekaut piekaut cilvēku tikai dēļ tā, ka viņš aizstāvēja no Elbakjana kranča, kas nebija pavadā raidot brīdinājuma šāvienus gaisā? Nu gan! Un ir cilvēki, kas viņu atļaujas aizstāvēt! Kā piemēru var minēt šo.

Ģenerālis @ValdisValters · Mar 22
Lūdzu ordeni piešķirt@RElbakjans !!!!!


Cerams policija visu noskaidros, kaut gan mūsu valstī taisnība ne vienmēr uzvar.
24.03.2015 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēkam ir ieroču nēsāšanas atļauja tad viņam ir tiesības nēsāt ieroci kur grib.

Protams, žēl, ka Stradiņš nenošāva Elbakjanu, jo viņu tiesa pēc tam attaisnotu, jo Elbakjans viņam uzbruka un mēģināja atņemt ieroci, kas ir pretlikumīgi.


Tu pats vispār saprati, ko uzrakstīji?

Protams, Elbakjanam vajadzēja suņus vest saitē un nevajadzēja tik stipri sist.

BET man vairāk uztrauc tas, ka indivīdiem ir ieroču nēsāšanas atļauja un viņš, ejot skriet (!!!), ņem līdzi pilnībā pielādētu ieroci un vēl rezerves atveri!!! Par šādu indivīdu emocionālo un psihisko stāvokli vajadzētu pirms tam kārtīgi pārliecināties. Jo ja jaut tie zvēri bija tik bīstami un bez mazvai tūlīt sakoduši attiecīgo indivīdu, tad ellē ratā, kā Elbajkjans paspēja pie viņa piebraukt, iedot pa muti un nenormāli agresīvie zvēri šim neiekoda tajā brīdī, kad šis vārtījās pa zemi??
Nebūtu brīnums, ka līdz nākošajam Citadeles gadījumam ir atlicis pavisam maz laika un drīz vien dzirdēsim pa tv ko līdzīgu.
24.03.2015 22:41 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Galvenais, ka krancim, kam apdraudēja cilvēka dzīvību viss kārtība.


raikkonen

KO TU SPRĒGĀ PAR TO SUNI! IR KĀDI PIERĀDĪJUMI, KAS APLIECINA, KA SUNS VISPĀR UZBRUCIS, APDRAUDĒJIS CILVĒKA DZĪVĪBU??
Goda vārds, labāk KLUSĒT par lietām, kurās nav pareiza izpratne par tām precīzi fakti!!!!!
24.03.2015 22:46 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
.....kurās nav pareiza izpratne par tām un precīzi fakti!!!!!
24.03.2015 22:47 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Un vēl cilvēkiem kopš bērnu dienām tiek ieaudzināts, ka suņi noteikti sakodīs, ka suņi ir agresīvi neparedzami dzīvnieki, kuri var uzbrukt jebkurā mirklī, taču netiek iemācīts, kā pareizi reaģēt uz suni, ja (JA!!!) tas ir agresīvs, kā šādu agresiju novērst vai vēl labāk - vispār neizprovocēt. Ja cilvēka virzienā skrien suns, tad skrien viņš visdrīzāk apošņāties un apsveicināties, nevis iecirst zobus pakaļā. Lai gan, suņi jau jūt tos sučkas un pret tiem arī ir agresīvi.
Laukos omei bija suns, vienmēr skrēja savā vaļā, nevienu neaiztika, ne pastniekus, ne kādus palīstrādniekus vai autoveikalniekus. Reiz piebrauca itkā autoveikalnieki, busiņš ar paiku, viss tā kā normāli, bet suns riedams, zobus atņirdzis un rūkdams metās virsū. Suni protams, ātri savāca, neviens netika arī sakosts, veči busā iekšā un prom. Vēlāk izrādījās, ka tie ir no kaut kāda cita pagasta zaglēni, kas autoveikala aizsegā braukā pa mājām un skatās, vai ir iespējas, ko nospert.
Kā jau teicu, suņi sajūt sučkas un ja pa mežu skrien bailīgs "varonis" ar pistoli...
24.03.2015 22:50 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Ja mājās negrib atstāt ieroci, tad lai ņem līdzi skrienot. Problēmas ir tikai visādiem Elbakjaniem, kas vairākkārtīgi izmesti no skolas par nesekmību.

Un ja tas Stradiņš ir tik neadekvāts, kāpēc tad nenošāva to viņa famīliju ar visu suni, jo pēc Elbakjana vārdiem viņš esot bijis kaujas pozā.

Realitāte ir tāda un fakti - Stradiņš ir cietis, bet Elbkajana famīlijai ne skrambas.

Tas nozīmē tikai vienu - bija brīdinājuma šavieni gaisā, kas nevienam kaitējumu nenodarīja, jo skrienot pakaļ sācis skrien tas suns un gribējis iekost, Stradiņš to redzēja , apstājās un izdarīja brīdinājuma šavienus, lai aizbidētu strauji tuvojošos suni. To redzējis Elbakjans piebraucis ar riteni pakaļ Stradiņam un viņu piekāvis, par to, ka uzdrošinājās aizbiedēt viņa agresīvo kranci, bet Stradiņš kā adekvāts un miermīlīgs cilvēks pat nemēģināja nošaut uzbrucēju, lai gan viņam bija tādas tiesības.

Elbakjana izteikumi, ka Stradiņš šim paskrējis garām un sācis bezsakarā šaudīties neiztur kritiku un kam nav nekādas loģikas. Ja Stradiņš būtu neadekvāts, viņš to Elbkjanu un viņa ģimeni būtu jau nošāvis.
24.03.2015 22:57 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Suņfašistu argumenti par suņu miermīlīgumu neiztur nekādu kritiku.

Suņi ir ļoti agresīvi, jo īpaši ja skraida bez siksnas. Pirms diviem gadiem, man iekoda viens krancis pie kādas mājas, kurš bija ārpus sētas, bez siksnas un kur bija saimnieki man ar nav zināms. Braucu ar riteni. Žēl, ka man nebija ieroča, tad būtu mēģinājis tam krancis smadzenes izšķaidīt.

Domāju, tas nevienam nav noslēpums, ka suņi vienmēr agresīvi izturas pret riteņbraucējiem, skrējējiem, skrien tiem pakaļ, lai iekostu, bet suņfašisti to faktu vienmēr ignorē.
24.03.2015 23:02 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Manis pēc, lai šauj visus suņus nost. Nespēju iedomāties kā mana dzīve mainītos uz slikto pusi, ja pilsētā vairs nebūu neviena suņa. Man dzīvnieku nav, jo uzskatu tos par parazītu nēsātājiem. Neatbalstu ari mājlopu turēšanu, jo gaļu nelietoju. Bērnībā ir uzbrukuši suņi. Tagad ari ļoti bieži uz ielām Rīgas centrā vazājas un rej virsū nepiesieti un nepieskatīti dzīvnieki. Kāpēc, lai man būtu no viņiem jācieš?
24.03.2015 23:13 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Un man ir vienalga, ka vinš skrien, lai apošņātos. Kāpēc, gan man būtu jāpacieš kkāda cita cilvēka vai zvēra manis apostīšana ejot pa ielu? Kāds sakars? Ejiet taču visi dzīvot mežā ar saviem dzīvniekiem, ja jums tik ļoti pieņemami šķiet, ka kāds skrien jums klāt un apošņā. Un par tiem bērniem, neviens arguments neiztur kritiku. Statistikā milzu cipari ar gadījumiem, kad dresēts majas mīlulis sakož bērnu, reizēm pat līdz navei. Ja jūs būtu bijuši klāt tādā situācijā, kad omes mīļais sunītis, kane reizi nav nevienam kodis, vnk nokoda 2 gadīgam bērnam ausi, tad jūsu domas mainītos. Un jā, visus visi pieskatīja, tieši mēģināja šo versiju - vajag taču ļaut pierast, mācīt gan bērnam, gan sunim utt.
Es mežā rēķinos, ka tur var būt meža zvēri, bet tie parasti (ja nav traki) baidās no cilvēka un dienas laikā acīs nevienam nerādās, bet šitie suņi, pa pusei intelektuāļi... pretīgi vnk, un savus sūdus vēl visur atstāj.
24.03.2015 23:19 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Mežā jau faktiski nav no kā baidīties, izņemot no suņfašistu krančiem. Lāču te nav, vilki arī pa lielam nav. Lapsas, stirnas baidās no cilvēkiem.
24.03.2015 23:21 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Domāju, tas nevienam nav noslēpums, ka suņi vienmēr agresīvi izturas pret riteņbraucējiem, skrējējiem, skrien tiem pakaļ, lai iekostu


Lūdzu, cienītais, nemēri visus suņus pēc vienas mērauklas!! Jā, suņi ir dzīvnieki, jā, suņiem ir instinkti, un jā, saimniekiem ir jāuzņemas pilna atbildība par savu mājdzīvnieku. Bet NEVISPĀRINĀM lietas!! Ne Tev pierādījumi, ka šis suns uzbruka Stradiņam, ne fakti par to, ka visi suņi vienmēr ir agresīvi tādās un tādās situācijās!


Par sunset komentāru klusēšu, lai nesanāk pateikt kaut ko skarbāk par skarbu. :)
24.03.2015 23:24 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Man ir pierādījumi, ka suns grasījās uzbrukt Stradiņam un tā ir paša Stradiņa liecība, kam es sliecos piekrist.

Kādi argumenti ir Elbakjanam? Stradiņš uzbruka viņam un viņa krancim? Kāpēc tad neviens nav cietis, izņemot pašu Stradiņu?
24.03.2015 23:27 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Sunset komentārs arī savā ziņā atspoguļo to, ko iepriekš teicu. Suņi nezkāpēc neklūp virsū kuram katram, bet atrod tos īpašos indivīdus, tos ar attieksmīti. Un kož nabadziņiem visu bērnību. Kā tādi dunduri karstā vasaras dienā.
24.03.2015 23:28 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Nu re, katrs izvēlas sev tīkamāko versiju un katrs izvēlas viedokli, kuram ticēt un piekrist. Tā tās lietas arī iet- tukša malšana!
24.03.2015 23:29 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Nav runa par ticēšanu, bet faktiem. Stradiņš tiesā uzvarēs Elbakju un tas ir 100%.
24.03.2015 23:30 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
kož nabadziņiem visu bērnību. Kā tādi dunduri karstā vasaras dienā.


:D :D hahah, precīzi.
Un arī es 100% uzticos tam, ka suņi prot izvēlēties cilvēkus. Smieklīgi skan?! Un ANTI-suņfašitiem to nesaprast. Bet labi, tas jau ir vispārīgi runājot, ne par tēmu.
24.03.2015 23:32 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Protams, ka uzvarēs. Galu galā, tiesvedībā uzvar tie, kam labākos amatos draugi.
24.03.2015 23:33 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es gan nebūtu tik pārliecināta par kādas puses uzvaru. Abiem ir lietas, par ko tiesu pārliecināt visās instancēs. :)
24.03.2015 23:39 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Suņi nezkāpēc neklūp virsū kuram katram, bet atrod tos īpašos indivīdus, tos ar attieksmīti. Un kož nabadziņiem visu bērnību. Kā tādi dunduri karstā vasaras dienā.


šitik debīlu komentāru nebiju lasījis no suņfašistēm.

Tad jau ēbreji paši bija vainīgi pie holokausta. Tipa, upuris izprovocēja agresoru.
24.03.2015 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Statistikā milzu cipari ar gadījumiem, kad dresēts majas mīlulis sakož bērnu, reizēm pat līdz navei.

Statistikā ir arī tavi "milzu cipari" par gadījumiem, kad superīgi audzinātais un lolotais bērniņš paņem un nožmiedz visus vecākus un piedevām vecvecākus.
Tā ka - lūdzu atsauci uz saviem milzu cipariem.
24.03.2015 23:50 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Un arī es 100% uzticos tam, ka suņi prot izvēlēties cilvēkus. Smieklīgi skan?!


Tāpat kā prot izvēlēties kaķus, stirnas vai citus suņus ko nokost, jo īpaši kad barā skraida.

Suns ir vilku dzimtes pārstāvis un vilki ir agresīvi kā zināms. Viņiem ir instinkts - nogalināt.

Tie, kas prot savus suņus audzināt vai aizvest uz suņu skolu, ar tiem nav problēmas, problēmas ir ar suņiem , kas nav audzināti un kad palaiž brīvībā uz āru lauzās slepkavnieciskais instinkts.

Un tur tik tiešām nav vainīgi ne cilvēki, ne citi dzīvnieki, kam ir jācieš dēļ tiem mēsliem.
24.03.2015 23:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!