Raimonda Elbakjana lieta

 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Kādas ir jūsu pārdomas? Manuprāt Stradiņš rīkojās pilnīgi pareizi raidot brīdinājuma šāvienus gaisā tuvojoties sunim, jo 1) saimniekiem savi kranči ir jāsavāc 2) Ja cilvēkam ir ieroču nēsāšanas atļauja, tad viņam ir visas tiesības to ieroci izmantot, suns nav cilvēks, ko tagad kranču aizstāvji teiks - ''necilvēks, kā var šaut uz suni?'' - Padomājiet, vai jūs to pašu teiktu, kad jūsu bērniem (tpu, tpu, tpu) milzīgs vācu aitu suns uzbruktu.

Vēl piedevām šodienas Elbakjana izteikumi , šeit citāts no ''delfiem'' -
Elbakjans: Stradiņš kaujas pozā šāva uz suni, kurš atradās 30 metrus no viņa
. Jūs izlasījāt kārtigi? ŠĀVA! Viņš pat netrāpīja! Un Elbakjans vēl atļaujas piekaut piekaut cilvēku tikai dēļ tā, ka viņš aizstāvēja no Elbakjana kranča, kas nebija pavadā raidot brīdinājuma šāvienus gaisā? Nu gan! Un ir cilvēki, kas viņu atļaujas aizstāvēt! Kā piemēru var minēt šo.

Ģenerālis @ValdisValters · Mar 22
Lūdzu ordeni piešķirt@RElbakjans !!!!!


Cerams policija visu noskaidros, kaut gan mūsu valstī taisnība ne vienmēr uzvar.
24.03.2015 19:42 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, tas vēl ir jautājums, vai suns vispār kādam ir brucis virsū!
24.03.2015 20:08 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Pēc situācijas apraksta var saprast, ka suns pat nav izrādījis nekādas agresijas pazīmes (rējis, rūcis, atņirdzis zobus), tad nu var vienīgi spriest par konkrēto cilvēku psihisko stāvokli.

Ko no tāda dzīvnieka kas ir instinktu vadīts var sagaidīt? NEKO! Suņi ir neprognozējami! Un tās Elbakjana versijas, ka no ''NO 30 METRU ATTĀLUMA ''KAUJAS'' pozā šāva pa suni'' . Nu pilnīgi smiekli nāk. :-D:-D:-D Ja viņš kaut vai armijā gājis, tad zinātu, ka makarova pistoli nevar no 30m trāpīt pa suni, tas ir tuvcīņas ierocis.
24.03.2015 20:10 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
UN PAGAIDIET? SUNS IR MIRIS? SUNS IR SVEIKS UN VESELS! Tātad patiesībā Elbakjans piekāva cilvēku un nelikumīgi atļāva tam ieroci. OJJJ. Tur jau draud nopietns pants, pat vairāki. :D :D :D
24.03.2015 20:11 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Neesot klāt, grūti spriest. Atbilstoši normatīvajiem aktiem suns drikstēja būt bez pavadas, uzpurņa, bet tādā attālumā, lai saimnieks to spētu kontrolēt. Izšaut varēja, ja suns reāli uzbrūk, personai mēģina atņemt ieroci. Kas tur notika, zina abi kungi paši. Gan, jau, ka abi vainīgi.
24.03.2015 20:11 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Šorīt izlasīju tikai to rakstu, kurā piedēvēta pareizā rīcība šāvējam, bet twitterī lasīju kaut ko apmēram tādu, ka interesanti tie mediji, no sākuma raksta, ka vīrietis mežā šaudās, kamēr apkārt cilvēki, bet vēlāk raksts, ka cilvēks aizstāvējies no suņa mežā, kad neviens cilvēks apkārt nav bijis...
24.03.2015 20:11 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Tu gadījumā neesi Stradiņš, ka tā trako?

Neesmu gan, vienkārši nepatīk sabiedrības dubultie standarti un ažiotāža no cilvēku puses, par to, ka cilvēks izmanto savu likumīgi iegūtu nesāto ieroci, bet applausi un cieņa tam, kas izmanto brutālas 90. gadu metodes.
24.03.2015 20:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.03.2015
Uzskatu, ka šādos gadījumos ir pamatīgs sods jāpiemēro
suņa saimniekam, laikam to nesaprot kamēr dzīvē ar to nesaskaras. Vispār esmu suņu draugs,
bet kad 9 grūtniecības mēnesī pastaigājos un man priekšā izskrēja vilku sugas suns...nevaru izstāstīt sajūtas.Saimnieks saka viņš nav PĀRĀK nikns...nu kā es pa gabalu varu zināt vai nikns.
Es liktu vispār "sutkās" tādus saimniekus, lai saprot, ka dzīvnieks IR ATBILDĪBA.

Toreiz griezos policijā. Policija neko nevarot izdarīt. Tas ir normāli?
24.03.2015 20:14 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
interesanti tie mediji, no sākuma raksta, ka vīrietis mežā šaudās, kamēr apkārt cilvēki, bet vēlāk raksts, ka cilvēks aizstāvējies no suņa mežā, kad neviens cilvēks apkārt nav bijis...


Mediji raksta to informāciju, kas tajā brīdī ir pieejama. Kā pati saproti, tad katrai no iesaistītajai pusei ir sava versija, ko pagaidām nav bijusi iespēja pārbaudīt.
24.03.2015 20:14 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Šorīt izlasīju tikai to rakstu, kurā piedēvēta pareizā rīcība šāvējam, bet twitterī lasīju kaut ko apmēram tādu, ka interesanti tie mediji, no sākuma raksta, ka vīrietis mežā šaudās, kamēr apkārt cilvēki, bet vēlāk raksts, ka cilvēks aizstāvējies no suņa mežā, kad neviens cilvēks apkārt nav bijis...

HAAAAAAAAAAAAAAA
!!!
JĀAA! To ZINU! . To pats Elbakjans,lielais kāvējs un GHETTO varonis ierakstīja. Tas, ka viņš pats savu versiju pāris reizes mainīja, tas jau nekas. VAI NE?

Sākumā tas nebija viņa suns, tad tas bija viņa suns, tad tikai dzirdēja šāvienus, tad redzēja, ka šāva virsū no 20m attāluma, tad nu jau šāva virsū kaujas pozā uz 30m attālo suni. 48 stundu laikā kādas 5 versijas no šī uzbrucēja jau ir izskanējušas :D :D
24.03.2015 20:14 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
tas ka suns ir uzbrucis, to teica stradiņš, elbakjans teica ka suns neesot uzbrucis un tur pat vien ap saimniekiem skraidījis, un un neesot raidījis brīdinājuma šāvienus gaisā bet kaujas pozā uz to šāva.
un elbakjans esot kliedzis lai apstājas nedarot tā, bet stradiņš atkārtoti izšāvis. turklāt kurš dodas skriet ar kaujas pistoli un vēl atsevišķi pilnu atveri ar patronām? vēl varētu saprast ka drošībai grib paņemt līdzi ieroci, a kādā jēgā vēl pilnu atveri ņemt līdzi.
un elbakjans viņam uzbruka, jo bija kopā ar bērniem un vecākiem, un stradiņš ar ieroci viņam draudēja. jā varbūt dusmu uzplūdumā raimonds nedaudz par daudz piekāva, bet vai tu savas ģimenes dēļ nebūtu gatavs uz visu?
24.03.2015 20:16 |
 
Reitings 58
Reģ: 14.04.2012
Laist suni vienu bez uzpurņa nav pieņemami.
Zinu, ko nozīmē, kad uzbrūk suns.
Bet vnk skriet pa mežu ar kaujas ieroci, pielādētu, ir slimi. Ar ko viņam ir tādas privilēģijas "aizsargāties"? Tad kāpēc mums visiem nav ieroči un kāpēc tos nenēsājam līdzi? Vai arī mums nevar iekost suņi?
Ir jājūt kaut kādas robežas, kas ir ierocis, kad tas jāpielieto, un kā ir jāattiecās pret dzīvību. No suņa savu bērnu vēl ir kaut kādas iespējas nosargāt (nelaist vienu, pieļaut iespēju, ka mežā, galvaspilsētā saimnieki var būt palaiduši savus zvērus izskrieties u.t.t.), bet no slimiem cilvēkiem, kuriem vairs nav nekādu robežu, gan nē.
24.03.2015 20:18 |
 
Reitings 58
Reģ: 14.04.2012
Un vai kungam vispār bija kādas pēdās, kas pierādītu suņa uzbrukumu? kaut vai ieplēst drēbes gabals?
24.03.2015 20:19 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Ko no tāda dzīvnieka kas ir instinktu vadīts var sagaidīt? NEKO! Suņi ir neprognozējami!


tātad ja es redzu suni, man viņš ir jānošauj? tā ir tava loģika? jo nevar taču gaidīt kad ieslēgsies suņa instinkti un viņš pēkšņi atņirg zobus
24.03.2015 20:20 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.12.2014
raikkonen kapēc tu tik ļoti aizstāvi cilvēkus un bērnus? Cilvēki ir daudz nežēlīgāki par nabaga sunīšiem :-/
24.03.2015 20:21 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Neesmu nekādā veidā saistīta ar medijiem, droši vien tāpēc mans viedoklis atšķiras - man nepatīk lasīt, ka Jānis nozaga 3 ābolus, a nē, tomēr bumbierus, bet vispār tas nebija Jānis, tā bija Anna :D Joks pie joka, saprotu, ka katrs medijs grib būt pirmais, kas pasniedz ziņu.

Es nevienu neaizstāvu, neesmu droša, ka atbalstu ieroču nēsāšanu kaut vai tādu iemeslu dēļ, ka pat ne pārāk sen bija tas gadījums, kad kino nošāva vīrieti, bet zinu arī, ka Elbakjans nav tas smalkjūtīgākais cilvēks, savus padotos nežēlo, bet nu nepiekauj arī :D Tikai tas, ka cilvēki jau lasa vienā brīdī vienu versiju, pēc pāris stundām jau citu. Kam tad lai tic, ja pats nav bijis klāt?
24.03.2015 20:24 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.12.2014
Ja tu neaiztiksi un nekaitināsi suni,viņš tev arī neuzbruks.Protams,ir izņēmumi,bet lai šautu uz suni kaut vai gaisā,man ir nepieņemami...
24.03.2015 20:25 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
bet vnk skriet pa mežu ar kaujas ieroci, pielādētu, ir slimi.

AMM. Kapēc? PASKAIDRO MAN - KAPĒC tas ir slimi ? Ja kautkāds maniaks vai uzbrucējs ar nazi tiktu sašauts, tad jau būtu komentāri - GOOD DŽOOOB! ''RESPECT NO GHETTO, ka izmantoja pistoli''!! HAAAAAAAAAAAA. Ar ko suns bez pavadas ir labāks?
24.03.2015 20:32 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Tad jau arī gāzes baloniņš būtu jāizliedz, vispār nedrīkst aizstāvēties , nedod Dievs kādam pāri nenodarisī aizstāvoties. :((((
24.03.2015 20:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kam tad lai tic, ja pats nav bijis klāt?


Parasti jau šādos gadījumos neraksta - bija tā vai šitā. Varbūt virsrakstā, lakonisma dēļ. Bet tekstā labi varēs pamanīt atsauces uz informācijas avotu. Tad nu pats var izdomāt, vai tu ticēsi policijas oficiālajam paziņojumam (ja tāds ir), šāvējam vai sitējam. Tieši tā - kas nav klāt stāvējis, tas var tikai mēģināt apkopot faktus un viedokļus, un tad tos piedāvāt lasītājiem/skatītājiem.
24.03.2015 20:37 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Da labi,kurš normāls cilvēks skrien ar pielādētu pistoli? Tā tam skrējējam vajag,ka mūlis sarkans. Lai skrien pa stadionu,nevis pa mežu un mīž riepā. Es arī tādam pid****am sadotu pa muti.
24.03.2015 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!