Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapratu,ka ineternetaa vairs savu muuzhu neko nemekleeshu...:D

 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
nee,nu tieshaam,jau kuro reizi paarliecinos,ka mekleejot netaa informaaciju,var tikai veel vairaak sabiities,sakrenjeeties un nervus sabojaat....
shajaa gadijumaa,pirms saakat mani nozaagaat utt,jaa,es sazinaajos ar aarsti,ieteikums,viens,tas esot normaali,man neesot jaauztraucas....
nu taa-esmu staavoklii-16.nedeeljaa un vakarnakt peec sexa,biksiitees pamaniiju taadus,kaa asinjais izdaliijumus,pat ne iisti asinjainus,ne viegli rozaa,driizaak bruunus....man stress pa pa visaam malaam laukaa,draugs metas netaa iekshaa mekleet info un sapratu to,jo vairaak lasiiju,jo lielaakas shausmas mani paarnjeema,likaas ka visi simptomi,kas saraxtiiti ir arii man utt....draugs protams meegjinaaja mani nomierinaat,protams,ka nekaa,visa nakts neguleeta,no riita noveemusies,aiz stresa utt...taa nu kaa pulkstens raadiija laiku,ka zinu,ka mana vecmaate darbaa,zvaniiju augshaa, satrauktaa balsii,pusi vaardu aizmirstot angliski,izstaastiiju visu kas un kaa...vinja tik noteica,ka ta varot buut,ja esot bijis tikai mazliet,ne daudz un ne sarkarnas asinis,bet bruunas un no riita nekaa neesot,ne veederu velkot,nekaa,viss esot ok...jo pie vainas mana drauga draudzinjsh,testosterons utt....ja man velkot veederu vai dienas laikaa esot asinjoshana,tad gan jaabrauc uz slimniicu...asinjoshas naw,bet vai tad man miers,atnaakot maajaas no darba ,atkal netaa iekshaa un jaamkelee info,un kaads rezultaats-pinjkji asaras pa gaisu,jo salasiiti shausmu staasti par to,ka taapat kaa man 16.nedeeeljaa saakusies smeereeshanaas,tad paaris dienas bijis miers un tad 18.nedeeljaa chiks-gruutnieciiba cauri....
salasoties visus tos drausmu staastus,liekas,ka viss saap,ka nekas naw labi,ka veel nez kas....nezinu vai tas tieshaam,kaa mans draugs saka viss galvaa vai kaa....
zinu,ka stress ne pie kaa laba nenoved,bet vienalga,taada esmu.....tagad vieniigais,ko varu pateikt-MAN BAIL.....:-/
23.03.2015 18:11 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tas ir normāli. Baidīties ir normāli. Ja nu galīgi nerodi mieru, tad aizbrauc uz slimnīcu paklausīties tonīšus.
23.03.2015 18:27 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Nu jā, cik zinu, esot normāli kaut kādi šitādi izdalījumi. Ja nejuties slikti u.t.t, tad viss ok. Nav iespēja aiziet pie ārsta, lai apskata?
23.03.2015 18:29 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
klausi savam aarstam un pa internetu nerocies, tur par jebkaadaam probleemaam var atrast kapenju staastinjus.
23.03.2015 18:32 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Man arī tā bija. Ārsts teica, ka dzemdēti stiepjoties kāds asins vadiņš var pārplīst un viss esot OK. Par lasīšanu neta,ieteiktu to pārtraukt. Arī salasījos visādus šausmu stāstus,plus dzīvoju valstī,kur nav tik daudz pārbaudes kā LV,tāpēc arī satraucos. Beigās jau ar lielu gribasspēku pārtraucu lasīt visas tās šausmas. Paliks vieglāk,kad sāksi just mazuļa kustības :)
23.03.2015 18:34 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
tb dzemdei
23.03.2015 18:35 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
man jaa vecmaate teica to pashu,bet nu es nevaru,nervi dara savu....plusaa,es dura,salasiijos tos shausmu staastu par SA utt....
Valerija, man jau vispaar reizeem liekas,ka te UK,kaads tikai saak kaut ko dariit,kad bez maz vai mirsti...
23.03.2015 18:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja tik švaki nervi, tad nelasi neko!

Par šo tēmu - var būt visādi. Var būt, ka nekas tas nav, var būt, ka viss ir tiešām nopietni. To neviens ārsts tev pa telefonu pateikt nevarēs - visu rādīs tikai un vienīgi laiks. Principā - normālā grūtniecībā nekādiem brūniem vai citas krāsas izdalījumeim nevajadzēt būt, taču ir iespējami izņēmumi un tāpat, šādi izdalījumi var liecināt arī par grūtniecības pārtraukšanos.

Nezinu kā ir UK, Latvijā ārsti diezgan ātri reaģē un dara visu iespējamo, lai grūtniecību izdotos saglabāt vai vispār kaut ko glābt (ja nepieciešmas). Kanādā, piem., neviens te neko nedarīs un ļaus visam notikt +/- dabiski. Ja nav lemts, tad nav lemts. Pieņemu, ka UK varētu būt līdzīgi.
23.03.2015 19:02 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un kur probleema aizbraukt pie aarsta, taa vietaa, lai lasiitu murgus internetaa?

Izlasi arii aspiriina vai paracetamola iespeejamaas blakusparaadiibas, peec to izlasiishans secinaasi, ka nav uz pasaules nekaa kaitiigaaka un ka jaamirst nost. Turklaat no tamponiem un matu kraasas arii var nomirt.
23.03.2015 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)