attieksme pret jaunajām māmiņām un grūtniecēm

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
tās, kuras ir bijušas stāvoklī, lieliem vēderiem - ar kādu attieksmi esat saskārušās sabiedriskajā transportā, sabiedriskās vietās, apkalpojošajā sfērā? vai vienmēr jums tiek dota priekšroka, palaiž apsēsties vai kā savādāk izrādīta attieksme?

tāpat mammām ar ratiņiem - kādu attieksmi sabiedrībā izjūtat? vai pietur durvis, kad stumjat ratiņus ārā pa tām, vai palaiž rindā pa priekšu?

dalieties pozitīvās lietām un pastāstiet arī par negatīvu pieredzi, ja tāda ir bijusi
04.03.2015 20:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:D vienmēr ir iespēja piedalīties nākamās paaudzes radīšanā un pielikt visas pūles ,lai būtu par vienu ideālo cilvēku vairāk uz pasaules :)
09.03.2015 15:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
wee.
+++
09.03.2015 15:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
meooooww, nu bet vai tā māte vispār redzēja, ko sīkais izdarīja un, ka tu biji kaila tajā brīdī? Par ko gan viņai jāatvainojas, ja, piem., neko no tevis stāstītā neredzēja, bet vnk konstatēja, ka sīcis ir kaut kur ieklīdis?... Man šitādi mazie ieklīda samēra bieži pielaikošanas kabīnēs... Nu neko! Negaidīju nekādu atvainošanos, bet vairāk vaktēju savas durvis/aizkarus.
09.03.2015 15:17 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Mani bērni būs malači :D

Neon, nu bet protams, ka viņa redzēja. atnāca pakaļ tam sīcim, jo šis negāja prom. To ka plika stāvēju pamanīja arī tie cilvēki, kas ārā stāvēja un, protams, par to visi ķiķināja, bet man smiekli nenāca kaut kā. Nesaprotu kādēļ man būtu ğērbtuvēs jāvaktē savi aizkari, jo kādas māmuļas nemāk savus sīkos savaldīt.
09.03.2015 15:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neon, nu bet protams, ka viņa redzēja. atnāca pakaļ tam sīcim, jo šis negāja prom.

Nu taču tu jau pa to laiku gan aizkarus biji aizvērusi, gan piesegusies, tātad - neko viņa neredzēja! Nu neredzēja taču tieši to brīdi, kad sīkais atrāva aizkarus un tu visā godībā atrādījies 5 vīriešiem?... Ja neredzēja, tad nezināja, ka bija jāatvainojas. Bez tam, gan jau steidzās, lai tevi lieki netraucētu un arī pašai bija nepatīkami, ka sīkais ir aizmucis.
Lai nu kā - par ko tu tik ļoti pārdzīvo? Domā, vīrieši plikus pupus nebija redzējuši? Tad nu gan notikums! :D Ok, nedaudz negaidīti un nepatīkami, bet nu tu smagi pārspīlē, ka tev tur gan kafiju būtu jāizmaksā un pēc kūkas svešs vīrs jāsūta... :D
09.03.2015 15:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Par ko gan viņai jāatvainojas, ja, piem., neko no tevis stāstītā neredzēja, bet vnk konstatēja, ka sīcis ir kaut kur ieklīdis?


aaammm... Varbūt atvainoties par to, ka sīcis traucē citiem cilvēkiem laikot drēbes?

Man būtu bezgala nepatīkami, ja notiktu tā, ka plika stāvu cilvēku priekšā.

Nesaprotu kādēļ man būtu ğērbtuvēs jāvaktē savi aizkari, jo kādas māmuļas nemāk savus sīkos savaldīt.


Es arī uzskatu, ka, ja atnāk tomēr uz to veikalu ar bērnu, tad, lai viņš arī paliek ar mammu kabīnē, nevis brīvi skraida apkārt un traucē citiem cilvēkiem iepirkties.
09.03.2015 15:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Protams, ka būs . Mana arī ir malace un ceru, ka ne tikai manās acīs :D
09.03.2015 15:37 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ok, nedaudz negaidīti un nepatīkami, bet nu tu smagi pārspīlē, ka tev tur gan kafiju būtu jāizmaksā un pēc kūkas svešs vīrs jāsūta...


šim gan es piekrītu. Pietiktu tomēr arī ar vārdisku atvainošanos.
09.03.2015 15:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
meow, tev vajadzeja tam bernam ar pirkstu pakratit vai uzkerkt, ka taa darit nedrikst. Tas stradaa, berni savus vecakus biezi vien neklausa, naakas atkartoties, bet ka svesais kko pasaka, ta 1 un2 sicis ir prom.
Man tads gadijums bij kabine, plika gan nebiju, lai stav visi svetie klat , ja butu un to kads redzetu. Es nekluseju, paludzu mammai , lai vakte savu bernu .
09.03.2015 15:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu es drīzāk tad dusmotos nevis uz māti, kura savā kabīnē pati bija aizņemta, bet uz viņas vīrieti, kurš noteikti bija atstāts bērnu pieskatīt, ko var noprast pēc sašutušās meooooww vārdiem, ka viņš turpat ārpusē vien atradās... Šis arī ir tāds neliels paradoks, kad sabiedrībai šķiet, ka par bērnu ir atbildīga tikai māte! Un, ja bērns kaut ko izdara, tad viņai no ādas ārā jālien, lai nabaga cilvēciņam visādi atvainotos un izdabātu. Ziniet, te ir arī otra medaļas puse - bērns ir atsevišķs indivīds, kas nav kā izdresēts mājas šunelis un neklasa katram vārdam - bērni mēdz darīt blēņas, par kurām vecāki nemaz var neuzzināt. Būtībā, vajadzēja tad pašam bērnam kaut ko pateikt un izdzīt viņu no kabīnes, nevis mēmi gaidīt, kad atskries māte un samaksās par morālo kaitējumu, kuru viņa pat neredzēja...
09.03.2015 15:42 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu tu neon vispār aizplūd jau citos laukos. Redzēja viņa, ka esmu plika. Viņa bija blakus kabīnē. Es iebļāvos un viņa pēc maza brītiņa izlīda. Es ar rokām piesegusi krūtis stāvēju un gaidīju kad viņa to sīkalu savāks no manas kabīnes. viņa man acīs pat paskatījās, to ka stāvēju plika viņa nepamanīt nevarēja ;)

Nu varbūt tev liekas, ka tas ir no big deal, man tomēr liekas, ka rādīt vai nerādīt kādam savas kailas krūtis ir mana izvēle ;) es nezinu kā tu esi audzināta, bet man automātiski gribētos izpirkt savu/sava bērna vainu tādā situācijā un man būtu KAUNS nepiedāvāt kafiju vai kādu kūciņu.


Anyway..... izliku savu dusmu uz māmuļu neprašu šeit. Nākamreiz aiz auss izmetīšu bērnu ārā un tad es būšu ļaunā tante. Ak tās aptrakušās māmuļas! :D
09.03.2015 15:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tās kabīņu virināšanas ir viens no iemesliem, kāpēc es ar savu bērnu neeju iepirkties. Man neškiet uzjautrinoši, ja mani puskailu pielaikošanas kabīnē ( pludmalē gan netraucē ) redz nepazīstami cilvēki, bet mans bērns ir pretējās domās. Kas var būt uzjaurinošāks par pukstošu, puskailu mammu, kad kabīnes aizkari tiek virināti vaļā/ciet, bet katrs aizrādījums piešauj uguni šai jautrajai padarīšanai.
:-D
09.03.2015 15:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
p.s. Man ar vienu reizi pietika :-D
09.03.2015 15:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Loti loti biezi mammas uzskata, ka vinu berni var visu, var spardities, var nakt pie cita berna nemt vinu mantas, telot suni un riet, skriet virsu un mammas stav un smaida , priecajas par savu atvasiti. Benrs ir jaaudzina un jaskaidro, ko var , ko nevar. Es te nerunaju par berna smaidisanu, skatisanos virsu-to tu vinam neaizliegsi, bet iet virinat durvis, nemt citu mantas un neko nedari, ta nevar.
09.03.2015 15:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
es nezinu kā tu esi audzināta, bet man automātiski gribētos izpirkt savu/sava bērna vainu tādā situācijā un man būtu KAUNS nepiedāvāt kafiju vai kādu kūciņu.


Ok, tiešām nav patīkami, ka tevi redz pliku, bet es tās mātes vietā noteikti riktīgi atvainotos un savāktu savu bērnu. Bet skriet un pirkt kaut kādas kūkas un kafiju svešam cilvēkam... Tas man šķiet savādi. :D
09.03.2015 16:01 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man neko pirkt nevajadzetu, pietiktu, ka mamma pateiktu savam bernam, ka ta darit nevar, nevis smaidot un priecajoties cik vins zinatkars.
09.03.2015 16:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu varbūt tev liekas, ka tas ir no big deal, man tomēr liekas, ka rādīt vai nerādīt kādam savas kailas krūtis ir mana izvēle

Tava vai ne tava izvēle, bet dzīvē mēdz gadīties situācijas, ka kāds netīšām vai tīšām tevi redzēs kailu vai puskailu. Un tas tik tiešām nav nekas īpašs priekš apkārtējiem, ja nu vienīgi tev ir trīs pupi un bez vagīnas vēl arī vīrieša dzimumloceklis... Tu ļoti pārspīlē, ka tavs kailums būtu kaut kas baigi unikāls! Jā, es saprotu, ka tev bija kauns un neēti, bet saproti arī, ka tava miesa nav īpašāka par jebkuru citu parastu standarta miesu. Un ķiķina parasti tikai skolnieki, nevis pieauguši cilvēki, kuri jau ir atskatījušies uz kailumu kā tādu.

Jebkurā gadījumā, kā jau teicu, varu saprast, ka bija nepatīkami (tici vai ne, esmu bijusi tādā situācijā ne reizi vien un pat vēl "pikantākās" situācijās), bet nu tādu drāmu vai traģēdiju no tā taisīt gan ir absurdi! :-/
Un manu bērnu veikalos pieskata vīrs, kamēr es esmu pielaikošanas kabīnē. Ja bērns ko sadara - par to atbild vīrs tajā brīdī, nevis es lecu no kabīnes laukā un vācu bērnu (manējais gan nekad nav izcēlies ar šādām blēņām).

Par pašu atvainošanos, iedomājos sevi un es protams atvainotos, bet visticamāk tas būtu tā garāmejot vnk "atvainojiet" un viss. (Nu apmēram tā, ja uz ielas tevi nedaudz aizskar ar plecu un tad tā standarti atvainojas un iet tālāk). Tīri automātiska frāze, neiedziļinoties "cietēja smagajā emocionālajā traumā". :-P No tā tev paliktu vieglāk?...
09.03.2015 16:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
bet nu tādu drāmu vai traģēdiju no tā taisīt gan ir absurdi!


Bet tragedija jau netika taisita :)
09.03.2015 16:11 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+++ Zīle viedoklim ;-)
09.03.2015 16:15 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
neon, ne tev spriest par to kā es tobrīd jutos :) mans kailums nav unikāls, taču tā ir ļoti intīma lieta un katrs savu ķermeni uztver citādāk. Man tas ir ļoti big deal ;)
09.03.2015 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits