Pasākumi vienai

 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Tā nu sanācis, ka mans tā jau nelielais paziņu loks ir vēl paretinājies jeb es pirmo reizi sastopos ar situāciju, kad nav ar ko kopā apmeklēt kādu pasākumu. Nopirku biļeti (kultūras pasākums), viss it kā kārtībā..bet.. es nezinu. Iekšā kaut kāda dīvaina sajūta. Pēc dabas esmu diezgan liela vienpate, protu sevi izklaidēt, bet nekad nav sanācis apmeklēt pasākumus vienai. Kompleksi, zema pašapziņa, neesmu nobriedusi - varbūt viss kopā, bet man galvā tas bez maz ir kā pirmais solis uz zvērinātas vecmeitas un forever alone statusu (protams, pārspīlēju). Piebrildīšu, ja citi apmeklē pasākumus vieni, man tas šķiet ok un pat nekādus jautājumus neizraisa, bet pati.. tas ir kaut kā citādāk. :D
Padalieties, vai jūs apmeklējat pasākumus vienas? Patīk/nepatīk? Kur parasti dodaties vienas?
04.03.2015 14:37 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Neapmeklēju pasākumus viena, pat ikdienā vajag kādu blakus, nepatīk vientulība.
05.03.2015 22:14 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.03.2015
Kino esmu apmeklējusi viena, laikam nekādus citu kultūras pasākumus ne. Bet varētu uz teātri/sēžamo konceru aiziet viena.
Zinu, ka daudzas manas draudzenes ir pabrīnījušās, ka varu aiziet viena uz kafejnīcu/restorānu papusdienot vai pavakariņot. Man tas neliekas nekas TĀDS wow! Arī uz bāriem/klubiem esmu gājusi viena, jāatzīst gan, ka lielākoties iedzērusi, bet domāju, ka tas neko daudz nemainīja lietas būtību.
05.03.2015 22:40 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Es 90% pasākumu apmeklēju viena. Ne tikai pasākumus gan iepērkos, gan ēdu restorānos, sēžu kafejnīcās u.tt. Visbiežāk vīrs ir prom no agra rīta līdz vēlam vakaram, sestdienās arī visbiežāk ir prom, ja nē, tad noteikti ir prom svētdien, tā kā ar viņu sanāk tikai viena pilna diena nedēļā. Kad esam savā default pilsētā, tad mēģinu iepirkties vai skatīties filmas, iet pastaigās, kad esam izbraukumos - eju ekskursijās, dažreiz arī ar gidu, muzeji u.t.t un to visu viena. Visgrūtāk bija pierast vienai ēst restorānos, likās, ka visi skatās, bet tagad - nav problēmu :)
05.03.2015 22:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
80% pasākumu apmeklēju viena. Man patīk būt ar sevi, esmu vienpate no dabas. Eju uz teātri, kino, izstādēm, koncertiem, kafejnīcām, braucu ceļojumos, Tas nenozīmē, ka ar kādu citu man nebūtu interesanti, bet ar sevi arī ir ok. Vienkārši bieži ir tā, ka neviens man līdzi netiek/negrib/neinteresē, nu taču nesēdēšu es mājās. Es neesmu 5-gadīgs bērns, nav man ar sevi jāauklējas - eju un viss. Tur gan problēmu neredzu. Teiksim, man ir draudzene, kura nekad nekur neej viena, labāk tad sēž mājās. Uzskatu, ka viņa daudz, ko sev liedz. Un ne jau tāpēc, ka mājās viņai labāk, bet tāpēc, ka viņa kaut kādu iekšējo robežu nevār pārkapt un doties viena..
05.03.2015 23:59 |
 
Reitings 19
Reģ: 20.05.2014
Nekādā gadījumā nekaunies no kāda vai nebaidies uz pasākumiem doties viena :-). Saku no personīgās pieredzes, kad kaut kur dodos viena pati tad izbaudu pasākumu savādākā veidā, var pievērst uzmanību apkārtējiem un pavērot kā komunicē un attiecas cilvēki viens pret otru. Man pašai pēdējā laikā sanāk doties vienai, jo labākajai draudzenei piedzima mazais un arī tas, ka esmu palikusi vienīgā brīvā meitene savā pulciņā. Nav tā, ka draudzenes mani pametušas, bet nu viņām es esmu palikusi otrajā plānā.
06.03.2015 00:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits