Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību krīze?

 
Reitings 3
Reģ: 01.03.2015
Sveikas! Piereģistrējos no jauna, negribas lai draugi vai kāda paziņa mani atpazīst.
Dzīvojam kopā nu jau 10 gadus, ir 2 bērni. Viss ir labi, vīrietis izpalīdzīgs, labs. Apkārt nestaigā, mājās visu ko dara, ar bērniem ņemas. Nesen bijām bārā un tur kāds puisis diezgan uzstājīgi man meta kanti. Man pat bail no viņa palika, gāja pie mana vīra gāja kauties, un vienam draugam kas bija līdz draudēja, kad viņš neļāva man tuvoties. Labi kas bija tas bija un viss aizgājām mājās. Aizmirsu par tādu gadījumu. Pēc mēneša apmēram atkal aizgājām tusēt un puisis atkal priekšā. Šoreiz pats bija skaidrāks, kamēr mans vīrs neredz nāca pie manis pāris jautājumus uzdeva un drusku parunājām. Un viss tā arī aizgājām katrs uz savu pusi.
Bet nu problēma tāda ka par viņu tik domāju, pat sapņos rādās. Gribas viņu satikt, tik nezinu kā un kur. Attiecībās man ar vīru viss ir ok, tik tagad manas domas ir pie nezināmo puisi. Un jūtu pārmetumus pati par savām domām.
Sakiet meitenes tās tik tāds panīkums attiecībās vai es laikam neritīga palieku?
01.03.2015 21:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pēc Tava apraksta spriežot, tas puisis tāds ne īpaši normāls izklausās..

Pievērs vairāk uzmanības savam vīrietim, uzfrišiniet seksuālo dzīvi, aizčāpojat uz restorānu vai kā citādi romantiski pavadiet laiku.. :)

Nākamreiz izvēlaties citu bāru :)
01.03.2015 21:53 |
 
Reitings 3
Reģ: 01.03.2015
Nu tur jau tā lieta ka man viņš pirmo reiz arī likās ne īpaši normāls, bet otro reizi kad satiku tā domās viņš palika. Mēģinu vairāk pievērst uzmanību savam vīram, bet liekas ka galīgi nesanāk. Tik un tā tas svešais galvā palicis. Ir man pievērsuši citi vīrieši uzmanību, bet man nekad nav tas paticis...un kur nu vel domāt par citu. Šoreiz galvā ir un nesaprotu vairāk sevi...
01.03.2015 22:08 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tas no pārāk labas dzīves, jau galīgi šībers brauc ciet. pašai vīrs pie sāniem, pa kluso ar kaut kādu veci čalo un, tad sapņo... pfu! ej uz baznīcu, lūdz piedošanu par visu!
01.03.2015 22:17 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nevis attiecību krīze, bet personības krīze. No garlaicības ne par to vien sasapņosies.
01.03.2015 22:19 |
 
Reitings 28134
Reģ: 11.02.2015
Acīmrezdot, gribas dzīvē asumiņu un ko aizliegtu, tas noteikti arī pa spalvai, ka cits vīrietis uzmanību pievērš, varbūt savējais vairs tik saldām acīm neskatās virsū kā kādreiz... jap, tas viss ir saprotams. Ja nevēlies mocīties sirdsapziņas pārmetumos un nodarīt savam vīram pāri - arī ar psiholoģisko neuzticību - aizmirsti par bāra vīrieti.
01.03.2015 22:24 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Izklausās, ka tiešām dzīvē par maz asuma. Te nu jāsaņem sevi rokās un jāizvairās iet uz to vietu, jo padomā ar prātu - vai tiešām 10 gadi laulības dzīves ar cilvēku, kurš Tevi mīl, ciena un visādi citādi, kā apraksti, ir labs, ir tā vērts, lai tagad viena nezināma tipiņa dēļ, to visu, iespējams, neglābjami sačakarētu. 10 gadi laulībā tomēr ir daudz, līdz ar to - Tev gadu arī nav maz un prātam būtu jabūt. Cilvēku 2 reizes esi tik satikusi, no kurām 1 reize lika izdarīt secinājumu, ka ar viņu nav kaut kas īšti ok. Savām mirkļa iegribām jākāpj pāri.
01.03.2015 22:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Tev ir unikala iespeja so energiju, fantaziju izmantot ar viru gulta. Izladeties pa pilno :)
Otra lieta, varbut tev ovulacija?
Parasti tad sievietes sagrib macho sliktos zenus, varbut tavs organisms sobrid sini faze.8-)8-)
02.03.2015 07:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
gāja pie mana vīra gāja kauties, un vienam draugam kas bija līdz draudēja, kad viņš neļāva man tuvoties.

Tev tādu agresīvu kausli patiešām vajag?Ar tādiem tik problēmas būs.
Uzdod jautājumu vai Tev viņš pats patīk ,vai arī vnk tas,kad kāds cits vēl pievērs uzmanību un jūties glaimota,kad kādam vēl citam patīc. Varbūt viņš nemaz Tev tā nepatīk kā vīrietis,bet gan viņa centieni pievērst Tev uzmanību.
Vai Tu vēlies riskēt ar savu ģimeni , laulību dēļ nezināma rezultāta. Nav teikts,kad viņš vispār vēlas ,ko vairāk par vienu vai pāris naktīm. Tev vajag visu jaukt dēļ tāda,kuram dzērumā patīk un skaidrā varbūt nebūs vairs interese? Tādu,kurš lien pie citiem kauties? Tādu kuram po...,kad sieviete ir aizņemta, precēta un ar gredzenu pirkstā?
02.03.2015 07:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 01.03.2015
Nevēlos riskēt ar savu ģimeni un zinu kad to arī nedarīšu! Vīrs man jo projām pievērš uzmanību un nēsā uz rokām, kā tas bija sākumā. Arī citi vīrieši pievērš uzmanību, tikai man no tā nepatīkami bija. Tik šis viens palicis prātā... Uz to bāru vairs neeju un uz citiem arī nē.
Laikam taisnība meitenēm, kas saka ka no labas dzīves pašai šīberis brauc...
Gribēju tik zināt vai citām arī uznāk, kad it kā iepatīkas kāds ko pat nepazīsti, pēc 10 gadiem laulības dzīvē.
02.03.2015 08:14 |
 
Reitings 52
Reģ: 05.12.2014
Piereģistrējos no jauna, negribas lai draugi vai kāda paziņa mani atpazīst.
Kubiete, tā esi tu ? :D
02.03.2015 08:33 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Nu kapec uzreiz jamekle, lai atklatu :D
02.03.2015 09:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nevis attiecību krīze, bet personības krīze. No garlaicības ne par to vien sasapņosies.

++++
02.03.2015 09:20 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
domāju, ka vienkārši tev pietrūka tā dzirkstelīte, kas ir vīrietim, kurš tikko iekārojis, nevis jau iekarojis sievieti! Negaidi, kad tavs vīrs šo situāciju saārstēs. Ieplāno kādu nedēļas nogali ārpus pilsētas, vai ja varat atļauties aizbrauciet uz kādu foršu ārvalstu pilsētu. Jums vajag kaut ko, kas jūsu attiecības uzfrišina! Ar tevi viss ir kārtībā, ar tavām attiecībām tāpat. Tas viss ir normāli! :)
02.03.2015 09:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits