Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man arī ir griķu/kokosa matracis. Nekas nav sapelējis, ir bijis arī no sirds piečurāts un pēc tam mazgāts. Tagad pirkšu tādu pašu, gribas jaunu un svaigu.
20.10.2017 17:16 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Man jautājums, kur jūsu vīrieši taisīs krūškurvja rentgenu un vai vajag nosūtījumu no Ģ-ārsta?
20.10.2017 17:40 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man nosūtījumu izrakstīja pati ginekoloģe priekš mana vīra. Taisīsim tur , kur varēs tikt, kad viņam būs brīva darbadiena.
20.10.2017 17:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ok, es nākamnedēļ došos pie savas ārstes, pajautāšu viņai nosūtījumu. :-)
20.10.2017 17:53 |
 
Reitings 141
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Esmu 25.nedēļā, bet lēnām sāku ievākt informāciju par pašām dzemdībām. Ko pašas vilksiet tieši aizbraucot uz dzemdību namu? Nu guļot uz galda.
Vai Rīgas Dzemdību namā dod kreklu?
20.10.2017 18:18 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nē, manējais sēdēja dzīvajā rindā uz flurogrammu bez pieraksta.
20.10.2017 18:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tagad daudz kur vairs nepieņem bez rindas. Tagad jāpierakstās lielākajā daļā, bet nu rindas nav garas. Bez nosūtījuma var, bet tas būs daudz dārgāk.
Es vilkšu kaut kādu platu, garu kreklu dzemdībām.
20.10.2017 18:41 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tāpat izdarīju ar flaneļa autiņiem

Kam domāti tie flanela autiņi? Es nopirku parastos vienu reizi lietojamas autiņus no seni.
20.10.2017 19:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tagad vēl esmu meklējumos kombinzonu,tas kas iepatikās nebija īstā izmēra, bet sāku domāt kādu labāk ņemt aitas vilnas kombinzonu vai termo,ja mums ir aitas vilnas maiss,ko var ratos likt. :-)
Cik pa rtg interesejos, dažās vietās teica,ka tikai ar nosūtījumu ņem, bet citās vietās var bez,bet līdz ar to rtg maksā vairāk.
20.10.2017 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Vai Rīgas Dzemdību namā dod kreklu?

Nez, man neko nedeva. Es arī neprasīju, pašai bija līdzi. Man bija naktskrekls (pirku Bērnu pasaulē pa lēto :D ) un grūtnieču legingi no H&M to visu dienu līdz bija jārāpjas dzemdēt.
21.10.2017 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es pirkšu parastās kokvilnas "omīšbikses", kuras pēc slimnīcas nav žēl izmest.

Man bija līdīga doma, sapirku H&M melnās parakstās bikšeles, kādus 2 izmērus lielākus nekā parasti valkāju (grūtniecības laikā uzauga dibens :D ). Bet nu beigās nekas nebija sasmērēts, valkāju arī pēc tam, bet bija tādas pļurīgas ir, izmērs par lielu. Šis viss man atgādināja gadījumu, kad meitai bija kādi 5 vai 6mēn, man dejošanā skate. Mājās jau esmu savilkusi balto veļu zem tautastērpa, lai ir. Bet mājās man kājās džinsi. Saģērbjos tautastērpā un saprotu, ka lēkājot un dejojot tās bikšeles, kuras pirku grūtniecības laikā, man reāli krīt nost :D Vēl barojot bērnu noritos svarā uz to brīdi diezgan pamatīgi. Nu tad wc kā losene dabūju iešūt apenītes, lai dejojot nepaliek uz skatuves :D
21.10.2017 23:07 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
kokosa der līdz 1gadam,pēc tam nevar,

kapēc?
Es arī nevarēju izvēlēties, kāds labāk, tapēc paņēmu tādu, kur viena puse kokoss, otra griķi. Joprojām guļ uz tā. Tikai vairākkārt mainīju puses, tapēc nezinu, uz kuras tagad guļ:D
21.10.2017 23:20 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Klaviatūra - Latvijā nedod neko, par brīvu vari tikai dzemdēt. Nepaņēmi savas drēbes līdz? Spied plika!

ko, kur tad tā ir? :-D Vai tad tiešām nedod drēbes? Jūrmalā man uzreiz piedāvāja.
Man jautājums, kur jūsu vīrieši taisīs krūškurvja rentgenu un vai vajag nosūtījumu no Ģ-ārsta?

Nevajag, var mierīgi iet bez, bet nezinu, kā atšķiras izmaksas, vīram bija jāmaksā 12eur, ja pareizi atceros (bez nosūtījuma).
ņam ņam, ko Tu ieteiktu neņemt, vai kas nenoderēja?!

Manā gadījumā problēma bija tieši kvantumā, vairāki krekliņi, vairākas jaciņas, lalala (bēbītim), jo reāli jau viņš nesasmērā tur īsti neko. :-D Ok, 2 izmērus, jā, jo nevar zināt, cik precīzi iepriekš bijis noteikts svars, bet, nu, ne tā, ka vairākus viena veida apģērbus. Pamperi arī..lasu, ka plāno citas ņemt 2 pakas. Ja tās ir tāda izmēra pakas, kā es domāju, tad tas pavisam noteikti ir daudz par daudz un tikai lieki aizņem vietu. Sev arī paņēmu vairākas jakas, jo lasīju, ka mēdz būt baigie drebuļi, beigās man pat vienu jaku nevajadzēja (ja tagad būtu jāņem, paņemtu vienk vienu drošībai). Es pat īsti tās līdzpaņemtās drēbes neizmantoju, jo pārsvarā tusēju naktskreklā, nebija baigā luste un varēšana ģērbties.
Vispār es balstījos pēc šī saraksta - http://www.mrspaularoze.com/kartojam-dzemdibu-somu/, pielāgoju to sev. Bet, kā jau minēju, paretinātu to mazuļa drēbju sarakstu (lai arī neaizņem daudz vietu it kā, beigās tomēr tas viss sakrājas.
22.10.2017 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Piemeeram,mees ar meitinu slimniicaa bijaam gandriiz nedeelju un man pietruuka gan pamperu,gan beernam dreebju,gan pashai.Tapec es ieteiktu sagatavot visaadam gadiijumam maajaas rezerves somu ar drebeem,pamperiem un ja buus vajadziiba,tad lai viirs vai draugs atved.Jo ja mees buutu tikai taas 2-3 dienas tad man noteikti visa kaa pietiktu.Vadiijos peec saraksta,kas ir dzemdiibu nama maajaslapaa.
22.10.2017 09:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es zvaniju uz VCA, tur teica,ar ģimenes ārsta nosūtījumu 11€, bet bez 26€.
22.10.2017 09:34 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nekad nevar zināt, kā tas viss process izvērtīsies. Mana pieredze ir pavisam savādāka. Ar šuvēm tās pēcdzemdību paketes laida garām gar vienu sānu, rezultātā apenes mainīju bieži, sūtīju vīrieti pirkt papildus un vēl dabūju mazgāt palātā zem krāna un žāvēt uz dvieļu žāvētāja. Tas pats ar naktskrekliem, krūtīs piens uzsprāga, pēc diendusas regulāri pamodos peļķē. Bērnam biju savākusi līdzi vairākus apģērbu komplektiņus, bet katastrofāli pietrūka cepures un cimdiņi, jo mazulis atgrūda pienu ar cimdu mutē un tas viss pa vaidziņu notecēja pa taisno uz cepurīti. Pamperi bija līdzi daudz par daudz. Tā īsti paredzēt vajadzīgos apjomus ir teju neiespējami.
22.10.2017 09:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt tieši tad kad paņem pa daudz ko, tad daudzas lietas nemaz neizmanto un nākamajā reizē domā, eh pagājušo reiz daudz ko neizmantoju,tad nu šoreiz neko daudz neņemšu un tad kā par spīti ,tieši vajag daudz ko ,ko nemaz nepaņēma līdz:-)
22.10.2017 10:07 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Klaviatūra - Latvijā nedod neko, par brīvu vari tikai dzemdēt. Nepaņēmi savas drēbes līdz? Spied plika!

Nu, nu! Jelgavā piedāvāja slimnīcas apģērbu arī pēc dzemdībām. Bet nu man savi bija, slimnīcas negribēju.
22.10.2017 16:09 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.05.2016
Latvijā nedod neko, par brīvu vari tikai dzemdēt. Nepaņēmi savas drēbes līdz? Spied plika!
Arī interesē, kur tā ir? Pašai man nevajadzēja un mazajam it kā arī nē, bet uzliekot uz punča bēbim uzreiz uzvilka slimnīcas (jaunu) cepurīti, laikam, lai es neredzētu tūsku un hematomu uz galvas. Kad mazo ģērba, sagatavota bija cepure-micīte, bet tā nederēja, jo vajadzēja likt gēla aukstumu uz galviņas, sanitāre aizgāja pakaļ slimnīcas cepurītei ar striķīšiem.
Vienīgais, kas slimnīcā pietrūka bija pamperbikses man, somā bija ielikts standartiņš 2 ar klipšiem ūdeņiem un 1 pamperbikses, bet tā kā man pirmo diennakti pēc dzemdībām nebija spēka, ērtāk bija izmantot pamperbikses- aizsūtīju vīru uz aptieku tām pakaļ. Bija par daudz drēbju mazajam un sev. Pampji mazajam arī palika pāri, lai gan mekonijs bija daudz un bieži. Ar vīru bijām runājuši, ja kaut kas pietrūks, viņš aizbrauks uz mājām pakaļ, lai gan slimnīcā dzīvojāmies visi trīs.
Aktīvajā dzemdību periodā mugurā bija jauns, ērts naktskrekls, kurš mazliet sasmērējās, tā ka nevar izmazgāt. Pirms tam dzīvojoties palātā- ērts krekliņš un legingi. (Ierosinātas dzemdības)
22.10.2017 21:29 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
kokosa der līdz 1gadam,pēc tam nevar
Jo? Manam gandrīz pusotrs, bet vēl joprojām ir matracis, par kuru pat esmu aizmirsusi, kāds pildījums un ja godīgi, mani tādi sīkumi neinteresē, jo nekas nepelē un bērnam ir ērti. :-D
Kam domāti tie flanela autiņi? Es nopirku parastos vienu reizi lietojamas autiņus no seni.
Flaneļa autiņi ļoti noderēja, vienmēr bija kāds līdzi un mājās arī. Uz tā var noguldīt mazo, piemēram, gultā, uzmest uz pleca, kad gaidi atraugu mazajam, ja nu atgrūž ēdienu, lai plecs nenošmucējas. Tinu tajā arī kā pīrādziņu, kad mazais sastresojās un metot rokas un kājas pa gaisu sevi satricināja, lai nomierinās. Vispār ļoti daudz pielietojumu un to saprot tieši laika gaitā, kad konkrētās situācijas pieprasa. Var jau nopirkt pāris, bet ja nepieciešams ar laiku piepirkt klāt. Vai kā Ledussirds, nopirkt audumu veikalā flaneļa audumu un sašūt pati, tā būs lētāk. Es tieši nesen biju audumu veikalā un ieraudzīju tieši tādu audumu, kādus paladziņus pirku. Man arī patīk kokvilnas paladziņi, bet bija tā, ka flaneļa izmantoju vairāk aukstā laikā, bet kokvilnu siltā, jo flanelis karsē.
22.10.2017 21:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!