Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nebeidzama problēma.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Sveikas! :)
Gribēju pajautāt, vai,kādai grūtniecei ir bijusi saskarsme ar tādu problēmu kā man, respektīvi, man visu grūtniecības laiku ir problēmas ar urīnpūsli, lai gan analīzes ir labas un nekādu iekaisumu nav. Dzeru zāles, taču,kad pārtraucu- urīnpūslis atkal ir ļoti aktīvs un ir pat sāpes. Dažkārt domāju vai tā būs visu laiku vai tas tomēr kādreiz norims? Uz zālēm arī negribas visu laiku sēdēt, lai arī esmu mēģinājusi visādas citādas metodes ar kumelītēm utt, taču tas ir uz laiku un tad sākas atkal tas pats.
25.02.2015 18:04 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Tiešām nav neviena,kurai ir pieredze ar šo lietu?:(
25.02.2015 20:59 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nemācēšu teikt par grūtniecēm, varbūt pie ārsta painteresējies par šiem līdzekļiem, tie ir dabīgi.
Ļooti labas atsauksmes, ar miltenes ekstraktu. Cystinol akut Dragee. Arī miltenes tēja palīz.


Ja ir aizdomas par iekaisumu. ANGOCIN Anti-Infekt N. Izvada baktērijas un iekaisumu, tieši domāts urīnceļiem, arī bronhiem. No ehinācijas zieda un mārrutka. Mēdz saukt par dabīgo antibiotiku.


Bet tiešām nezināšu vai tas ir grūtniecības ietekmē.
Ko ārsts saka?
26.02.2015 02:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja iekaisums analīzēs neuzrādās, tad viss kārtībā. Iespējams bērns kaut kā spiežās uz urīnpūsli. Grūtniecības laikā visādi brīnumi iespējami...
26.02.2015 03:03 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Ārsts saka,ka zālēm vajadzētu palīdzēt un arī teica,ka bērns drošvien spiež uz urīnpūsli. Zāļu kursu esmu izdzērusi,taču kā jau teicu-nekas nepalīdz,bet pie ārsta tikai 9martā. Itkā jau nav tik šausmīgi traki,bet ciest ilgi-tas ir stulbi.
26.02.2015 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits