Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi

 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Sveikas!
Vai ticiet, ka sapņi kaut ko nozīmē?
Man bija interesants sapnis. Redzēju Jēzu, kuram rokās bija bērns (redzēju tikai bērna pakausi). Viņš bija manu veco māju kaimiņu dārzā. Es viņu ieraudzīju un gribēju iet tuvāk, bet tad pēkšņi Jēzus (nu jau bez bērna uz rokām) panāca tuvāk un ar roku norādīja, ka es tur nevaru iet. Viņš izskatījās tāds liels un apgaismots. Nelikās ar laipnu seju, bet ne arī dusmīgs.
Jāpiebilst, ka neesmu īsti ticīgā, neesmu lasījusi, skatījusies, runājusi par Jēzu pēdējā laikā.
Sapņu tulkos rakstīts, ka redzēt Jēzu sapnī esot ļoti laba zīme, pāriešot bēdas un raizes utt. Bet mani mulsina tas, ka viņs man norādīja, ka es nevaru tur iet.
Kā Jums šķiet, ko tas varētu nozīmēt?
21.02.2015 20:33 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Tiešām neviena?
21.02.2015 22:26 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Acīmredzot Tevi grib no kaut kā pasargāt.
21.02.2015 22:31 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
neticu ka kaut ko nozime.visadi brinumi nosapnoti,bet nekas no partulkota ta ari nav piepildijies
21.02.2015 22:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
man visu laiku murgi raadaas vajaasana, slepkaviibas (esmu bijusi noslepkavota), esmu slepkavojusi pati..sonakt pati sapnoju ka man naacas nogalinaat melnu milzu suni ar sarkanaam acim jo sis gribeja pie vartiniem uzbrukt, pec tam tai pat sapni atjedzos teju dzert kaadas vecas vecinas maja un man iedeva avizi kur bij asinu pelke bildee pie tiem pasiem vartiem , bet liika nav..

zel ka vairs tik spilgi tos sapnus neatcereties ..varetu normaalus sausmu romaanus sarakstit..
21.02.2015 22:37 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es reti lasu konkrēta sapņa tulkojumu, vairāk skatos mēness kalendārā, kāda sapnim ir bijusi nozīme. Jāsaka, ka ļoti bieži arī man tas sakrīt.
Sapņiem ticu. Pirms kāda laika, ļoti bieži redzēju vienu un to pašu sapni, ilgāku laika posmu, bet pēc kāda notikuma, tas vairs nav redzēts. Tam visam esmu atradusi arī izskaidrojumu, bet ne sapņu grāmatās vai mēness kalendāros.
21.02.2015 23:01 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Es vispār šonakt nosapņoju, kad rādu mammai bildes telefonā un viņa kaut kā patina un ieraudzīja bildi, kur ir redzams kaut kas, par ko neviens nezina. Un viņa bija sagrauta, to uzzinot. Šodien biju jau aizmirsusi sapni un atcerējos tikai tajā mirklī, kad mammai iedevu rokā telefonu un parādīju sava suņa bildes :D
21.02.2015 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits