Avārijas kontracepcija: Escapelle

 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2014
Sveikas :-)
Es atvainojos, ja šādas diskusijas iepriekš bijušas, bet nu, tātad-
Pirms apmēram pusotra mēneša iedzēru avārijas kontracepciju "Escapelle", paši bijām vainīgi, parplisa prezervatīvs, tādēļ bija tāda vajadzība iedzert šo tableti. Izdzēru šo tableti pēc apmēram stundas. Mēnešreizes tieši bija gandrīz tikko kā beigušās, pēc nedēļas sākas vāja asiņošana, kas ilga 3 dienas.
Bet tagad jūtu izmaiņas sevī, itkā saka jau, ka ja ir bijusi asiņošana, tad stāvoklī nevarot palikt, bet nu tagad man bieži ir sliktas dūšas, mēnešreizes kavējas( vienmēr bijušas regulāras), apetītes vispār nav, ik pa laikam durošas sāpes vēdera lejasdaļā, dažreiz uzkāpj neliela temperatūra uz 37, 2/3, pastiprināts nogurums (t)
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli, pieredzi, paldies jau iepriekš :-)
18.02.2015 23:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es uztaisitu testu. Un labak jau divus.
Nogurumu un temp.var saistit ari ar so dranka un slimosanas laiku. Krutis jutigas var but ari but atkariba no cikla fazes. Vnk tu esi parak uztraukusies un tadeljnliekas, ka visi simptomi tavi.
19.02.2015 09:46 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Uztaisi testu. AK var kārtīgi sačakarēt organismu, man MR tikai pēc aptuveni gada parādījās, bija tādas pašas sajūtas, bet tas tāpēc, ka organismam nepatīk AK.
19.02.2015 09:55 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
tak aiziej uz Gulbi
19.02.2015 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits