Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kuponi/ kolektīvās iepirkšanās portāli

 
kāda jums ir pieredze ar kolektīvās iepirkšanās portāliem? esmu dzirdējusi daudz sliktas atsauksmes. pašai arī vairākas reizes nācies vilties, jo prece/pakalpojums pasniegts daudz izpušķotāks, nekā ir patiesībā.
11.02.2015 07:09 | saite
 
pārsvarā viss ir bijis ok. vienīgā vilšanās frizētavā, kurā īpaši izcelts bija,kad ieteikts frizūru, palīdzēs izvēlēties jauno griezumu un rezultātā bija vispār klusums, vai arī tāda nekāda atbilde. Speciāli kuponu pirku, jo vēlējos ieteikumu jaunai frizūrai:D ,bet par visu pārējos nevaru sūdzēties.
11.02.2015 07:13 | saite
 
restorānos var gadīties,kad piepluso klāt vēl automātiski tējas naudu. tādās mazajās ieskrietuvēs nē, bet glaunākās vietās var gadīties,ka kādi 2EUR jāatstāj.
11.02.2015 07:15 | saite
 
Man liekas ka kuponos parasti ir kaut kaadi knapi peldosie virs uudens piedacajumi vai tiesi jaunas vietas, kuras taadejaadi grib plasaakam cilveeku lokam atraadiities. Pati esmu pirkusi solaarija kuponus- nebija ne vainas...
11.02.2015 07:19 | saite
 
 
Dažas reizes pirku kumi.lv un perkamkopa.lv, viss bija ok.
11.02.2015 07:28 | saite
 
Agrāk diezgan bieži iegādājos tos kuponus, īpaši tad, kad tie tikko parādījās. Pārsvarā viss bijis kārtībā vairāk vai mazāk, ja nu vienīgi vienreiz suši likušies pārāk maziņi, nezinu, vai tā tur vienmēr ir vai tikai tāpēc, ka ar kuponu, jo nekad neesmu vairs pirkusi. Un vienreiz iegrābos gultas veļā, krāsa ātri vien sāka iet nost un daļa palaga iekrāsojās lillā krāsā :( Tagad diezgan reti izmantoju, visbiežāk, ja ir darīšanas Rīgā un tad nopērku kaut ko pusdienās.
11.02.2015 08:00 | saite
 
Esmu pirkusi kuponus uz solārijiem - tur viss superīgi. Esmu arī uz wok to walk pirkusi - tur arī viss kārtībā. Nepatīk frizētavu piedāvātie kuponi, jo tur vienmēr norādīts, ka matiem garumā pāri pleciem jāpiemaksā būs uz vietas. Nu kā tad lai zinu, cik būs jāpiemaksā? Uzliks man kaut kādu mistisko summu :D Arī uz skaistumkopšanas procedūrām ir iets - viss labi. Preces gan nekad nepērku uz kuponiem.

Drīzumā gribu pirkt un izmantot kuponu numuriņam viesnīcā vai viesu namā. Kāda ir pirkusi? Nav gadījies, ka uz vietas liek vēl piemaksāt par kaut ko nepamatoti?
11.02.2015 08:49 | saite
 
Esmu pirkusi gan uz viesu namiem ,gan vies īcām,viss vienmēr bijis kārtībā,un nekas nav ne pa tēmu bijis jāpiemaksā.
11.02.2015 09:10 | saite
 
visi geliši utt vienmēr viss bijis kārtībā, lai gan pirms pirkšanas ieeju sudzibas.lv un izlasu kas tas par kantori :D

preces nepērku. Vienreiz nopirku 100% kokvilnas palagu, kuram līdz kokvilnai cik man līdz mēnesim.
Vispār visas tās preces no ebayiem un aliexpresiem tikai ar 300 % uzcenojumu. fuj.
11.02.2015 09:15 | saite
 
Man parasti viss ir ok, pērku virtuļus, draugam frizētavu (šad tad), visādus štruntus, bet ar skaistumkopšanām gan baigi neizraujos ne kuponos, ne vispārīgi :D
Tikai vienu reizi ir gadījies, ka nav atnākusi prece un tika atgriezta nauda, bet tā viss ok, ja neskaita to, ka to preci ļoti vajadzēja :-/
11.02.2015 09:33 | saite
 
Jāskatās ko pērk & jāpārbauda vai tiešām sanāk solītā atlaide. Esmu pirkusi viesnīcu/ viesu namu pakalpojumus, ieejas biļetes uz Mežakaķi, Līvu akvaparku, Rakšiem, u.c. - viss kārtībā. Esmu pirkusi čības un citus sīkumus – mēsli pēdējie, prasīju naudu atpakaļ, ko arī dabūju.
11.02.2015 10:00 | saite
 
Pēdējo pāris gadu laikā kuponus esmu pirkusi esmu diezgan daudz. Pēdējā laikā gan mazāk.
Kaut kādas sīkas vilšanās gan jau ir bijušas. Bet kopumā esmu bijusi apmierināta ar gandrīz visiem iegādātajiem pakalpojumiem un precēm.
11.02.2015 10:33 | saite
 
Esmu pirkusi, bet tagad vairs neaizraujos. Pēdējais pirkums bija palagi ar gumiju no CHERRY. It kā jau viss labi- nesūdzos. Man šķiet, ka tas kuponu bums tāds noiets etaps.
11.02.2015 10:38 | saite
 
Pērkot kopā portālos iesaku tiešām pārliecināties par attiecīgās izvēlētās preces cenas atbilstību tirgus cenai, jo bieži vien šādi piedāvājumi ir vienkārši cilvēku "mānīšanai", uzliekot sākuma cenu nedabiski augstu! ;) Rezultātā ietaupījums ir niecīgs vai nav vispār.
14.06.2018 08:26 | saite
 
Es arī pāris reizes šo to esmu pirkusi. Līdz šim viss ir apmierinājis.
25.06.2018 20:14 | saite
 
Agrāk bieži iegādājos šos kuponus, bet biju vīlusies skropstu meistaros, frizieros. Tagad retu reizi pērku uz manikīru (pārbaudītos salonos). No pakalpojumiem tas arī viss. Preces kā tādas uz kuponiem nepērku. Ja ieraugu kko smuku, ātri sameklēju aliexpresī un pasūtu tur divreiz lētāk.
25.06.2018 21:16 | saite
 
Reiz es pirku kumi.lv sejas tīrīšanas procedūru un šķiet, ka mīnuss bija, ka kosmetoloģe autopilotā veica man nepiemērotu sejas procedūru, kuru, protams, es pati sev biju neveiksmīgi izvēlējusies, bet viņa man ne vārda neteica, līdz ar to es aizgāju ar briesmīgi izkropļotu seju. Skaistumkopšanā šie kuponi varētu būt kā mīnuss, jo tu jau esi itkā pasūtījusi/is konkrētu procedūru, nezinot, ka tieši tev tā nav piemērota. Un ir ļoti atkarīgs no meistara, vai viņš būs tik laipns un ieteiks ko labāku vai vienkārši nepadomās un izdarīs, kā viņam ērtāk.;-)
25.06.2018 21:34 | saite
 
Viss līdz šim bijis labi, lai gan netiek izmantots ļoti bieži. :)
07.07.2018 19:45 | saite
 
Ir gan pozitīva, gan negatīva pieredze. Rezumējot - var pirkt pakalpojumus, kuru kvalitāti neietekmēs tas, ka pakalpojums pirkts kuponu portālā (piemēram, ieejas biļetes koncertā, muzejā, kvesta istabas u.tml. Kvesta istabas vispār par pilnu cenu nav vērts apmeklēt, jo kuponu portālos patstāvīgi ir atlaides). Taču noteikti neiesaku pirkt pakalpojumus, kuru kvalitāti var ietekmēt/ietekmē fakts, ka tas pirkts kuponos, tātad pakalpojuma sniedzējs saņem daudz mazāku samaksu no pakalpouma saņēmāja kā standarta gadījumā. Pie tādiem pieskaitu masāžas (briesmīga pieredze), skaistumkopšanas procedūras u.tml.
07.07.2018 20:11 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!