Neiro Lingvistiska Programmesana

 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Ceru ,ka seit ir kada/kads ,kurs varetu pastastit par saviem draugiem/pazinam (bet kurs pats nav so smadzenu skalosanu apguvis),ka cilveki ir mainijusies un ka viniem iet ilgtermina pec sis programmas apgusanas (pilniba). Kapec,kurs pats nav apguvis?Tapec kad maa kaiminiene pec NLP apgusanas uzskata ,ka ir pasaules centrs,ap kuru viss grozas-citi cilveki , ir tikai lietas,kuras jaizmanto merku sasniegsanai. Cilveks ir kluvis tukss un viss kas vinu intrese ir tikai vinas merki un protams nauda par kuru vares istenot savus merkus.Lieki piebilst ,ka tadi isti draugi vinai vairs nav,gimene(labi kad berns vel nebija) ari pajuka.Vina protams pati par sevi ir stava sajusma un uzskata,ka ir atverta un pozitiva-isteniba ir tiesi preteji.Daudzi,kas vinu pazist uzskata ,ka vina beigs pie psihiatra labakaja gadijuma.Pati esmu redzejusi,kas notiek,kad kads merkis nesasniedzas laika,vai kas noiet greizi-diezgan gruti to ta aprakstit. Ludzu seit neakstities un nejaukt so ar visadam liderisma akademujam utt(no tam vel var atkodeties) .ka ari neizsakaties.ja jus isti nesaprotat par ko iet runa.
08.02.2015 20:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es zinu, ka tā ir plika tehnika un psiholoģija , tāpēc man to arī vajag...
08.02.2015 22:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tikai neiesaisties tais kursos lūdzu. Meklē citu iespeju. Vispar nav vājiem nerviem. Man besii elpot tai pat ritmā kā sarunbiedrs, tāpat kustēties un borēt viņa zemapziņ ar sev vajadzīgo. Es par slinku.
08.02.2015 22:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es tos pamatprincipus zinu, nē kursos iet netaisos , man patīk pašai darboties un eksperimentēt ... Šajā ziņā par slinku neesmu
08.02.2015 23:06 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Isi par NLP -tas ta atskirigs viedoklis no nesaprogrammeta cilveka skatpunkta,



Labdien ! Arvien biežāk dzirdu par neirolingvistiskās programmēšanas iedzīvošanos Latvijā. Tā tiek saukta par prakstiskās psiholoģijas nozari, kā arī par zinātni un mākslu par to, kā cilvēkam pilnveidot savu dzīvi, izvirzīt mērķus un sasniegt tos, atmodināt sevī snaudošos talantus... Šajā sakarā tiek izdotas arī grāmatas, organizēti kursi.... Vēlētos zināt, kā neirolingvistiskā programmēšana ietekmē cilvēku, personību, kā arī vēlētos zināt, varbūt ir vēl kaut kas, kas šajā sakarā ir noklusēts? Paldies!



grāmatā “Atmaskotā Izīda” H. Blavatska min divu žīdu vārdus, kuri Amerikā izcēluši gaismā sen zināmu buršanas praksi un nosaukuši to par Neiroliungvistisko programmēšanu, ar tās palīdzību taisa naudu un ievilina neuzmanīgos melno hierarhijas jūga lopu darba klaušās.

Visas Garīgās Mācības Cilvēku ved uz Viņa brīvību, aicinot neradīt elkus – domformas, kuras to ierobežo viņa tālākajā attīstībā. Skaidra apziņa ir brīva apziņa. Neirolingvistiskā programmēšana ir apziņas sasaistīšanas, pakļaušanas un paverdzināšanas prakse, kurā upuris pats atņem sev prātu un apziņas skaidrību – atdala sevi no Īstenības, ievirza paverdzinātāja radītu ilūziju un upura halucināciju pasaulē,

Manipulācijas un iespējas ir divi pretēji, savstarpēji izslēdzoši jēdzieni. Tur, kur paradās manipulācijas, tur notiek iespēju atņemšana.
Te NLP ir neuzticības un Cilvēka sašķelšanas rīks ar kuru EGO tiek atņemti darbarīki – personība, un sajaukti viņa plāni, tā nobremzējot Cilvēka attīstību. Vispār NLP ir attīstības bremze kā tāda un kā buršanas, kas ir attīstības laupīšanas ierocis, tehnoloģija, liek upurim strādāt savu egoistisko mērķu labā. Cilvēks savā iemeisojuma dzīvē iziet vairākas apziņas attīstības stadijas, kurās katrā no tām ir cita uztvere, kritēriji un mērķi. Ar NLP uzstādot kādai stadijai atbilstošus mērķus, tiek atņemta iespēja šo mērķu maiņai un pilnveidošanai nākotnē. Bez tam, personības un Individualitātes mērķi nav savietojami – tie ir dažādās vērtību sistēmas kārtojuma ķēdēs, tas ir - mērķi un līdzekļi mainās vietām un šāds upuris tiek ievirzīts vāveres ritenī mūžīgai skriešanai pēc tā, ko saņemt nevar, skriešanas enerģiju atdodot riteņa izveidotājam.
08.02.2015 23:14 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2019
Kadam ir atsauksmes par “Personibas pilnvedošanas centru” kursiem kur apgūst NLP programmēšanu? Vai ir vērte tādus apmeklēt vai tā ir naudas izšķērdēšana.
15.11.2019 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)