Kas jūs kaitina lielveikalos?

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
tādos kā Rimi, Maxima, Prisma?
06.02.2015 20:01 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mazliet humoram - jūs pašas sevi reizēm nekaitināt?


Pati sev nē, bet domāju apkārtējos noteikti, jo ja man ir daudz laika, es tik lēni un tizli klīstu pa veikalu, pie katra plaukta visu pārlasot un izlasot, ka gan jau skrienošajiem riktīgi tracina, ka pinos pa kājām ;D
06.02.2015 23:31 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Vispār nekas nekaitina, man kaut kā baigi patīk tas viss process - lieku produktus groziņā, domāju, kā tik to un šito gatavošu, aij, aij, aij, un tas viss pārspēj jebkuru negatīvu lietu. Pat rinda līdz pusveikalam mani nespēj sakaitināt, jo atrodu tāpat, ko darīt pa to laiku. :-P

gazele, kur tad nav? Rimi, Stockmann, Prismā ir. Maximā gan neesmu redzējusi, bet tur arī pēdējo reizi biju pirms vairākiem gadiem laikam.
06.02.2015 23:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tomēr uzskatu, ka kasierei pašai būtu jāapskatās vai aiz visām tantiņām un alkoholiķiem nestāv kāda mamma ar ratiņiem, kaut vai pasaukt un apjautāties.

Nesen sagadījās būt ar ratiņiem tajā Maximā, kas jaunuzcelta Dzelzavas ielas sākumā. Nostājos māmiņu kases rindas galā, uz brīnumu pat necerot. Bet pārdevēja pamanīja un lika visiem palaist mani pa priekšu.

Mani laikam lielveikalos kaitina tikai tās degustācijas. Eju mierīgi pa veikalu un pēkšņi uzrodas kāda jaunkundze, kas piedāvā pagaršot sieru/končas/šņabi/jebko. Un vārdu "nē", nesaprot.
06.02.2015 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Tikai tas, ka rotaļlietu plaukti ir pie veikalu ieejām. Sanāk bērnus kaitināt


Man čiepa gan nesakaitinās. Viņai tieši kā izklaide - novērtēt jaunās mantas un grāmatas. Parasti apskatam piedāvājumu un kaļam plānus uz dzimšanas dienu dāvanām vai citiem svētkiem. Un tad mierīgi varam doties iepirkt vajadzīgo.

Tāpat ja sarunājam braukt, piemēram uz Alfu ar viņu, tad obligāti mājās jau viņa prasa, lai ieejam rotaļu veikalā. Viņai arī vnk patīk apskatīties, tāpat ka man :D


Principā mani nekas nekaitina, jo patīk, ka lielveikalos ir liela izvēle.
Vienīgais, kas dažreiz nepatīk - garās rindas, bet ne jau tā, ka kaitina.
06.02.2015 23:59 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
ņam ņam

gazele, kur tad nav? Rimi, Stockmann, Prismā ir. Maximā gan neesmu redzējusi, bet tur arī pēdējo reizi biju pirms vairākiem gadiem laikam.


Neminēju, nedzīvoju Latvijā.
07.02.2015 00:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kaitina kad kāds kaut ko pats ne tā sapratis un sāk mēģināt skaidrot pārdevējai, ka tā prece maksā mazāk nekā viņa izsita. Beigās vienmēr izrādās, ka cena, ko viņi redzējuši bija 8 ruļļu pakai, nevis 12 utt. Tad arī tādi, kur tev stāv cilvēks priekšā rindā un tu skaties- opā, tikai piena paka grozā...nopriecājies, ka būs ātri, stāvi gaidi... pēkšņi tam cilvēkam piebrauc 5 draugi, katrs ar saviem ratiņiem vai groziņu un aizieeeeeeet....."mēs bijām kopā" :D Tas pa lielam viss. :D
07.02.2015 00:01 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
* loti nepatik ,ja maminu kaads stajas cilveki, kuriem nav bernu un kad paludz palaist maminu, sie tada Soka burksk un dusmojas, vel brauc auguma tai nabaga pardevejai. Tadiem pasau paris vardus.
* nepatik , ka mana milaja rimi,kur cep debeskigas bulcinas, jauniesintas agrabsta ar rokam un vel atlaujas nosviest atpakal, gribas tadiem uzsaut pA pirkstiem.
* nepatik, ja stavot rinda lien parak tuvu, dod konfektes manam bernam .
* ciest nevaru piekasigus cilvekus,kuri telo kurlus un visadi piekasas pardevejam to maisinu nepiedava,nesasveicinas utt.


Kopuma , mani besi neapmierinati,piekasigi,nesaprotosi cilveki. Pats veikals , pardeveji neko. Pardeveji vispar ir parsvara tikusi loti normali un visu cienu viniem tadu darbu veikt - grutu.
07.02.2015 00:06 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Nesen sagadījās būt ar ratiņiem tajā Maximā, kas jaunuzcelta Dzelzavas ielas sākumā. Nostājos māmiņu kases rindas galā, uz brīnumu pat necerot. Bet pārdevēja pamanīja un lika visiem palaist mani pa priekšu.


Tur tā notiek vienmēr. :-)
Vienreiz kasiere pat sāka bļaut uz vienu dzērāju, kuram tas bija vienalga, negribēja mani laist.
Teicu, ka man jau nav grūti tajā rindā pastāvēt, bet kasiere atbildēja, ja kāds to ieraudzīšot, tad viņai būšot nepatikšanas no augšas, ka viņa neko nav darījusi.
07.02.2015 00:07 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Atvieglojiet tak tai pardevejai darbu un spraucaties ieksa ar saviem pirkumiem. :)
07.02.2015 00:11 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Man Prismā smieklīgi sanāca - skatos, ka pomelo pa 0.99 Eur gabalā, es priecīga njemu, gribu nosvērt, bet nevaru atrast to kodu, lai nosvērtu. Staigāju apkārt tai cenu zīmei, bet koda nekur nav. Beigās tikai pieleca, ka nav jāsver, jo cena par gabalu. Ehh.. |-) vispār nepatīk tā svērsana, nezinu kāpēc.
07.02.2015 00:22 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Tie, kas krāmē savus produktus tieši blakus manējiem. Par atdalītāju pat neiedomājas. Kasiere jau skaita manas preces, a tiem pilnīgi vienalga, ka viņu produkti jau pie maniem pieripojuši. Kamēr pati neko nedaru, šiem pie vienas vietas.

Kaitina, ka atstāj iepirkumu vai bērnu ratus tieši pa vidu ejai, kamēr paši iet pēc produktiem. Varētu jau papīdīt malā, bet nē, atstāj tieši pa vidu, ka garām jāspraucas.

Nepatīk,ka ātrās kases izmanto visi, kas grib. Tikai vienu reizi esmu redzējusi, ka pārdevēja liek cilvēkam iet prom, jo produktu ir vairāk kā vajag, bet ne invalīdu apliecības ne kā nav.
07.02.2015 00:25 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Laikam lielākais kaitējums maniem nerviem tiek nodarīts pie t.s. māmiņu kases - salien tur Pļavnieku pensiki un tēlo, ka nesaprot, kas tā par kasi. Bet reizēs, kad iepērkamies Deglava ielas Maximā, kasiere vienmēr ir pasaukusi mūs pa priekšu un visi nekauņas paliek pukstot ar saviem pārlādētajiem ratiem. Viņu "vilciens" jau ir aizgājis un bērnu radīšanas laiks aiz muguras - nāksies vien stāvēt rindā parastajā.
07.02.2015 00:37 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Viņu "vilciens" jau ir aizgājis un bērnu radīšanas laiks aiz muguras - nāksies vien stāvēt rindā parastajā.


Man gan šķiet, ka pret veciem cilvēkiem šādi izturēties ir pretīgi, žēl, ka tavs bērns uz tādu piemēru skatās. Daudziem no pensionāriem ir pamatīgas veselības problēmas, jo mums te LV medicīna nav tā superlabākā. Tas pensionārs varbūt stāvot tai rindā pavada pēdējās stundas mokoties kāju vai muguras sāpēs, jo gribas ēst. A tu jauna ar savu bērnu tur paniko un izrīko.. nesmuki manuprāt šādi runāt par veciem cilvēkiem...
07.02.2015 00:46 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kādēļ viss jāpagriež tā, kā tas nebūt nav? Ja kase ir paredzēta grūtniecēm un vecākiem ar bērniem, tad tieši tam tā ir paredzēta, ne tā? Vai es ar savu jaundzimušo esmu sliktāka, nekā šis "pēdējos elpas vilcienus velkošais pensijas vecuma cilvēks"? Nevienu gan tādā dramatiskā stāvoklī tur neesmu manījusi un, ja situācija būtu TIK slikta - NEKAD neizturētos formāli un nestumtu cilvēku no rindas laukā - noteikti pagaidītu. Savu ne pārāk iejūtīgo tekstu veltīju "dāmām", kurām rati pielādēti ar kaudzi un nekaunīgi tiek tēlots, ka nesaprot, ko viņām saka (što?što?) vai "vīriešiem", kuri uzskata, ka viņu "trīsgraudnieks" ir pelnījis ātrāk nonākt mājās zem sedziņas, nekā cilvēki, kuriem kase ir paredzēta pēc definīcijas.
Par manu bērnu neuztraucies, viss viņam ir lieliski un būs arī turpmāk, jo uz viņa rēķina nerealizēsies nekaunīga sabiedrības daļa.
07.02.2015 00:57 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Varbūt vajag ierosināt, lai atver pensionāru kasi? :-D
07.02.2015 01:23 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Varbūt vajag ierosināt, lai atver pensionāru kasi?


Tas būtu ideāli, viņiem būtu ērtāk un arī janajiem skrejošajiem nemaisītos pa kājām.. visiem labums.

Viņu "vilciens" jau ir aizgājis un bērnu radīšanas laiks aiz muguras - nāksies vien stāvēt rindā parastajā.


Nu es gan sapratu, ka te tiek teikts par veciem cilvēkiem nevis vienkārši tiem kam pilni grozi...

Un ja piekasās definīcijai, tad vismaz Rimi ātrā kase ir domāta gan grūtniecēm, gan mātēm ar bērniem (kā uzzināju līdz 3 gadu vecumam) gan tiem cilvēkiem kuriem kkadi 3 produkti tikai jāpērk, tad sanāk, ja stingri pieturas pie definīcijas vecis ar trīsgraudnieku ir absolūti nevainīgs un tiesīgs atrasties pie tās kases vispār :D
07.02.2015 01:33 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Watchingandtalking, ātrā kase un māmiņu kase nav viens un tas pats. Ir atsevišķi ātrā kase un ir māmiņu kase ar lielu uzrakstu, kur arī rakstīts, ka vispirms tiek apkalpotas grūtnieces un māmiņas ar mazuļiem.
07.02.2015 01:45 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Ļoti vispārināti izteicos un var pārprast - piekrītu. Pašai ir pensijas vecuma radinieki un pati ceru līdz šim statusam nodzīvot - nav nekādas nepatikas vai naida pret grupu kopumā.
Jā, tādēļ man RIMI nepatīk iepirkties :D Lai gan no otras puses - tam vīrietim trīsgraudnieks, iespējams, tikpat sirdij mīļš un dzīvi gaišāku darošs kā citiem viņu bērni. Tur nevar pateikt, kas "svarīgāks" - kas pirmais rindā iestājies, tas pirmais tiek mājās :p
07.02.2015 01:46 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Šeit var ļoti labi redzēt, ka ir divas atsevišķas kases. Bilde gan veca.
07.02.2015 01:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienīgais kas mani kaitina ir lieli cilvēku pūļi un ļoti garās rindas.
07.02.2015 01:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits